Zápis jiného motoru do TP

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Uživatelský avatar
pufko
Příspěvky: 719
Registrován: 24 pro 2009 23:17

Re: Zápis jiného motoru do TP

Příspěvek od pufko »

Na legálnu výmenu motora za iný bude treba súhlas od výrobcu, neviem ako sa koncern k tomu stavia, ale myslím že nedovolí.
Mne osobne by to za tie patálie ani nestálo či už administratívne, alebo aj mechanické/elektrické, kedže sa za pár šupov dá kúpiť Octavia 1.8T a na nej trochu pridvihnúť výkon (origo RS má vyššiu cenu).

BCchicken
Příspěvky: 1
Registrován: 16 črc 2017 00:04

Re: Zápis jiného motoru do TP

Příspěvek od BCchicken »

Zdravim, toto tema mne zajima. Co napriklad Datsun 240Z a SR20DET nebo S13 a 2JZ? Da se to v CR zlegalizovat?

ipotucek
Příspěvky: 1
Registrován: 22 led 2018 13:22

Re: Zápis jiného motoru do TP

Příspěvek od ipotucek »

Zdravím, prosím o radu před 5 lety jsem koupil audi A4 1.9TDI (AJM) 85KW vozidlo bylo doveženo z rakouska. Dnes jsme jí chtěl prodat a ejhle na evidenčce neřešitelný problém na bloku je vyraženo AUY. Samozřejmě problém. Momentálně je vozidlo v systému STK takže v roce 2019 není možné ani projít STK prosím o radu co teď s tím.
Děkuji

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Zápis jiného motoru do TP

Příspěvek od Beaver »

Zavolej do Audi, jestli vystaví nějaké potvrzení o zaměnitelnosti. Pokud ne, jsi v prdeli.
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Idaho von Věšín
Příspěvky: 91
Registrován: 21 bře 2013 09:07

Re: Zápis jiného motoru do TP

Příspěvek od Idaho von Věšín »

BCchicken píše:Zdravim, toto tema mne zajima. Co napriklad Datsun 240Z a SR20DET nebo S13 a 2JZ? Da se to v CR zlegalizovat?

Ano dá. Otázkou je zda to zaplatíš ..
Předpokládám že nezustane jen u výměny motoru ale bude i jiná převodovka, brzdový systém a v tu chvíli by to muselo jít cestou individuální stavby což by nebyl problém pro "odbornou firmu" ale pro "obyčejného " člověka ano ( a nejen finanční ).
RB/1+2JZ/13B/KLZE - Dovoz JDM motoru na zakázku, přestavby, swapy, renovace - info po mailu
Swapy 1/2/3UZFE takřka do čehokoliv :)
Transport podvalem po celé EU za příznivé ceny.

Odpovědět

Zpět na „Pokec“