Recenze ojetých vozů

Moderátor: Berry

Zamčeno
Uživatelský avatar
Berry
Moderátor
Příspěvky: 8395
Registrován: 30 kvě 2005 20:05
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Recenze ojetých vozů

Příspěvek od Berry »

Ahoj všem, měl jsem takový nápad, který jsem dostal, když jsem v sekci "ojeté vozy" viděl topic, který poslal "milanovo" a byla to recenze na ojetý vůz Focus RS. Napadlo mě, že je tu hodně lidí, kteří mají zkuešnosti z více auty ať už dlouhodobě či krátkodobě a každý má nějaký poznatek, který by se potencionálním zájemcům o daný vůz mohl hodit.
Nápad spočívá v založení sekce "Recenze ojetých vozů" od uživatelů, pokud by se to dalo držet na nějaké úrovni a bez zbytečných flamů nebo OT mimo danou věc - to by pak byla role moderátore k ukočírování :), které bych se i rád ujal a přispěl i nějakou troškou do mlýna na recenze.
V sekci ojeté vozy by to mohlo být, ale říkal jsem si, že co vůz to topic by bylo asi hodně na toto a bylo by nepřehledné, jelikož by se mísilo s již vedenýma věcma a nebo založit úlně novou sekci:
Recenze ojetých vozů > Značka > Model a zde již by muselo obshanout všechny motorizace atd. bylo by hezké udělat udělat nějaký "root" ale vím, že jde o přehlednost a zas nenáročnost na "usera" 8)
Tak budu rád, když o tom popřemýšlíte napíšete nazory nebo me s tim poslete odkud jsem s tim prisel 8)
Seat Ibiza 6L1 1.4 16V Reference
Skoda Octavia II FL 1.2 TSI Elegance
Skoda Rapid 1.2 TSI StylePlus
Skoda Octavia RS III 2.0 TDI RS Challange

Uživatelský avatar
rallik
Příspěvky: 1594
Registrován: 14 črc 2005 15:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Recenze ojetých vozů

Příspěvek od rallik »

Super nápad, možná bych jenom doplnil, že by bylo fajn, kdyby byla dána nějaká struktura tý recenze. Aby se někdo nerozepsal na 6 stránek a někdo jenom: "Jsem s autem spokojen, doporučuji ho všem".
:D
KEHO rennsport

milosh
Administrátor
Příspěvky: 8037
Registrován: 03 úno 2004 13:57

Re: Recenze ojetých vozů

Příspěvek od milosh »

Berry to je dobra myslenka, ted uz to jen domyslet aby tam nebylo ot jako ve vsech sekcich tady :D

Uživatelský avatar
Berry
Moderátor
Příspěvky: 8395
Registrován: 30 kvě 2005 20:05
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Recenze ojetých vozů

Příspěvek od Berry »

Miloshi, pokdu bych mohl, tak tuto zodpovednost a pak vlastni uvazeni, by musel prevzit moderator teto sekce.
I jak pise rallik, tak prispevky typu spokojen OK, by proste se museli mazat. Jak tak pozoruji, tak hodne lidi zde ma zkusenosti a umi se i VĚCNĚ rozepsat (musel jsem to zduraznit :D ). Spis mi porad hlavou trosku vrta, jak s prehlednit, jelikoz struktura by se musela udelat do nejakeho rootu. Ze by main menu byl nazev jako je Pokec, Veterani, atd. tak by byly Recenze ojetych vozu, dale pod tim zda by byly jednotlive znacky a pod tim jeste jedna vetev uz konretni model a do toho by se prispivalo a nebo jednu urovne vynechat a rovnou model, nevim jsem rad, za kazdy napad 8)

Recenze ojetych vozu
Alfa Romeo
Audi
BMW> 3er > Zde by byly konretni topicy s danou motorizaci/vybavou 318i,320i,.....
> 5er >
> 7er >
...
...
Opel
....
....
Škoda
....
....
VW

A nebo zde verze bez jedne urovne stromu


Recenze ojetych vozu
Alfa Romeo
Audi
BMW> Zde by byly rovnou konretni topicy s danou motorizaci/vybavou
> 318i
> 523i
> 740iA
> 330Xi

...
...
Opel
....
....
Škoda
....
....
VW
Seat Ibiza 6L1 1.4 16V Reference
Skoda Octavia II FL 1.2 TSI Elegance
Skoda Rapid 1.2 TSI StylePlus
Skoda Octavia RS III 2.0 TDI RS Challange

Uživatelský avatar
Ivan
Administrátor
Příspěvky: 3794
Registrován: 04 úno 2004 09:41
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Recenze ojetých vozů

Příspěvek od Ivan »

Spíše bych volil obecnější sekce podle značky, zatím bych nedělal podsekce podle modelů - co model, to samostatný thread.
Oba s Milošem pamatujeme, jak jsme rozjížděli TF a jak jsme nevhodně zvolili kategorie, které se pak musely redukovat.
:D

milosh
Administrátor
Příspěvky: 8037
Registrován: 03 úno 2004 13:57

Re: Recenze ojetých vozů

Příspěvek od milosh »

Tak tak kolego, mozna bych to nejdriv jeste nechal uplne bez znacek a az tam bude recenzi treba 50 pak bych to rozdelil dle znacek :wink:

Uživatelský avatar
Berry
Moderátor
Příspěvky: 8395
Registrován: 30 kvě 2005 20:05
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Recenze ojetých vozů

Příspěvek od Berry »

To mate pravdu, asi predcasne zbytecne selekce a mit tedy rovnou sekci ty "Recenze..." a pak tam rovnou mit na urcite modely a znacky, treba jak to napsal ted milanovo na toho Focuse RS, to se mi libilo 8)
Seat Ibiza 6L1 1.4 16V Reference
Skoda Octavia II FL 1.2 TSI Elegance
Skoda Rapid 1.2 TSI StylePlus
Skoda Octavia RS III 2.0 TDI RS Challange

Uživatelský avatar
djchrpa
Příspěvky: 1252
Registrován: 28 bře 2006 20:47
Bydliště: Moravskoslezský kraj

Re: Recenze ojetých vozů

Příspěvek od djchrpa »

dobrý nápad, souhlas s tím, že dokud nebude recenzí více, nechal bych bez rozčlenění na značky. Později, až bude recenzí více, je rozčlenění dle značek nezbytností. Určitě to chce ale dát podmínky, které musí být v postu obsaženy - Délka užívání vozidla atd...
Nafta & benzín

milosh
Administrátor
Příspěvky: 8037
Registrován: 03 úno 2004 13:57

Re: Recenze ojetých vozů

Příspěvek od milosh »

Sekci jsem tedy vytvoril, ale asi to tady trosku usporadam, kategorii tadyje milion a pak se tezko neco hleda. Asi by to chtelo dat nekam k showroomu nahoru na forum a k tomu rovnou tu poradnu Ojeta/nova auta na to taky kouka dost lidi 8)

Zamčeno

Zpět na „Recenze ojetých vozů“