Kde děláte srazy?

Pouze informace o srazech, fotky ve vedlejším tématu.

Moderátoři: Jord, Rudi

Odpovědět
Uživatelský avatar
deywis
Příspěvky: 608
Registrován: 15 zář 2008 17:09
Bydliště: Vyškov

Kde děláte srazy?

Příspěvek od deywis »

Máte osvědčený nějaký místo zhruba uprostřed republiky kde míváte klubový srazy? Na mysli mám místo, kde je v okruhu cca 40km kemp pro auta a přístupný letiště kde se dá sprintovat atd...

Ideální jsem našel letiště Kámen u želivy, ale tam chtějí nájem 15000 za den....

Nemáte někdo nějakej tip na něco dostupnějšího? díky
OpenWine.cz - jedinečná vína z Chille, Argentiny a Uruguaye dodávaná přímo od výrobce. V případě většího odběru využijte množstevní slevy. Kontaktujte mne prostřednictvím soukromých zpráv.

Uživatelský avatar
bóďa
Příspěvky: 2337
Registrován: 12 pro 2005 19:05
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde děláte srazy?

Příspěvek od bóďa »

Telč, kemp Velkopařezitý a na letišti jsme byli už nevim kde, ale byla to trochu delší projížďka. Můžu zjistit
3x Renault Safrane Hartge Biturbo

Uživatelský avatar
deywis
Příspěvky: 608
Registrován: 15 zář 2008 17:09
Bydliště: Vyškov

Re: Kde děláte srazy?

Příspěvek od deywis »

bóďa píše:Telč, kemp Velkopařezitý a na letišti jsme byli už nevim kde, ale byla to trochu delší projížďka. Můžu zjistit
kdybys byl tak laskav, pomohlo by to :wink: případně mejla na někoho kdo to zařizoval...
OpenWine.cz - jedinečná vína z Chille, Argentiny a Uruguaye dodávaná přímo od výrobce. V případě většího odběru využijte množstevní slevy. Kontaktujte mne prostřednictvím soukromých zpráv.

provocation
Příspěvky: 2352
Registrován: 15 bře 2004 14:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde děláte srazy?

Příspěvek od provocation »

tady jsme ho delali taky dvakrat ;) ale tam byl problem s mistem...ale idealni bylo, ze pri neprizni pocasi jsme meli klubovnu pujcenou taky ;)
auto-mania.cz | SEAT-mania.cz | SEAT-klub.cz | SEAT-forum.cz | SEAT Shop

Aladin
Příspěvky: 5079
Registrován: 11 úno 2005 18:52
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde děláte srazy?

Příspěvek od Aladin »

hodně taky záleží s kolika auty a lidmi počítáš?
Rapid 130 --> 110r --> Favorit --> 1000MB --> E34 525iA --> Swišť GTi MK III (125,8dB :lol:) --> Golf 1.9 GTI TDI 20 jahre
felďoška 1,3 combi ethanol - prodáno, Astra caravan 1,7 Dti - prodáno, Passat variant AFN
https://www.facebook.com/RadimRemiasFoto

Uživatelský avatar
deywis
Příspěvky: 608
Registrován: 15 zář 2008 17:09
Bydliště: Vyškov

Re: Kde děláte srazy?

Příspěvek od deywis »

50-70 aut, cca 100 lidí + / -
OpenWine.cz - jedinečná vína z Chille, Argentiny a Uruguaye dodávaná přímo od výrobce. V případě většího odběru využijte množstevní slevy. Kontaktujte mne prostřednictvím soukromých zpráv.

provocation
Příspěvky: 2352
Registrován: 15 bře 2004 14:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde děláte srazy?

Příspěvek od provocation »

tak to se ti vejde i do toho velkoparezityho u telce ;)
nejaky foto odtamtud je napr. tady: http://seat-mania.cz/gallery/thumbnails.php?album=91" onclick="window.open(this.href);return false;
auto-mania.cz | SEAT-mania.cz | SEAT-klub.cz | SEAT-forum.cz | SEAT Shop

Odpovědět

Zpět na „Srazy“