sraz plzenaku?

Tuningová scéna v Plzni a okolí
Odpovědět
posero
Příspěvky: 584
Registrován: 02 kvě 2007 12:45

Re: sraz plzenaku?

Příspěvek od posero »

L.A.M.A. píše:posero tak se stav v patek u Normy.
na tuning sraz jo? :lol: upresni kde a kdy u normy mi toho moc nerika
Honda Civic EG turbo
Civic aerodeck
Toyota Celica GT4

Uživatelský avatar
Mirda
Příspěvky: 752
Registrován: 10 dub 2005 12:50
Bydliště: Plzeň

Re: sraz plzenaku?

Příspěvek od Mirda »

BALI píše:a nějaký rozumný místo... hlavně aby tam jezdila mhd :lol:
Třeba Sady Pětatřicátníků :smich: , můžem se vytlačovat s tramvajema :lol:
G3 Variant 1,9 TDi Fratelli Bosio Sprint 764, EGR off Obrázek

Uživatelský avatar
Skury
Příspěvky: 837
Registrován: 22 kvě 2004 15:45
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skury »

Norma je od Kauflandu směrem k ZOO... Neboli parkoviště u zahradnictví Fišer.

http://www.mapy.cz/#x=130652368@y=13479 ... 17:00%20do...
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun + VW Golf III Variant

Uživatelský avatar
BALI
Příspěvky: 4386
Registrován: 25 led 2006 18:27
Bydliště: u máci

Re: sraz plzenaku?

Příspěvek od BALI »

Mirda:do sadů chodim do školy,tak klidně... bych to měl ze školy kousek :lol:
VW Touran '08 DSG
BMW E10 '02
Seat Cordoba SDI
NÁHRADNÍ DÍLY, DIAGNOSTIKA, PNEUSERVIS, AUTOSERVIS. STK, DOVOZ AUT - MOST 777525325

Uživatelský avatar
Mirda
Příspěvky: 752
Registrován: 10 dub 2005 12:50
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Mirda »

No já spíš narážel na ty 2 tramvaje jak se potkaly tudle :D
G3 Variant 1,9 TDi Fratelli Bosio Sprint 764, EGR off Obrázek

Uživatelský avatar
BALI
Příspěvky: 4386
Registrován: 25 led 2006 18:27
Bydliště: u máci

Re: sraz plzenaku?

Příspěvek od BALI »

mi nějak uteklo...
VW Touran '08 DSG
BMW E10 '02
Seat Cordoba SDI
NÁHRADNÍ DÍLY, DIAGNOSTIKA, PNEUSERVIS, AUTOSERVIS. STK, DOVOZ AUT - MOST 777525325

Uživatelský avatar
LadyCroft
Příspěvky: 273
Registrován: 22 pro 2004 17:27
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LadyCroft »

jojo to byl masakr. sly jsme s kamoskou zrovna okolo kdyz se to stalo. zajimavy ze zadna rana nebyla, najednou proste vidime dve tramvaje v sobe co predtim jeli proti sobe.
HONDA CIVIC 4.GEN 1991 - PRODÁM PAPÍRY,JAKÉKOLIV ND ...
nová kára-peugeot 206 :)

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: sraz plzenaku?

Příspěvek od gizmi »

Posero: koukam jsou na tebe zli :o) Neee, vtipkujuuu..Kdyz budes chtit, tak staci rict a dame spicha na Slovanech (stejne pojedes z Plzence asi kolem me) a k Norme muzem zajet spolu.. :o)
Lotus Elise (podvozek Nitron, brzdy EBC, unibaly) :evil:
Honda Jazz v org. stavu
Honda NSR, Honda Monkey a cross
Matra Grand Espace Initiale
VW Golf IV TDi 150PS/350Nm v decentní úpravě
VW Golf VI TDi v cabriu
Mercedes Sprinter - odtahovka

Uživatelský avatar
zdenda_pirat
Příspěvky: 51
Registrován: 19 črc 2008 12:58
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Re: sraz plzenaku?

Příspěvek od zdenda_pirat »

koukam že stoho srazu nakonec nějak sešlo...co uspořádat nějakej novej??
Mám Peugeota ale chová se jak Honda..taky má velkou spotřebu oleje..ale jen stou vyjímkou že to neni normálníh :-D

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: sraz plzenaku?

Příspěvek od gizmi »

Zdenda: ale on se davno jinej kona..akorat ze na Lochotine..;)
Lotus Elise (podvozek Nitron, brzdy EBC, unibaly) :evil:
Honda Jazz v org. stavu
Honda NSR, Honda Monkey a cross
Matra Grand Espace Initiale
VW Golf IV TDi 150PS/350Nm v decentní úpravě
VW Golf VI TDi v cabriu
Mercedes Sprinter - odtahovka

Maki
Příspěvky: 83
Registrován: 14 led 2007 13:37

Re: sraz plzenaku?

Příspěvek od Maki »

klidne muzem neco podniknout ja jsem pro

Uživatelský avatar
zdenda_pirat
Příspěvky: 51
Registrován: 19 črc 2008 12:58
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Re: sraz plzenaku?

Příspěvek od zdenda_pirat »

gizmi: myslíš u gesu?
Mám Peugeota ale chová se jak Honda..taky má velkou spotřebu oleje..ale jen stou vyjímkou že to neni normálníh :-D

Uživatelský avatar
zdenda_pirat
Příspěvky: 51
Registrován: 19 črc 2008 12:58
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zdenda_pirat »

nějak tak..začalo to u normy a nevidim reálnej důvod proč se přesouvat k nějakýmu gesu :wink:
Mám Peugeota ale chová se jak Honda..taky má velkou spotřebu oleje..ale jen stou vyjímkou že to neni normálníh :-D

Uživatelský avatar
zdenda_pirat
Příspěvky: 51
Registrován: 19 črc 2008 12:58
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zdenda_pirat »

nějak tak..začalo to u normy a nevidim reálnej důvod proč se přesouvat k nějakýmu gesu :wink:
Mám Peugeota ale chová se jak Honda..taky má velkou spotřebu oleje..ale jen stou vyjímkou že to neni normálníh :-D

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: sraz plzenaku?

Příspěvek od gizmi »

Treba protoze tam jisti lide neudrzeli hormony a kravli tam? Protoze je (byla) Norma rozkopana? A myslim ze je uspech ze se toho nekdo ujal a udrzuje tradici schazeni se.. ;) A udelal bych to zkratka nekde kde budou na parovisti stromy a obrubniky kuli machrum se zadokolkama pitcho a mam to nadupany pitcho..

Lamik: chapu..mame to ze Slovan daleko.. :o) hihih
Lotus Elise (podvozek Nitron, brzdy EBC, unibaly) :evil:
Honda Jazz v org. stavu
Honda NSR, Honda Monkey a cross
Matra Grand Espace Initiale
VW Golf IV TDi 150PS/350Nm v decentní úpravě
VW Golf VI TDi v cabriu
Mercedes Sprinter - odtahovka

Uživatelský avatar
zdenda_pirat
Příspěvky: 51
Registrován: 19 črc 2008 12:58
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zdenda_pirat »

u normy je to rozkopaný? aha no tak to sem asi slepej :lol:
a co je na tom že si tam někdo za blbne?nevidim v tom žádnej problem,ty snad jo? a pokud vim tak u gesu se dá blbnout taky :wink:
tradiční sházení je u normy a ne u nějakýho gesu!?
Mám Peugeota ale chová se jak Honda..taky má velkou spotřebu oleje..ale jen stou vyjímkou že to neni normálníh :-D

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: sraz plzenaku?

Příspěvek od gizmi »

Zdenda_pirat: nevim jak ted, ale byvalo to rozkopany.. Jinak pokud neni, tak kolik lidi tam jezdi v patek? Myslim ze moc ne. Era Normy padla prave kuli takovejm tem machrum..

Co je na tom ze si nekdo zablbne? Sorry, ale asi jsem zestarnul a opravdu nechci aby nekdo ohrozoval me, muj majetek, nebo me pratele. Pokud ma nekdo chut kravnout, at si jede na okruh, nebo v noci na Korab. Porad to shledavam lepsi nez na parkovisti plnem aut a lidi. Ja v tom problem proste vidim.. Jinak ja u Gesu nikdy na srazu nebyl, jen jsem napsal ze se to tam kona a ze jsem i rad ze nedo zachoval ten napad..;)

Tradicni shazeni, nebo tradini sraz vejrostku co si chteji zablbnout? Mozna bych to i rozdelil. Necht se na jednom miste sejdou lestenkari a lide co si chteji pokecat a na jinem pubertaci co maji za potrebi blbnout.
Lotus Elise (podvozek Nitron, brzdy EBC, unibaly) :evil:
Honda Jazz v org. stavu
Honda NSR, Honda Monkey a cross
Matra Grand Espace Initiale
VW Golf IV TDi 150PS/350Nm v decentní úpravě
VW Golf VI TDi v cabriu
Mercedes Sprinter - odtahovka

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: sraz plzenaku?

Příspěvek od gizmi »

Lama: mas recht..me to prestalo bavit prave kuli takovejm co kravnou a ohrozuji na majetku a zivotech a tak to taky neresim :o)
Lotus Elise (podvozek Nitron, brzdy EBC, unibaly) :evil:
Honda Jazz v org. stavu
Honda NSR, Honda Monkey a cross
Matra Grand Espace Initiale
VW Golf IV TDi 150PS/350Nm v decentní úpravě
VW Golf VI TDi v cabriu
Mercedes Sprinter - odtahovka

Uživatelský avatar
zdenda_pirat
Příspěvky: 51
Registrován: 19 črc 2008 12:58
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zdenda_pirat »

vim no že sem přiblblej puberták,ale nevidim nic na tom když si někdo při odjezdu zatáhne za ručku,neříkam že mi nevadí když mi někdo prolítne bokem kolem auta nebo kolem mně..ale to tam dělalo vesměs jen pár lidí..a všechno je o domluvě ale jen říkat to je debyl hele jak tu práší a kde si co si...stačí jen zanim zajít a říct mu že to tu nikdo nechce vidět...
ten ges se bral když byla norma rozkopaná..ale ted je tam uplně suprová cesta tak nevidim důvod proč to tam nevrátit zpět..přeci jenom to vzniklotam tak proč to stěhovat někam do kšá? ale jestly je jeden rozumnej důvod rád si ho vyslechnu
Mám Peugeota ale chová se jak Honda..taky má velkou spotřebu oleje..ale jen stou vyjímkou že to neni normálníh :-D

Uživatelský avatar
anyana2
Příspěvky: 266
Registrován: 28 led 2008 19:45
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od anyana2 »

u Normy jsem se zastavila cca 3x .... nikdy na mně nikdo nebyl zvědavý .. nikdy se s se mnou nikdo nechtěl bavit (aj na položené otázky dost viditelný nezájem).... takže já k Normě už ee ... jezdim teda za lidma okolo autí klidně kilo pade km i víc, jen kvůli good bandě a pokecu a i klidně jen na rychlé kafe, protože to za to stojí .... když jezdim na tuning srazy, tak je mi líto, že z Plzně jezdim sama (max s Geri_007) a když tam pak vidím stát po kupě hafo plzeňských autí, tak to člověka mrzí .. ale už jsem z téhle seznamovací éry vyrostla a jsem smířená s tim, že z Plzně znát lidi nebudu ....


nemůžu za to, že mam výraz v obličeji jakej mam ... a nepolezu někomu do řiti, aby se s se mnou milostivě někdo bavil .... za to to nestojí ... jsem už dost stará koza na to, abych se doprošovala něčí pozornosti .... :wink:

Uživatelský avatar
Hondzik
Příspěvky: 561
Registrován: 03 úno 2006 23:30
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: sraz plzenaku?

Příspěvek od Hondzik »

gizmi píše:Treba protoze tam jisti lide neudrzeli hormony a kravli tam? Protoze je (byla) Norma rozkopana? A myslim ze je uspech ze se toho nekdo ujal a udrzuje tradici schazeni se.. ;) A udelal bych to zkratka nekde kde budou na parovisti stromy a obrubniky kuli machrum se zadokolkama pitcho a mam to nadupany pitcho..

Lamik: chapu..mame to ze Slovan daleko.. :o) hihih
mě je to nějak putna, mám svůj život, nemám prostě pátky čas, ale patří to k Normě... že tam někdo škube za ručku, jestli se ti to nelíbí, dá se to vždycky nějak řešit... Že se zvedá prach.... Ano ukamenujte mě, se scorpiem sem si tam taky dělal kolečka... a že někde budou rantly a stromy... mě to jako namachrovanýmu debílkovi se zadokolkou nevadí, aspoň to bude veselejší :lol: Jenže je to o lidech Gizmi, viděls mi někdy kravit tak aby to někoho ohrožovalo ( vynecháme prach) ? :wink:

Anyana2: na kafe už jsme tě zvali :idea: , ty ses nechtěla družit. Já zase nemám čas jezdit po srazech a na moje auto stejnak není nikdo zvědavej a nepochopí ho ( 20 let stará pixla o kterou nikdo neopře ani kolo když neví co to je)....
Alfa Romeo 75 2,0TS
Alfa romeo 155 V6 by Engstler
Espasitel

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: sraz plzenaku?

Příspěvek od gizmi »

Lama: koukam ze rozsirujes..a prosim jeste rozsir na "Škůdkare", protoze mam jeste 1.8T 20V octavu.. A casem asi budes muset prestat kastovat uplne, protoze by jsi se z toho zblaznil :o) (vtipkujuu).. Jako by zalezelo na tom v cem jezdim.. :o) Jinak dotaz..proc nekdo jede k Norme hazet auto bokem? Proc nejede machrovat nekam na plochu kde za to muze dostat i poharek? Nebo nekam uplne mimo? Prijde me to hloupe.. Norma mela byt o lidech a pokecu nad autama..nikoliv sraz machru..;) A jsem rad ze jsem z toho vyrost uz..;)

zdenda_pirat: proc tahat za rucku? A proc zrovna pred Normou? Muzes tohle vysvetlit nejak rozumne? Zatim to vidim jako pubertacke predvadeni a nedivim se ze nas pak hazeli do jednoho pytle i policiste.. :(

anyana2: bohuzel mas pravdu.. Hodne klubu drzi pri sobe a Plzen je proste v tomhle ostudna:( Jinak mozna bud rada, protoze jsi zenska a hodne lidi by asi neprekouslo jake mas auto a hlavne by jsi byla stredem pozornosti drbu..;) Viz zensky z byvaleho 3D (dnes rikam 3Dcu Plzensky Bewerly Club) :o)

Hondzik: asi jsem proste zestarnul, mnooo.. :( Takova odpoved na to co jsi napsal..
Lotus Elise (podvozek Nitron, brzdy EBC, unibaly) :evil:
Honda Jazz v org. stavu
Honda NSR, Honda Monkey a cross
Matra Grand Espace Initiale
VW Golf IV TDi 150PS/350Nm v decentní úpravě
VW Golf VI TDi v cabriu
Mercedes Sprinter - odtahovka

Uživatelský avatar
zdenda_pirat
Příspěvky: 51
Registrován: 19 črc 2008 12:58
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zdenda_pirat »

hele gizmi..nebyl si to náhodou ty kdo to nabořil do autobusu umně na kruháči?ja jen že sem se hrozně smál když sem to viděl :?: ..a řek bych že je lepší dělat kraviny na uzavřenym parkovišti než na silnici kde jezdí auta a ještě k tomu autobusy z lidma,tohle zas vadí mně!!takoví ty machírkove co dělaj bordel na silnicích a ohrožujou tak ostatní lidi..neříkam že sem taky neskoušel kruháč ale skoušel sem to v pátek kolem půl třetí ráno..kdy všichni spí.. ale je to věc názoru;)sem přeci jen puberťák a silnice je mi cizý :)
Mám Peugeota ale chová se jak Honda..taky má velkou spotřebu oleje..ale jen stou vyjímkou že to neni normálníh :-D

Uživatelský avatar
anyana2
Příspěvky: 266
Registrován: 28 led 2008 19:45
Bydliště: Plzeň

Re: sraz plzenaku?

Příspěvek od anyana2 »

Hondzik píše:
Anyana2: na kafe už jsme tě zvali :idea: , ty ses nechtěla družit.
kdy co ? jsem možná něco zaspala ..... jinak jasný jsem člověk spíš plachej :D

Odpovědět

Zpět na „Plzeň“