Změna barvy HID xenonů podle otáček

Máš nebo jsi měl problém s autem? Zde ti ho pomůžeme vyřešit :)

Moderátor: Idaho

Odpovědět
Jaxvine
Příspěvky: 4
Registrován: 22 srp 2015 20:09

Změna barvy HID xenonů podle otáček

Příspěvek od Jaxvine »

Zdravim pánové,

mám takovej problém, nainstaloval jsem HID sadu (5000K, velké AC balasty 35W, předřadný modul kvůli light checku) včetně čoček na svoje BMW e46. Když mám otáčky na volnoběh tak mají bílou namodralou barvu, a když přidám plyn tak se barva změní, xenony se jakoby rozzáří a barva jde kamsi k té standartní 4300K. O barvu světla mi ani tak nejde, jako spíš o to, že to není normální, a rád bych to odstranil. Měl by někdo nějaký nápad čim by to mohlo být? Osobně to začínám vidět na dobíjení, ale altík byl před měsícem na repasu, a byli jen špatný uhlíky jinak vše OK. Sada byla nainstalovaná až po repasu Altíku.

Měl by někdo ponětí čím by to mohlo být?

Pokud by to bylo dobíjení, je nějaký ukazatel jak to proměřit? Jako třeba jiné napětí na volnoběh a jiné napětí při vyšších otáčkách? Nevím totiž jestli musí altík zákonitě dávat pořad stejně, nebo se hodnoty můžou měnit.

Díky moc za každou radu.

Jakub

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: Změna barvy HID xenonů podle otáček

Příspěvek od LiberaleMiguel »

prostě to nestíhá napájet origo kabeláž. Najdi si na netu set na zapojení HID sady přímo na baterku a máš vyřešeno
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
SomČarovný
Příspěvky: 478
Registrován: 13 srp 2014 23:27

Re: Změna barvy HID xenonů podle otáček

Příspěvek od SomČarovný »

Jednoducho to tam nemá co dělat. Kup komplet origo světla s xenonem a kabeláží + jednotkou a nebude problém 8)
7GTD

Odpovědět

Zpět na „Poruchy, závady, rady, tipy“