Kde koupit doménu + hosting?

Vše co se točí kolem počítačů, her, mobilů a elektroniky

Moderátor: Rudi

Odpovědět
Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Kde koupit doménu + hosting?

Příspěvek od Tom_ »

Máte někdo zkušeností? Chtěl bych si regnout doménu, nejspíše CZ a nejlépe i s hostingem. Na ten hosting bych chtěl uložit klasické stránky s informaci + forum. Díval jsem se na Forpsi , wedos , atd... Ale nejsem v tom nijak zběhlý a zajímalo by mně, na kolik pak vyjde takovy hosting s obecným webem + forum (neco jako TF) . Jak je to limitovano daty, popriklade naporem lidi :D Atd... S tim, ze 1) bych si obecny web chtel vytvorit sam + forum stahnul nejaky jiz skoro hotovy (jestli se da) 2) Nechal si to udelat, jak stranky tak i forum....

Diky :D 8)
Audi Coupe Quattro

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Kde koupit doménu + hosting?

Příspěvek od Beaver »

Já provozuju Supraklub na http://hosting-zdarma.cz/" onclick="window.open(this.href);return false; (což je trochu zavádějící název, protože zdarma to úplně není :D ) s tarifem KOMPLET (platím 726,- ročně s DPH) a bez problémů. Jsou tam nějaké limity pro přenos dat, ale většinou to běžný web nevyčerpá, leda bys měl hodně vysokou návštěvnost a spoustu dat ke stahování. Na WEDOS mám poměrně pozitivní reference zase od kamaráda co tam má nějaké svoje weby.

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde koupit doménu + hosting?

Příspěvek od Tom_ »

stranky i forum sis delal sam?Nebo to mas nejaky template, na kterem sis jen upravil nazvy sekci + pripadne pridal/odebral dalsi?
Audi Coupe Quattro

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Kde koupit doménu + hosting?

Příspěvek od Beaver »

Web jsem podědil před mnoha lety, ale spoustu věcí si na tom jakožto ajťák sám upravuju (jako grafik stojím bohužel za starou belu), fórum je phpBB klasika, víceméně to samé co používá TF - rozchodit to je velice snadná věc, má to instalátor, který je poměrně dost blbuvzdorný, navíc na webu je k tomu spousta návodů. Pokud ten web chceš použít na sdílení nějakých informací, tak bych to vyřešil nějakým redakčním systémem (WordPress, Joomla, Drupal apod.) - nemusíš se učit žádné PHP nebo HTML (pokud nechceš) a vzhled se dá různě upravovat spoustou šablon, mraky jich je ke stažení zdarma. Ten Hosting-Zdarma má dokonce ve správě domény možnost si tam rovnou nějaký redakční systém nainstalovat z nějaké jejich šablony, takže ani nemusíš nic stahovat. Ale v životě jsem to nepoužil :D

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde koupit doménu + hosting?

Příspěvek od Tom_ »

Ted se trosku ucim s Javou :D takze html/xhtml a php se mi bude urcite hodit...Takze se na to asi trosku mrknu a snad se neco naucim :D :lol: Je toho pomerne dost co se naucit, ale kazdy novy jazyk je jen vyhodou 8) :D
Audi Coupe Quattro

Odpovědět

Zpět na „IT sekce“