Projekt PEUGEOT 306

Na čem pracují členové TF

Moderátoři: Fáboš, Kane13, Tom_, tholis

Odpovědět
cooky
Příspěvky: 96
Registrován: 15 led 2008 21:43
Bydliště: Roznov pod Radhostem/ Zell am See

Re: Projekt PEUGEOT 306

Příspěvek od cooky »

Hezke no..a ja znam par stovek lidi,co jezdi na tuning srazy a nemaji taky nic v TP vypsane.A co z toho plyne?? Jen to,ze i u nas nikdo neresi,co je zakazane a co neni,proste spolehaji jen na shovivavost policejnich hlidek,asi tak jako ti,ktere jsi v Rakousku videl,tak si prosim te nemysli,ze kdyz jsi tam videl auta plazit se po zemi,ze je to povolene. :nono:
Naposledy upravil(a) cooky dne 19 kvě 2009 10:36, celkem upraveno 1 x.

cooky
Příspěvky: 96
Registrován: 15 led 2008 21:43
Bydliště: Roznov pod Radhostem/ Zell am See

Re: Projekt PEUGEOT 306

Příspěvek od cooky »

Dave1984 píše:pět let zpět by to byla pecka kára, teď je trend trochu jinde...interiér pěkný ( až na usazení těch zesilovačů, když se to dělal celý kufr, měli být zapuštění...)
S temi zesaky s tebou souhlasim,ale neni to zas tak jednoduche,v tomto pripade bych se nebal pouzit slovo temer neresitelne,proste to nebylo mozne provest. :(

Hanuš
Příspěvky: 2412
Registrován: 14 črc 2006 00:09

Re: Projekt PEUGEOT 306

Příspěvek od Hanuš »

Jardafox píše:
cooky píše: ne,neni to jen jedna pani povidala...podle Rakouske vyhlasky musi byt v prostoru mezi autem a silnici 11cm mista,jinak ti seberou znacky na miste. :?
ha, tak to bych chtěl vidět, v rakousku sem byl na sraze teda jen jednou a to se tam tuna aut plazila těžce po zemi a vzducháč neměli....
O tomto zakone v Rakousku jsem uz taky slysel. Rikali mi to chlapi co jezdi Wörthersee. Ale nevedel, jsem kolik je ta krizova vyska. Ovsem v A se daji potkat placky na pevnem podvozku a pak to zalezi, jak se policajt vyspi. Loni dostal pokutu 100E za priliz nizke auto, chlapek co jel s Š100 na Worth. Takze zalezi na jakeho policajta natrefis :D

cooky
Příspěvky: 96
Registrován: 15 led 2008 21:43
Bydliště: Roznov pod Radhostem/ Zell am See

Re: Projekt PEUGEOT 306

Příspěvek od cooky »

Hanuš píše:
Jardafox píše:
cooky píše: ne,neni to jen jedna pani povidala...podle Rakouske vyhlasky musi byt v prostoru mezi autem a silnici 11cm mista,jinak ti seberou znacky na miste. :?
ha, tak to bych chtěl vidět, v rakousku sem byl na sraze teda jen jednou a to se tam tuna aut plazila těžce po zemi a vzducháč neměli....
O tomto zakone v Rakousku jsem uz taky slysel. Rikali mi to chlapi co jezdi Wörthersee. Ale nevedel, jsem kolik je ta krizova vyska. Ovsem v A se daji potkat placky na pevnem podvozku a pak to zalezi, jak se policajt vyspi. Loni dostal pokutu 100E za priliz nizke auto, chlapek co jel s Š100 na Worth. Takze zalezi na jakeho policajta natrefis :D
Je to presne tak,jak pises,ale musis to tu vysvetlit i tem,co si mysli,ze maji vzdy pravdu,protoze ,,Jedna pani nekde neco videla na zajezde" a uz si mysli,ze to tak je i ve skutecnosti.

Jardafox
Moderátor
Příspěvky: 6530
Registrován: 02 srp 2004 11:27

Re: Projekt PEUGEOT 306

Příspěvek od Jardafox »

ano, pokud tady někdo bude mektat o rakouský vyhlášce podle který to nesmí bejt a když ju chcu vidět, tak mně řekne, že beztak neumím německy a bude mně k ničemu, tak je to pro mě stále jedna paní povídala
Fiat Panda 1.2 >> AR 155 2.0 TS >> BMW E30 318i >> AR Giulietta 2.0 TD >> Ford Sierra 2.0i DOHC >> Saab 9000 CSE 2.0t >> AR 164 2.5 TD >> Ford Sierra 2.0i >> Lancia Lybra 2.4jtd

Uživatelský avatar
Venca146
Příspěvky: 256
Registrován: 23 dub 2006 13:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt PEUGEOT 306

Příspěvek od Venca146 »

cooky píše:Hezke no..a ja znam par stovek lidi,co jezdi na tuning srazy a nemaji taky nic v TP vypsane.A co z toho plyne?? Jen to,ze i u nas nikdo neresi,co je zakazane a co neni,proste spolehaji jen na shovivavost policejnich hlidek,asi tak jako ti,ktere jsi v Rakousku videl,tak si prosim te nemysli,ze kdyz jsi tam videl auta plazit se po zemi,ze je to povolene. :nono:
"Jen to,ze i u nas nikdo neresi,co je zakazane a co neni" - ano U NAS to neresi s tim souhlasim ale pokud vim tak s tim chces jezdit obcas i v Rakousku a tam si myslim ze konkretne tyhle narazniky se jim nebudou libit jeste vic nez o neco vice snizeny podvozek. Jde mi jen o to ze jsi na otazku proc mas auto tak "vysoko" argumentoval tim ze to neni v Rakousku povolene a pritom tam mas takovehle narazniky ktere taky povolene nejsou a nakonec napises ze se musi spolehat na shovivavost policajtu. V podstate s tebou v tomhle souhlasim - ani v Rakousku ani nikde jinde se asi nenajde podobne upravene auto ktere ma vse ok. Ale v tom pripade potom nechapu ze nechas podvozek vysoko (a vysvetlujes to tim ze se to v Rakousku nesmi) a narves tam takovehle narazniky ktere by taky nemeli byt..

Jinak ja si nemyslim ze mam pravdu (pokud tvuj prispevek byl myslen na me - jako ze asi byl) - jen pisu svuj nazor a tvuj ti nevyvracim tak nevim jak jsi na tohle prisel.

Za sebe muzu rict ze taky v TP nemam zapsanou jedinou upravu co na aute mam (ikdyz co se tyce narazniku mam skoro vse legalne s atestem) ale nezduvodnuju absenci nekterych uprav tim ze jsou zakazane.
Fiat Marea Weekend 1,9 JTD 81kW (daily)
Alfa Romeo 146 2.0 16V Turbo (in progress)
Alfa Romeo GTV 3.0V6 24V Edizione Sportiva (funny)

Cuore Sportivo

Uživatelský avatar
Scooby
Příspěvky: 115
Registrován: 16 úno 2007 20:41
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt PEUGEOT 306

Příspěvek od Scooby »

Venca146 píše:
cooky píše:Hezke no..a ja znam par stovek lidi,co jezdi na tuning srazy a nemaji taky nic v TP vypsane.A co z toho plyne?? Jen to,ze i u nas nikdo neresi,co je zakazane a co neni,proste spolehaji jen na shovivavost policejnich hlidek,asi tak jako ti,ktere jsi v Rakousku videl,tak si prosim te nemysli,ze kdyz jsi tam videl auta plazit se po zemi,ze je to povolene. :nono:
"Jen to,ze i u nas nikdo neresi,co je zakazane a co neni" - ano U NAS to neresi s tim souhlasim ale pokud vim tak s tim chces jezdit obcas i v Rakousku a tam si myslim ze konkretne tyhle narazniky se jim nebudou libit jeste vic nez o neco vice snizeny podvozek. Jde mi jen o to ze jsi na otazku proc mas auto tak "vysoko" argumentoval tim ze to neni v Rakousku povolene a pritom tam mas takovehle narazniky ktere taky povolene nejsou a nakonec napises ze se musi spolehat na shovivavost policajtu. V podstate s tebou v tomhle souhlasim - ani v Rakousku ani nikde jinde se asi nenajde podobne upravene auto ktere ma vse ok. Ale v tom pripade potom nechapu ze nechas podvozek vysoko (a vysvetlujes to tim ze se to v Rakousku nesmi) a narves tam takovehle narazniky ktere by taky nemeli byt..

Jinak ja si nemyslim ze mam pravdu (pokud tvuj prispevek byl myslen na me - jako ze asi byl) - jen pisu svuj nazor a tvuj ti nevyvracim tak nevim jak jsi na tohle prisel.

Za sebe muzu rict ze taky v TP nemam zapsanou jedinou upravu co na aute mam (ikdyz co se tyce narazniku mam skoro vse legalne s atestem) ale nezduvodnuju absenci nekterych uprav tim ze jsou zakazane.
No, pokud budeš taky žít v roce 8. měsíců v Rakousku jako Cooky, tak asi budeš vědět co si tam můžeš dovolit a proč mít raději auto tak vysoko.... Nárazníky mají TUV-Materialgutachten a na základě tohoto TUV ti na Rakouských a Německých STK nárazníky za nějaké EURO zlegalizují. Takže záleží asi jako u nás na koho při kontrole narazí....
Výroba bodykitů a spoilerů
Tuningový E-shop
Tuningová prodejna
Kompletní zakázkové stavby a úpravy tuningových vozů
Zakázková výroba odehčených kompozitových dílu z laminátu a carbonu pro motorsport
www.nuclear-racing.cz

Jardafox
Moderátor
Příspěvky: 6530
Registrován: 02 srp 2004 11:27

Re: Projekt PEUGEOT 306

Příspěvek od Jardafox »

no a co teda když by se tam dal podvozek, kterej má taky TUV?
Fiat Panda 1.2 >> AR 155 2.0 TS >> BMW E30 318i >> AR Giulietta 2.0 TD >> Ford Sierra 2.0i DOHC >> Saab 9000 CSE 2.0t >> AR 164 2.5 TD >> Ford Sierra 2.0i >> Lancia Lybra 2.4jtd

Uživatelský avatar
Venca146
Příspěvky: 256
Registrován: 23 dub 2006 13:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt PEUGEOT 306

Příspěvek od Venca146 »

Scooby píše:
Venca146 píše:
cooky píše:Hezke no..a ja znam par stovek lidi,co jezdi na tuning srazy a nemaji taky nic v TP vypsane.A co z toho plyne?? Jen to,ze i u nas nikdo neresi,co je zakazane a co neni,proste spolehaji jen na shovivavost policejnich hlidek,asi tak jako ti,ktere jsi v Rakousku videl,tak si prosim te nemysli,ze kdyz jsi tam videl auta plazit se po zemi,ze je to povolene. :nono:
"Jen to,ze i u nas nikdo neresi,co je zakazane a co neni" - ano U NAS to neresi s tim souhlasim ale pokud vim tak s tim chces jezdit obcas i v Rakousku a tam si myslim ze konkretne tyhle narazniky se jim nebudou libit jeste vic nez o neco vice snizeny podvozek. Jde mi jen o to ze jsi na otazku proc mas auto tak "vysoko" argumentoval tim ze to neni v Rakousku povolene a pritom tam mas takovehle narazniky ktere taky povolene nejsou a nakonec napises ze se musi spolehat na shovivavost policajtu. V podstate s tebou v tomhle souhlasim - ani v Rakousku ani nikde jinde se asi nenajde podobne upravene auto ktere ma vse ok. Ale v tom pripade potom nechapu ze nechas podvozek vysoko (a vysvetlujes to tim ze se to v Rakousku nesmi) a narves tam takovehle narazniky ktere by taky nemeli byt..

Jinak ja si nemyslim ze mam pravdu (pokud tvuj prispevek byl myslen na me - jako ze asi byl) - jen pisu svuj nazor a tvuj ti nevyvracim tak nevim jak jsi na tohle prisel.

Za sebe muzu rict ze taky v TP nemam zapsanou jedinou upravu co na aute mam (ikdyz co se tyce narazniku mam skoro vse legalne s atestem) ale nezduvodnuju absenci nekterych uprav tim ze jsou zakazane.
No, pokud budeš taky žít v roce 8. měsíců v Rakousku jako Cooky, tak asi budeš vědět co si tam můžeš dovolit a proč mít raději auto tak vysoko.... Nárazníky mají TUV-Materialgutachten a na základě tohoto TUV ti na Rakouských a Německých STK nárazníky za nějaké EURO zlegalizují. Takže záleží asi jako u nás na koho při kontrole narazí....
No asi stranku nebo dve zpet jsem cetl ze jezdi "hodne" Rakousko -ovsem 8 mesicu v roce jsem si pod tim nepredstavoval. A mam stejnou otazku jako Jardafox - kdyz by tam mel stavitelny podvozek s TUV tak v cem je problem? To by tedy nemelo vadit ne?

A k tem naraznikum: Divim se ze takto (kdyz to reknu slusne) ponekud zvlastni narazniky maji TUV. To jsou kupovane nebo jste je vyrabeli? Pokud vyrabeli tak by me zajimalo jak se ta homologace ziskala?
Fiat Marea Weekend 1,9 JTD 81kW (daily)
Alfa Romeo 146 2.0 16V Turbo (in progress)
Alfa Romeo GTV 3.0V6 24V Edizione Sportiva (funny)

Cuore Sportivo

Uživatelský avatar
DitrTKOZ
Moderátor
Příspěvky: 1323
Registrován: 09 říj 2006 20:40
Bydliště: už Ludgeřovice :))) tagže prajzák

Re: Projekt PEUGEOT 306

Příspěvek od DitrTKOZ »

cooky píše:
Dave1984 píše:pět let zpět by to byla pecka kára, teď je trend trochu jinde...interiér pěkný ( až na usazení těch zesilovačů, když se to dělal celý kufr, měli být zapuštění...)
S temi zesaky s tebou souhlasim,ale neni to zas tak jednoduche,v tomto pripade bych se nebal pouzit slovo temer neresitelne,proste to nebylo mozne provest. :(
tohle sem taky navrhoval ale prostě strašně málo místa
tkoz už nejsem..ale jebat nebudu měnit nick
ObrázekObrázek

cooky
Příspěvky: 96
Registrován: 15 led 2008 21:43
Bydliště: Roznov pod Radhostem/ Zell am See

Re: Projekt PEUGEOT 306

Příspěvek od cooky »

Jardafox píše:no a co teda když by se tam dal podvozek, kterej má taky TUV?
Nechapu co mas s podvozkem.Ano je stavitelny a je seriove vyraben,takze je pochopitelne schvaleny pro pouziti v silnicnim provozu.Proste asi se budu zase opakovat...podle Rakouske vyhlasky 11cm.Ze jste to vy,pokusim si nechat poslat stejne zneni vyhlasky primo od OAMTC,kde jsem uz nejaky rok členem.

Jardafox
Moderátor
Příspěvky: 6530
Registrován: 02 srp 2004 11:27

Re: Projekt PEUGEOT 306

Příspěvek od Jardafox »

jináč házím to asi do projektů pokud někdo nemá námitky
Fiat Panda 1.2 >> AR 155 2.0 TS >> BMW E30 318i >> AR Giulietta 2.0 TD >> Ford Sierra 2.0i DOHC >> Saab 9000 CSE 2.0t >> AR 164 2.5 TD >> Ford Sierra 2.0i >> Lancia Lybra 2.4jtd

Uživatelský avatar
plaváček
Příspěvky: 597
Registrován: 27 srp 2006 13:56
Bydliště: Kraj Vysočina, obec Jihlava :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt PEUGEOT 306

Příspěvek od plaváček »

Auto se mi nelíbí a to neni kvůli tomu, že vyznávám jinej styl, ale protože mi to přijde totálně přeplácaný a nesladěný...vysoký je to jako prase a jak psal m1tv působí to až směšně, vyhláška sice existuje, ale to bysme všichni museli i v ČR jezdit seriovkama, a pokud stavíš takovýhle auto je pí*ovina se na to vymlouvat, interier není tak hroznej, ale taky to není to pravý....

provedení asi dobrý, ale to člověk s fotek nepozná....

nashledanou někdy v rakousku
VW GOLF III

mikey
Příspěvky: 363
Registrován: 24 kvě 2006 18:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt PEUGEOT 306

Příspěvek od mikey »

a motor tam je puvodni ??
bmw e 92 335i -dct tranny.
vauxhall astra van 1.7 cdti .

rejty
Příspěvky: 778
Registrován: 06 led 2009 12:57
Bydliště: Ustí nad labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt PEUGEOT 306

Příspěvek od rejty »

na auto mam svuj nazotr a to takovy že prace bude asi kvalitni,alekomplet celeho auta se mne nelibi,libi se mne interier krom kufru,palubka je uzasna,ale jako celek me to auto neoslovuje, a to myslim že i jako showcar..ty keskiny se me hrozne libi na 206,


btw:coocy co sem si přečetl cele vlakno,tak obcas z huby vypustis dobre blbosti:-D :nono:
DOMANSKY....Peugeot pozitivní...asi sem už ze Lva na hlavu:D ale porád mne baví

sadové a zahradní upravy...automatické zavlazovaní:) jezirka...piste PM

Uživatelský avatar
Peugeot.309
Příspěvky: 155
Registrován: 16 bře 2008 16:29
Bydliště: Světlá nad Sázavou

Re: Projekt PEUGEOT 306

Příspěvek od Peugeot.309 »

Brava a zpracování a hlvně laku a interieru super :potlesk: Asi bych zvolil jiné prahy,kroucené moc nemusím,zadní nárazník se mi líbí,sorry ale přední moc ne.Ale pokud je s tím Cooky spokojený a je to dle jeho vkusu tak si myslím že mu každý může políbit :zadek: Osobně bych šel asi jinou cestou,ale je pravda že tohle jinde asi nepotkáte 8)
Peugeot 309 1.6 65kw - minulost
Peugeot 306 1.4 55kw - slouží rodičům
Renault Megane II -2.0 16V 99kw -současnost

rejty
Příspěvky: 778
Registrován: 06 led 2009 12:57
Bydliště: Ustí nad labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt PEUGEOT 306

Příspěvek od rejty »

kdyby to nekoho zajimalo,tak tady je video s timhle pezotem.....

http://www.hdvideofilmy.cz/watch.php?run=485" onclick="window.open(this.href);return false;
DOMANSKY....Peugeot pozitivní...asi sem už ze Lva na hlavu:D ale porád mne baví

sadové a zahradní upravy...automatické zavlazovaní:) jezirka...piste PM

Uživatelský avatar
sparco-ikaros
Příspěvky: 336
Registrován: 30 kvě 2007 10:26
Bydliště: kousek od Opavy
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt PEUGEOT 306

Příspěvek od sparco-ikaros »

Tak některé věci jsou prehnané ale myslim že celkově se Peu povedl.....hlavně že je majitel spokojen 8)
Jsem zarytý koncernista protože vlastním GTi ........ to chceš !

cooky
Příspěvky: 96
Registrován: 15 led 2008 21:43
Bydliště: Roznov pod Radhostem/ Zell am See

Re: Projekt PEUGEOT 306

Příspěvek od cooky »

rejty píše:kdyby to nekoho zajimalo,tak tady je video s timhle pezotem.....

http://www.hdvideofilmy.cz/watch.php?run=485" onclick="window.open(this.href);return false;

myslis toho,co mas na fotce?? :lol:

rejty
Příspěvky: 778
Registrován: 06 led 2009 12:57
Bydliště: Ustí nad labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt PEUGEOT 306

Příspěvek od rejty »

cooky píše:
rejty píše:kdyby to nekoho zajimalo,tak tady je video s timhle pezotem.....

http://www.hdvideofilmy.cz/watch.php?run=485" onclick="window.open(this.href);return false;

myslis toho,co mas na fotce?? :lol:

ne.myslel sem tuhle 306...
DOMANSKY....Peugeot pozitivní...asi sem už ze Lva na hlavu:D ale porád mne baví

sadové a zahradní upravy...automatické zavlazovaní:) jezirka...piste PM

Uživatelský avatar
HANYSx
Příspěvky: 1009
Registrován: 26 kvě 2005 11:51
Bydliště: vinohradycity

Re: Projekt PEUGEOT 306

Příspěvek od HANYSx »

nárazníky jak na největší bestii a za kolama bubny :(
podle mně zcela nesmyslně proinvestovaná spousta peněz i času... ale já v tom jezdit nebudu :wink:

Mr.Bean
Příspěvky: 515
Registrován: 05 črc 2005 14:17

Re: Projekt PEUGEOT 306

Příspěvek od Mr.Bean »

Přesně. Je mi z toho slušně řečeno nevolno...
Do you love me?
. _____
/__|___\___
\(o)____(o)/

m1tv
Příspěvky: 426
Registrován: 07 led 2007 21:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt PEUGEOT 306

Příspěvek od m1tv »

nemusim se ani na video koukat a už vim odkud vitr vane :D jen ten nadpis
Jak vypadá vytuněný Peugeot :lol:
muj ukol? sp(r)asit svět:)opravy a upravy vozu 739208725

Dani306
Příspěvky: 2
Registrován: 20 úno 2013 18:53

Re: Projekt PEUGEOT 306

Příspěvek od Dani306 »

Zdarec, chtěl jsem se zeptat ten tapec na dveřích máš ze staršího modelu, že? Kolikátka to je ročník? Mám totiž 2000 a chtěl jsem tam dopasovat starší tapec, měly ho podle mě trošku hezčí ty starší modely. A ta tvoje úprava je na maximum;-)

Uživatelský avatar
kubi
Příspěvky: 7665
Registrován: 05 pro 2006 21:25
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt PEUGEOT 306

Příspěvek od kubi »

Podívej se na datum :?:
Nosce te ipsum - know thyself
"Be the change you want to see in the world"
Kadett GSi 16v - "redtop" fan

Gallery: kubi-gsi.rajce.idnes.cz
NABÍZÍM ODBORNÉ PŘEKLADY Z ANGLIČTINY DO ČEŠTINY - VÍCE SZ

Dani306
Příspěvky: 2
Registrován: 20 úno 2013 18:53

Re: Projekt PEUGEOT 306

Příspěvek od Dani306 »

kubi píše:Podívej se na datum :?:
tak jo všim jsem si, že je to staršího data, ale to neznamená, že nemůžu dostat odpověď:-D jen mě zajímá z jakého ročníku jsou ty tapecirungy na dveře:-)

cooky
Příspěvky: 96
Registrován: 15 led 2008 21:43
Bydliště: Roznov pod Radhostem/ Zell am See

Re: Projekt PEUGEOT 306

Příspěvek od cooky »

Dani306 píše:
kubi píše:Podívej se na datum :?:
tak jo všim jsem si, že je to staršího data, ale to neznamená, že nemůžu dostat odpověď:-D jen mě zajímá z jakého ročníku jsou ty tapecirungy na dveře:-)


Uz jsem ani netusil,ze toto tema jeste existuje... :D
No k tem tapecirum,jak auto,tak tapecy jsou vsechno 94...
A mel jsi pravdu,i kdyz je to starsiho data....odpoved jsi dostal...Preji hodne zdaru s 306.

Odpovědět

Zpět na „Projekty“