jakou 125ccm ?

Uživatelský avatar
qwer
Příspěvky: 751
Registrován: 25 čer 2004 12:46
Bydliště: Praha-10, Hostivař
Kontaktovat uživatele:

jakou 125ccm ?

Příspěvek od qwer »

poradate jakou 125ccm ,cena by mela bejt okolo 50tis, A hlavne 4. takt. Premyslim o honde cbr.... Nebo naky enduro,supermoto.... Ale nevim nevim jaky. Poradte naky 4 takty. Nemusi to ject 180km/h . NO stacilo by tak 140km/h no a aby to nebylo moc liny z mista. Aprilie RS (AF1), Cagivu Mito nechci... NO a pokud mozna aby to nebylo moc stary.
Passat B5.5 TDI 96kw

Uživatelský avatar
GeeTee
Příspěvky: 68
Registrován: 25 říj 2005 15:37
Bydliště: Komárno

Příspěvek od GeeTee »

cbr125 ma kamos a veciu sracku som od japoncov este nevidel, stupacki nizko a furt deres nohy o asfalt (samo ked vimenis tie shit gumi za nieco poriadne, motor netaha, spojka odisla po 13000, atd atd)
ber apriliu rs 125 to je zavodna masina zo svetlami, alebo nsr125,
jo a urcite neber juki125 bo sa obesis (ma druhy kamos).
otlcene priblizovadlo Citroen ZX vprisernej zelenej :-D
hlada sa nahrada za xantijku

Uživatelský avatar
DaveS
Příspěvky: 1277
Registrován: 18 črc 2005 20:54
Bydliště: Praha - Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DaveS »

Kdybys nevysel na 4T tak spickova je KTM EXC, nebo Husqvarna.
Co takhle Cagivu supercity?? Ted nevim jestli je to 2T nebo 4T ale ma to kamos..... ma to 7kvalt z Mita, leti to jak hovado 8) .
S tou Juki ma pravdu, sou to shitty kamos to ma, ja bych to nechtel snad ani zadarmo. Moje rada je... do silnice nechod, chybej ti zkusenosti..... a myslim ze kdyz ma treba mito maximalku nekde kolem 180kmh.... tak s tim urcite jezdit 90kmh nebudes, co si budem vypravet, casem se otrkas a pak to nekde otevres a muze to skoncit hodne spatne (vim z vlastni zkusenosti,20dni v motole a 2 mesice berlicky) nejlepsi je nejaky enduro, nebo cestak...... muzes s tim vsude, jak teren tak silnice. Je to uplne idealni 8) ale co si koupis je jen an tobe...... hlavne si nerikej ze budes jezdit pomalu..... protoze to je blbost. :roll:
Honda prelude 2.0i 16V - minulost .....BMW e46 320D - pritomnost..... KTM exc 200-2001-35KW....

Trhyy
V.I.P.
Příspěvky: 4024
Registrován: 03 říj 2004 14:45
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od Trhyy »

No NSR125 má kámoš (2001) a docela pěkně to jede, ale nechtěl bych to, no ale jestli máš rád rychlost tak bych radši šel teda do Cagivy Mito 125, nebo Yamahy TZR 125 no a nebo do tý Aprilie RS125 :wink: No pak taky neni špatnej Suzuki Marauder 125, Honda Rebel 125, nebo Yamaha Dragstar (Choopři)
Já bych teda kdybych měl 50 klacků šel do tý Mito, ale je to na tobě :wink:
MÁŠ PRASKLÝ AUTOSKLO? STŘÍPEK AUTOSKLO TO VYŘEŠÍ !
www.AUTOSKLOSTRIPEK.cz - Praha 5 -774 573 375
!!Ke každému čelnímu sklu až 2000Kč poukázka na pohonné hmoty ZDARMA!


Uživatelský avatar
GeeTee
Příspěvky: 68
Registrován: 25 říj 2005 15:37
Bydliště: Komárno

Příspěvek od GeeTee »

ked choper tak by som odporucal keeway superlight, je to bomba.
AccentH.dave: supercity je 2T a je to mito na supermotard podvoyku na tom sa vzjebes 10x castejsie ako na silnicnej masine (vlastna skusenost) ale inak je to super masina. Aj to mito
otlcene priblizovadlo Citroen ZX vprisernej zelenej :-D
hlada sa nahrada za xantijku

Uživatelský avatar
MEDwjet
Příspěvky: 757
Registrován: 13 srp 2005 22:28
Bydliště: Olomouc/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MEDwjet »

ja bych bral 2T aprilku RS nebo staraou NSR
TDI

Uživatelský avatar
qwer
Příspěvky: 751
Registrován: 25 čer 2004 12:46
Bydliště: Praha-10, Hostivař
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od qwer »

Tak kdyz ne CBR tak selnici ne, Tak naky to Supermoto,enduro ale ve 4. taktu by nebylo?? Aprili RS nechci... A mito taky ne. Tak naky enduro poradte + foto pls. Nerikam ze budu jezdit pomalu.. to jiste ne. Ale taky nerikam ze budu jezdit jako blazen. A Yuky zadnym pripade ...to je jasny.
Passat B5.5 TDI 96kw

Uživatelský avatar
qwer
Příspěvky: 751
Registrován: 25 čer 2004 12:46
Bydliště: Praha-10, Hostivař
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od qwer »

GeeTee píše:cbr125 ma kamos a veciu sracku som od japoncov este nevidel, stupacki nizko a furt deres nohy o asfalt (samo ked vimenis tie shit gumi za nieco poriadne, motor netaha, spojka odisla po 13000, atd atd)
ber apriliu rs 125 to je zavodna masina zo svetlami, alebo nsr125,
jo a urcite neber juki125 bo sa obesis (ma druhy kamos).
To CBR : ALe ma peknej zvuk ne? :lol: :lol: A chchi spis enduro nebo naco takoviho a nejlepe 4 takt
Passat B5.5 TDI 96kw

Uživatelský avatar
qwer
Příspěvky: 751
Registrován: 25 čer 2004 12:46
Bydliště: Praha-10, Hostivař
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od qwer »

Co rikate na hondu XR125l ?? Je to 4 takt a vzhledove se mi celkem libi.
Passat B5.5 TDI 96kw

Trhyy
V.I.P.
Příspěvky: 4024
Registrován: 03 říj 2004 14:45
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od Trhyy »

qwer píše:Tak kdyz ne CBR tak selnici ne, Tak naky to Supermoto,enduro ale ve 4. taktu by nebylo?? Aprili RS nechci... A mito taky ne. Tak naky enduro poradte + foto pls. Nerikam ze budu jezdit pomalu.. to jiste ne. Ale taky nerikam ze budu jezdit jako blazen. A Yuky zadnym pripade ...to je jasny.
Kvuli čemu nechceš Mito? Já mít ty prachy, tak do ní du bez rozmejšlení a za 50k koupíš skoro nový Mito :wink:
No když Enduro tak asi Yamahu DT, nebo TW :wink:
MÁŠ PRASKLÝ AUTOSKLO? STŘÍPEK AUTOSKLO TO VYŘEŠÍ !
www.AUTOSKLOSTRIPEK.cz - Praha 5 -774 573 375
!!Ke každému čelnímu sklu až 2000Kč poukázka na pohonné hmoty ZDARMA!


Uživatelský avatar
qwer
Příspěvky: 751
Registrován: 25 čer 2004 12:46
Bydliště: Praha-10, Hostivař
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od qwer »

Trhyy píše:
qwer píše:Tak kdyz ne CBR tak selnici ne, Tak naky to Supermoto,enduro ale ve 4. taktu by nebylo?? Aprili RS nechci... A mito taky ne. Tak naky enduro poradte + foto pls. Nerikam ze budu jezdit pomalu.. to jiste ne. Ale taky nerikam ze budu jezdit jako blazen. A Yuky zadnym pripade ...to je jasny.
Kvuli čemu nechceš Mito? Já mít ty prachy, tak do ní du bez rozmejšlení a za 50k koupíš skoro nový Mito :wink:
No když Enduro tak asi Yamahu DT, nebo TW :wink:
Me nelibi zvuk...A taky bych spis rad jezdil i v terench. TO je to hlavni.
Enduro .sem koukal na tu hondu a je to 4 takt ale jede jen 110 km/h ..To se mi zda celkem malo. Tak se teda kouknu na to DT. A nebo pak apriliji RX 125.. No boguzel to asi nebude 4 takt ale aspon to trochu pojede
Passat B5.5 TDI 96kw

Uživatelský avatar
Fiesta
Příspěvky: 2576
Registrován: 27 bře 2004 18:16
Bydliště: Olomouc-Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fiesta »

DT je dvou takt.....ja bejt tebou tak premluvim tatu at ti koupi new Yamahu XT 125....spickova motorka....stroji okolo 90 000,- ( si to vezme na lizacku a je po starostech) No a nebo toto:
http://www.tipmoto.com/inzerat.php?tid=7902&fid=
VW PASSAT B5

Uživatelský avatar
qwer
Příspěvky: 751
Registrován: 25 čer 2004 12:46
Bydliště: Praha-10, Hostivař
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od qwer »

Fiesta píše:DT je dvou takt.....ja bejt tebou tak premluvim tatu at ti koupi new Yamahu XT 125....spickova motorka....stroji okolo 90 000,- ( si to vezme na lizacku a je po starostech) No a nebo toto:
http://www.tipmoto.com/inzerat.php?tid=7902&fid=
A kolik jede ta Xt 125? A myslim ze to co je na tom odkazu asi ne,chci aby to byla naka znacka abych na to neco sehnal kdyz se to poroucha
jak sem tak koukal po netu tak asi Aprilie RX125 by mi vyhovovala. Ta Yamaha XT je pekne, Ale myslim ze tatu nepremluvim.. Kdyby si ji nasel nekde na naetu strasi (2000+ ) okolo 50 tak bych se na ni jel podivat.


Hledam na netu ani sem nenasel starsiho. Kdyz stary tak je to rok 95 a to je stary, Prosim pomoctemi najit tu Aprili RX 125 nebo tu Yamahu XT 125.
Passat B5.5 TDI 96kw

Trhyy
V.I.P.
Příspěvky: 4024
Registrován: 03 říj 2004 14:45
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od Trhyy »

qwer píše:
Fiesta píše:DT je dvou takt.....ja bejt tebou tak premluvim tatu at ti koupi new Yamahu XT 125....spickova motorka....stroji okolo 90 000,- ( si to vezme na lizacku a je po starostech) No a nebo toto:
http://www.tipmoto.com/inzerat.php?tid=7902&fid=
A kolik jede ta Xt 125? A myslim ze to co je na tom odkazu asi ne,chci aby to byla naka znacka abych na to neco sehnal kdyz se to poroucha
jak sem tak koukal po netu tak asi Aprilie RX125 by mi vyhovovala. Ta Yamaha XT je pekne, Ale myslim ze tatu nepremluvim.. Kdyby si ji nasel nekde na naetu strasi (2000+ ) okolo 50 tak bych se na ni jel podivat.


Hledam na netu ani sem nenasel starsiho. Kdyz stary tak je to rok 95 a to je stary, Prosim pomoctemi najit tu Aprili RX 125 nebo tu Yamahu XT 125.
Ojetý XTčko sem nenašel a tu Aprilii jenom 12 let starou a to zase nechceš
šel bych teda asi spíš do toho DT :wink:
Třeba todle je pěkný 8)
http://www.motorky.com/ad_detail.php?id=22651
MÁŠ PRASKLÝ AUTOSKLO? STŘÍPEK AUTOSKLO TO VYŘEŠÍ !
www.AUTOSKLOSTRIPEK.cz - Praha 5 -774 573 375
!!Ke každému čelnímu sklu až 2000Kč poukázka na pohonné hmoty ZDARMA!


Speedfire
Příspěvky: 78
Registrován: 30 srp 2005 20:05
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Speedfire »

Já bych šel do cbr,ale jelikož v patnácti si budu šetřit na auto tak by se mi to zdálo zbytečné :) úplně mi bude stačit nějaká Babetta :lol:
Tuning Is The Best!!!!!!!!!!!!!!!!
myc.wz.cz

Trhyy
V.I.P.
Příspěvky: 4024
Registrován: 03 říj 2004 14:45
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od Trhyy »

Speedfire píše:Já bych šel do cbr,ale jelikož v patnácti si budu šetřit na auto tak by se mi to zdálo zbytečné :) úplně mi bude stačit nějaká Babetta :lol:
:roll:
MÁŠ PRASKLÝ AUTOSKLO? STŘÍPEK AUTOSKLO TO VYŘEŠÍ !
www.AUTOSKLOSTRIPEK.cz - Praha 5 -774 573 375
!!Ke každému čelnímu sklu až 2000Kč poukázka na pohonné hmoty ZDARMA!


Uživatelský avatar
Fiesta
Příspěvky: 2576
Registrován: 27 bře 2004 18:16
Bydliště: Olomouc-Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fiesta »

qwer píše:
Fiesta píše:DT je dvou takt.....ja bejt tebou tak premluvim tatu at ti koupi new Yamahu XT 125....spickova motorka....stroji okolo 90 000,- ( si to vezme na lizacku a je po starostech) No a nebo toto:
http://www.tipmoto.com/inzerat.php?tid=7902&fid=
A kolik jede ta Xt 125? A myslim ze to co je na tom odkazu asi ne,chci aby to byla naka znacka abych na to neco sehnal kdyz se to poroucha
jak sem tak koukal po netu tak asi Aprilie RX125 by mi vyhovovala. Ta Yamaha XT je pekne, Ale myslim ze tatu nepremluvim.. Kdyby si ji nasel nekde na naetu strasi (2000+ ) okolo 50 tak bych se na ni jel podivat.


Hledam na netu ani sem nenasel starsiho. Kdyz stary tak je to rok 95 a to je stary, Prosim pomoctemi najit tu Aprili RX 125 nebo tu Yamahu XT 125.
kuwa ty se nestarej ted kolik to jede.....a pokud chces neco na zavodeni tak jedine skutr 125....kamos si koupil na dojizdeni do prace Aprilku SR.....a reknu ti, kuva lita to jako swina...a kdyz to trochu poladis.....neznam nic lepsiho
VW PASSAT B5

Trhyy
V.I.P.
Příspěvky: 4024
Registrován: 03 říj 2004 14:45
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od Trhyy »

Fiesta píše:
qwer píše:
Fiesta píše:DT je dvou takt.....ja bejt tebou tak premluvim tatu at ti koupi new Yamahu XT 125....spickova motorka....stroji okolo 90 000,- ( si to vezme na lizacku a je po starostech) No a nebo toto:
http://www.tipmoto.com/inzerat.php?tid=7902&fid=
A kolik jede ta Xt 125? A myslim ze to co je na tom odkazu asi ne,chci aby to byla naka znacka abych na to neco sehnal kdyz se to poroucha
jak sem tak koukal po netu tak asi Aprilie RX125 by mi vyhovovala. Ta Yamaha XT je pekne, Ale myslim ze tatu nepremluvim.. Kdyby si ji nasel nekde na naetu strasi (2000+ ) okolo 50 tak bych se na ni jel podivat.


Hledam na netu ani sem nenasel starsiho. Kdyz stary tak je to rok 95 a to je stary, Prosim pomoctemi najit tu Aprili RX 125 nebo tu Yamahu XT 125.
kuwa ty se nestarej ted kolik to jede.....a pokud chces neco na zavodeni tak jedine skutr 125....kamos si koupil na dojizdeni do prace Aprilku SR.....a reknu ti, kuva lita to jako swina...a kdyz to trochu poladis.....neznam nic lepsiho
No já sem zase jezdil na Aprilii Habana 125 a ta taky letí slušně (135) ale chybělo by mi tam to řazení :(
Na rychlou jízdu jedině Mito, otevřít, koupit kit od 160 Pollini a jedém :)
MÁŠ PRASKLÝ AUTOSKLO? STŘÍPEK AUTOSKLO TO VYŘEŠÍ !
www.AUTOSKLOSTRIPEK.cz - Praha 5 -774 573 375
!!Ke každému čelnímu sklu až 2000Kč poukázka na pohonné hmoty ZDARMA!


Speedfire
Příspěvky: 78
Registrován: 30 srp 2005 20:05
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Speedfire »

Trhyy píše:
Speedfire píše:Já bych šel do cbr,ale jelikož v patnácti si budu šetřit na auto tak by se mi to zdálo zbytečné :) úplně mi bude stačit nějaká Babetta :lol:
:roll:

No co mě prostě nevadí hlavně jak jezdí no ne :D
Tuning Is The Best!!!!!!!!!!!!!!!!
myc.wz.cz

Trhyy
V.I.P.
Příspěvky: 4024
Registrován: 03 říj 2004 14:45
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od Trhyy »

Speedfire píše:
Trhyy píše:
Speedfire píše:Já bych šel do cbr,ale jelikož v patnácti si budu šetřit na auto tak by se mi to zdálo zbytečné :) úplně mi bude stačit nějaká Babetta :lol:
:roll:

No co mě prostě nevadí hlavně jak jezdí no ne :D
No Babetta fakt jezdí, dokonce i 60 z kopce s větrem v zádech :smich:
Ale jako na dojetí do sámošky pro rohlíky je dobrá :lol:
MÁŠ PRASKLÝ AUTOSKLO? STŘÍPEK AUTOSKLO TO VYŘEŠÍ !
www.AUTOSKLOSTRIPEK.cz - Praha 5 -774 573 375
!!Ke každému čelnímu sklu až 2000Kč poukázka na pohonné hmoty ZDARMA!


Speedfire
Příspěvky: 78
Registrován: 30 srp 2005 20:05
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Speedfire »

jj 8) is cool,ale taky jsem uvažoval o Jawě 21,ale Babettu můžu mít zadara :)
Tuning Is The Best!!!!!!!!!!!!!!!!
myc.wz.cz

Trhyy
V.I.P.
Příspěvky: 4024
Registrován: 03 říj 2004 14:45
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od Trhyy »

Speedfire píše:jj 8) is cool,ale taky jsem uvažoval o Jawě 21,ale Babettu můžu mít zadara :)
Picek je nahovno, to víc opravuješ než jezdíš :lol:
MÁŠ PRASKLÝ AUTOSKLO? STŘÍPEK AUTOSKLO TO VYŘEŠÍ !
www.AUTOSKLOSTRIPEK.cz - Praha 5 -774 573 375
!!Ke každému čelnímu sklu až 2000Kč poukázka na pohonné hmoty ZDARMA!


Speedfire
Příspěvky: 78
Registrován: 30 srp 2005 20:05
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Speedfire »

Tak pincka ne,ale stejně babettu si (nožná)beru od strejdy a zadara byl bych vůl dávat za 21čku 800 no ne 8)
Tuning Is The Best!!!!!!!!!!!!!!!!
myc.wz.cz

Slavisimo
Příspěvky: 863
Registrován: 07 srp 2004 18:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavisimo »

Aprilia RX se hodne tezko schani moc jich neni.
Diesel power :)

Uživatelský avatar
qwer
Příspěvky: 751
Registrován: 25 čer 2004 12:46
Bydliště: Praha-10, Hostivař
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od qwer »

Slavisimo píše:Aprilia RX se hodne tezko schani moc jich neni.
sem si vsim.... Ale to DT se mi zda celkem v pohode 8) jak je na tom odakzu co daval trhyy
Passat B5.5 TDI 96kw

Uživatelský avatar
MEDwjet
Příspěvky: 757
Registrován: 13 srp 2005 22:28
Bydliště: Olomouc/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MEDwjet »

Fiesta: trocha OT nejezdi ten kamoš v motokrosovy helmě?? sem slyšel že zadřel či co..??

jinak kamoš z mohelnice ma hondu XT 125 4T a taky je prej dobrá....a druhej má yamahu YBR 125 4T a taky si zatím nestěžoval..... :)
TDI

Uživatelský avatar
MEDwjet
Příspěvky: 757
Registrován: 13 srp 2005 22:28
Bydliště: Olomouc/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MEDwjet »

ale dybych byl tebou tak du do 125 2T do nake krosky :)
TDI

Uživatelský avatar
qwer
Příspěvky: 751
Registrován: 25 čer 2004 12:46
Bydliště: Praha-10, Hostivař
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od qwer »

MEDwjet píše:ale dybych byl tebou tak du do 125 2T do nake krosky :)
Asi jo 8) 8) do toho DT asi pudu, Al em¨nemuzu najit zadny v Praze. Nechcete mi pomoct nakou najit?? Svezu vas zato :lol:
Passat B5.5 TDI 96kw


Uživatelský avatar
qwer
Příspěvky: 751
Registrován: 25 čer 2004 12:46
Bydliště: Praha-10, Hostivař
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od qwer »

dik..... Vecinou to sou stary sunky, Ale asi 2 sou celkem dobry , zejtra tam zavolam.
Passat B5.5 TDI 96kw

Odpovědět

Zpět na „Motorkáři“