Sháním kontakt :)

Tuningová scéna ve Varech a okolí
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tiger.s
Příspěvky: 2575
Registrován: 17 lis 2005 11:44
Bydliště: Téměř Pilsen :)
Kontaktovat uživatele:

Sháním kontakt :)

Příspěvek od Tiger.s »

Lidi neznáte někdo majitele trojkovýho Golfa se světlím flipflop lakem,16alu ,chrom rámeček na spz ,decent spoilery atd? typuju že je z Horního Slavkova ... Díky za info :D
89´Corsa A Sport (motor nebudu psát :D )
01´Movano Combi SU8
00´Astra G Van x17dtl
00´Astra G Caravan Y20DTH Elegance
Ex:Škoda Rapid 90hp,Opel Tigra 115hp,Opel Tigra 186hp,vw golf ,Opel Corsa A,Opel Corsa B 17?hp+,Felicia Pick-up

Uživatelský avatar
Tiger.s
Příspěvky: 2575
Registrován: 17 lis 2005 11:44
Bydliště: Téměř Pilsen :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Sháním kontakt :)

Příspěvek od Tiger.s »

nic? neva seženuho někde na srazu snad :lol: :lol: :lol:
89´Corsa A Sport (motor nebudu psát :D )
01´Movano Combi SU8
00´Astra G Van x17dtl
00´Astra G Caravan Y20DTH Elegance
Ex:Škoda Rapid 90hp,Opel Tigra 115hp,Opel Tigra 186hp,vw golf ,Opel Corsa A,Opel Corsa B 17?hp+,Felicia Pick-up

Uživatelský avatar
zvooky
Příspěvky: 7483
Registrován: 22 bře 2005 23:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Sháním kontakt :)

Příspěvek od zvooky »

Co po nem chces? :mrgreen:
BBS Motorsport

Uživatelský avatar
AR166
Příspěvky: 5538
Registrován: 01 bře 2009 19:36
Bydliště: Sokolov-Svatava
Kontaktovat uživatele:

Re: Sháním kontakt :)

Příspěvek od AR166 »

V tom bude ženská. :D
www.ar166.galerie.cz..........................................................................................................................................Mattig SSF (Sokolov-Svatava-Felgen) :D

Uživatelský avatar
Tiger.s
Příspěvky: 2575
Registrován: 17 lis 2005 11:44
Bydliště: Téměř Pilsen :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Sháním kontakt :)

Příspěvek od Tiger.s »

kdepak :D Trochu ho vyfackovat .. když chce závodit a nakope ho naprostá seriová
1,4 8v 206Ka tak potom nepředjíždím ve městě přez plnou čáru a ještě tak nebezpečně že to není možný .. a pak mu zlomit toho fakáče když to chudák neunesl :lol: :lol: :lol:
89´Corsa A Sport (motor nebudu psát :D )
01´Movano Combi SU8
00´Astra G Van x17dtl
00´Astra G Caravan Y20DTH Elegance
Ex:Škoda Rapid 90hp,Opel Tigra 115hp,Opel Tigra 186hp,vw golf ,Opel Corsa A,Opel Corsa B 17?hp+,Felicia Pick-up

mirinda
Příspěvky: 562
Registrován: 29 čer 2006 08:49
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Sháním kontakt :)

Příspěvek od mirinda »

Tiger.s píše:kdepak :D Trochu ho vyfackovat .. když chce závodit a nakope ho naprostá seriová
1,4 8v 206Ka tak potom nepředjíždím ve městě přez plnou čáru a ještě tak nebezpečně že to není možný .. a pak mu zlomit toho fakáče když to chudák neunesl :lol: :lol: :lol:
bohuzel s timhle nic neudelas...me nedavno vytocil jeden ridic s novou hnusnou primerou...obsah 2,2 ale vubec mu to nejelo a snazil se me predjet a predjizdel mi skoro celou rovinku u lomu smer nejdek i kdyz jsem jela porad stejnou rychlosti a kdyz uz jsme vjizdeli do prudke zatacky tak byl teprve vedle me...ta zatacka je dost neprehledna tak jsem to zaslapla aby se zaradil prede me a nikdo nas oba dva nesmetl...pak jeste v serpentinach vzal pres plnou jine auto...tak jsem ho dojela v nejdku kdyz zastavil...rvala na nej (co radeji psat nebudu :lol: ) ale on se v aute zamkl a zamaval mi a poslal pusu a celou dobu se tak debilne smal..takovy teplousek a auticko pujcene od maminky...cely den jsem se uklidnovala protoze netouzim po tom aby mi takovy magor na silnici zabil...ale at jsem se rozcilovala jakkoliv tak s nim nic nezmuzu...kdybych ho nepustila hrozilo ze nas sestreli oba, kdyz bych po nem skocila tak si nabehnu jen ja a kdyz na nej podam oznameni tak je to tvrzeni proti tvrzeni.... :roll:
Hádání se na netu je jak zavod postizenych, i kdyz vyhrajes porad zustanes debilem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Uživatelský avatar
Tiger.s
Příspěvky: 2575
Registrován: 17 lis 2005 11:44
Bydliště: Téměř Pilsen :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Sháním kontakt :)

Příspěvek od Tiger.s »

Nadělám někde ho potkám a uvidíme .. příště si to rozmyslí debil
89´Corsa A Sport (motor nebudu psát :D )
01´Movano Combi SU8
00´Astra G Van x17dtl
00´Astra G Caravan Y20DTH Elegance
Ex:Škoda Rapid 90hp,Opel Tigra 115hp,Opel Tigra 186hp,vw golf ,Opel Corsa A,Opel Corsa B 17?hp+,Felicia Pick-up

mirinda
Příspěvky: 562
Registrován: 29 čer 2006 08:49
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Sháním kontakt :)

Příspěvek od mirinda »

Tiger.s píše:Nadělám někde ho potkám a uvidíme .. příště si to rozmyslí debil
jen abys nemel pak sam problem :wink: kdyby se takovi ridici mohli mlatit bylo by jich dost fialovych :mrgreen:
Hádání se na netu je jak zavod postizenych, i kdyz vyhrajes porad zustanes debilem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Uživatelský avatar
Tiger.s
Příspěvky: 2575
Registrován: 17 lis 2005 11:44
Bydliště: Téměř Pilsen :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Sháním kontakt :)

Příspěvek od Tiger.s »

nwm proč ohrozil mě ohrozil to že jeho ego neuneslo že mu nandala seriovka v serpentýnách jeho vě.. ale za to mi pak nemusí ohrožovat na místě kde je plná domy atd ... :nono: Jet tam s mím miláčkem tak ho dojedu a rozbiju nekdě u cesty :lol:
89´Corsa A Sport (motor nebudu psát :D )
01´Movano Combi SU8
00´Astra G Van x17dtl
00´Astra G Caravan Y20DTH Elegance
Ex:Škoda Rapid 90hp,Opel Tigra 115hp,Opel Tigra 186hp,vw golf ,Opel Corsa A,Opel Corsa B 17?hp+,Felicia Pick-up

Uživatelský avatar
Rádží
Příspěvky: 178
Registrován: 10 bře 2006 21:15
Bydliště: Ostrov,Chodov
Kontaktovat uživatele:

Re: Sháním kontakt :)

Příspěvek od Rádží »

Tohle jsem taky jednou řešil,a pak jsem ho jednou potkal ve Varech a nic mu nepomohlo,dostal tyčkou a byl klid
VW Jetta II 2.0 16VT GLI USA - Under construction

Uživatelský avatar
Tiger.s
Příspěvky: 2575
Registrován: 17 lis 2005 11:44
Bydliště: Téměř Pilsen :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Sháním kontakt :)

Příspěvek od Tiger.s »

Asi ta tak taky udělám 8) :hlazeni
89´Corsa A Sport (motor nebudu psát :D )
01´Movano Combi SU8
00´Astra G Van x17dtl
00´Astra G Caravan Y20DTH Elegance
Ex:Škoda Rapid 90hp,Opel Tigra 115hp,Opel Tigra 186hp,vw golf ,Opel Corsa A,Opel Corsa B 17?hp+,Felicia Pick-up

Odpovědět

Zpět na „Karlovy Vary“