BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Zamčeno

Jste pro BAN

ANO
52
43%
NE
70
57%
 
Celkem hlasů: 122

Uživatelský avatar
habitat3
Moderátor
Příspěvky: 3804
Registrován: 06 srp 2005 22:24
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od habitat3 »

Vše je řečeno v nadpisu. Lid rozhodne... :lol: :lol: :lol:

feličita
Příspěvky: 273
Registrován: 28 led 2012 11:32
Bydliště: Kassa

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od feličita »

raz a navždy BAN 8)

Uživatelský avatar
Kane13
Moderátor
Příspěvky: 1737
Registrován: 17 lis 2009 23:33
Bydliště: Ecce Homo

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od Kane13 »

Pánové, nehrajme si na Řecko. O BANech apod. mají rozhodovat MODi a ADMINové. Přílišná demokracie není v těchto případech na místě. Ale nechme prostor pro diskuzi. Prosím hlavně kolegy MODy o vyjádření.
Bad things happen when good people pretend nothing is wrong. - Corey Mother Fuckin´Taylor

Uživatelský avatar
JOE_Cik
Příspěvky: 4742
Registrován: 17 srp 2008 20:56
Bydliště: Sokolov-Březová
Kontaktovat uživatele:

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od JOE_Cik »

ja bych BAN nedaval..... aspon se vybije tady a nebude potom běhat po ulicích se samopalem .... :-D :-D :-D :-D
Renault Clio 1,2 rv 97-plonkovka...SOLD
Renault Clio 1,8 16V-letadlo..SOLD
Renault Clio Sport 172 Ph2 rv02 - hají v garáži
Renault Megane Grandtour 1,5dCi rv18 - family wagen
Fiat Doblo Maxi 1,6 MTJ 120SX rv18 - služební

Uživatelský avatar
D´ice
Příspěvky: 654
Registrován: 02 črc 2010 20:18
Bydliště: České Budějovice

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od D´ice »

buďte rádi, že se tu něco děje :lol:
Life is too short to drive boring cars

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Nic víc :-)
Přílohy
wp_ss_20150630_0001.png
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
habitat3
Moderátor
Příspěvky: 3804
Registrován: 06 srp 2005 22:24
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od habitat3 »

Osobně to dlouho sleduju a prostě mi přijde, že kde se ukáže zmíněný uživatel tak "po nás potopa". Následně musím rolovat tunu sraček/hádek atd. . Psal jsem uživateli "milosh" s dotazem, jestli je možný ban, bylo mi řečeno, že už není majitel fora. Po dotazu kam se mám obrátit mi nebylo odepsáno. Tzn. proto toto téma.

Pokud má někdo věcný názor, připomínku k danému téma, tak prosím.... Vše ostatní včetně hádek budu mazat. 8)

Uživatelský avatar
KRA
Příspěvky: 215
Registrován: 23 pro 2009 23:01

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od KRA »

Je demokracie a svoboda slova. Takže tahle diktatura :nono: :nono:

Uživatelský avatar
habitat3
Moderátor
Příspěvky: 3804
Registrován: 06 srp 2005 22:24
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od habitat3 »

Nikoliv, to není diktatura. Diktatura by to byla, kdyby se o tom rozhodlo po PM a basta 8) . Takhle zde může každý napsat názor a vyjádřit se.

Uživatelský avatar
Kane13
Moderátor
Příspěvky: 1737
Registrován: 17 lis 2009 23:33
Bydliště: Ecce Homo

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od Kane13 »

Demokracie a svoboda slova sice je, ale nepleť si to s anarchií, kde "vládnou" všichni. Tady máme princip nepřímé demokracie, kde rozhodují moderátoři a admini, kteří jsou zároveň povinní být co možná nejvíc nestranní a objektivní.
Bad things happen when good people pretend nothing is wrong. - Corey Mother Fuckin´Taylor

Uživatelský avatar
SubTera
Příspěvky: 3289
Registrován: 21 čer 2008 00:46
Bydliště: Slaný

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od SubTera »

NE.

Zajimavy, resit neshodu nazoru banem, na urovni 8)
kdyz se vam nebude libit spoluzak, protoze bude trochu jinej, budete hlasovat o vylouceni ze skoly? Trochu tresnicky fady, fuj :roll:

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od Rudi »

jasně, že ne, neměli by jsme koho šikanovat :lol:
VW - Very Wonderful
ALUSADY.CZ - originální alu kola na Váš vůz
Dovoz vozidel, odtahy z celé EU, STK

Uživatelský avatar
MartyCZe
Příspěvky: 1020
Registrován: 10 říj 2011 18:15

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od MartyCZe »

Ježiši, že se na to nevyserete. Tohle tu bylo i minuly rok a i tenkrat mi to přišlo jak když se kopa děcek musí vymindrákovat na jednom, jenom protože je doma tatík jebal do zádele. Miguela se nezastavam, jeho práce mi je fuk a nereaguju na něj, ale jsem absolutně proti těmhle tipům hlasování. Forum má snad vlastní pravidla, podle kterych se maji všichni řídit a pokuď poruší pravidla tak nazdar, ale nějakej individualni přístup hlasování neni vůbec demokracie. To je jako kdyby jste hlasovali v uzavřený skupině o tom, že někoho zasypete do písku i přes to, že krom občasnych dementnich nazoru nic jinyho neděla a neporušuje.
Škoda RAPID 1.2 TSI 77kw
Škoda Fabia I. - Hromada Technických Problémů :) - bejvávalo :/

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od m.artty »

MartyCZe píše:Ježiši, že se na to nevyserete. Tohle tu bylo i minuly rok a i tenkrat mi to přišlo jak když se kopa děcek musí vymindrákovat na jednom, jenom protože je doma tatík jebal do zádele. Miguela se nezastavam, jeho práce mi je fuk a nereaguju na něj, ale jsem absolutně proti těmhle tipům hlasování. Forum má snad vlastní pravidla, podle kterych se maji všichni řídit a pokuď poruší pravidla tak nazdar, ale nějakej individualni přístup hlasování neni vůbec demokracie. To je jako kdyby jste hlasovali v uzavřený skupině o tom, že někoho zasypete do písku i přes to, že krom občasnych dementnich nazoru nic jinyho neděla a neporušuje.
+1

Už po několikáté říkám, jestli někoho tak srašně sere, dejte si ho do ignorace a pohoda. A já teda nevim, ale u nás celkem fungovalo a pořád funguje, že když někdo otravuje se sračkama, tak snačí na něj nereagovat a ono ho to přestane bavit samotného...
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Uživatelský avatar
Libor12
Moderátor
Příspěvky: 2298
Registrován: 29 čer 2008 15:14
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od Libor12 »

NE. Kvůli stejné věci jse před 8lety přestal přispívat na jdm fórum. Tam si taky jeden myslel,ze nepohodlný názor umlci banem. A jestli ban liberalovi tak markusovi také. Jeho vulgarity též porušují pravidla.
toyota corolla gti 4a-ge 1.6 "V2" 226hp/9500rpm
IMF Master Ignition Forum - http://
imfsoft-forum.eu/


Válcová zkušebna 4X4 až do 1200HP

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od Beaver »

Libor12 píše:NE. Kvůli stejné věci jse před 8lety přestal přispívat na jdm fórum. Tam si taky jeden myslel,ze nepohodlný názor umlci banem. A jestli ban liberalovi tak markusovi také. Jeho vulgarity též porušují pravidla.
Neboj, nejsi sám :lol:

Kód: Vybrat vše

Libor Vondrák: takže uděláme hlasování pro Beaverův BAN nebo jak??
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
maRkus
Příspěvky: 5343
Registrován: 15 zář 2006 13:08
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od maRkus »

Libore ale ja neurazim vsechny okolo, nedelam hejty na ostatni a nejsem tupej kreten a kdyz potrebuju informace, tak si necham rad od lidi co dane veci rozumi poradit.

ale pokud je podminkou muj Ban proto ze ten dementni jerabnik se na tohle forum uz nedostane tak se mile rad obetuju, protoze to za to stoji 8)

EDIT: a Libore, mam tu ucet od roku 2006, coz je 9 let a nikdy se mnou nikdo nemel zadny problem, dost lidi znam osobne, nekterym sem i delal na aute, nebo probehli nejaky ksefty....

Pan zeleny je tu chvilku, uz ma druhy profil, protoze prvni je zabanovany, a opet se tu resi ze ho tu vetsina nechce. a prosimte ukaz mi kde koho urazim ???? vynech tu jednu spatnou spermii,.... pak nikoho neurazim, nemam to zapotrebi, sem slusne vychovany clovek,
AUTOSERVIS, PNEUSERVIS, AUTOSKLO, RYCHLOSERVIS, mechanické práce, klempířina, lakovaní, odtah vozidel. (Praha 5) - SZ nebo 603 909 767, http://www.freshlak.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.flickr.com/photos/130435261@N04/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
phaeton_esc
Příspěvky: 1064
Registrován: 20 led 2009 00:06
Bydliště: Sudety

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od phaeton_esc »

a není lepší si ho prostě nevšímat a ignorovat jeho výlevy, když vám všem zjevně tak neskutečně vadí?

tochu mi to to připomíná žabomyší války ve stylu:
Obrázek
Fiat Stilo MW 1.6 16v LPG & Mazda MX-5 NBfl 1.8

Uživatelský avatar
Ivan
Administrátor
Příspěvky: 3794
Registrován: 04 úno 2004 09:41
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od Ivan »

O výmazu uživatele nebudeme hlasovat. Pokud Vás jaho příspěvky nebaví stejně jako mě, tak jej ignorujte. Případné porušování pravidel se bude trestat mazáním příspěvků a pokud to nepomůže, tak pak mu admini dají oprávněně ban.

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Já bych jenom dodal, že první nick mám zabanovaný kvůli Berryho a hádce, kterou jsem nezačal, stejně jako tuhle, a Admin se na jakékoliv řešení situace prostě vysral ;-) stejně jako na cokoliv jiného na tomhle fóru ;-)
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
Ivan
Administrátor
Příspěvky: 3794
Registrován: 04 úno 2004 09:41
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od Ivan »

Zamysli se spíše, jak Ty přispíváš a obohacuješ toto forum a jak respektuješ nebo reaguješ na rady těch nejzkušenějších tady. Ale to je škoda času a energie Ti to vysvětlovat.

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Negativně reaguju jenom na rady od Taboo, a to jsme mu už 136x řekl, že o jeho rady nestojím a že mě má, pokud možno, ignorovat ;-) furt se do mě sere, tak ať se pak nediví ;-)
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
Ivan
Administrátor
Příspěvky: 3794
Registrován: 04 úno 2004 09:41
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od Ivan »

Pak si polož otázku, o jaké rady stojíš...

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

O jakékoliv nearogantní, a ne od něho :-) jednoduché

Vedle v topicu jsme se slušně zeptal na letiště, protože u Prahy chci organizovat akci a co se mi od tebe, bývalého administrátora, který by svým chováním měl jít příkladem, dostalo ? Divíš se pak, že reaguji jak reaguji ?
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
Ivan
Administrátor
Příspěvky: 3794
Registrován: 04 úno 2004 09:41
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od Ivan »

Netvař se ublíženě, zaměňuješ příčinu a následek. Vždy jsem se choval korektně k lidem, kteří si to zaslouží, mezi tyto lidi Ty nepatříš. Svými reakcemi jsi tady naštval hodně lidí a nyní budeš lítostivě psát na téma, jak se má chova admin? Ale prosimtě.. Přitom by stačilo trochu pokory a úcty...

kony5
Příspěvky: 1337
Registrován: 30 pro 2008 22:21

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od kony5 »

cítím díru na trhu... :D založte někdo druhé TF a tam bude přístup jen na pozvání a všichni budou spokojení a kdosi ještě vydělá...

Uživatelský avatar
maRkus
Příspěvky: 5343
Registrován: 15 zář 2006 13:08
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od maRkus »

IVAN :potlesk:
AUTOSERVIS, PNEUSERVIS, AUTOSKLO, RYCHLOSERVIS, mechanické práce, klempířina, lakovaní, odtah vozidel. (Praha 5) - SZ nebo 603 909 767, http://www.freshlak.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.flickr.com/photos/130435261@N04/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Ivane: Pokory a úcty ? Když si jí někdo zaslouží, tak klidně ;-) Je zajímavé, že se nejvíc ozývají ti co nic nedokázali, což ? ;-)
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od crocjirka »

LiberaleMiguel2 píše:O jakékoliv nearogantní, a ne od něho :-) jednoduché

Vedle v topicu jsme se slušně zeptal na letiště, protože u Prahy chci organizovat akci a co se mi od tebe, bývalého administrátora, který by svým chováním měl jít příkladem, dostalo ? Divíš se pak, že reaguji jak reaguji ?
tak uz tahni do prdele a vsichni budou spokojeni..... ty akorat nebudes nasranej ze jsou na tebe lidi malo slunickovi... ostatnim se ulevi, ze nebudou muset resit ty sracky co tu pises.. a lidem kterym jsi dal "radu" usetris nejakou tu korunu nebo zivot....
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

Uživatelský avatar
habitat3
Moderátor
Příspěvky: 3804
Registrován: 06 srp 2005 22:24
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od habitat3 »

IVAN a crocjirka 8) 8) 8) 8)

Zamčeno

Zpět na „Pokec“