nevypaluje :(

Vše co se točí kolem počítačů, her, mobilů a elektroniky

Moderátor: Rudi

Odpovědět
Uživatelský avatar
umek
Příspěvky: 316
Registrován: 08 črc 2005 19:22
Bydliště: Usti nad Labem
Kontaktovat uživatele:

nevypaluje :(

Příspěvek od umek »

prestaly mi vypalovat mechaniky. mam XP. palilo to normalne ale pak z niceho nic se prestalo darit a jen sama zkazena cd a dvd. zformatoval jsem hard disk nainstaloval nova XP a porad to nepali. zkousel jsem nero a spousty dalsiho softu. nejaky napise,ze je vypaleno v pohode jiny zase ne. ale ve finale ta cd/dvd nejdou v nicem precist.... co s tim?

Uživatelský avatar
kujon
Příspěvky: 2409
Registrován: 24 črc 2004 23:34
Bydliště: Chotěboř, Brno.
Kontaktovat uživatele:

Re: nevypaluje :(

Příspěvek od kujon »

vzal bych čistící CDčko, mrksnul tam, párkráte projel a zkusil něco vypálit. Pakliže by pomohlo tak zupa, jinak se obávám že paldy dosloužily :( Možná ještě třeba zkusit flash na nejnovější firmware... zkus a uvidíš ;)
Pug 106 S16 - splašená francouzská krabička :afro:
A také něco většího německého.

Conscious
Příspěvky: 2191
Registrován: 26 čer 2005 08:06

Příspěvek od Conscious »

Viz výše. 8) Přesně tenhle problém jsem měl taky,zkazil jsem všechny disky který jsem do toho dal. A bylo jedno jestli DVD nebo CD. Občas se mi i vypalovačka nehlásila v systému. Zkusil jsem flash firmwaru a protože to nepomohlo tak jsem mechaniku rozdělal a Clinem na vatičce do uší na tyčce lehce očistil optiku. A pomohlo... Stejně tak jsem to udělal u stolního DVD a věže a pomohlo,věž už nefungovala vůbec. Takže to zkus taky,pokud navíc jako já kouříš tak se to dá i předpokládat že na tom bude nános. Ale stačí i prach.
BMW E21 318i M10B18 77KW '81, E36 Compact 316i M43B16 75KW '94, E65 735i N62B36A 200KW '01

Odpovědět

Zpět na „IT sekce“