narazil jsem na vola!!!!!!!!!!!

Tuningová scéna v Liberci a okolí
Odpovědět
Uživatelský avatar
rebel.no.1
Příspěvky: 50
Registrován: 21 říj 2008 20:22
Bydliště: lbc

narazil jsem na vola!!!!!!!!!!!

Příspěvek od rebel.no.1 »

:( ahoj lidi...vlastním 407 coupé a je to krásný auťák.... a nějaký 65 letej blbec z příšovic (pan.Hospodka) mi jej umyslně poškrábal... neboť jsem zastavil na na jednom volném mistě a on si myslí že je to jeho parkovací místo.zastavil jsem tam proto že to bylo nejblíže ke vchodu (moje přítelkyně je invalidní a dělá jí problémy ujít 100 metrů).... tak doufám že policie to označí jako trestný čin a bude jej za to stíhat..... škode je víc jak 10.tis....... a to je škrábanec cca 30 cm. Nikomu nepřeju potkat takového despotu a ignoranta jako je on... :(

Uživatelský avatar
Dohy
Příspěvky: 127
Registrován: 30 zář 2007 07:52
Bydliště: OMW ,SHELL,GARAZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dohy »

urazit ruce :? :kladivo:

Uživatelský avatar
Dohy
Příspěvky: 127
Registrován: 30 zář 2007 07:52
Bydliště: OMW ,SHELL,GARAZ
Kontaktovat uživatele:

Re: narazil jsem na vola!!!!!!!!!!!

Příspěvek od Dohy »

rebel.no.1 píše:. :D nejraději bych mu tu jeho oktávku oběhl klíčem.... nebo podpálil... jenže bych pak byl jako on....ještě horší.............. ps:máš hustýýýýý auto..... 8)
nechapu tyhle lidi co to vubec udelaj ... to srdce jit a .... btw: dekuju. :driver: :pohar: :deejay:

Pustil
Příspěvky: 1186
Registrován: 14 čer 2006 15:59
Bydliště: Mělník/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pustil »

Nechápu jak někdo může někomu sáhnout na auto? :? Vždy se to dá nějak domluvit a to auto za to nemůže.
in loving memory of http://moje.auto.cz/Pustil/oplis.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Mazda 323 BG GT - weekend car
Mazda RX-7 FC - new project

Uživatelský avatar
Dohy
Příspěvky: 127
Registrován: 30 zář 2007 07:52
Bydliště: OMW ,SHELL,GARAZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dohy »

Pustil píše:Nechápu jak někdo může někomu sáhnout na auto? :? Vždy se to dá nějak domluvit a to auto za to nemůže.
Přesně souhalsím s tebou , moje řeč 8)

Pernick
Příspěvky: 1268
Registrován: 17 črc 2007 21:39
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pernick »

tak tohle už je moc, ale třeba já nesnáším (bydlím na sídlišti) jen když někdo otevírá dveře a prásk do dveří druhýho a hlavně cizího auta, nebo aby ten káj vylezl nebo nasedl opře dveře a sedne, auto se zahoupe a hrana dveří se hezky sveze po dveřích opět sousedního cizího auta že..a já jak ten hňup opatrně vylízám, v životě snad neopřel dveře o druhý auto....prostě lidi nechápu, pro ně je to jen spotřební zboží :(
Renault Megane Break 1.9DTi 100koní v naftě, jsem spokojený =)

Uživatelský avatar
rebel.no.1
Příspěvky: 50
Registrován: 21 říj 2008 20:22
Bydliště: lbc

Příspěvek od rebel.no.1 »

:?: to podpálení auta?????? :idea: si dělám prču....11.přikázání smrtelných hříchů: nešáneš na auto cizího a laku klíčem nedotkneš se... :wink:
Škoda 110 R Cupé 1.1 LS-63 PS-> Peugeot 306 Coupé 1.9 TD-90 PS-> Peugeot 407 Coupé 2.7 HDI-241 PS (orig.204 PS)

Uživatelský avatar
rebel.no.1
Příspěvky: 50
Registrován: 21 říj 2008 20:22
Bydliště: lbc

Příspěvek od rebel.no.1 »

:( jo jooooo....sídliště..... a plno bezohlednýc hlidí.... já mám coupé a dveře dlohé jak zástup číňanů.... a nikdy jsem při vystupování neopřel své dveře o jiné auto..... :snooty:
Škoda 110 R Cupé 1.1 LS-63 PS-> Peugeot 306 Coupé 1.9 TD-90 PS-> Peugeot 407 Coupé 2.7 HDI-241 PS (orig.204 PS)

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: narazil jsem na vola!!!!!!!!!!!

Příspěvek od gizmi »

Osobne bych ti pri nejake velke zasti vypustil kola...ale to je tak maximum co je jeste tolerovano..;) Nechapu takove lidi, za tohle bych si najal bandu cikanu..hajzlove proste.. :(
Lotus Elise (podvozek Nitron, brzdy EBC, unibaly) :evil:
Honda Jazz v org. stavu
Honda NSR, Honda Monkey a cross
Matra Grand Espace Initiale
VW Golf IV TDi 150PS/350Nm v decentní úpravě
VW Golf VI TDi v cabriu
Mercedes Sprinter - odtahovka

Uživatelský avatar
rebel.no.1
Příspěvky: 50
Registrován: 21 říj 2008 20:22
Bydliště: lbc

Příspěvek od rebel.no.1 »

:evil:
Naposledy upravil(a) rebel.no.1 dne 23 říj 2009 19:17, celkem upraveno 1 x.
Škoda 110 R Cupé 1.1 LS-63 PS-> Peugeot 306 Coupé 1.9 TD-90 PS-> Peugeot 407 Coupé 2.7 HDI-241 PS (orig.204 PS)

Uživatelský avatar
Breakthru
Příspěvky: 1804
Registrován: 05 dub 2006 19:59
Bydliště: Třebíč...

Příspěvek od Breakthru »

z osobní zkušenosti znám lidi, co tohle třeba udělaj a obhajujou se tím, že to auto je určitě drahý, takže na opravu bude mít....idioti, no...
já jsem do města na parkoviště přestal autem jezdit...Forda, ikdyž to byla stará popelnici, taky dost obili na parkovišti....
svět dospělých je pro mne záhadou......

Uživatelský avatar
hospodskej
Moderátor
Příspěvky: 576
Registrován: 08 dub 2005 01:10
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: narazil jsem na vola!!!!!!!!!!!

Příspěvek od hospodskej »

tak to bych tomu staříkovi asi prokopl prdel.......

appz nebyl jsi tuhle u nás na pobočce? AutoŠtangl??? Myslim že včera to bylo, ale je možný, že je v LBC víc tmavě modrých 407 coupe.
''Dvěstě v městě třista z místa''
Obrázek VW SCIROCCO GTII 1.8 JH (KR under construction)

www.tuningxcars.com
www.scirocco.cz
www.vw-club.cz

Uživatelský avatar
rebel.no.1
Příspěvky: 50
Registrován: 21 říj 2008 20:22
Bydliště: lbc

Příspěvek od rebel.no.1 »

jo byl.... a zrovna jsem si vzpoměl že mám na krámě to aditivum... se tam musím zastavit ....... :wink:
Naposledy upravil(a) rebel.no.1 dne 23 říj 2009 19:18, celkem upraveno 1 x.
Škoda 110 R Cupé 1.1 LS-63 PS-> Peugeot 306 Coupé 1.9 TD-90 PS-> Peugeot 407 Coupé 2.7 HDI-241 PS (orig.204 PS)

Uživatelský avatar
rebel.no.1
Příspěvky: 50
Registrován: 21 říj 2008 20:22
Bydliště: lbc

Re: narazil jsem na vola!!!!!!!!!!!

Příspěvek od rebel.no.1 »

gizmi píše:Osobne bych ti pri nejake velke zasti vypustil kola...ale to je tak maximum co je jeste tolerovano..;) Nechapu takove lidi, za tohle bych si najal bandu cikanu..hajzlove proste.. :(
...................................... no ale on to udělal jen protože jsem zastavil na místě na kterém chce parkovat....... a není ochten parkovat o 3 m vedle..... nemáte někdo rychlou motorku????? bych tam potřeboval v noci odvést..... a pak zase zpět..... abych mu trochu zatopil..... aby mu nenastydlo auto..... :evil:
Škoda 110 R Cupé 1.1 LS-63 PS-> Peugeot 306 Coupé 1.9 TD-90 PS-> Peugeot 407 Coupé 2.7 HDI-241 PS (orig.204 PS)

Uživatelský avatar
ryan69
Moderátor
Příspěvky: 798
Registrován: 22 bře 2006 13:33
Bydliště: Liberec

Příspěvek od ryan69 »

a rychlou motorku chceš kvuli alibi? :D
Mégane III SkyFox, Dynamique 1.6 110

Uživatelský avatar
hospodskej
Moderátor
Příspěvky: 576
Registrován: 08 dub 2005 01:10
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hospodskej »

rebel.no.1 píše:jo byl.... a zrovna jsem si vzpoměl že nám na krámě to aditivum... se tam musím zastavit ....... :wink:
jj už to tam je no :) se pro to zastav
''Dvěstě v městě třista z místa''
Obrázek VW SCIROCCO GTII 1.8 JH (KR under construction)

www.tuningxcars.com
www.scirocco.cz
www.vw-club.cz

Uživatelský avatar
P@wel
Příspěvky: 764
Registrován: 20 kvě 2005 12:10
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: narazil jsem na vola!!!!!!!!!!!

Příspěvek od P@wel »

bratřík by mohl vyprávět...cca měsíc po nalakování už 3 ďubky...nevýhoda aut stojících na parkovišti.
Já raději udělám pár kroků (chápu, že ty jsi limitován přítelkyní), abych to co nejvíce eliminoval...
Škoda Favorit -> Peugeot 205 1.9GTi -> Škoda Favorit -> FORD SCORPIO :o) by www.autohificentrum.com
tuningclubliberec
furt se jede

Uživatelský avatar
rebel.no.1
Příspěvky: 50
Registrován: 21 říj 2008 20:22
Bydliště: lbc

Příspěvek od rebel.no.1 »

je to hrozný jak jsou lidi bezohlední a nejvíce ti co ze všech najvíce nadávají na mládež když někde udělá na novou fasádu nějaký grafit,ale to že oni obouchávají jiným auta..... to je netrápí.... (já osobně nemusím vidět počmárané zdi,ale pokud je na to vyhrazené místo,tak ať tam nasprejujou co chtěj) :sun:
Škoda 110 R Cupé 1.1 LS-63 PS-> Peugeot 306 Coupé 1.9 TD-90 PS-> Peugeot 407 Coupé 2.7 HDI-241 PS (orig.204 PS)

Odpovědět

Zpět na „Liberec“