Porsche 924

Na čem pracují členové TF

Moderátoři: Fáboš, Kane13, Tom_, tholis

Uživatelský avatar
kozmo924
Příspěvky: 46
Registrován: 30 srp 2012 18:48

Re: Porsche 924

Příspěvek od kozmo924 »

no a to prave nepojde bude tam musiet ostat
a ten treba prerobit uvazujem nad "weber" + ostra vacka
ale to by som predbiehal

Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 4074
Registrován: 16 črc 2006 21:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Porsche 924

Příspěvek od JRD McLAREN »

ja som to mechanicke vstrekovanie raz riesil na A80 ke...
a po pol hodine my bolo jasne, preco bolo to auto take lacne....
Člen Klubu Šlapacích Moskvičov
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu/

Uživatelský avatar
kozmo924
Příspěvky: 46
Registrován: 30 srp 2012 18:48

Re: Porsche 924

Příspěvek od kozmo924 »

a co tomu bolo ?

Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 4074
Registrován: 16 črc 2006 21:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Porsche 924

Příspěvek od JRD McLAREN »

asi vsetko....

..jake problemy ma to tvoje ..??
ked tak mi to do spravy SZ nejak popis...chovanie motoru..spotreba..
ale nedavam tomu moc velku sancu...
Člen Klubu Šlapacích Moskvičov
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu/

Uživatelský avatar
Juraj
Příspěvky: 2117
Registrován: 30 črc 2011 21:37

Re: Porsche 924

Příspěvek od Juraj »

proste vstrikovani paliva do zavreneho ventilu a nekontrolovatelne stoji za hovno,....
Jediná správná poloha ženy a pístů je "V" nehledě na to že "Víc hlav, víc ví..."

Uživatelský avatar
kozmo924
Příspěvky: 46
Registrován: 30 srp 2012 18:48

Re: Porsche 924

Příspěvek od kozmo924 »

je tam prerobeny sitic na manual
neviem ani ako je zapnuty hmm
auto my ide ale zda sa my ze mam bohatu zmes
spotreba tak to neviem moc na nom nejazdim

Mr.Bean
Příspěvky: 515
Registrován: 05 črc 2005 14:17

Re: Porsche 924

Příspěvek od Mr.Bean »

Ještě jsem neviděl tak dokurvený Porsche. Divím se, že to sám nevidíš...
Prachy to chtělo narvat spíš do renovace, ne do světýlek a podobných hraček. Vždyť jsou to absolutní nesmysly.
Do you love me?
. _____
/__|___\___
\(o)____(o)/

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: Porsche 924

Příspěvek od LiberaleMiguel »

J8 fakt nechápu, že tady každý musí auto uvádět do origo stavu a když to náhodou dělá jinak(PODLE SEBE) tak je všechno špatně :lol:
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
Skury
Příspěvky: 837
Registrován: 22 kvě 2004 15:45
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Porsche 924

Příspěvek od Skury »

Leberale: Jenže je tuning a tuning... Každej se tu tlemí, když někdo na škodku dá nějakou píčovinu, ale se to samé stane u porsche, tak mu máme vychvalovat, jak je king? ;) Pro mě za mě, ať si každej kurví auto jak nejlíp umí (já taky kurvim relativně raritní škodovku), ale holt musim být smířenej s tím, že jsou negativní ohlasy. :rock:
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun + VW Golf III Variant

Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: Porsche 924

Příspěvek od crocjirka »

Mno asi tak nejak lidi pochopili, auto je nejhezci tak jak vyjede z tovarny...
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

Uživatelský avatar
kozmo924
Příspěvky: 46
Registrován: 30 srp 2012 18:48

Re: Porsche 924

Příspěvek od kozmo924 »

vas musia strasne zrat tie svetla :p ale vratme sa k necomu dvolezitejsiemu a to vstrekovaniu. ide von a nahradia ho 2 webre ;)

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: Porsche 924

Příspěvek od LiberaleMiguel »

jak rekl Matt Leblanc v Top Gearu: Vy tady v Evrope auto koupite a jste s nim spokojeni tak jak ho vam naserviroval vyrobce, my v americe se proste chceme odlisovat :-)

Asi holt ne vsichni evropani mysli evropsky :lol:

A todle vstrikovani uz bude v pohode ?
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
kozmo924
Příspěvky: 46
Registrován: 30 srp 2012 18:48

Re: Porsche 924

Příspěvek od kozmo924 »

dufam ze ano a malo by to byt aj lepsie

Uživatelský avatar
KaCzaba
Příspěvky: 122
Registrován: 26 lis 2006 23:44
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: Porsche 924

Příspěvek od KaCzaba »

Skury píše:Leberale: Jenže je tuning a tuning... Každej se tu tlemí, když někdo na škodku dá nějakou píčovinu, ale se to samé stane u porsche, tak mu máme vychvalovat, jak je king? ;) Pro mě za mě, ať si každej kurví auto jak nejlíp umí (já taky kurvim relativně raritní škodovku), ale holt musim být smířenej s tím, že jsou negativní ohlasy. :rock:
jak ti jde to kurveni funky?

uz jsem nikde dlouho nic necetl. mas to nekde na nejakym foru?

Uživatelský avatar
Skury
Příspěvky: 837
Registrován: 22 kvě 2004 15:45
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Porsche 924

Příspěvek od Skury »

Kurvení mi jde dobře. :wink:

Nedávám už dlouho žádný info nikam na net. Čeká mě teď legalizace zástavby motoru a úprav...
Naposledy upravil(a) Skury dne 26 říj 2012 11:39, celkem upraveno 1 x.
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun + VW Golf III Variant

Uživatelský avatar
Ivan
Administrátor
Příspěvky: 3794
Registrován: 04 úno 2004 09:41
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Porsche 924

Příspěvek od Ivan »

LiberaleMiguel píše:J8 fakt nechápu, že tady každý musí auto uvádět do origo stavu a když to náhodou dělá jinak(PODLE SEBE) tak je všechno špatně :lol:
Kolego, jde o to, že když auto dáváš veřejně někam na forum, tak se chceš pochlubit a vyvolat diskuzi. Není nic špatného na tom, když někdo slušně napíše, že se mu to auto nelíbí a proč, stejně tak je správně, když auto někdo pochválí - toto je podstata diskuzních fór, TF nevyjímaje.

My, zkušenější, už za ty roky víme, že ne všechno, co je na autě sériové, je špatně, že není třeba na auto přidělávat křídla, neony, diody a kilogramy kytu. Až z toho vyrostete (a já doufám, že brzy), tak pochopíte, že je "odlišovat se" a "odlišovat se". Toto Porsche bude, bohužel, terčem posměchu všech rozumně uvažujících lidí, protože dávat neony (nebo diody) na tak krásného veterána je, dle mého názoru, zcela zcestné (nebo jsi někdy viděl neony na autě ze 70. let?). Ostatní to možná ocení, ale já mezi ně nepatřím. Takto staré auto si zaslouží důkladnou renovaci a minimum změn nad rámec sériového stavu (a to zcela odhlížím od veteránské hodnoty auta při případném budoucím prodeji).

Za mě tedy palec dolů.

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: Porsche 924

Příspěvek od LiberaleMiguel »

vidíš a to je to, že to prostě neumíš napsat bez obrovské dávky arogance, že prostě co je podle tebe správně, je jedine to správně a rozumné a bla bla bla ;-) Někdo třeba chce mít na veteránovi ze 70. let tuny kitu, laminátu, žárovek a třeba aji vodotrysk, je to jeho věc. Můžeš napsat líbí/nelíbí a ne kecy o tom, že až z toho vyroste, dostane rozum atd atd atd.....
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
Ivan
Administrátor
Příspěvky: 3794
Registrován: 04 úno 2004 09:41
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Porsche 924

Příspěvek od Ivan »

LiberaleMiguel píše:vidíš a to je to, že to prostě neumíš napsat bez obrovské dávky arogance, že prostě co je podle tebe správně, je jedine to správně a rozumné a bla bla bla ;-) Někdo třeba chce mít na veteránovi ze 70. let tuny kitu, laminátu, žárovek a třeba aji vodotrysk, je to jeho věc. Můžeš napsat líbí/nelíbí a ne kecy o tom, že až z toho vyroste, dostane rozum atd atd atd.....
Nesmíš být tak vztahovačný, na mém příspěvku není nic arogantního, jsou to jen moje letité zkušenosti z mého Nexia projektu a aktuální stavby veterána (a neříkám, že správné). A ano, mám právo napsat, co je podle mě správně, stejně jako máš to právo Ty a kdokoli jiný. Pochop, že mě je úplně jedno, co ten člověk s tím Porsche dělá, jen jsem cítil potřebu napsat, co si o tom myslím. Toť vše.

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: Porsche 924

Příspěvek od LiberaleMiguel »

No vidíš, takhle to zní mnohem líp 8)
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
kozmo924
Příspěvky: 46
Registrován: 30 srp 2012 18:48

Re: Porsche 924

Příspěvek od kozmo924 »

tajk ten moj "kolotoc" dostanene nove pluca spek
uz su doma w.........e :twisted:

Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 4074
Registrován: 16 črc 2006 21:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Porsche 924

Příspěvek od JRD McLAREN »

no som zvedavy jak to dopadne....
Naposledy upravil(a) JRD McLAREN dne 29 říj 2012 08:43, celkem upraveno 1 x.
Člen Klubu Šlapacích Moskvičov
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu/

Uživatelský avatar
Rolljoin
Příspěvky: 1779
Registrován: 26 lis 2006 17:39
Bydliště: BV city?
Kontaktovat uživatele:

Re: Porsche 924

Příspěvek od Rolljoin »

looool člověk sem příjde po takové době a takové překvapení. Ser na webery, dal bych elektrickou turbínu + píšťalku do výfuku a nalepovací bremba :lol:
Ono nejde jen o nějaké světýlka ale o vkus majitele který zavání (dost) tuzingem.


edit: a to jsem tomuhle projektu docela fandil
EX: Audi A4 Avant 1,9TDi quattro
NOW: TDpoVWa GIII

Uživatelský avatar
Starlet
Příspěvky: 2217
Registrován: 01 led 2007 16:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Porsche 924

Příspěvek od Starlet »

Rolljoin píše:looool člověk sem příjde po takové době a takové překvapení. Ser na webery, dal bych elektrickou turbínu + píšťalku do výfuku a nalepovací bremba :lol:
Ono nejde jen o nějaké světýlka ale o vkus majitele který zavání (dost) tuzingem.


edit: a to jsem tomuhle projektu docela fandil
Uklidni se, v tomhle projektu se smí pouze chválit, jinak tě pán se stříbrnym tunink hundajem zlynčuje.
Vkus majitele i úpravy jsou snad jeho věc ne?
Pochval, nebo se zdrž komentáře :lol:
Fiat UNO Logo 1.3 D R.I.P
Toyota Starlet 1.3 16V R.I.P
Opel Zafira A 2.0 16v DTi
www.blackhawks.cz
www.fitnessworld.cz
výživa QNT, Peak Sport Nutriton a doplňky Mad Max za super ceny
500PS 4x4 na všechny korejské vozy za hubičku

Uživatelský avatar
kozmo924
Příspěvky: 46
Registrován: 30 srp 2012 18:48

Re: Porsche 924

Příspěvek od kozmo924 »

ja som nepovedal ze chvalit :nono: ale povedat svoj nazor

a za davam do auta aj triska stylingu no boze
a tim akoze cistokrvnym tunerom len jedno
:zadek:

Uživatelský avatar
LordMMX
Příspěvky: 263
Registrován: 26 úno 2012 01:19
Bydliště: v Haliči priamo v nexii na zadnych sedadlach
Kontaktovat uživatele:

Re: Porsche 924

Příspěvek od LordMMX »

podsvietenie? hm... ešte interier ok... ale čo sa exterieru týka, keby bolo žlté... dajme tomu... ostatne, okrem toho že je to o papiere, čo z toho?
Daewoo Leganza 2.0 16V CDX bordová - ABS/TCS,ABG,DigiAC,Wifi,GPS,Park.sensor
Daewoo ?
ex: Lanos, Corsa, Evanda
rip: 2xNexia, Espero, Marea, Vectra

Uživatelský avatar
Lordík
Příspěvky: 1501
Registrován: 31 črc 2011 16:12
Bydliště: Budvar city

Re: Porsche 924

Příspěvek od Lordík »

můj názor na neony? když je to pěkně udělaný asi bych s tím tak přehnanej problém jako mají někteří já osobně neměl... za nějaký ty léta co jsem nastudoval z tuning časopisů a internetu tak kdysi "pojem neony" začal mizet pryč s aut... nějakou dobu lidi byli rádi že je to pryč křídla a podobný rychle a zběsile 8) samozřejmě je to o lidech co si na to své auto patlají, ale říkám to velmi nerad s neony se opět začínám potkávat čím dál více jako by se ta doba vracela zpět :lol: když už tuhle vracející se modu trpět tobě komzo bych poradil neony buď zahoď nebo pokud si to nenecháš rozmluvit udělej to tak aby byly nějak více rozptýlený a hlavně po celé délce auta sám vidíš že na bokách jsou krátký 8) a určitě bych zvolil nějakou jinačí barvu která by se k autu hodila žlutá či bílá. a nejhorší věc která by se trpět neměla už nikde jsou barevné varianty typ jiná barva interiér jiná kufr jiná podvozek... poslední co ze mě vypadne když zahodíš ty neony co máš u plata s repráky bude to mnohem lepší... jak říkám držel bych se jediný barvy toť můj názor 8)
Ophell Vectra B Zender Sport 2.1 16V BIG Turbo Nitro! 300HP / 350HP / 400HP Club! Clean engine / car design , Airlift 3P dual Viar, 8piston brake 370mm wave rotor RS3, 3tlg. Schmidt vn-line 19" stretch, Prosport EVO, Sparco, Coming soon 2K18!

Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: Porsche 924

Příspěvek od crocjirka »

lordik: krasne si to napsal... jinak, ja bych si taky dal na auto bilej podsvit.. ale az tehdy, kdy je vse hotove a vse bezvadne funguje :)
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: Porsche 924

Příspěvek od LiberaleMiguel »

když ony ty neony to je taková prkotina hotová za jedno odpoledne a udělá to takovou radost :lol: taky jsem je tam měl dřív než jsem měl namontované nárazníky :D ale to aji z praktického hlediska ;-)
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
kozmo924
Příspěvky: 46
Registrován: 30 srp 2012 18:48

Re: Porsche 924

Příspěvek od kozmo924 »

LordMMX píše:podsvietenie? hm... ešte interier ok... ale čo sa exterieru týka, keby bolo žlté... dajme tomu... ostatne, okrem toho že je to o papiere, čo z toho?
mozno by bolo lepsie zlte ale viac investovat do svetiel nechcem a papier to by som stym musel jazdit ale je to len pre moje potesenie

Uživatelský avatar
kozmo924
Příspěvky: 46
Registrován: 30 srp 2012 18:48

Re: Porsche 924

Příspěvek od kozmo924 »

Lordík píše:můj názor na neony? když je to pěkně udělaný asi bych s tím tak přehnanej problém jako mají někteří já osobně neměl... za nějaký ty léta co jsem nastudoval z tuning časopisů a internetu tak kdysi "pojem neony" začal mizet pryč s aut... nějakou dobu lidi byli rádi že je to pryč křídla a podobný rychle a zběsile 8) samozřejmě je to o lidech co si na to své auto patlají, ale říkám to velmi nerad s neony se opět začínám potkávat čím dál více jako by se ta doba vracela zpět :lol: když už tuhle vracející se modu trpět tobě komzo bych poradil neony buď zahoď nebo pokud si to nenecháš rozmluvit udělej to tak aby byly nějak více rozptýlený a hlavně po celé délce auta sám vidíš že na bokách jsou krátký 8) a určitě bych zvolil nějakou jinačí barvu která by se k autu hodila žlutá či bílá. a nejhorší věc která by se trpět neměla už nikde jsou barevné varianty typ jiná barva interiér jiná kufr jiná podvozek... poslední co ze mě vypadne když zahodíš ty neony co máš u plata s repráky bude to mnohem lepší... jak říkám držel bych se jediný barvy toť můj názor 8)
dakujem za nazor o niektorych veciach budem uvazovat 8)

Odpovědět

Zpět na „Projekty“