Hyundai Coupe rv. 99" - Jde s tim neco udelat ???

Odpovědět
Uživatelský avatar
elviiis
Příspěvky: 2279
Registrován: 12 črc 2006 21:15
Bydliště: Olomoooc a Jeseniiik

Příspěvek od elviiis »

No myslím že ůprava na 4x4 650PS by byl trochu oříšek ještě jsem nevyděl coupe 4x4 v serii :lol: Jinak to aby seriové saxo točilo 8tis nejni takovej problém stačí upravit jednotku pro skušené cca 5min práce (i když je to na nic když to v těch otáčkách netáhne). Jinak vydeo jsem nevyděl neoudím. Ale je fakt že seriové saxo určitě pošvihá lépe. Má váhovou výhodu.
TOYOTA CELICA CARLOS SAINZ 2.0 TURBO 4WD 153KW 1992 = funny
Skoda Ochcavia f kombajnu f metle na hlinach a i kliiimu ma a samozrejmne hagusy 81KW = daily

P.JaCk
Příspěvky: 30
Registrován: 28 kvě 2007 14:40
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od P.JaCk »

elviiis píše:No myslím že ůprava na 4x4 650PS by byl trochu oříšek ještě jsem nevyděl coupe 4x4 v serii :lol: Jinak to aby seriové saxo točilo 8tis nejni takovej problém stačí upravit jednotku pro skušené cca 5min práce (i když je to na nic když to v těch otáčkách netáhne). Jinak vydeo jsem nevyděl neoudím. Ale je fakt že seriové saxo určitě pošvihá lépe. Má váhovou výhodu.
Sam si to rekl musis upravit...
Takze neni uz seriovy..

kazdopadne to je jedno, nejlepe za studena
kdyz bude takhle tocit motor tak to muze brzo hodit na GO, typuju tak 1rocne

Uživatelský avatar
MPI
Příspěvky: 413
Registrován: 26 bře 2006 18:38
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MPI »

P.Jack: Pokud dobre ctu tak Ritchma psal TEMER seriovy,kdyz uz teda chces slovickarit :roll:
Škoda Felicia 1.3 MáloPowerInside
Citroen Saxo VTS 16V - občas to jezdí
http://www.cct.estranky.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.sik-foto.estranky.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Příspěvek od Ritchma »

P.JaCk píše:Hosi, tak potom co si tu ctu ty moudra sveta tak jsem se musel zaregistrovat, ale radeji to nebudu moc komentovat az na par vyjimek.
Ritchma píše:No nuff je maličko mimo mi příjde. Když mu sem hodim video aby viděl jak zrychluje téměř sériový saxo vlastně jenom s filtrem a výfukem tak mi řekne ať na něj nezkoušim video. Nevim proč já sem třeba hledal jak zrychluje coupe ale když sem našel nějaký V6 tak to bylo horší jak to saxo :roll:
Příště by ses měl rozmyslet jestli "babolap" nebo aby to jelo :)
Temer seriovy saxo toci do 9tis? nechtej me rozesmat chlapiku
kazdopane mi prijdes docela detinskej se tu ohanet s videjkem nejakeho auta, klidne ti muzu najit na youtube coupe co ma cca 650hp 4x4 atd atd. to pak budu hustoprd jako ty vid? Jinak saxo do osmi točí v sérii docela solidně a nevim jak moc to vydrží, ale dost lidí na téměř sériovejch saxech má tu řj, nicméně nevim jestli točej zbytečně tak daleko
Hele to první jak sem psal je sériový saxo s filtrem a výfukem (kdybych měl momentálně saxo doma tak bych to taky natočil a bylo by to na chlup to samý), nic jinýho a nevim kde si našel 9tis protože já tam teda vidim jenom 8tis a ano s chipem nebo peugeot motorsport ŘJ to točí 8tis (je to jenom o 500rpm víc než série). O tom druhym videu psali že je to vlastně jenom s upravenou řj ale taky se mi to nezdá. A tvůj příspěvek je úplně mimo. Prostě sem mu ukázal jak zrychluje téměř sériový saxo když mi psal že moc nevěří tomu že saxo pojede coupe a pak sem mu ukázal co umí trochu upravený. Nechápu teda tvoje výlevy s 650hp coupe který stejně nenajdeš :lol: 8)
Naposledy upravil(a) Ritchma dne 28 kvě 2007 17:25, celkem upraveno 1 x.
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Generics píše:Idaho, meles nesmysli...tohle auto jsi zatim videl u Hypernovy na parkovisti, vid? To, co mas v nekolika exemplarich na zahrade budou asi vuuuplne jiny kundolapy. Asi umis balit jen na auto, nekdo ma treba charisma. Zrejme pro kazdyho je nejlepsi to, co ma on v garazi. Na TF klasika.
Ale vubec, ty snad balíš baby na uto? kdybych chtel pořídit auto na balení bab tak nejdu do Hc ani do mk3 supryx, koupím si ružovou nákupní tašku, namaluju na ní krtečka a to se ohlídne bab..

nesmysly meleš tak akorát ty..
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Uživatelský avatar
Generics
Příspěvky: 1306
Registrován: 10 pro 2006 13:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Generics »

Nic proti ruzovy:)
na zensky plati bohuzel jen New Beattle (barvy jako zluta, ruzova, cerna) a Porsche (tam barva nehraje roli)
japonec a korejec....

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupe rv. 99" - Jde s tim neco udelat ???

Příspěvek od Idaho »

myslím že už i t yposrsch ejsou moc otřepaný koupí si to na lísing každej trouba, pak sjou toho plný bazary, stačí juknou na tipcars :D
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Uživatelský avatar
Fáboš
Moderátor
Příspěvky: 4047
Registrován: 07 kvě 2004 22:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupe rv. 99" - Jde s tim neco udelat ???

Příspěvek od Fáboš »

Idaho píše:myslím že už i t yposrsch ejsou moc otřepaný koupí si to na lísing každej trouba, pak sjou toho plný bazary, stačí juknou na tipcars :D
tak moc bych chtěl bejt jouda..... :cry:
bez špéry jak kretén a v naftě.....3er

[url]http://www.getphoto.cz

Uživatelský avatar
PJ
Moderátor
Příspěvky: 1822
Registrován: 04 úno 2004 19:21
Bydliště: Královské město Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupe rv. 99" - Jde s tim neco udelat ???

Příspěvek od PJ »

Fáboš: klidně buď jouda ty maj kulový, porsche maj troubové :o)
No nazi, no red, just pure Skinhead. "diesel je víceméně stále neslušné slovo"

Uživatelský avatar
Generics
Příspěvky: 1306
Registrován: 10 pro 2006 13:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Generics »

Idaho: mas recht, koukal jsem se tam...no dobre, tak pak este ferrari:) jsem tudle cumel jednomu na volant (stal u Kart racingu v Radotine) a ma asi 5 modu provozu - Masirka (rozumej lakyrka nebo predvadecka), Na spotrebu, Normal, Sport a Rejsynk.
japonec a korejec....

P.JaCk
Příspěvky: 30
Registrován: 28 kvě 2007 14:40
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od P.JaCk »

Ritchma píše:
P.JaCk píše:Hosi, tak potom co si tu ctu ty moudra sveta tak jsem se musel zaregistrovat, ale radeji to nebudu moc komentovat az na par vyjimek.
Ritchma píše:No nuff je maličko mimo mi příjde. Když mu sem hodim video aby viděl jak zrychluje téměř sériový saxo vlastně jenom s filtrem a výfukem tak mi řekne ať na něj nezkoušim video. Nevim proč já sem třeba hledal jak zrychluje coupe ale když sem našel nějaký V6 tak to bylo horší jak to saxo :roll:
Příště by ses měl rozmyslet jestli "babolap" nebo aby to jelo :)
Temer seriovy saxo toci do 9tis? nechtej me rozesmat chlapiku
kazdopane mi prijdes docela detinskej se tu ohanet s videjkem nejakeho auta, klidne ti muzu najit na youtube coupe co ma cca 650hp 4x4 atd atd. to pak budu hustoprd jako ty vid? Jinak saxo do osmi točí v sérii docela solidně a nevim jak moc to vydrží, ale dost lidí na téměř sériovejch saxech má tu řj, nicméně nevim jestli točej zbytečně tak daleko
Hele to první jak sem psal je sériový saxo s filtrem a výfukem (kdybych měl momentálně saxo doma tak bych to taky natočil a bylo by to na chlup to samý), nic jinýho a nevim kde si našel 9tis protože já tam teda vidim jenom 8tis a ano s chipem nebo peugeot motorsport ŘJ to točí 8tis (je to jenom o 500rpm víc než série). O tom druhym videu psali že je to vlastně jenom s upravenou řj ale taky se mi to nezdá. A tvůj příspěvek je úplně mimo. Prostě sem mu ukázal jak zrychluje téměř sériový saxo když mi psal že moc nevěří tomu že saxo pojede coupe a pak sem mu ukázal co umí trochu upravený. Nechápu teda tvoje výlevy s 650hp coupe který stejně nenajdeš :lol: 8)
tady to mas
http://www.youtube.com/watch?v=tgnCtkrm ... ed&search=

http://www.youtube.com/watch?v=bZiUPcuSyr4

http://www.youtube.com/watch?v=dYJtjfez ... ed&search=

http://www.youtube.com/watch?v=dPFuMjqL ... ed&search=

Tady mas jedno scoupecko... 1994
http://www.youtube.com/watch?v=fOHc90JMrys

Taky umim pastovat, to jsem asi hustej tuner ze?

Marek
Příspěvky: 112
Registrován: 29 kvě 2004 22:45
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Marek »

Pěkně se to zvrtlo asi jako většina témat tady na TF :lol:
Vidím to tak, že jsi měl koupit něco silnějšího, ale jako první auto ten výkon stačí na to aby jsi nasbíral zkušenosti. Časem pokud Ti nebude 115koní stačit tak třeba přesedlej na něco živějšího :wink:
Myslím že 115 koní z 1.6ky je docela solidní výkon (pokud neberu samozřejmě ve srovnání motory Honda :lol: )
Naposledy upravil(a) Marek dne 28 kvě 2007 18:11, celkem upraveno 1 x.
Audi A8 4.2 Quattro

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Příspěvek od Ritchma »

P.JaCk píše: Taky umim pastovat, to jsem asi hustej tuner ze?
Spíš dement podle toho co píšeš. Nevidim důvod co je špatnýho na tom že se m mu sem hodil pro srovanání jak jede téměř sériový saxo a lehce upravený.
Nebo tim míříš tam že sem jenom házim videa ne mýho auta nebo co?
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
PJ
Moderátor
Příspěvky: 1822
Registrován: 04 úno 2004 19:21
Bydliště: Královské město Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupe rv. 99" - Jde s tim neco udelat ???

Příspěvek od PJ »

P.JaCk: ale notak hadat se jako maly deti, hod svuj cas na 1/4mile nebo dejte race, at vidime kdo ma lepsi nakupní tašku :o)
No nazi, no red, just pure Skinhead. "diesel je víceméně stále neslušné slovo"

P.JaCk
Příspěvky: 30
Registrován: 28 kvě 2007 14:40
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od P.JaCk »

Ritchma píše:
P.JaCk píše: Taky umim pastovat, to jsem asi hustej tuner ze?
Spíš dement podle toho co píšeš. Nevidim důvod co je špatnýho na tom že se m mu sem hodil pro srovanání jak jede téměř sériový saxo a lehce upravený.
Nebo tim míříš tam že sem jenom házim videa ne mýho auta nebo co?
Nadavat umim taky :)
Jde o to ze ma coupe a pta se ti na radu ne abys ho tady setrel a cejtil se tak strasne drsne...

Nemam potrebu si dokazovat neco zavodenim, me moje auto staci a hlavne ani nevite co mam za karu... Navic jsem tedkon po GO takze tezko... :wink:

Uživatelský avatar
Fáboš
Moderátor
Příspěvky: 4047
Registrován: 07 kvě 2004 22:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fáboš »

No nevim, ale možná zastáncům Hyudaie ušlo to, že tady chlapec hledal rady jak zvýšit výkon po 14 dnech od koupi.... :?:

No a nevim co mohl čekat, hyudai mi npřijde jako dobrý auto na úpravy....
bez špéry jak kretén a v naftě.....3er

[url]http://www.getphoto.cz

P.JaCk
Příspěvky: 30
Registrován: 28 kvě 2007 14:40
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od P.JaCk »

Fáboš píše:No nevim, ale možná zastáncům Hyudaie ušlo to, že tady chlapec hledal rady jak zvýšit výkon po 14 dnech od koupi.... :?:

No a nevim co mohl čekat, hyudai mi npřijde jako dobrý auto na úpravy....
Neuslo,
jen mi neprijde dustojne mu rikat jak si koupil hnusny auto kdyz se vas pta na tunning. Chce to mluvit ktematu a kdyz nemas co ktomu rict tak nic nerikej.
Jak proste :D Jenze bohuzel nekteri nejsou schopni si odpustit nejakou tu tvrdou kritiku. "Kdyt ja mu musim prece rict jakou ma skorapku abych si sam pripadal jak ve ferrari apod... "

Tunit se da cokoliv, je uplne jedno co mas za karu, mas ktomu vztah a chces to vylepsit aby to jelo "necekane".
To ze si koupim golfa a hodim nato naraznik z eshopu co ma kazdej debil ztoho nedela tuning, to je totiz tuzing. mozna si tu par lidi tyto pojmy plete...

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Příspěvek od Ritchma »

P.JaCk píše:
Ritchma píše:
P.JaCk píše: Taky umim pastovat, to jsem asi hustej tuner ze?
Spíš dement podle toho co píšeš. Nevidim důvod co je špatnýho na tom že se m mu sem hodil pro srovanání jak jede téměř sériový saxo a lehce upravený.
Nebo tim míříš tam že sem jenom házim videa ne mýho auta nebo co?
Nadavat umim taky :)
Jde o to ze ma coupe a pta se ti na radu ne abys ho tady setrel a cejtil se tak strasne drsne...

Nemam potrebu si dokazovat neco zavodenim, me moje auto staci a hlavne ani nevite co mam za karu... Navic jsem tedkon po GO takze tezko... :wink:
Však sme mu dávno napsali že to nemá význam a navíc že mam saxo sem naspal až když napsal co sme měli jako první auto my......
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

P.JaCk
Příspěvky: 30
Registrován: 28 kvě 2007 14:40
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od P.JaCk »

Ritchma píše:
P.JaCk píše:
Ritchma píše: Spíš dement podle toho co píšeš. Nevidim důvod co je špatnýho na tom že se m mu sem hodil pro srovanání jak jede téměř sériový saxo a lehce upravený.
Nebo tim míříš tam že sem jenom házim videa ne mýho auta nebo co?
Nadavat umim taky :)
Jde o to ze ma coupe a pta se ti na radu ne abys ho tady setrel a cejtil se tak strasne drsne...

Nemam potrebu si dokazovat neco zavodenim, me moje auto staci a hlavne ani nevite co mam za karu... Navic jsem tedkon po GO takze tezko... :wink:
Však sme mu dávno napsali že to nemá význam a navíc že mam saxo sem naspal až když napsal co sme měli jako první auto my......
Tim jsem nemyslel jen tebe, u tebe jsem jen narazel na ty videja...

Uživatelský avatar
GReddy
Příspěvky: 1398
Registrován: 24 črc 2005 19:54

Příspěvek od GReddy »

no myslim ze kluk uz se tady po ty vasi 7 strankovy debate uz neukaze :(

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Příspěvek od Ritchma »

Tak se nebude zlobit když to smažu ne? :lol:
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
Fáboš
Moderátor
Příspěvky: 4047
Registrován: 07 kvě 2004 22:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fáboš »

Ritchma píše:Tak se nebude zlobit když to smažu ne? :lol:
to nemaž to maximálně promaž a zamkni, ale mazat to nemá smysl.
bez špéry jak kretén a v naftě.....3er

[url]http://www.getphoto.cz

Uživatelský avatar
GReddy
Příspěvky: 1398
Registrován: 24 črc 2005 19:54

Příspěvek od GReddy »

hlavni problem je ze kazdej clovek se snazi vnutit to svoje a ten svuj nazor :( slo jednoduse rict jo s timhle autem vykonove nic neudelas kup si podvozek brzdy pripadne odlehci a uc se se svym prvnim autem jezdit..tecka..misto toho je tady vw honda hyundai valka :( si na to zalozte v icq chat mistnost :D

P.JaCk
Příspěvky: 30
Registrován: 28 kvě 2007 14:40
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od P.JaCk »

GReddy píše:hlavni problem je ze kazdej clovek se snazi vnutit to svoje a ten svuj nazor :( slo jednoduse rict jo s timhle autem vykonove nic neudelas kup si podvozek brzdy pripadne odlehci a uc se se svym prvnim autem jezdit..tecka..misto toho je tady vw honda hyundai valka :( si na to zalozte v icq chat mistnost :D
JJ to je ono...

Anděl
Moderátor
Příspěvky: 2559
Registrován: 11 kvě 2005 22:27
Bydliště: Český Krumlov

Příspěvek od Anděl »

GReddy píše:hlavni problem je ze kazdej clovek se snazi vnutit to svoje a ten svuj nazor :( slo jednoduse rict jo s timhle autem vykonove nic neudelas kup si podvozek brzdy pripadne odlehci a uc se se svym prvnim autem jezdit..tecka..misto toho je tady vw honda hyundai valka :( si na to zalozte v icq chat mistnost :D
:shock: A co mišivbuši. :lol:

Jinak stejnej názor. :D
Mitsubishi Eclipse GSX 4x4 turbo r.v 1992 - Prodám
Eagle Talon FWD turbo - Prodám
Škoda Felicia Pick-UP r.v. 2001 50kw
Honda VF 750C Magna 65kw

Anděl
Moderátor
Příspěvky: 2559
Registrován: 11 kvě 2005 22:27
Bydliště: Český Krumlov

Příspěvek od Anděl »

Jinak ještě dodám. Vem si příklad ze mě. :wink:

Můj Megane má v sérii 90HP. Dostal jsem se na cca 130HP. Pak jsem musel upravit plno dalších věcí.(podvozek, brzdy...............) Celkově mě to stálo něco přes 200tis. Skoro žádný styling na autě není.

Výsledek:
+ auto má oproti sérii daleko lepší jízdní vlastnosti.Skoro polovina auta je nová.
- je to pořád jen Megane a má své limity

Takže jsem teď koupil Eclipse, kde je daleko větší potenciál a už v základu je lepší. :wink:
Mitsubishi Eclipse GSX 4x4 turbo r.v 1992 - Prodám
Eagle Talon FWD turbo - Prodám
Škoda Felicia Pick-UP r.v. 2001 50kw
Honda VF 750C Magna 65kw

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Příspěvek od Beaver »

Anděl píše:...Takže jsem teď koupil Eclipse, kde je daleko větší potenciál a už v základu je lepší. :wink:
A tady je prave ten problem - majitel toho Coupe si mysli, ze je stejne dobrej jako ten Eclipse. Pritom vubec nekouka na fakt, ze motor je jakz takz dostacujici pro tuhle vahu auta, ze podvozek je prevzatej z nejakyho normalniho "civilniho" typu auta a zadny kvalitnejsi zaveseni kol, poradne stabilizatory nebo podobne vychytavky se tam nekonaji. Koupil auto, co vypada trochu jako sportak, ale neni to sportak.
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Tomáš Marný
Příspěvky: 59
Registrován: 14 bře 2005 09:08

Příspěvek od Tomáš Marný »

Beaver píše:
Anděl píše:...Takže jsem teď koupil Eclipse, kde je daleko větší potenciál a už v základu je lepší. :wink:
A tady je prave ten problem - majitel toho Coupe si mysli, ze je stejne dobrej jako ten Eclipse. Pritom vubec nekouka na fakt, ze motor je jakz takz dostacujici pro tuhle vahu auta, ze podvozek je prevzatej z nejakyho normalniho "civilniho" typu auta a zadny kvalitnejsi zaveseni kol, poradne stabilizatory nebo podobne vychytavky se tam nekonaji. Koupil auto, co vypada trochu jako sportak, ale neni to sportak.
To si zrovna nejsem až tak jistej, zrovna podvozek je asi největší plus tohodle auta. Hyundai při jeho vývoji spolupracovala s firmou Porsche.

Anděl
Moderátor
Příspěvky: 2559
Registrován: 11 kvě 2005 22:27
Bydliště: Český Krumlov

Příspěvek od Anděl »

Tomáš Marný píše:
Beaver píše:
Anděl píše:...Takže jsem teď koupil Eclipse, kde je daleko větší potenciál a už v základu je lepší. :wink:
A tady je prave ten problem - majitel toho Coupe si mysli, ze je stejne dobrej jako ten Eclipse. Pritom vubec nekouka na fakt, ze motor je jakz takz dostacujici pro tuhle vahu auta, ze podvozek je prevzatej z nejakyho normalniho "civilniho" typu auta a zadny kvalitnejsi zaveseni kol, poradne stabilizatory nebo podobne vychytavky se tam nekonaji. Koupil auto, co vypada trochu jako sportak, ale neni to sportak.
To si zrovna nejsem až tak jistej, zrovna podvozek je asi největší plus tohodle auta. Hyundai při jeho vývoji spolupracovala s firmou Porsche.
:smich2: :smich2: :smich2: :smich2:
Mitsubishi Eclipse GSX 4x4 turbo r.v 1992 - Prodám
Eagle Talon FWD turbo - Prodám
Škoda Felicia Pick-UP r.v. 2001 50kw
Honda VF 750C Magna 65kw

Uživatelský avatar
GReddy
Příspěvky: 1398
Registrován: 24 črc 2005 19:54

Příspěvek od GReddy »

:)))))))))))))))) porsche ma s predokolkama velky zkusenosti :lol:

Odpovědět

Zpět na „Korea cars“