Jaky auto do 200 000,- byste v dnesni dobe vzali.

Pokud sháníte auto nebo chcete poradit co vše je potřeba při dovozu ze zahraničí či při koupi nového auta, pak jste zde správně.

Moderátoři: Berry, Tommy1978, Rudi

Roume-n
Příspěvky: 413
Registrován: 02 lis 2004 19:48
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaky auto do 200 000,- byste v dnesni dobe vzali.

Příspěvek od Roume-n »

neco takovyho :D
http://e46.bmwklub.cz/viewtopic.php?f=19&t=26902" onclick="window.open(this.href);return false;
Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift.

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Jaky auto do 200 000,- byste v dnesni dobe vzali.

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Plyn u přímého vstřikování nepřináší až takovou úsporu, protože je třeba stříkat v cyklech aji benzín, bo se přehřívají vstřiky.
Jestli jezdíš 3km do práce, tak je LPG úplná blbost, to ani nepřepneš...
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Jaky auto do 200 000,- byste v dnesni dobe vzali.

Příspěvek od tholis »

Liberale: Řeším to v případě kdy bych potřeboval kuli práci dojíždět.. Prostě mít variantu kdyby to fakt žralo 8)
" www.autowerks.cz "

Lukinho
Příspěvky: 2445
Registrován: 10 kvě 2012 16:08

Re: Jaky auto do 200 000,- byste v dnesni dobe vzali.

Příspěvek od Lukinho »

infiniti fx35 , nissan murano, motor z 350z a bourat bych se s tim uz tak nebal :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Jaky auto do 200 000,- byste v dnesni dobe vzali.

Příspěvek od tholis »

http://www.sportovnivozy.cz/22273-honda ... -r-nymburk" onclick="window.open(this.href);return false;

Váš názor?
" www.autowerks.cz "

TomasUL
Příspěvky: 912
Registrován: 16 čer 2010 07:47
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Jaky auto do 200 000,- byste v dnesni dobe vzali.

Příspěvek od TomasUL »

Dneska jsem zrovna v Accordu Type R jel. Je to paráda.
Autoservis
Autodíly
STK + EM

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Jaky auto do 200 000,- byste v dnesni dobe vzali.

Příspěvek od tholis »

TomasUL: Právě díky tvému popisu jsem na to mrknul. Ale koukám je to relativně staré auto...
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
H.o.m.i.e.
Příspěvky: 655
Registrován: 14 črc 2008 16:08
Bydliště: kósek vod Brna

Re: Jaky auto do 200 000,- byste v dnesni dobe vzali.

Příspěvek od H.o.m.i.e. »

Swift sport 8)

TomasUL
Příspěvky: 912
Registrován: 16 čer 2010 07:47
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Jaky auto do 200 000,- byste v dnesni dobe vzali.

Příspěvek od TomasUL »

tholis píše:TomasUL: Právě díky tvému popisu jsem na to mrknul. Ale koukám je to relativně staré auto...
Taky kvůli stáří jsem od toho kámoše nejdřív odrazoval.
Ale po svezení a prohlídce auta poznáš, že v tý době byla Honda trošku jinde, než ostatní automobilky....
Autoservis
Autodíly
STK + EM

BIGPAPA
Příspěvky: 9161
Registrován: 09 čer 2007 01:50
Bydliště: PIT-STOP
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaky auto do 200 000,- byste v dnesni dobe vzali.

Příspěvek od BIGPAPA »

podvozkem počínaje 8)
Svět by byl o mnoho bezpečnejší, když by každý před vstupem do letadla musel sníst kousek slaniny....

Lukinho
Příspěvky: 2445
Registrován: 10 kvě 2012 16:08

Re: Jaky auto do 200 000,- byste v dnesni dobe vzali.

Příspěvek od Lukinho »

Za polovinu postavis stejne kvalitni Primeru s VEckem :lol:

Ale jinak je to skvely, odolny a zabavn auto 8) Jen jsou Hondy, vzdy nesmyslne drahy a dily to samy...

Uživatelský avatar
Rostack
Příspěvky: 807
Registrován: 12 zář 2012 14:22

Re: Jaky auto do 200 000,- byste v dnesni dobe vzali.

Příspěvek od Rostack »

s Japoncem neuděláš nikdy chybu :lol:
life's too short to drive slow

Uživatelský avatar
twingo.driver
Příspěvky: 401
Registrován: 14 kvě 2007 22:27
Bydliště: Plzeň

Re: Jaky auto do 200 000,- byste v dnesni dobe vzali.

Příspěvek od twingo.driver »

TomasUL píše:Ale po svezení a prohlídce auta poznáš, že v tý době byla Honda trošku jinde, než ostatní automobilky....
Jo? No to by mě zajímalo, kde. Měla maximálně tak dvoulitr, kterej točí bambilion otáček, ale jinak je to naprosto běžná konfekce devadesátejch let.

Tholisi, nevymejšlej blbosti. Ještě před pár dny jsi chtěl něco bezpečnýho a teď bys skočil do skoro šestnáct let starý káry, která je daleko větší rakev, než byla Fábie.

Aby si to zase někdo špatně nevyložil, nehanim Accord Type R, nikdy jsem v tom nejel, svezení je to asi super, ale jako daily driver pro tholise mi to přijde značně nevhodný.
SubTera píše:mile dite, to, jak se svou povesti nakladas ty, je tvoje vec 8)

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Jaky auto do 200 000,- byste v dnesni dobe vzali.

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

http://www.sportovnivozy.cz/41210-audi- ... ersky-brod" onclick="window.open(this.href);return false;
tak todle do plynu :D
Twingo: taky jsem nechápal, co na těch Vti-čkách Hondari vidí, dokud jsem to neřídil 8)
Naposledy upravil(a) LiberaleMiguel2 dne 31 říj 2013 20:47, celkem upraveno 1 x.
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

TomasUL
Příspěvky: 912
Registrován: 16 čer 2010 07:47
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Jaky auto do 200 000,- byste v dnesni dobe vzali.

Příspěvek od TomasUL »

Nesouhlasim. Jede to svižně a za slušnou spotřebu, i když to netočíš do toho tvýho bambilionu. :lol:
Autoservis
Autodíly
STK + EM

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaky auto do 200 000,- byste v dnesni dobe vzali.

Příspěvek od Rudi »

bejt to za 80tis, tak to asi stojí za zvážení, ale 180tis., to se posral v kině :D
tholis píše:Bigpapa: Tak pokud to jde není co řešit.. 30tis je klasika cena...asi půjdu touhle cestou=levnější jak diesel 8) Nějakej typ výrobce?
prosim tě nevěř ve všem tomu rádoby chytrákovi :wink: přestavět to samozřejmě jde, nicméně cena startuje na 35-40tis. a výhoda tam není extra jako u klasickýho LPG, protože to musí jet i tak pořád na benzin.
Já osobně bych se na to vysral a radši akceptoval spotřebu benzínu, já se pohybuju kolem 8-10l průměr podle šíře obutí a jízdního stylu :D dálku sem kdysi jezdíval i za 7,5l, ekonomy men by to dal určitě i za 7, ale to mě nebaví, takže já jezdim 9-10l.
VW - Very Wonderful
ALUSADY.CZ - originální alu kola na Váš vůz
Dovoz vozidel, odtahy z celé EU, STK

Uživatelský avatar
SubTera
Příspěvky: 3289
Registrován: 21 čer 2008 00:46
Bydliště: Slaný

Re: Jaky auto do 200 000,- byste v dnesni dobe vzali.

Příspěvek od SubTera »

Asi chyba, mam 146HP (2.0, EURO4) v LPG a jsem v prepoctu na 4,3 l/100 natutalu a 177HP (2.0, EURO5) jezdici kolem 7,5l naturalu 98. Nejezdim okresni rally, ale vyrazne rychle se presunuju. 8 litru pri 150 konich jsem mival bezne, ale u starejch motoru a pri klidny jizde, doba trochu prekrocila.

Jinak LPG od fy BRC (idealne od AutoGas Strakonice jakozto ofiko zastoupeni) muzu jenom doporucit. Co nemuzu doporucit je kvalita plynu jako paliva, napr. na Kladensku je cca 15 stanic a kvalitni LPG ma 1, na kterou dojizdim 18km.

posero
Příspěvky: 584
Registrován: 02 kvě 2007 12:45

Re: Jaky auto do 200 000,- byste v dnesni dobe vzali.

Příspěvek od posero »

pokud se vám líbí tohle ATR, tak hlavně pozor na stav, hlavně motory na tom nebývaj moc dobře, spotřeba oleje, většina z nich je těsně před smrtí na klice. a jestli se vám zdá že tohle jede hodně doporučuju domluvit si projížďku v CRX nebo civic 4g VTEC, nebo nějakej kastrát c5g VTI to je o dost jinde než tahle pomalá limuzína 8) zas ale jako kompromis je to výborný

jinak ty bludy o LPG tady :lol: no radši nic
Honda Civic EG turbo
Civic aerodeck
Toyota Celica GT4

Uživatelský avatar
pufko
Příspěvky: 719
Registrován: 24 pro 2009 23:17

Re: Jaky auto do 200 000,- byste v dnesni dobe vzali.

Příspěvek od pufko »

Hmmm 180000,- to je odvaha, nech je to akokolvek zaujímavé...
Tu by to človek myslím za 200000,- dostal http://www.sauto.cz/osobni/detail/subar ... oFrom=list" onclick="window.open(this.href);return false; a to je trochu iný level, dá sa splašiť aj sedan, respektíve klasická verzia s 5AT a bolo by to aj za 180000,-. Ked mám mať výkon tak nech ho dokážem za každých podmienok rozumne preniesť na vozovku, na LPG pár kusov je tiež prerobených
Dva kusy v DE http://suchen.mobile.de/auto-inserat/su ... acity=3000" onclick="window.open(this.href);return false;
http://suchen.mobile.de/auto-inserat/su ... acity=3000" onclick="window.open(this.href);return false;

Až človek rozseka staré auto, kludne nie vlastnou vinou , potom uvidí kolko mu poistovna vyplati na základe veku (amortizácie) vozidla

EDIT: A ešte k tomu LPG do priamovstrekového benzínu http://www.fedorauto.cz/prestavby-fsi-tfsi" onclick="window.open(this.href);return false;, čo viem ja tak tá úspora tam je malá, lebo treba privstrekovať benzín a tých 20% sa mi zdá málo - všade sa píše že to nemá príliš zmysel. Seriozna prestavba priamovstreku, ktorá má byť dlhodobo spolahliva je kvapalná fáza, ale tam je trochu iná cena...

Odpovědět

Zpět na „Ojetá auta / Nová auta“