Tuning...?

Odpovědět
Kentoya

Tuning...?

Příspěvek od Kentoya »

Zdááár...

zařadil jsem se mezi 125-káře. Pořídil Kentoyu 125, vypadá dobře, vcelku i jede, ale chtěl bych aby jela ještě lépe. Motor je nějaká licence Suzuki.
Máte někdo zkušenosti s úpravou sání? Je tam takovej kus molitanu....přemýšlím o náporovým sání , to by mělo být lepší nééé? A později s výměnou kartburátoru.

Jaký máte kdo zkušenosti, pojede to lépe od spoda a do otáček ? A co benzín 98?

Jakub :) 8) :)

Uživatelský avatar
EU_CZE_KILLER
Příspěvky: 478
Registrován: 08 led 2005 22:01
Bydliště: Prague 5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od EU_CZE_KILLER »

huheeeeee no frajere ted zrovna se clenem No_namem resime nase motorky protoze sme je trosku hodne poladili a musime to jeste doladit, poladili sme sani valce a jistym zpusobem i vejfuky a jeste se musi udelat karbce (a to zatim u nas obou ze jo No_ný :D ) odkud si?
323ci

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

praha,.....leštili jste kanály v hlavě, jaký jiný... :smich2: :banan: ?

já s chystám vybrat výfuk a zkusím to sání a uvidím podle pocitu... :?:

Uživatelský avatar
EU_CZE_KILLER
Příspěvky: 478
Registrován: 08 led 2005 22:01
Bydliště: Prague 5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od EU_CZE_KILLER »

Anonymous píše:praha,.....leštili jste kanály v hlavě, jaký jiný... :smich2: :banan: ?

já s chystám vybrat výfuk a zkusím to sání a uvidím podle pocitu... :?:
odkud presne, ze bychom nekam zajeli? jinak sem hlavu nelestil a kanaly taky ne :)
323ci

Lobo
Příspěvky: 815
Registrován: 08 čer 2004 13:35
Bydliště: Praha8/Ml.boleslav/Dolni Bousov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lobo »

EU_CZE_KILLER píše:huheeeeee no frajere ted zrovna se clenem No_namem resime nase motorky protoze sme je trosku hodne poladili a musime to jeste doladit, poladili sme sani valce a jistym zpusobem i vejfuky a jeste se musi udelat karbce (a to zatim u nas obou ze jo No_ný :D ) odkud si?

takze uz jste prodaly ty svoje sekacky a koupily si poradny masiny jo? :smich: :smich2: :smich2:

Nebo myslis to co sem rikal No_namovy stim karbcem,predelanim airboxem a a castecnym vykuchanim vyfuku? :)

Uživatelský avatar
EU_CZE_KILLER
Příspěvky: 478
Registrován: 08 led 2005 22:01
Bydliště: Prague 5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od EU_CZE_KILLER »

to ja nevim cos mu rikal, ale podle toho asi tuni on, ja se drzim jinych instrukci, joooo kdybys mi sehnal nejaky pekny 4T motocykl tak by mi bylo vsecko jedno ale nemam prachy takze si nemuzu koupit 4T moto (to 2T me uz zacina srat ale co muzu delat)
323ci

Lobo
Příspěvky: 815
Registrován: 08 čer 2004 13:35
Bydliště: Praha8/Ml.boleslav/Dolni Bousov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lobo »

EU_CZE_KILLER píše:to ja nevim cos mu rikal, ale podle toho asi tuni on, ja se drzim jinych instrukci, joooo kdybys mi sehnal nejaky pekny 4T motocykl tak by mi bylo vsecko jedno ale nemam prachy takze si nemuzu koupit 4T moto (to 2T me uz zacina srat ale co muzu delat)
copak sype se a nejede?A kdyz jede tak se sype?to znam :lol:

No a kolik mas, pro predstavu co bys chtel?

Uživatelský avatar
EU_CZE_KILLER
Příspěvky: 478
Registrován: 08 led 2005 22:01
Bydliště: Prague 5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od EU_CZE_KILLER »

minimalne 500ccm nejlepe co nejlevnejsi bez papiru, rocnik je celkem jedno ale pak to musi jet nad 200 (ACAB) a penize bych jeste upresnil zbavim se AFky, jeste uvidime tipuju mezi 20 - 30 tis (kolem tech 30 uz by mohlo byt neco slusnyho!)
323ci

Lobo
Příspěvky: 815
Registrován: 08 čer 2004 13:35
Bydliště: Praha8/Ml.boleslav/Dolni Bousov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lobo »

GS500E,CB500 na zacatek pro tebe idealni motorky..
Komplet s papirama, cena kolem 30t+-,rok kolem 95+-

Uživatelský avatar
EU_CZE_KILLER
Příspěvky: 478
Registrován: 08 led 2005 22:01
Bydliště: Prague 5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od EU_CZE_KILLER »

ale na zacatky se vyser, ja se motorce prizbusobim, ale potrebuju aby to moto bylo spolehlivy kdyz budu prudit ty zeleny curaky a aby jim dokazalo jakz takz ujet papiry mit nemusi, ale tak zatim dobry, musim doopravit AF1, dat nejak nekam do laku jednu kapotaz a prodat potom jeste neco budu mit a budem se o tom bavit nazivo
323ci

Lobo
Příspěvky: 815
Registrován: 08 čer 2004 13:35
Bydliště: Praha8/Ml.boleslav/Dolni Bousov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lobo »

prej prizpusobim :smich:
ok az budes mit prachy tak dej vedet...

Uživatelský avatar
No_name
Příspěvky: 879
Registrován: 16 čer 2004 20:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od No_name »

Koukám,Matěj se chce asi zabít :) (máme doma klíčky od 600ccm ,takže až to budeš mít ,řekni,projedem se :smich2: )
Nene,auta jsou lepčí :oops:
Hele,neni ten kentoják 4-takt vole :D Nežere to,nesere se to,ale NEJEDE TO :lol:
Jinak,Lobo má částečně pravdu, protože akorát u mě není navrtanej airbox,ale punčocha přes karbec to jistí :?:
Zatim nemám žádnou koncovku,páč ještě musim nechat udělat přírubu a jsem línej jí alespoň načrtnout,páč na to to nejezdí :D

Uživatelský avatar
EU_CZE_KILLER
Příspěvky: 478
Registrován: 08 led 2005 22:01
Bydliště: Prague 5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od EU_CZE_KILLER »

No_name píše:Koukám,Matěj se chce asi zabít :) (máme doma klíčky od 600ccm ,takže až to budeš mít ,řekni,projedem se :smich2: )
Nene,auta jsou lepčí :oops:
Hele,neni ten kentoják 4-takt vole :D Nežere to,nesere se to,ale NEJEDE TO :lol:
Jinak,Lobo má částečně pravdu, protože akorát u mě není navrtanej airbox,ale punčocha přes karbec to jistí :?:
Zatim nemám žádnou koncovku,páč ještě musim nechat udělat přírubu a jsem línej jí alespoň načrtnout,páč na to to nejezdí :D
no tys mi tu jeste chybel :D hele ty mozna mas na stole klicky od 600ccm ale to by ta 600ccm musela jezdit :D
323ci

Slavisimo
Příspěvky: 863
Registrován: 07 srp 2004 18:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavisimo »

no ty si kripl killere
Diesel power :)

Frajer
Příspěvky: 189
Registrován: 29 srp 2004 23:07
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frajer »

Kentoya:pičo vole větší shit sis nemohl koupit kueva
kentoya je to největší hovno....
slavisimo:ty taky
Yamaha Neo's r.v.02 Gold: Vzduch. filtr JR,výfuk Polini Funky,...Vmax-95km/h 8)
Na prodej! ////////viewtopic.php?p=458849#458849

Uživatelský avatar
EU_CZE_KILLER
Příspěvky: 478
Registrován: 08 led 2005 22:01
Bydliště: Prague 5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od EU_CZE_KILLER »

Frajer píše:Kentoya:pičo vole větší shit sis nemohl koupit kueva
kentoya je to největší hovno....
slavisimo:ty taky
8) :D
323ci

Uživatelský avatar
OndrejGTi
Příspěvky: 281
Registrován: 01 bře 2005 14:21
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OndrejGTi »

killer a za kolko by si chcel strelit tu tvoju? papiere mas na tu skupinu do 11kw?

Slavisimo
Příspěvky: 863
Registrován: 07 srp 2004 18:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavisimo »

no kdyz bych ji dal do spicka cistyho stavu tak bych to mozna videl nekde u 28000 az 30000 ale i kdybych to dal do toho stavu tak to asi jen tak nekdo nekoupi protoze ma v technicaku napsanejch 20kW a jak je znamo na stopedvacky sou ridicaky jen do 11kW ze, ja osobne na tom vlastne jezdim bez ridicaku protoze to ma o 9 kW vic nez muzu ridit no, ale jeste me nikdy nestaveli policajti tak nevim jestli by jim to nejak moc vadilo

KILLER
Diesel power :)

Uživatelský avatar
Macca
Příspěvky: 313
Registrován: 18 úno 2005 22:48
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Macca »

Lobo píše:GS500E,CB500 na zacatek pro tebe idealni motorky..
Komplet s papirama, cena kolem 30t+-,rok kolem 95+-
Za 30tis. koupíš tak maximálně nějakej vrak....

Uživatelský avatar
Macca
Příspěvky: 313
Registrován: 18 úno 2005 22:48
Bydliště: Liberec

Re: Tuning...?

Příspěvek od Macca »

Kentoya píše:Zdááár...

zařadil jsem se mezi 125-káře. Pořídil Kentoyu 125, vypadá dobře, vcelku i jede, ale chtěl bych aby jela ještě lépe. Motor je nějaká licence Suzuki.
Máte někdo zkušenosti s úpravou sání? Je tam takovej kus molitanu....přemýšlím o náporovým sání , to by mělo být lepší nééé? A později s výměnou kartburátoru.

Jaký máte kdo zkušenosti, pojede to lépe od spoda a do otáček ? A co benzín 98?

Jakub :) 8) :)

Se 4 taktem ve 125ccm toho moc neuděláš.. daj se dělat určitý věci, otázkou je jestli to má smysl, protože to bude sotva znatelný....

Odpovědět

Zpět na „Motorkáři“