Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Uživatelský avatar
Stanley
Příspěvky: 890
Registrován: 05 bře 2010 17:58

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od Stanley »

.
Naposledy upravil(a) Stanley dne 24 led 2017 19:34, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od tholis »

SubTera: rozlisuj mody a mody. Ja treba v pokecu pravomoci nemam a ani je uz nechci 8) Kdyz jsem v projektech mazal OT sesypala se na me vlna kritiky tak jsem se na to... :zadek:Na druhou stranu projekty by si meli ovlivnovat tvurci, takze vzdy kdyz nekdo chce smazat, promazat, zamknout tak to tam funguje myslim dobre 8)
" www.autowerks.cz "

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od Rudi »

Fifi píše:
Rudi píše:
Fifi píše:To, co se zde na fóru za posledních pár dní odehrálo mě mrzí, díky taboovi a pár ostaních lidí mělo toto forum ještě nějakou úroveň a bylo hodno názvu "Tuning forum" ovšem v případě, kdy se fórum vydalo cestou komerce, kdy je tady většina uživatelů registrovaných-aktivní a navštěvujje výhradně sekce jako "pokec" atd, tak si myslím, že tohle má už s Tuningforem pramálo společné... Jedna otázka: Jak si může někdo, kdo nemá s tuningem nic společného a navštěvuje převážně doplňkové sekce TUNING fóra dovolit vyhazovat někoho kdo se o sekci Tuning významnou měrou zasloužil? Pokud jseme tedy pořád na TUNING fóru, tak si troufám říct, že TABOO je tady víc DOMA než 99% těch blbců co na něj útočí! Lidé co se zde registrují by se podle mě měli registrovat právě kvůli sekcím jako je tuning a né k vůli pokecu atd... Když tomu tady tak není, těžko udržet úroveň, když neznalá a neuvědomující-si většina útočí na znalou menšinu... Věřím, že právě taboo a jemu podobní by nejen mi byli schopni a ochotni v budoucnu ušetřit spouty času i peněz a na oplátku nic nechtít, ovšem chápu, že házet perly i mezi svině se nedá donekonečna a proto doufám, že když se budeš taboo vyskytovat na nějakém českém foru případně někde kde se bude psát česky, že se to dozvím a budu se tak moci dál učit. Nebudu psát že je škoda, že odcházíš a doufám že najdeš smysluplnější činnost než psát na tohle forum... Vážim si tě!

Mám toho celkem dost na srdci a trochu mi dělá problém to sesumírovat do kloudného postu,pardon.
A to je právě ten problém. Ty tady odsuzuješ sekci Pokec, nicméně i v ní se několikrát řešili průsery a problémy normálního života či úřednickýho. Navíc nikdo tady uživatele Taboo z TF nevyhání, on odchází sám kvůli tomu, že již nemůže vydržet narážky jinejch uživatelů na něj, ikdyž nebudem si nalhávat, i Taboo se dokázal do někoho naložit, ale tak to je klasika na každým fóru u každýho uživatele. Za sebe můžu říct, že do sekce Tuning jsem již dlouho nenahlížel, pokud tam nebyl zajímavej odkaz bo tam není, to co hledám nebo potřebuju a OT tam nemám důvod vytvářet. Pokud ovšem docházelo k bezdůvodnýmu napadání taboo za jeho téměř každým příspěvkem( nedejbóže k vyhrožování duševně "slabšími" jedinci), pak je tu něco špatně a mělo by se s tím něco dělat a pak se mu vůbec nedivim, že chce odejít.
Jeho odchod a již teď mazání některých jeho starších příspěvků je faktická škoda pro valnou část fóra.
Sekci Pokec rozhodně neodsuzuji, sám jsem ji několikrát využil k řešení věcí nekorespondencujícími s názvem fóra, ovšem o to tu nejde, jde o to, že tato sekce by na technickém fóru tohoto typu měla být spíše doplňková a měla sloužit k odreagování od technických sekcí. V případě, kdy budu mít v technické části fóra všehovšudy 5 příspěvků a v pokecu 500 a více, nevidím jedinný důvod, proč se vůbec na technické fórum registrovat, když mě technika vlastně vůbec nezajímá. Od tlachání je tady facebook (ten pro jistotu vůbec nemám). Když se někdo s poměrem 5t a 500p bude navážet do člověka který má ten poměr opačný nevidím důvod proč by měl odcházet ten co se tu registruje k vůli technické části a semtam nakoukne i do pokecu... Jak jsem již psal, nevadí mi, že Taboo odejde (když to bude pro jeho klid), ale spolu s ním odejde i ten zbytek "zasvěcených" někam, kde budou ony "perly" pod zámkem jak psal Libor(nechystá se už náhodou něco?), tohle fórum se technicky sesype, protože ti s poměrem 5t a 500p technickou část nezachrání a já budu doufat a čekat, že mi příjde ona důležitá SZ i když vím, že pro "zasvěcené" nebude mít má přítomnost nejspíš valný užitek... Jak to tak po sobě čtu, zní to celkem sobecky, ale není tomu tak! K tomu jestli ho někdo vyhazuje, přímo asi ne, ovšem ten příměr s hospodou sedí! S poslední větou se stotožňuji i když 80procent fóra asi nebude souhlasit, protože si to ani neuvědomuje, což je ovšem na technickém fóru smutné... :(
Se zeptej těch novejch, proč se sem registrujou. Valná většina z nás se tady registrovala na začátku fóra bo je zajímalo dění nejen např. z tuningovejch akcí, jiní se tu aktivně věnovali úpravám a závodům. Nyní se sem už většina lidí chodí akorát pobavit bo vznikly různý další fóra. Nicméně, jestli tu chceš zavádět něco ve stylu, já profík v tuningu si tady otevírat hubu na všechny a jestli nějakej stylero vystoupí proti mně a bude na mě mít narážku, tak by měl bejt zabanovanej, tak by sis tu za chvilku psal akorát sám, případně v 10ti znalejch lidech oboru a to by je brzo přestalo bavit, tak by šli prudit jinam. A hádám, že milosh by z toho neměl 2x radost. Pokud se nemýlim, sekce Tuning si držela tak nějak svojí úroveň bez hádek či napadání, vznikli i další sekce - Styling, kam i Taboo přispíval a řešili se věci technickýho rázu, nicméně, jak sem již psal, ideální je hodit zoodpovědnost za todle na ostatní a nadávat jim za to než hledat pravdu :D

Subtera - krásně napsáno 8)
VW - Very Wonderful
ALUSADY.CZ - originální alu kola na Váš vůz
Dovoz vozidel, odtahy z celé EU, STK

Uživatelský avatar
Stanley
Příspěvky: 890
Registrován: 05 bře 2010 17:58

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od Stanley »

.
Naposledy upravil(a) Stanley dne 24 led 2017 19:35, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
SubTera
Příspěvky: 3289
Registrován: 21 čer 2008 00:46
Bydliště: Slaný

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od SubTera »

tholis: ze jsi nesnesl kritiku je tvuj problem, mod proste nebyva moc oblibenej 8) a seznam, na ktery jsem narazel, se tyka napr. teto sekce - je videt i pri psani postu.
Ale co s prominutim nechapu je duvod tveho zvazovani odchodu napr. kvuli Stenlymu, kdyz presne ty jsi delal to same (napr. tva nedavna fotoonanie na nekolika stranach nebo treba diskuse se mnou, v obou pripadech jsi si taky hajil co mas), co ted odsuzujes. Zrejme jsi se cestou na zapad zformatoval. je to o pohledu na vec a vetsina vs. mensina. Ty jsi fanda do koncernu, Standa do Cupatka, BIGPapa do Opelu. Koncernistu je vic, v dany moment se sleti 20 supu a jeden po druhym utoci na jednotlivce, jehoz argumentovani v ramci jakesi obhajoby je vycerpavajci. Tady jsem to zazil nekolikrat. V tomhle vidite smysl? Vidis treba smysl v tom, aby se ti nejaky model nelibil proto, ze se ti nepozdavaji nazory nejakyho kluka z fora, kteryho si v zivote nevidel? Kolikrat jsem tu cetl, kolikrat jsem na tunign srazech, na benzinkach, vsude mozne slysel, jaky kdo ma nadprirozeny letadlo, kazdy si svym zpusobem haji to svoje, vyhodil za to spoustu penez a musi citit jistou satisfakci, ze vybral dobre. Ty, ja, Stenley, kdokoliv jiny. Ale chapeeme to pouze v situaci, kdy se do ni dostaneme jako ten, kdo obhajuje. Tot vse, co jsem chtel rict, opet je tu flame a cas stat se ctenarem :lol:

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od Tom_ »

ja mam taky jeste v cerstve pameti,nez jsis zmenil nick (z stanley V6,jen na stanley,jak sis vymazal bydliste) jak jsi me strasne vyzyval na souboj v aute s komentarem jak mi natrhnes prdel a podobne,coz je samo o sobe usmevne.Ono ty jsi ten typ cloveka,ktery strasne a pokazde tady upozornoval,jaky vykon se da z "tveho" motoru vydolovat,coz se da udelat bez problemu z 1/2 motoru,ale o to nejde.Spis tady jde o vychloubani a vnuceni nazoru,jak je znacka Hyundai skvela,coz bezpochyb muze byt,tak jako nemusi.Me je absolutne jedno,jestli si nekdo bere znacku jako takovou do pusy a snazi se ji poplivat,pospinit.Me to vzdy prijde usmevne,jak nekteri jedinci na ni nedaj dopustit a druzi opacne.Ono hadat se kvuli takovym chujovinam,kdyz clovek nevi,jestli u te znacky zustane je zcela bezpredmetna.Lidi se meni a s nim i nazory.Schvalne az si to clovek precte za 5 let,tak se bude tlouct do cela,jaky to byl chuj :D


edit:Je to jen muj pohled na zalezitost s Tebou,takze to neber jako nejakou urazku. :wink:
Audi Coupe Quattro

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od tholis »

SubTera: Je pravda ze mi dva jsme se spickovali, ale rozhodne ne v zadnem zlem stylu, aspon z me strany mi prislo ze to bylo spis popichovani 8) Pokud ne tak se ti zpetne omlouvam, ale nikdy nepadli neslusne vyrazy a vzdy to bylo v ramci slusneho chovani :wink: Kazdopadne je fakt ze se snazim uz tolik nepsat na fora a nemit tolik diskuzi o ncem (coz prave ted delam :roll: )

Stanley: Ten vyvoj beru, je mi jasny ze se clovek vyviji, ale ty si pred tydnem tim co si prohlasil v sekci aktualnich fotek, ukazal ze ses furt stejnej 8)
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
Stanley
Příspěvky: 890
Registrován: 05 bře 2010 17:58

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od Stanley »

.
Naposledy upravil(a) Stanley dne 24 led 2017 19:36, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
SubTera
Příspěvky: 3289
Registrován: 21 čer 2008 00:46
Bydliště: Slaný

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od SubTera »

tholis: od dob, co jsem vstoupil na prvni forum razim nazor, ze po internetovy "hadce" se ma jit spat s cistou hlavou a rozlisovat internetovou diskusi se skutecnym sporem, kdy opravdu o neco jde. Proste rano zacit znova. Ze tdy vetsina z nejakych duvodu nebere korejce je mi jedno, ale to povysovani a ofrnovani je az prehnany. Nebudeme si delat vrasky, kdyz ani jeden druhyho nezname. Tys rekl A, ja B, tim to hasne. Vsichni prochazime nejakym vyvojem osobnosti, ja zacal ve 13ti na xchatu a kdyybch tenkrat mel auto, ucite bych s nim chtel kadzymu natrit prdel, ted je mi 26, jezdit rychle me nebavi a na starost mam uplne jiny zalezitosti, nez se hadat o naprosty hovadine, jako je kus pojizdnyho plechu, za kterej jsme nekomu dali vydelat a jeste nedavno bych ho skoro bhajoval do krve (ne, to ne, ale bral jsem to vazne :lol: ). Takze u me dobry 8) a laska muze zacit :lol:

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od Tom_ »

Absolutne me to nezere,ale to si neslo nezapamatovat.Tak jako x tvych dalsich vyplodu,ktete se cloveku vryjou do pameti se spojitosti s Tebou a znackou Hyundai.Jinak jsem tohle napsal,abych dal za pravdu tholisovi btw nevim co vsichni maj s tim merenim pohlavnich organu,to je asi nejaka nova moda ne?:D
Audi Coupe Quattro

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od tholis »

Subtera: Vek stejnej, zacal jsem taky na xchatu a vse ostatni vidim u tebe stejne jak u me, krom te becky plechu uz se muzeme jen obejmout a poplakat 8) :lol: Btw. ja ty rozhovory bral seriozne, vazne ne. Kazdopadne jsem tve argumenty cetl a zamyslel jsem se nad nim natolik ze jsem dokonce ceeda a i30 nasim doporucil do hledacku, kdyz hledali auto.

stanley: nazor respektuju (viz. subtera) jeho podani ne a to mas furt jake mas, bez spetky respektu k ostatnim :roll:
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
SubTera
Příspěvky: 3289
Registrován: 21 čer 2008 00:46
Bydliště: Slaný

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od SubTera »

tholis: :lol: miluju te neasi :lol: to ja svoje plechy taky opecovavam, hyckam, chvalim, drbu na volantu, ale uz to davno neni priorita. Na druhou stranu je fakt, ze kdyz nekam na tejden odjedu, tak se docela tesim, az se svezu. Urcite to nekdo nepochopi, ze nekoho bavi ridt korejce, ale ja bych zase nepichal zrzku. Kazdej mame neco a kvuli temhle odlisnostem tu vznikaji infantilni hadky, byt bysme se meli brat jako kolegove a v lepsim pripade kamaradi, jako je to treba na klubech (jasne, i tam to obcas skripe, ale to i doma, ze ano).

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od tholis »

SubTera: Z tou zrzkou si vsechno posral :lol: Uz jsem te mel skoro rad ty woe. muj sen co se nikdy nesplni a ono se to panovi nelibi :lol: Hele nikdo tolik nepochopi to jak se tesis az budes ridit jako ja..Ja uz 4mesice ridim v USA priposranej truck s automatickou prevodovkou. Ani nevis jak se na ten svuj priposranej, uniformni, koncern se spatnym motorem tesim. Na druhou stranu..nebolej me zada, dorazy na parkovistich, retardery a obrubniky v zatackach mi jsou k smichu. :lol: (a to mam FRS normalne vysoko, ostatni co to maj prikrceny jak pes co seka vyprask nechapu) Truck je truck..ma to neco do sebe..

edit: truck je americky Pick-up, nakladak tu jesteneridim.. Pro toho koho zajima co tu tholis ridi: GMC Canyon 2005 :lol:
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
T.i.m.u.r
Příspěvky: 350
Registrován: 08 bře 2010 17:43
Bydliště: Žatec / Ústí nad Labem / Praha / Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od T.i.m.u.r »

Takže říkáš, že jezdíš tímhle, jo? spek

http://image.4wheeloffroad.com/f/276560 ... canyon.jpg

To musí mít slušnou průchodnost! :lol:
r.v.: 1974 - 55HP/80Nm

(Štukatérské, sochařské, restaurátorské práce - praxe více než 30let)
www.stukater.wz.cz

Uživatelský avatar
SubTera
Příspěvky: 3289
Registrován: 21 čer 2008 00:46
Bydliště: Slaný

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od SubTera »

tholis: tak vim o jedny tady z ulice, ktera by me premluvila ze jo :lol: Genesis Coupe 3.8 V6 uz taky nadchnul par odpurcul 8) vyjimky jsou v poradku :lol: ty kaaamo, ten Canyon je hodne v poradku, nicmene ja budu dal uvazovat o Citroenu Nemo bo nemam koule (koule by byly, ale taky bych rad zustal v kladnejch cislech), abych si poridil takovyho mastodonta.

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od tholis »

Tohle je jeho dvojce od chevroletu a ma malickost. Jsem se fotil jen proto abych zduraznil tu vysku :lol: Jako jo no asi by mi to doma neprekazelo, teda prekazelo, ale vy vite jak to myslim :lol: Jen tak na okraj mam 187cm :lol:
Obrázek
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
Stanley
Příspěvky: 890
Registrován: 05 bře 2010 17:58

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od Stanley »

.
Naposledy upravil(a) Stanley dne 24 led 2017 19:37, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od tholis »

Stanley: Bez sance, nikdo v okoli neni "na auta" ani o tom mluvit nechci radej. :( Ptal jsem se, ale zbyva mi vazne jen koukat co kde jezdi a stoji..ale zase mam kopu jinych zazitku a vizum na 10let takze.. 8)
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
SubTera
Příspěvky: 3289
Registrován: 21 čer 2008 00:46
Bydliště: Slaný

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od SubTera »

Aha, tak ja jsem si vygoogloval nejakou orezanou verzi :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od tholis »

Subtera: No tim co si poslal jezdim, jen v zelene a bez hlmlovek, bez centralu, dalkoveho, okna na klicku i v predu,bubny.. z duvodu ze se to nesere no. To auto je fak kus, clovek se neboji zajet kamkoliv akorad na te dalnici to plave :lol:

edit: mame 4dver jako :lol:
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
kentoya
Příspěvky: 1279
Registrován: 02 pro 2005 23:55
Bydliště: Olomouc

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od kentoya »

ono je to těžký a znám to i ze svého okolí, není potřeba nikomu lézt do prdele, ale autority by se měly s prominutím uznávat, tak jak nepošlu do prdele moderátory, tak nepošlu do prdele lidi kteří něco dokázali, byt v autohifi, tím nemyslím ovšem človíčka kterej si udělá svou super zástavbu a nic víc a je z něj machr, tak jak nemám nic proti plastákům, pokud to ladí, ale když někdo něco przní a pak se vydává za frajera tak sory, ale i mezi plastákama a barvičkářema jsou profíci a je nutné brát auto jako celek, pak miluji kydy která auta jsou lepší a většinou od lidí kteří z fáčka přeskočili na svoje momentální auto, a protože skok byl brutální tak jejich auto je nej, a že jsou to většinou koncernisti, no jejich problém, já projezdil cca 1,5 mega kiláků a v různých autech různých značek, je fakt že modely z posledních 10ti let mě nezajímají, takže v tomhle soudit nemůžu, ale kdykoliv sednu do téměř kteréhokoliv evropského auta, tak najednou zjistím, že oproti japončíkům jsou slabé brzdy, kola jak kdyby reagovali na volant opožděně, když si chci vychutnat zatáčku s evropou, tak se připosírám, takže se spíše divím jak to někdo může vychvalovat, ale tím nechci vyvolat flame, svého času jsem měl nejlepší auto škoda 120, hodně slušně udělané a byl jsem spokojenej, holt každej se vyvíjí a budiž každému odpuštěno, mě prostě jen mrzí a hodně, že pár jedinců, vyštvalo taboa, protože měl určité rýpavé nedostatky, které se ovšem daly tolerovat, protože moc dobře věděl co píše a ačkoliv jsem neměl potřebu dávat najevo souhlas s jeho rýpáním, tak jsem s ním víceméně souhlasil, protože z mého pohledu měl pravdu, pro mě byl taboo bůh tohoto fora a když jsem s ním nesouhlasil, tak jsem otevřeně napsal že je mi jedno co si myslí a co ví, ale že mám odzkoušeno svoje a vyhovuje mi to, ale nikdy by mi má čest nedovolila urazit mistra když jsem učen, zkuste si ve školách poslat do prdele pedagogy a kdo z toho vyjde vítězně, a o tom to je a myslete si cokoliv, měli by jste sklopit ocasy a poprosit mistra o návrat a ne tady otvírat diskuzi k vykecání, a věřím tomu, že kdyby se všichni provinilci vůči mistrovi sklonili, a moderátoři mistra poprosili, aby zvážil svoje narážky, že by se mohlo zadařit, ale ono sklopit ocas, znamená být dospělý, což zde asi neproje, a je taky otázla jestli mistrovi jeho ješitnost (všichni ji v sobě máme) dovolí odpustit, takže závěrem, pokud by se opravdu otevřelo téma, kde by se provinilí sklonili a moderátoři zastali, a taboo by se nevrátil, tak by mě hodně sklamal, protože bůh musí umět odpouštět (narozdíl od našich pedagogů)

víc k tomu nemám co napsat, jsem jen starej kokot, kterej nedá dopustit na japonce a kterej obdivuje znalosti taboa, a to je o mě všeobecně známo
IQ sice stylingem nenahradíš, taboo ti ho taky nezvedne, ale dokáže rozšířit brutálně obzory :D
http://www.odtahove-sluzby.cz

Uživatelský avatar
Sova
Příspěvky: 3475
Registrován: 07 lis 2006 04:03
Bydliště: Tschechisches Streichholzschächtelchen

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od Sova »

udržet tohle fórum v rozumných mezích, ve kterých se pohybují ostatní fóra, bude pro moderátory vcelku silný oříšek, protože dovolím si tvrdit, že moderátor zde, není totéž jako moderátor na jiných fórech, které tu byly dávany za příklad jako modelové.
co se týče pravidel, tak ta pouze existovala...
vůbec celý zaběhlý "mechanismus" zde...hm...asi nemá cenu nic měnit, snad jenom krotit emoce a nějak se popasovat s asertivní reakcí, tak aby to nekončilo globálním průserem.
takže za mě....nic nového pod sluncem...tohle určitě každej ví

...jo a díky, že mi někdo založil topik "myšlenkový průjem několika lidí" , který začínám i končím...vypadá to parádně...
navrhuji to na cenu Thálie...
Cléon & Fonte

Kubajz

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od Kubajz »

To aby kazdeho zajimal a debatoval pouze o TUNINGU,to proste nejde. To co ridim vidite v avataru.Performance?Ani nahodou...Utopie a zbytecnost.Styling?Urcite to i kdybych mel jakekoliv auto.Autohifi?Auto bez hudby neni auto. Zkratka kazdeho bude zajimat neco jineho...Kdybych mel Eclipse (coz je muj sen) o performance bych s urcite zajimal..

Bohuš
Moderátor
Příspěvky: 710
Registrován: 30 kvě 2011 09:11

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od Bohuš »

Někdo má rád vdolky jiný zase holky.Já mám rád když je výkon vyvážený s vzhledem.Nemám rád auta s milionem repráků,tunou kitu a laminátu i tak když je to dobrá práce tak pochválím když mizerná tak zkritizuju ale do nikoho se nenavážím a o tom to celé je vzájemná tolerance.

jajiN
Příspěvky: 1616
Registrován: 01 říj 2010 06:34
Bydliště: za humny (je drak)

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od jajiN »

Já taky nenáviděl Tholise :lol: Zdál se jako nějaký namyšlenec :D Ale nějak to vyšumělo, teď ho respektuji 8)

A snad se i někdy potkáme na nějakém tom RS sraze 8) (jinak luxus GMC :mrgreen: s tím jezdit u nás by bylo dost "kůl" :D )

Uživatelský avatar
kentoya
Příspěvky: 1279
Registrován: 02 pro 2005 23:55
Bydliště: Olomouc

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od kentoya »

Kubajz píše:To aby kazdeho zajimal a debatoval pouze o TUNINGU,to proste nejde. To co ridim vidite v avataru.Performance?Ani nahodou...Utopie a zbytecnost.Styling?Urcite to i kdybych mel jakekoliv auto.Autohifi?Auto bez hudby neni auto. Zkratka kazdeho bude zajimat neco jineho...Kdybych mel Eclipse (coz je muj sen) o performance bych s urcite zajimal..
to je tvůj názor a neberu ti ho a kdyby jsi zastával názor že na přední kapotě má být vypreparovaná hlava šestnácteráka, tak si ji tam dej, že se budu usmívat, no budu, ale je to stále tvůj názor a pouze názor, a nikdy to nebude nic víc než názor, ale jestliže tohle je tuning forum nikoliv styling, či nátěrka forum, a taboo ti napíše že tvoje plasty jsou k ničemu, (dávám to jen jako příklad) že tě to akorát brzdí) tak můžeš oponovat pouze svým názorem a opakuji pouze názorem, mě se to líbí a tak to bude, a ne se s ním hádat, podle mě do auta hudba nepatří, až jednou skrz repráky neuslyšíš sanitku, tvůj problém, ale je to můj názor, a dej si do auta klidně reprák velikosti traktorového kola, ale z hlediska bezpečnosti provozu, prostě nepatří, tak jak na auto nepatří head cutery, které jsem jeden čas taky měl, prostě je potřeba si uvědomit svou malost, a uznávat pravdu, což se netýká jen tebe, já třeba taky nesdílím názor že rychlost dle předpisů je bezpečná a jezdím rychle, když jedu podle předpisů, tak usínám a nudím se, a jsem pro okolí více nebezpečný, ale i to je pouze můj názor a neobhajuje mě ani to kolik jsem najel bez nehody, takže o tom to je, chce to jen vypustit emoce, zamyslet se jestli ten kokot nakonec nejsem já a podle toho se zachovat, tak se pozná dospělý jedinec, a nejen podle toho, je plno děcek ve věku 40 let a více už jen proto, že všechno ví, a nikdy nepřiznají že by mohli něco nevědět, že by se mohli mýlit, či že udělali chybu

prostě jsme lidi, jsme ješitní, urážliví, popichujeme, nadáváme, pomlouváme, atd každej jsme jinej, a základní pravidlo by mělo být, nečin druhým to co se nelíbí tobě, takže pokud popichuješ, počítej s tím že se bude píchat i do tebe atd atd což je víceméně jediné co bych mohl vytknout taboovi, ale u něj je to ještě trochu jiné, když do něj někdo píchnul tak si píchnul více, problém byl, že se do něj začali lidi navážet, takže ačkoliv to vypadá jako jeho problém, až tak to jeho problém nebyl, protože jsem si nevšimnul, že on by se do někoho navážel, jen rád píchal do sršního hnízda a s oblibou píchance z hnízda vracel zpět, spíše většina nás malých čechů, kteří jsme sežrali všechnu moudrost světa protože už ty bodance nesnesla, začala se do něj navážet

pročti si to co jsem napsal, zamysli se, a jak říkám máš dvě možnosti, bud si dát na kapotu jelena a dělat borce, nebo to druhé co je zde mezi řádky v této slohové práci
IQ sice stylingem nenahradíš, taboo ti ho taky nezvedne, ale dokáže rozšířit brutálně obzory :D
http://www.odtahove-sluzby.cz

Uživatelský avatar
kentoya
Příspěvky: 1279
Registrován: 02 pro 2005 23:55
Bydliště: Olomouc

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od kentoya »

jajiN píše:Já taky nenáviděl Tholise :lol: Zdál se jako nějaký namyšlenec :D Ale nějak to vyšumělo, teď ho respektuji 8)

A snad se i někdy potkáme na nějakém tom RS sraze 8) (jinak luxus GMC :mrgreen: s tím jezdit u nás by bylo dost "kůl" :D )

já zase neměl rád maraudera, protože co řekl, mělo být považováno za svátost, ale neměl jsem ho rád pouze jako domýšlivého pisálka, nikoliv jako dobrého tunera kterým byl, budiž mu zem lehká
IQ sice stylingem nenahradíš, taboo ti ho taky nezvedne, ale dokáže rozšířit brutálně obzory :D
http://www.odtahove-sluzby.cz

Uživatelský avatar
Taboo
Příspěvky: 2759
Registrován: 26 lis 2004 18:27
Bydliště: Des Moines, IA, USA

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od Taboo »

Z meho pohledu se z meho odchodu dela zbytecne drama. Clenove odchazeji, clenove prichazeji - kazdy ze svych osobnich duvodu... Mym duvodem je, ze se mne tady proste prestalo libit - a porucit si, aby se mne neco libilo proste nejak nejde. Kazdy si samozrejme muze myslet cokoliv chce, ze jsem se "urazil" anebo "prehanim" - cokoliv, ale pravdou je, ze jsem to v sobe drzel uz hodne dlouho, odejit jsem chtel v minulosti uz nekolikrat a nekolikrat jsem si take dal i nekolikamesicni pauzu, protoze mne to tady proste netesilo. Posledni mesice jsem tady chodil a prispival vpodstate jen kvuli nekolika lidem, kterych si vazim a mam rad - ve snaze jim byt v necem trochu napomocny. Nekdy ma clovek proste vedet, kdy s necim skoncit - zejmena, kdyz to, co dela ho proste nadale netesi a nema z toho zadny prinos. Proste stejne, jako vas prestane bavit porad opravovat vase auto, na kterem se neco rozbije temer pokazde, co s nim jedete. Anebo bych to prirovnal k baru, kde nejdrive chodite radi, seznamite se tam s lidma, kteri se stanou vasimi prateli a mate si s nemi vzdy o necem dobrem popovidat - a pote zacne pribyvat tech, kteri tam zacnou chodit jen chlastat, nadavat a vyvolavat potycky. I presto, ze se vam znechuti to prostredi a atmosfera, tak tam nadale chodite, snazite se "byt nad veci" - ale postupne zjistite, ze se tam tesite min a min a dali by jste prednost klidne restauraci s pratelskou atmosferou, kde obsluha dba na poradek a nedava volny prubeh vsemoznym konfliktum a bitkam. Nekomu proste vyhovuje ten bar, kde si kazdy muze delat cokoliv se mu zachce, nekomu ta klidna restaurace. Mne se proste uz velice davno prestala libit atmosfera tohoto fora, smer, kterym se ubira a se kterym se neslucuji - a proste jsem tady prestal patrit. Proste stejne, jako nemuzete ocekavat a vyzadovat, aby se kazdemu libilo vase auto (jak to tady lze i casto videt), tak nemuzete ocekavat a vyzadovat, aby se kazdemu libila atmosfera a smer tohoto fora.

Toto forum (stejne jako vase "tuning" srazy) se uz svym nazvem podili na definici obrazku, ktery si nahodny navstevnik udela pod slovem "tuning". Pro mne osobne to neni povrchnost nefunkcnich uprav provadena za ucelem otaceni hlav, nejakeho absurdniho obdivu, snaze po upoutani pozornosti a vyhravani poharku za nejvice oplastovane auto na nejakych srazech. Taktez to pro mne neni o pozovani s mymi vozy a kazdodennim skakani okolo nich s kamerou, abych se jimi mohl nekde chlubit - protoze mne na nazorech okoli jednoduse nezalezi. "Tuning" forum pro mne proste nepredstavuje forum, kde se chodi 90% jeho clenu jen pobavit o nepodstatnych vecech, ktere se nejakeho tuningu nijak netykaji - a v pripade potreby informaci jdou nekam jinam (= na skutecne [vetsinou zahranici] tuning fora) - jak se to zde i bezne pripousti. Ono to je jako chodit do ceske knihovny na rohu ulice chlastat - a pote letet do jine knihovny nekde zahranici nabyvat informace. Mozna trochu nemistne prirovnani, protoze ani ja sam nijak nevyzaduji, aby v te "knihovne" nebylo zadne misto pro zabavu a kazdy tam musel mluvit septem a porad se jen a pouze vzdelaval, ale kdyz tam proste 90% lidi zacne chodit za naprosto jinymi ucely jako do hospody, tak tu knihovnu v tu hospodu postupne promeni... I velice tolerantni clovek tam proste drive anebo pozdeji prestane patrit a prestane ho proste bavit muset byt neustale nad veci, divat se na vetsinu navstevniku, kteri si tam delaji co se jim zachce a dostavat se s nemi do neustalych konfliktu. Nekdy je proste nutne ustoupit vetsine ve jmene svych vlastnich zajmu.

Ja proste absolutne nic nemam proti tomu, co jste si z tohoto "tuning" fora sami udelali a diky cemuz si nekdo v CR dela o "tuningu" obrazek, ale jen toho proste nechci byt nadale soucasti, protoze se s tim obrazkem sam nijak neslucuji.
Nic se proste nedeje. Mym odchodem nic nekonci a toto forum se bude nadale ubirat smerem, ktery jeho administrative a vetsine clenu pripada za nejvhodnejsi... Ja jsem pouze jeden clen (a navic ani ne z CR), ktery na urcovani smeru vetsiny proste nema zadne pravo - a pokud neschvaluje kam se jde, tak tam proste jit nemusi a nemel by o to take byt nikym zadan.

Jinak samozrejme vsem preji hodne uspechu pri modifikacich jejich vozu a hodne radosti z nich a stejne tak zdarne pokracovani tohoto fora. Taktez dekuji vsem, kterym jsem byl schopen byt v necem aspon trochu napomocny, kteri naopak v necem pomohli mne a od kterych jsem se mel prilezitost necemu novemu priucit.
8) 8) 8)
IQ stylingem nenahradis.

Bohuš
Moderátor
Příspěvky: 710
Registrován: 30 kvě 2011 09:11

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od Bohuš »

Ok já to beru Taboo to rozlousknul a myslím že už by jsme to tu mohly rozpustit večírek končí jděte domů.Ne bezesrandy je to sice velká ztráta a hodně lidí sem chodilo jenom kvůli Taboovy ale už by jsme se přes to pomalu mohly přenést a zkusit pokračovat co na to ostatní?

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od Beaver »

kentoya píše:
jajiN píše:...Já taky nenáviděl Tholise...
...já zase neměl rád maraudera...
Ja nemam rad nikoho ! :lol:
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Odpovědět

Zpět na „Pokec“