Športové polyuretánové silentbloky StrongFlex

Jak se stát Partnerem tohoto webu najdete zde

Moderátoři: Berry, Admins

G-Performance
Příspěvky: 15
Registrován: 24 dub 2014 14:05

Športové polyuretánové silentbloky StrongFlex

Příspěvek od G-Performance »

Športové polyuretánové silentbloky StrongFlex - kvalita a športové jazdné vlastnosti za veľmi výhodnú cenu.
Pocítite obrovský rozdiel v precíznosti vedenia automobilu a držaní stopy hlavne pokiaľ máte staršie auto. Samozrejme, tlmiče a pružiny, rovnako aj riadenie musí byť v poriadku. Ideálna je kombinácia s športovými tlmičmi a pružinami od renomovaného výrobcu.

Ponúkame ich v dvoch tuhostiach:
Červené - 80ShA - o niečo tvrdšie ako séria, pre bežné jazdenie, komfortné.
Žlté - 90ShA - veľmi tvrdé - ideálne pre ľudí, ktorí si radi užijú každú zákrutu ale UNIBALL uloženie nápravy je pre nich predsa len trošku moc aj z hľadiska pohodlia, a hlavne z hľadiska ceny.

Viac na http://shop.gperformance.eu" onclick="window.open(this.href);return false;, prípadne sa môžete ozvať na shop@gperformance.eu alebo priamo telefonicky na 00421903629413 - radi Vám poradíme a vytvoríme cenovú ponuku.
KÚPOU PRODUKTOV U G-PERFORMANCE PODPORUJETE MLADÝ TALENT V RALLY, DENNISA ZEŤÁKA, víťaza Maťo Homola Tour 2014 a Majstra Slovenska a Česka v Richard Burns Rally, veľmi pekne ďakujeme a vážime si podporu :)


Rovnako Vás pozývame na rally podujatia, ktorých sa zúčastníme, radi Vás privítame :) Zoznam podujatí: http://gperformance.eu/kalendar/" onclick="window.open(this.href);return false;
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zpět na „Partnerská sekce“