Sbohem studentský živote....

Tuningová scéna v Liberci a okolí
Odpovědět
Uživatelský avatar
Prochy1551
Příspěvky: 192
Registrován: 08 čer 2005 12:18
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Sbohem studentský živote....

Příspěvek od Prochy1551 »

Takže tímto dnem je to definitivní. Dnes jsem podepsal nástupní smlouvu v jedné drobet větší firmě.

Moje pozice má vznešený název manager marketingu - referent administrativy, ale v podstatě budu vymýšlet reklamní kampaně celého kolosu ve spolupráci ještě s jedním člověkem (vedoucí celé centrály), zpracovávat veškeré katalogy a defakto tvořit image značky Tilia. Což byl vždy můj sen....

Moje pracovní doba bude ukrajovat velkou část z mého volného času a zbytek bych rád rozdělil mezi práci na ploteru v AHC Liberec, který jsme koupili jako společnou investici a je mojí povinností i mým čestným závazkem se o to dále starat, tak aby to nebyly vyhozené peníze a dále abych zhodnocoval peníze vložené do technologie LevnyPotisk.com


Proto bych chtěl tímto požádat o to aby se někdo dobrovolně ujal stránek, ale vize je spíš taková že bych veřejně chtěl požádat Ryana o sprovoznění admin sekce a rozdělení přístupových práv....


Doufám, že to chápete a podpoříte mě. Členem chci zůstat nadále a všemožně se budu snažit vypomoci všem popřípadě pomoci s chodem klubu....

Děkuju Prochy

Uživatelský avatar
ryan69
Moderátor
Příspěvky: 798
Registrován: 22 bře 2006 13:33
Bydliště: Liberec

Re: Sbohem studentský živote....

Příspěvek od ryan69 »

Prochy1551 píše:Takže tímto dnem je to definitivní. Dnes jsem podepsal nástupní smlouvu v jedné drobet větší firmě.

Moje pozice má vznešený název manager marketingu - referent administrativy, ale v podstatě budu vymýšlet reklamní kampaně celého kolosu ve spolupráci ještě s jedním člověkem (vedoucí celé centrály), zpracovávat veškeré katalogy a defakto tvořit image značky Tilia. Což byl vždy můj sen....

Moje pracovní doba bude ukrajovat velkou část z mého volného času a zbytek bych rád rozdělil mezi práci na ploteru v AHC Liberec, který jsme koupili jako společnou investici a je mojí povinností i mým čestným závazkem se o to dále starat, tak aby to nebyly vyhozené peníze a dále abych zhodnocoval peníze vložené do technologie LevnyPotisk.com


Proto bych chtěl tímto požádat o to aby se někdo dobrovolně ujal stránek, ale vize je spíš taková že bych veřejně chtěl požádat Ryana o sprovoznění admin sekce a rozdělení přístupových práv....


Doufám, že to chápete a podpoříte mě. Členem chci zůstat nadále a všemožně se budu snažit vypomoci všem popřípadě pomoci s chodem klubu....

Děkuju Prochy
1. velká, ale opravdu velká gratulace.
2. není problém, rád se toho ujmu.
Mégane III SkyFox, Dynamique 1.6 110

Uživatelský avatar
CTS.CZ
Příspěvky: 254
Registrován: 26 říj 2005 22:05
Bydliště: Liberec / Jablonec n.N.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CTS.CZ »

paráda 8)
AUTOHIFICENTRUM Liberec * KAMENNÝ OBCHOD / MONTÁŽNÍ DÍLNA / E-SHOP * autohificentrum@seznam.cz * ICQ:253979645 * www.autohificentrum.com

Uživatelský avatar
hudyss
Příspěvky: 117
Registrován: 06 kvě 2007 10:54
Bydliště: Liberec

Re: Sbohem studentský živote....

Příspěvek od hudyss »

to je super!a uz mas nejakou peknou kravaticku:))
Toyota Avensis wagon 2.0 D-4D /2004/

Uživatelský avatar
Prochy1551
Příspěvky: 192
Registrován: 08 čer 2005 12:18
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Prochy1551 »

A nejen kravatku... sem dneska nakupoval kosile a pár kalhot....

Uživatelský avatar
miras black 4oko
Příspěvky: 1105
Registrován: 23 dub 2007 09:46
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od miras black 4oko »

Prochy1551 píše:A nejen kravatku... sem dneska nakupoval kosile a pár kalhot....
Pozor..Prochy jako pracující inteligence...to taky musíš změnit auto, nějakou Octávku, nebo Superba..né ? :D

Uživatelský avatar
ryan69
Moderátor
Příspěvky: 798
Registrován: 22 bře 2006 13:33
Bydliště: Liberec

Příspěvek od ryan69 »

miras black 4oko píše:
Prochy1551 píše:A nejen kravatku... sem dneska nakupoval kosile a pár kalhot....
Pozor..Prochy jako pracující inteligence...to taky musíš změnit auto, nějakou Octávku, nebo Superba..né ? :D
čili reprezentace :)
Mégane III SkyFox, Dynamique 1.6 110

Uživatelský avatar
Prochy1551
Příspěvky: 192
Registrován: 08 čer 2005 12:18
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Prochy1551 »

miras black 4oko píše:to taky musíš změnit auto, nějakou Octávku, nebo Superba..né ? :D
Jednou možná, ze začátku by to s mým slíbeným platem asi nešlo....
tuningclubliberec.com - the best tuning club

Uživatelský avatar
ooffice
Příspěvky: 78
Registrován: 23 pro 2004 09:27
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Sbohem studentský živote....

Příspěvek od ooffice »

gratulacia.. pěknej job

Odpovědět

Zpět na „Liberec“