StreetRacing.cz | Automobilové orientační závody v Praze

Pouze informace o srazech, fotky ve vedlejším tématu.

Moderátoři: Jord, Rudi

Odpovědět
Uživatelský avatar
david
Příspěvky: 524
Registrován: 19 srp 2004 21:02
Bydliště: Praha 10 - Hostivař,
Kontaktovat uživatele:

Re: StreetChallenge - Praha

Příspěvek od david »

&Enuka píše:
fantOnin píše:ahoj Vsem, musim rict ze zavod priste pojedu a rad. Tesim se na nej.

To jak tady ale komunikujete to je fakt neco. Taky se obcas necham unest ale tohle co tady predvadite vy to sem jeste nevidel. Silne mi to pripomina AHC forum kde zaklad tvori taky hromada namachrovanejch hovad.

Hlavne ze na to mate v praci cas ;) nepredpokladam ze by se takovejma picovinama zabejval nekdo doma ve svem volnem case. a jestli ano tak je to smutny.
To by mě teda zajímalo, koho si myslel těma namachrovanejma hovadama???
Tím nám asi mělo být naznačeno,že jsme úplně tupý,netušíme vůbec o co se vlastně jedná v SCH i přesto,že jsme ho jeli už vícekrát,a že ty dotyčný co to celý vyprovokovali jsou vlastně v pohodě.Tímto bych to radši uzavřel,mám strašně rád lidi co dokážou jen naznačovat ale říct naplno už ne,a asi začnu uvažovat ,že poděkuju Vaškovi za organizaci SCH kterejch jsme se zúčastnili a s účastí na příštích SCH náš tým skoncuje.

Uživatelský avatar
Neluška
Příspěvky: 1359
Registrován: 03 bře 2005 16:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neluška »

www.doplnkynaauto.cz píše:Tak já se hlásim jako policajt :) seženu si maják,kameru a SWAT auto...Jakmile Někoho uvidim že jede rychle zapnu maják dojedu ho ,zkontroluju lékarničku a povinnou výbavu,ono to 10 min zabere pak mu dám dejchnout (alcoholtester),projde se po čáře....klasika a pojede,ještě mu napařim 10 min za rychlou jízdu a pokus o újezd dalších 10 min :) 8)

Budu SVINĚ!!!!!! :) :) :D :D :D :?: :?:
kameru ti můžeme zapůjčit :lol:
Audi 80 cabrio

Uživatelský avatar
&Enuka
Příspěvky: 58
Registrován: 22 črc 2008 14:10
Bydliště: Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: StreetChallenge - Praha

Příspěvek od &Enuka »

david píše:
&Enuka píše:
fantOnin píše:ahoj Vsem, musim rict ze zavod priste pojedu a rad. Tesim se na nej.

To jak tady ale komunikujete to je fakt neco. Taky se obcas necham unest ale tohle co tady predvadite vy to sem jeste nevidel. Silne mi to pripomina AHC forum kde zaklad tvori taky hromada namachrovanejch hovad.

Hlavne ze na to mate v praci cas ;) nepredpokladam ze by se takovejma picovinama zabejval nekdo doma ve svem volnem case. a jestli ano tak je to smutny.
To by mě teda zajímalo, koho si myslel těma namachrovanejma hovadama???
Tím nám asi mělo být naznačeno,že jsme úplně tupý,netušíme vůbec o co se vlastně jedná v SCH i přesto,že jsme ho jeli už vícekrát,a že ty dotyčný co to celý vyprovokovali jsou vlastně v pohodě.Tímto bych to radši uzavřel,mám strašně rád lidi co dokážou jen naznačovat ale říct naplno už ne,a asi začnu uvažovat ,že poděkuju Vaškovi za organizaci SCH kterejch jsme se zúčastnili a s účastí na příštích SCH náš tým skoncuje.

Mám úplně stejný dojem a i když jsme podle někoho "namachrovaný hovada" alespoň se tu bavíme narovinu a ne, že jenom něco naznačujeme.
Taky už bych to radši uzavřela.
(1/2 DM racing - samozřejmě ta lepší :) )

Kde blb, tam nebezpečno. - J. Werich

Uživatelský avatar
david
Příspěvky: 524
Registrován: 19 srp 2004 21:02
Bydliště: Praha 10 - Hostivař,
Kontaktovat uživatele:

Re: StreetChallenge - Praha

Příspěvek od david »

&Enuka píše:
david píše:
&Enuka píše: To by mě teda zajímalo, koho si myslel těma namachrovanejma hovadama???
Tím nám asi mělo být naznačeno,že jsme úplně tupý,netušíme vůbec o co se vlastně jedná v SCH i přesto,že jsme ho jeli už vícekrát,a že ty dotyčný co to celý vyprovokovali jsou vlastně v pohodě.Tímto bych to radši uzavřel,mám strašně rád lidi co dokážou jen naznačovat ale říct naplno už ne,a asi začnu uvažovat ,že poděkuju Vaškovi za organizaci SCH kterejch jsme se zúčastnili a s účastí na příštích SCH náš tým skoncuje.

Mám úplně stejný dojem a i když jsme podle někoho "namachrovaný hovada" alespoň se tu bavíme narovinu a ne, že jenom něco naznačujeme.
Taky už bych to radši uzavřela.
Ale ten příští SCH musíme jet,vzhledem tomu že to bude závěrečnej velkej.

Uživatelský avatar
&Enuka
Příspěvky: 58
Registrován: 22 črc 2008 14:10
Bydliště: Palermo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od &Enuka »

Jasně ten pojedem, teda pokud mi zase nějakej dobrák nebude chtít ukrást auto, i když na příští SCH si klidně i nějaký to auto půjčím.
(1/2 DM racing - samozřejmě ta lepší :) )

Kde blb, tam nebezpečno. - J. Werich

fantOnin
Příspěvky: 19
Registrován: 13 lis 2007 19:45
Kontaktovat uživatele:

Re: StreetChallenge - Praha

Příspěvek od fantOnin »

tim jsem mel namysli vsechny kteri tady si tady po skonceni minuleho kola lecili svoje midraky touhle prestrelkou ktera nas normalni lidi unavuje a akorat nam komplikuje dohledat dulezitejsi informace v topicu. protoze neznam vase prezdivky tak mne napada jenom welt (horici clio) a ostatni jmenovat nebudu jenom z duvodu ze znova nechci procitat tuhle demenci ktera vas tak bavi protoze se v ni rejpete porad dokola cehoz dukazem budou dalsi reakce na tenhle muj prispevek. Timto predem odpovidam na veskere dalsi odkazy ze mne to absolutne nezajima a dal se s vama hadat nebudu.
probe 2.5 V6 RedBlack
focus combi TDCi 2008

fantOnin
Příspěvky: 19
Registrován: 13 lis 2007 19:45
Kontaktovat uživatele:

Re: StreetChallenge - Praha

Příspěvek od fantOnin »

david píše:
&Enuka píše:
fantOnin píše:ahoj Vsem, musim rict ze zavod priste pojedu a rad. Tesim se na nej.

To jak tady ale komunikujete to je fakt neco. Taky se obcas necham unest ale tohle co tady predvadite vy to sem jeste nevidel. Silne mi to pripomina AHC forum kde zaklad tvori taky hromada namachrovanejch hovad.

Hlavne ze na to mate v praci cas ;) nepredpokladam ze by se takovejma picovinama zabejval nekdo doma ve svem volnem case. a jestli ano tak je to smutny.
To by mě teda zajímalo, koho si myslel těma namachrovanejma hovadama???
Tím nám asi mělo být naznačeno,že jsme úplně tupý,netušíme vůbec o co se vlastně jedná v SCH i přesto,že jsme ho jeli už vícekrát,a že ty dotyčný co to celý vyprovokovali jsou vlastně v pohodě.Tímto bych to radši uzavřel,mám strašně rád lidi co dokážou jen naznačovat ale říct naplno už ne,a asi začnu uvažovat ,že poděkuju Vaškovi za organizaci SCH kterejch jsme se zúčastnili a s účastí na příštích SCH náš tým skoncuje.
a jeste musim odpovedet na tohle. Ne tim vam nemelo byt naznaceno ze jste tupy protoze netusite vo co jde, ale protoze se tady hadate jjak maly deti.
probe 2.5 V6 RedBlack
focus combi TDCi 2008

Uživatelský avatar
&Enuka
Příspěvky: 58
Registrován: 22 črc 2008 14:10
Bydliště: Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: StreetChallenge - Praha

Příspěvek od &Enuka »

fantOnin píše:
a jeste musim odpovedet na tohle. Ne tim vam nemelo byt naznaceno ze jste tupy protoze netusite vo co jde, ale protoze se tady hadate jjak maly deti.
My už jsme to s Davidem ukončili, takže tuto "zbytečnou" diskuzi prosím neprotahuj.
(1/2 DM racing - samozřejmě ta lepší :) )

Kde blb, tam nebezpečno. - J. Werich

Uživatelský avatar
Eiffel
Moderátor
Příspěvky: 5541
Registrován: 13 říj 2004 10:14
Bydliště: Hodně nestálé Anamnéza: Magor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Eiffel »

Myslím, že další možnost je, že bude jedno za jak dlouho bude kdo u kontrolního bodu a v cíli, ale u kontrolního bodu budou úkoly na čas, který se bude sčítát. Ale to bude dost náročný na pomocný personál.
V pravidlech silničního provozu o průměrné rychlosti opravdu nic není, ale logicky je průměrná rychlost o dost nižší, než rychlost maximální...
Cadillac seville V8 4.6 :D
zatím ještě žiju...

vasek
Příspěvky: 182
Registrován: 24 čer 2007 14:16
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vasek »

Eiffel píše:Myslím, že další možnost je, že bude jedno za jak dlouho bude kdo u kontrolního bodu a v cíli, ale u kontrolního bodu budou úkoly na čas, který se bude sčítát. Ale to bude dost náročný na pomocný personál.
V pravidlech silničního provozu o průměrné rychlosti opravdu nic není, ale logicky je průměrná rychlost o dost nižší, než rychlost maximální...
To bychom pak mohli rovnou plnit ukoly na parkovisti, a nemuseli nikam jezdit...
StreetRacing.cz | Automobilové orientační závody v Praze
Faberlic.cz | Kyslíková kosmetika Faberlic

Uživatelský avatar
Renault Welt
Příspěvky: 1396
Registrován: 07 bře 2005 18:01
Bydliště: Praha,Billancourt
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Renault Welt »

vasek píše:
Eiffel píše:Myslím, že další možnost je, že bude jedno za jak dlouho bude kdo u kontrolního bodu a v cíli, ale u kontrolního bodu budou úkoly na čas, který se bude sčítát. Ale to bude dost náročný na pomocný personál.
V pravidlech silničního provozu o průměrné rychlosti opravdu nic není, ale logicky je průměrná rychlost o dost nižší, než rychlost maximální...
To bychom pak mohli rovnou plnit ukoly na parkovisti, a nemuseli nikam jezdit...
A to už je k smíchu. :smich2: :smich: ale spíš možná k pláči.Ne to co si napsal ty Vašku, to by byla asi uplná blbost. To by jsme pak byli jako loutky v divadle. :cry:
Naposledy upravil(a) Renault Welt dne 25 zář 2008 17:47, celkem upraveno 1 x.
Lepší bejt mrtvej než druhej....

Uživatelský avatar
Renault Welt
Příspěvky: 1396
Registrován: 07 bře 2005 18:01
Bydliště: Praha,Billancourt
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Renault Welt »

www.doplnkynaauto.cz píše:Tak já se hlásim jako policajt :) seženu si maják,kameru a SWAT auto...Jakmile Někoho uvidim že jede rychle zapnu maják dojedu ho ,zkontroluju lékarničku a povinnou výbavu,ono to 10 min zabere pak mu dám dejchnout (alcoholtester),projde se po čáře....klasika a pojede,ještě mu napařim 10 min za rychlou jízdu a pokus o újezd dalších 10 min :) 8)

Budu SVINĚ!!!!!! :) :) :D :D :D :?: :?:
Já to beru, ale myslím si že na modrý majak je potřeba nějakého povolení-tedy pokud nebudeš chtít vědomě porušovat zákon, a oranžový k ničemu moc není, jelikož nemá žádnou zastavovací funkci, jedná se pouze o výstražný maják, takže si sním každý může blikat jak chce.
Pokud by šlo o to, že by si někoho viděl jak překračuje rychlost a snažil by ses jej dohnat, tak by si vlastně taky svým způsobem vědomě porušoval PSP a pravidla SCH, ale jelikož jsi také účastník automobilové orientační soutěže StreetChallenge (AOSSC), ikdyž plníš jinou funkci, tak by si za to měl teoretické také podle pravidel potrestán.
Nedejbůh kdyby jsi takhle někde stál se zadrženou posádkou a přijela tam policie opravdová, jak jim budeš vysvětlovat, že si jen povídate, a proč tohle a tamhle to, myslím že je to trochu celkové riziko pro SCH.
A ostatní uvedené podrobnosti prohlídek a trestů raději komentovat nebudu. Bez videa či fotky z radaru se nemá cenu pochybnými udaji, které někdo bude tvrdit, řídit.
Ono je trochu rozdil, řídít se podle pravidel PSP a nebo se jen podle nich orientovat. Nezapomínal bych na to že se jsme všichni účastnici silničního provozu, meli bychom pravidla dodržovat a jezdit bezpečně ale za podnímky aniž by jsme svojí jizdou někoho ohrožovali nebo omezovali.

Nikomu nic neberu, ale pouze spekuluju, možná i podle někoho machruju nebo řeším blbosti. Ale jsme na diskusním foru, tak diskutujme. 8)
Lepší bejt mrtvej než druhej....

www.doplnkynaauto.cz
Příspěvky: 18
Registrován: 23 čer 2008 02:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od www.doplnkynaauto.cz »

Renault Welt píše:
www.doplnkynaauto.cz píše:Tak já se hlásim jako policajt :) seženu si maják,kameru a SWAT auto...Jakmile Někoho uvidim že jede rychle zapnu maják dojedu ho ,zkontroluju lékarničku a povinnou výbavu,ono to 10 min zabere pak mu dám dejchnout (alcoholtester),projde se po čáře....klasika a pojede,ještě mu napařim 10 min za rychlou jízdu a pokus o újezd dalších 10 min :) 8)

Budu SVINĚ!!!!!! :) :) :D :D :D :?: :?:
Já to beru, ale myslím si že na modrý majak je potřeba nějakého povolení-tedy pokud nebudeš chtít vědomě porušovat zákon, a oranžový k ničemu moc není, jelikož nemá žádnou zastavovací funkci, jedná se pouze o výstražný maják, takže si sním každý může blikat jak chce.
Pokud by šlo o to, že by si někoho viděl jak překračuje rychlost a snažil by ses jej dohnat, tak by si vlastně taky svým způsobem vědomě porušoval PSP a pravidla SCH, ale jelikož jsi také účastník automobilové orientační soutěže StreetChallenge (AOSSC), ikdyž plníš jinou funkci, tak by si za to měl teoretické také podle pravidel potrestán.
Nedejbůh kdyby jsi takhle někde stál se zadrženou posádkou a přijela tam policie opravdová, jak jim budeš vysvětlovat, že si jen povídate, a proč tohle a tamhle to, myslím že je to trochu celkové riziko pro SCH.
A ostatní uvedené podrobnosti prohlídek a trestů raději komentovat nebudu. Bez videa či fotky z radaru se nemá cenu pochybnými udaji, které někdo bude tvrdit, řídit.
Ono je trochu rozdil, řídít se podle pravidel PSP a nebo se jen podle nich orientovat. Nezapomínal bych na to že se jsme všichni účastnici silničního provozu, meli bychom pravidla dodržovat a jezdit bezpečně ale za podnímky aniž by jsme svojí jizdou někoho ohrožovali nebo omezovali.

Nikomu nic neberu, ale pouze spekuluju, možná i podle někoho machruju nebo řeším blbosti. Ale jsme na diskusním foru, tak diskutujme. 8)

To myslíš Vážně???Lidi já Vám nerozumín...tak to nejzdi..

Uživatelský avatar
Redrik
Příspěvky: 295
Registrován: 22 črc 2008 19:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Redrik »

taky uz se v tom nejak ztracim :lol:
zachvili budou i kontroly hloubky vzorku na pneu pred startem ne?:D:D

Uživatelský avatar
david
Příspěvky: 524
Registrován: 19 srp 2004 21:02
Bydliště: Praha 10 - Hostivař,
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od david »

www.doplnkynaauto.cz píše:
Renault Welt píše:
www.doplnkynaauto.cz píše:Tak já se hlásim jako policajt :) seženu si maják,kameru a SWAT auto...Jakmile Někoho uvidim že jede rychle zapnu maják dojedu ho ,zkontroluju lékarničku a povinnou výbavu,ono to 10 min zabere pak mu dám dejchnout (alcoholtester),projde se po čáře....klasika a pojede,ještě mu napařim 10 min za rychlou jízdu a pokus o újezd dalších 10 min :) 8)

Budu SVINĚ!!!!!! :) :) :D :D :D :?: :?:
Já to beru, ale myslím si že na modrý majak je potřeba nějakého povolení-tedy pokud nebudeš chtít vědomě porušovat zákon, a oranžový k ničemu moc není, jelikož nemá žádnou zastavovací funkci, jedná se pouze o výstražný maják, takže si sním každý může blikat jak chce.
Pokud by šlo o to, že by si někoho viděl jak překračuje rychlost a snažil by ses jej dohnat, tak by si vlastně taky svým způsobem vědomě porušoval PSP a pravidla SCH, ale jelikož jsi také účastník automobilové orientační soutěže StreetChallenge (AOSSC), ikdyž plníš jinou funkci, tak by si za to měl teoretické také podle pravidel potrestán.
Nedejbůh kdyby jsi takhle někde stál se zadrženou posádkou a přijela tam policie opravdová, jak jim budeš vysvětlovat, že si jen povídate, a proč tohle a tamhle to, myslím že je to trochu celkové riziko pro SCH.
A ostatní uvedené podrobnosti prohlídek a trestů raději komentovat nebudu. Bez videa či fotky z radaru se nemá cenu pochybnými udaji, které někdo bude tvrdit, řídit.
Ono je trochu rozdil, řídít se podle pravidel PSP a nebo se jen podle nich orientovat. Nezapomínal bych na to že se jsme všichni účastnici silničního provozu, meli bychom pravidla dodržovat a jezdit bezpečně ale za podnímky aniž by jsme svojí jizdou někoho ohrožovali nebo omezovali.

Nikomu nic neberu, ale pouze spekuluju, možná i podle někoho machruju nebo řeším blbosti. Ale jsme na diskusním foru, tak diskutujme. 8)

To myslíš Vážně???Lidi já Vám nerozumín...tak to nejzdi..
Ale má pravdu,sice to vysvětluje svéráznym způsobem,ale má :D

Já myslim,že nejlepší by bylo podobný výmysly,typu někdo bude někoho stavět úplně poslat k ledu.

Uživatelský avatar
Renault Welt
Příspěvky: 1396
Registrován: 07 bře 2005 18:01
Bydliště: Praha,Billancourt
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Renault Welt »

vasek píše:
Ale proč ne, můžeme to zkusit a uvidíme, třeba se nám nikomu ani nepovede tu rychlost, ketrá bude daná pro určitý SCH, překročit a veškerá předchozí diskuze byla zbytečná. Já bych počkala na přístí SCH jak to dopadne a pak se tady o tom můžeme opět vesele "hádat" 8)


Jo a s tím SCH na silvestra opravdu nevím, sice ještě nic v plánu nemám, ale já si život dopředu moc neplánuju, většinou se rozhoduju na poslední chvíli :D

Ja myslim ze pokud si vas chytnou, tak mate smulu, kazdy jezdi na sve papiry, a k tomu vas ty policajti jeste o neco zdrzi... A kdyz nechytnou (budete mit stesti), a podle vsech pocitanych meritek (prum. rychlost, cas), tak musite byt potrestani od poradatelu SCH, aby jste se z toho ponaucili ze se pravidla maji dodrzovat. Proste nechci aby to bylo tak, jako kdyz jeste jezdil Bond Rally Team, a prijel do cile za 37 minut, 5 minut po nem SST, a treti a ostatní dorazili az za dalsich 20 minut. To opravdu o necem svedci, kdyz trat byla vypocitana na hodinu... Pokud se to znova stane, tak se porovnaji casy posadek s vypocitanejma, a pokud se posadka nevejde ani do tolerance 10 minut, tak bude diskvalifikovan. Pokud se vejde do tolerance, tak se jeho cas automaticky zvetsi o 3 minuty za 1 prekrocenou minutu. Tak se casy srovnaji.
Ale ja myslim ze to zatim opravdu neni tak horke. Nebudu kazdeho diskvalifikovat za kazdou blbost, jen kdyz vysledky budou opravdu zvlastni nebo bude videt, ze neco neni v poradku... Pri rozhodovani o takovych vecech bych klidne svolal nejakou radu (vsechny poradatele, a tri zastupce jezdcu, o kterých se zrovna nejedná a nejsou zainteresovani v odstraneni soupere z vyssi pricky - tzn. jezdci z posadek, kteri se umistili na 7,8,9,... miste.)
Ten přiklad semnou a s Bond Rally Team není špatný, ale chtělo by to taky dodat že ja obvykle startoval z prvního místa, a on o několik míst za mnou a i tak byl v cíly předemnou o několik minut reálného času dřív, ale to nikomu nevadilo, až do ted. Kde se stala změna?
A jak podotkl Redrik, taky se to může stat, že by vás pořadatel nepustil na start, když nebudete mit dost hluboky vzorek v pneu. Ale to už by bylo trochu moc přehnané. :lol:
A k www.doplnkynaauto.cz, ano to myslím vážně. Pokud se ti to nelíbí, tak na to nemusíš reagovat, nikdo tě k tomu nenutí. 8)
Lepší bejt mrtvej než druhej....

www.doplnkynaauto.cz
Příspěvky: 18
Registrován: 23 čer 2008 02:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od www.doplnkynaauto.cz »

david píše:
www.doplnkynaauto.cz píše:
Renault Welt píše: Já to beru, ale myslím si že na modrý majak je potřeba nějakého povolení-tedy pokud nebudeš chtít vědomě porušovat zákon, a oranžový k ničemu moc není, jelikož nemá žádnou zastavovací funkci, jedná se pouze o výstražný maják, takže si sním každý může blikat jak chce.
Pokud by šlo o to, že by si někoho viděl jak překračuje rychlost a snažil by ses jej dohnat, tak by si vlastně taky svým způsobem vědomě porušoval PSP a pravidla SCH, ale jelikož jsi také účastník automobilové orientační soutěže StreetChallenge (AOSSC), ikdyž plníš jinou funkci, tak by si za to měl teoretické také podle pravidel potrestán.
Nedejbůh kdyby jsi takhle někde stál se zadrženou posádkou a přijela tam policie opravdová, jak jim budeš vysvětlovat, že si jen povídate, a proč tohle a tamhle to, myslím že je to trochu celkové riziko pro SCH.
A ostatní uvedené podrobnosti prohlídek a trestů raději komentovat nebudu. Bez videa či fotky z radaru se nemá cenu pochybnými udaji, které někdo bude tvrdit, řídit.
Ono je trochu rozdil, řídít se podle pravidel PSP a nebo se jen podle nich orientovat. Nezapomínal bych na to že se jsme všichni účastnici silničního provozu, meli bychom pravidla dodržovat a jezdit bezpečně ale za podnímky aniž by jsme svojí jizdou někoho ohrožovali nebo omezovali.

Nikomu nic neberu, ale pouze spekuluju, možná i podle někoho machruju nebo řeším blbosti. Ale jsme na diskusním foru, tak diskutujme. 8)

To myslíš Vážně???Lidi já Vám nerozumín...tak to nejzdi..
Ale má pravdu,sice to vysvětluje svéráznym způsobem,ale má :D

Já myslim,že nejlepší by bylo podobný výmysly,typu někdo bude někoho stavět úplně poslat k ledu.
Je evidentní když víš že za tebou jede pořadatel závodu je evidentní žlutý maják,blikající světla,troubení....
Je evidentní že zastavím abych nebyl diskvalifikován a je jasný že hlídka je fér a nic si newymýšlí (co by z toho měla????)
Příjde mi ,že když už svítá na řešení nějakého problému,vždy někdo vymyslí něco kontra...
Pokud se jasně řekne co hlídka smí atd... (ať už je to kdokoliv) tak se to musí respektovat a hotovo.
Nechceš zastavit?tak nezastavuj maj tvojí SPZ (AKO 09 98) končí jelikož je zewl a nezastavil hlídce...a posádka může jet domů...Jak jinak chcete něco pohlídat.
Nebo nehlídat a nechat to na závodnících... málokdo i v běžném provozu striktně dodržuje PSP.Já za sebe nedodružuji kde je 50km/h jedu mnohdy 60,70,150 to je jedno... a jiné.Pochybuju že hlídka všechny uhlídá,ale to je klasika,nikdy všechny neuhlídáš! (viz Policie čr).
A že tady mnoho lidí mluví jak PSP dodržuje...víme jak to je..klasika.
Z tohoto příspěvku tedy asi jak koukám žádné řešení nevychází,ale hlídka je podle mne dobrý nápad,jelikož už fakt že je součástí závodů,může některé závodníky ovlivnit správným směrem...

vasek
Příspěvky: 182
Registrován: 24 čer 2007 14:16
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vasek »

www.doplnkynaauto.cz píše:Tak já se hlásim jako policajt :) seženu si maják,kameru a SWAT auto...Jakmile Někoho uvidim že jede rychle zapnu maják dojedu ho ,zkontroluju lékarničku a povinnou výbavu,ono to 10 min zabere pak mu dám dejchnout (alcoholtester),projde se po čáře....klasika a pojede,ještě mu napařim 10 min za rychlou jízdu a pokus o újezd dalších 10 min :) 8)

Budu SVINĚ!!!!!! :) :) :D :D :D :?: :?:
Predpokladam ze jsi to myslel ze srandy (soudim podle hromady smajliku), a doufam ze jsem to pochopil spravne. Proto jsem na toto nereagoval. Harry bere vsechno moc vazne, proto to tu rozbalil... Jinak pokud pojedes jako posadka, tak tajnou kontrolu delat nemuzes. Jedine ze bys jel jako poradatel - tajna kontrola. A nikoho bys pri tom nestavel, jen by sis poznamenaval udaje o porusenich, a pak v cili bychom to vyhodnotili, a udelili za poruseni tresty.
StreetRacing.cz | Automobilové orientační závody v Praze
Faberlic.cz | Kyslíková kosmetika Faberlic

www.doplnkynaauto.cz
Příspěvky: 18
Registrován: 23 čer 2008 02:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od www.doplnkynaauto.cz »

vasek píše:
www.doplnkynaauto.cz píše:Tak já se hlásim jako policajt :) seženu si maják,kameru a SWAT auto...Jakmile Někoho uvidim že jede rychle zapnu maják dojedu ho ,zkontroluju lékarničku a povinnou výbavu,ono to 10 min zabere pak mu dám dejchnout (alcoholtester),projde se po čáře....klasika a pojede,ještě mu napařim 10 min za rychlou jízdu a pokus o újezd dalších 10 min :) 8)

Budu SVINĚ!!!!!! :) :) :D :D :D :?: :?:
Predpokladam ze jsi to myslel ze srandy (soudim podle hromady smajliku), a doufam ze jsem to pochopil spravne. Proto jsem na toto nereagoval. Harry bere vsechno moc vazne, proto to tu rozbalil... Jinak pokud pojedes jako posadka, tak tajnou kontrolu delat nemuzes. Jedine ze bys jel jako poradatel - tajna kontrola. A nikoho bys pri tom nestavel, jen by sis poznamenaval udaje o porusenich, a pak v cili bychom to vyhodnotili, a udelili za poruseni tresty.
jasně...ale shodnem se že nějaká kontrola by byla vhod...

vasek
Příspěvky: 182
Registrován: 24 čer 2007 14:16
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vasek »

www.doplnkynaauto.cz píše:
vasek píše:
www.doplnkynaauto.cz píše:Tak já se hlásim jako policajt :) seženu si maják,kameru a SWAT auto...Jakmile Někoho uvidim že jede rychle zapnu maják dojedu ho ,zkontroluju lékarničku a povinnou výbavu,ono to 10 min zabere pak mu dám dejchnout (alcoholtester),projde se po čáře....klasika a pojede,ještě mu napařim 10 min za rychlou jízdu a pokus o újezd dalších 10 min :) 8)

Budu SVINĚ!!!!!! :) :) :D :D :D :?: :?:
Predpokladam ze jsi to myslel ze srandy (soudim podle hromady smajliku), a doufam ze jsem to pochopil spravne. Proto jsem na toto nereagoval. Harry bere vsechno moc vazne, proto to tu rozbalil... Jinak pokud pojedes jako posadka, tak tajnou kontrolu delat nemuzes. Jedine ze bys jel jako poradatel - tajna kontrola. A nikoho bys pri tom nestavel, jen by sis poznamenaval udaje o porusenich, a pak v cili bychom to vyhodnotili, a udelili za poruseni tresty.
jasně...ale shodnem se že nějaká kontrola by byla vhod...
jasne ze ano, o tom jsme se uz tady bavili... Ale rikal jsem si: kdo bude zadarmo jezdit a delat kontrolu? Kazdy by se spis chtel zucastnit... Takze ted nevim jestli jsi to myslel vasne, ze bys chtel, nebo ne?
Naposledy upravil(a) vasek dne 25 zář 2008 20:32, celkem upraveno 1 x.
StreetRacing.cz | Automobilové orientační závody v Praze
Faberlic.cz | Kyslíková kosmetika Faberlic

vasek
Příspěvky: 182
Registrován: 24 čer 2007 14:16
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vasek »

Renault Welt píše:
vasek píše:
Ale proč ne, můžeme to zkusit a uvidíme, třeba se nám nikomu ani nepovede tu rychlost, ketrá bude daná pro určitý SCH, překročit a veškerá předchozí diskuze byla zbytečná. Já bych počkala na přístí SCH jak to dopadne a pak se tady o tom můžeme opět vesele "hádat" 8)


Jo a s tím SCH na silvestra opravdu nevím, sice ještě nic v plánu nemám, ale já si život dopředu moc neplánuju, většinou se rozhoduju na poslední chvíli :D

Ja myslim ze pokud si vas chytnou, tak mate smulu, kazdy jezdi na sve papiry, a k tomu vas ty policajti jeste o neco zdrzi... A kdyz nechytnou (budete mit stesti), a podle vsech pocitanych meritek (prum. rychlost, cas), tak musite byt potrestani od poradatelu SCH, aby jste se z toho ponaucili ze se pravidla maji dodrzovat. Proste nechci aby to bylo tak, jako kdyz jeste jezdil Bond Rally Team, a prijel do cile za 37 minut, 5 minut po nem SST, a treti a ostatní dorazili az za dalsich 20 minut. To opravdu o necem svedci, kdyz trat byla vypocitana na hodinu... Pokud se to znova stane, tak se porovnaji casy posadek s vypocitanejma, a pokud se posadka nevejde ani do tolerance 10 minut, tak bude diskvalifikovan. Pokud se vejde do tolerance, tak se jeho cas automaticky zvetsi o 3 minuty za 1 prekrocenou minutu. Tak se casy srovnaji.
Ale ja myslim ze to zatim opravdu neni tak horke. Nebudu kazdeho diskvalifikovat za kazdou blbost, jen kdyz vysledky budou opravdu zvlastni nebo bude videt, ze neco neni v poradku... Pri rozhodovani o takovych vecech bych klidne svolal nejakou radu (vsechny poradatele, a tri zastupce jezdcu, o kterých se zrovna nejedná a nejsou zainteresovani v odstraneni soupere z vyssi pricky - tzn. jezdci z posadek, kteri se umistili na 7,8,9,... miste.)
Ten přiklad semnou a s Bond Rally Team není špatný, ale chtělo by to taky dodat že ja obvykle startoval z prvního místa, a on o několik míst za mnou a i tak byl v cíly předemnou o několik minut reálného času dřív, ale to nikomu nevadilo, až do ted. Kde se stala změna?
A jak podotkl Redrik, taky se to může stat, že by vás pořadatel nepustil na start, když nebudete mit dost hluboky vzorek v pneu. Ale to už by bylo trochu moc přehnané. :lol:
A k www.doplnkynaauto.cz, ano to myslím vážně. Pokud se ti to nelíbí, tak na to nemusíš reagovat, nikdo tě k tomu nenutí. 8)
Ale vadilo to i tehdy. Akorat jsem nevedel jak to resit... Ted jsem na neco prisel tak to protlacuji, nebo spis navrhuji k projednani, protoze sam na vsechno nestacim. Minule uz to bylo i vyzkouseny, a rekl bych ze to celkem fungovalo.
Vsichni prece chceme aby SCH byl spravedlivy (nekomu jsou PSP u prd***, a nekomu zase ne, a budou jezdit normalne, takze budou v nevyhode, pak je to prestane bavit a prestanou na SCH jezdit), tak se musime na necem schodnout. Zmena nastat proste musi, a musi se to stat driv nez se stane kvuli tomu nejaky pruser.
StreetRacing.cz | Automobilové orientační závody v Praze
Faberlic.cz | Kyslíková kosmetika Faberlic

Uživatelský avatar
Redrik
Příspěvky: 295
Registrován: 22 črc 2008 19:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Redrik »

to pravidlo s tou prumernou rychlosti mi prijde v pohode ;p kdyz urcis presnou prumernou rychost a za prekroceni cas navic nebo tak neco co se tu navrhovalo tak by to bylo super ;p jinak "tajna" hlidka by byla mozna dobra ale asi tak a jeden zavod....pristi uz by moc tajna nebyla a hlavne stihne co? stihne tak max 2 posadky.... a to pri ucasti 10+ neprijde nejak zazracny a kdyby chteli stihnout vic tk by zas jak magori museli jezdit oni a jeste by se nekde zabli:P

vasek
Příspěvky: 182
Registrován: 24 čer 2007 14:16
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vasek »

Redrik píše:to pravidlo s tou prumernou rychlosti mi prijde v pohode ;p kdyz urcis presnou prumernou rychost a za prekroceni cas navic nebo tak neco co se tu navrhovalo tak by to bylo super ;p jinak "tajna" hlidka by byla mozna dobra ale asi tak a jeden zavod....pristi uz by moc tajna nebyla a hlavne stihne co? stihne tak max 2 posadky.... a to pri ucasti 10+ neprijde nejak zazracny a kdyby chteli stihnout vic tk by zas jak magori museli jezdit oni a jeste by se nekde zabli:P
No ona staci i jedna hlidka, stihne sice tak dva tri, ale nikdo z tech deseti nebude vedet, jestli neni zrovna sledovany, tak se budou krotit...
StreetRacing.cz | Automobilové orientační závody v Praze
Faberlic.cz | Kyslíková kosmetika Faberlic

www.doplnkynaauto.cz
Příspěvky: 18
Registrován: 23 čer 2008 02:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od www.doplnkynaauto.cz »

vasek píše:
www.doplnkynaauto.cz píše:
vasek píše: Predpokladam ze jsi to myslel ze srandy (soudim podle hromady smajliku), a doufam ze jsem to pochopil spravne. Proto jsem na toto nereagoval. Harry bere vsechno moc vazne, proto to tu rozbalil... Jinak pokud pojedes jako posadka, tak tajnou kontrolu delat nemuzes. Jedine ze bys jel jako poradatel - tajna kontrola. A nikoho bys pri tom nestavel, jen by sis poznamenaval udaje o porusenich, a pak v cili bychom to vyhodnotili, a udelili za poruseni tresty.
jasně...ale shodnem se že nějaká kontrola by byla vhod...
jasne ze ano, o tom jsme se uz tady bavili... Ale rikal jsem si: kdo bude zadarmo jezdit a delat kontrolu? Kazdy by se spis chtel zucastnit... Takze ted nevim jestli jsi to myslel vasne, ze bys chtel, nebo ne?
Jasně že budu klidně dělat hlídku,dořeš si to v pravidlech a mě to problém nedělá,vím že stihnu tak 3 posádky ale vo co go?příště to budou zase jiný posádky atp....Aže bude auto profláklý a co?vždyť benga maj taky většinou klasický auto a těch "tajnejch "tolik není...
jde o to abyste se všichni dohodli na tom zda hlídka ano či ne...aby to mělo smysl,pokud budou 3 posádky pro a zbytek proti,je hlídka kontraproduktivní..
Příjde mi že to někteří jedinci berou jako šikanu při závodě,ale právě kvuli nim by ta hlídka měla efekt... ne? (a nebo můžem jezdit jako v mongolsku bez pravidel,silnější vyhraje :) :) :D :D :?: :?: :?: )

Uživatelský avatar
Eiffel
Moderátor
Příspěvky: 5541
Registrován: 13 říj 2004 10:14
Bydliště: Hodně nestálé Anamnéza: Magor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Eiffel »

vasek píše:
Eiffel píše:Myslím, že další možnost je, že bude jedno za jak dlouho bude kdo u kontrolního bodu a v cíli, ale u kontrolního bodu budou úkoly na čas, který se bude sčítát. Ale to bude dost náročný na pomocný personál.
V pravidlech silničního provozu o průměrné rychlosti opravdu nic není, ale logicky je průměrná rychlost o dost nižší, než rychlost maximální...
To bychom pak mohli rovnou plnit ukoly na parkovisti, a nemuseli nikam jezdit...
ale to není pravda, takhle třeba funguje orienťák na škodovkářských soutěžích, aby se elminoval výkonový rozdíl aut. Mě to je jedno, taky umím jezdit jako prase a vím kde můžu sr*t na předpisy, ale někteří účastníci si to třeba nelajznou a potom bude vždy ve výhodě takov to prasátko, co mu jsou předpisy u :zadek:
Cadillac seville V8 4.6 :D
zatím ještě žiju...

Uživatelský avatar
Eiffel
Moderátor
Příspěvky: 5541
Registrován: 13 říj 2004 10:14
Bydliště: Hodně nestálé Anamnéza: Magor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Eiffel »

vasek píše:...nebo spis navrhuji k projednani, protoze sam na vsechno nestacim....
a to je asi ta největší chyba, protože bude vždy někdo řvát. Už jsem ti psal sms, aby jsi se vykašlal na to veřejný přetřásání, udělej pravidla, zveřejni je, aby byla dostatečně dopředu k přečtení na stránkách a neřeš to tady, bude to pořád vyvolávat flame od čuňat v silničním provozu, protože jim sebereš jedinou výhodu,kterou mají oproti těm co pravidla dodržují.

Teď už se to tady pouští na hodně tenký led, protože dokud se bude jezdit na čas, tak je to hodně o tom, jestli jsou lidi disciplinovaní.

TO co jsem navrhoval mohlo taky vypadat tak, že v propozicích bude, aby jste si s sebou na závod jako posádka vzali 50 korun a v nákupním centru bude člověk se stopkama, kterej ti stopne jak dlouho ti trvá najít a koupit rohlík, banán, nějakou neznámou čkoládovou tyčinku a tak podobně.
Na dalším kontrolním bodě se může třeba házet do dálky nějakým předmětem. TO jsou věci které nemohou být stejně obodované, protože v závěru to nikdo neudělá všechno za stejné hodnoty jako někdo jiný. Viz orientační závod na www.skodateam.cz srazu...
Cadillac seville V8 4.6 :D
zatím ještě žiju...

Dannysek
Příspěvky: 23
Registrován: 22 říj 2007 19:03
Bydliště: Praha

Příspěvek od Dannysek »

Ahojky všem koukám že poslední SCH musel bejt hodně vostrej když se tu hádáte,ale nebudu to posuzovat:) Tj vaše věc,docela mě mrzí že jsem se nezůčastnila ale musela sem na off roady:( Když jsme u toho tak nic moc)
Jen mě mrzí že jsme nemohly jet když jelo tolik posádek....

A pro Tebe Vašku,neboj další SCH si nenechám ujít a Hanz snad taky ne,tak se tu zatim mějte.

thomaswilliams
Příspěvky: 1629
Registrován: 22 pro 2005 16:23
Bydliště: rio
Kontaktovat uživatele:

z

Příspěvek od thomaswilliams »

tak jsečm se i já konečně dostal k internetu a skoro jsem si to tady celé přečetl...to že si nějaká slečna stejně nevím která to je....ale podle toho že =psala o motokárách tak už asi tuším...myslím že jsem byl v tu dobu co jsem byl pěkně vytočenej že mi šel stále kouř do očí ...myslím že někde směrem z její strany a po slušné větě kdy sem ji řekl ať s tím něco dělá se mě vysměje podruhý sem byl asi hrubější ale řekl bych že jsi mírně nahluchlá, určitě jsem neřekl blbá alůe bláznivá , to je fráze kterou používám často a holky co mě znaj mě chápou nic méně ani mi líto není že tahle slečna to neslyšela...resp. slyšela to jinak....
dále k závodům...můžete si myslet co chcete o tom jak to Vašek vede...mě se to líbí spíš bych řekl že by měl být více nekompromisní....street je tady prostě novej jede se cca rok ale je prostě potřeba nějak ty pravidla vyladit a myslí že to Vaškovi a Kikině celkem daří a proto maj můj obdiv...púokud můžu mám čas kdykoliv pro ně něco udělám...i mimo sobotu kdy se jede prostě mě se ten nápad líbil už od začátku.....samozřejmě máme s vaškem nějaké plány do budoucna ale je to ještě hodně času a řešení situací....které během her vyjdou..dále k tomu proč se mnou jede pokaždé někdo jiný....je to jenom proto že chci aby i jiný lidi věděli...co je street jak to funguje....pokud jste se na to koukli tak většina novejch posádek co jezdí tak jsem oslovoval...aby se přijeli kouknout..a řešit jejich problémy proč jo a proč né.... prostě jsem také chtěl aby se to rozrostlo....neřeším to jakým způsobem je připravenej závod tzn úkoly a podobně to je čistě vaškova věc.... aby si někdo nemyslel...že jsem s ním domluven a jsem v nějaké výhodě...ani náhodou pokaždý když jsem vyhrál věcnou cenu na dalších závodech jsem ji dal zpět do dárků.....nejsem tam od toho abych něco vyhrál mě to prostě baví a i když mám někdy kritiku skoro furt na Kikinu s otázkama myslím že je to jenom pro dobrou soutěžících aby se prostě nejasných a dvojsmyslných otázek pro příště objevilo co nejméně.....a proto street nadále podporuji jak to jde ....stále ho připomínám všem lidem aby se přijeli podívat nebo to zkusit a podobně....to je zatím skoro všechno....dále k rychlosti....
někdo víše napsal že jezdím jako dobytek....tak myslím že jsou tam i lepší borci když to někdo zajede za polovičníé čas co já..... dále větší borci , zatím co já stojím na červené...tak oni mě předjedou na stejné křižovatce z odočovacího pruhu na tu červenou a mastí do cíle.....to asi začalo být tím problémem kterej se tady řeší.....jinak kontrola tachometru.... je velice dobrej nápad.... a to z jednoho prostého důvodu...asi nědo podváděl... mějte se tady zdarec palec a uvidíme se na příštím SCH... :idea:

kozza
Příspěvky: 17
Registrován: 17 bře 2008 18:46

Příspěvek od kozza »

Musim Thomase pochvalit za peknou slohovou praci 8) ,ve ktere me dokonce i trosku pochvalil (coz se tak moc casto nestava,vid?)
:wink:

Hele tak kdo by jel na toho Silvestra?

Uživatelský avatar
Renault Welt
Příspěvky: 1396
Registrován: 07 bře 2005 18:01
Bydliště: Praha,Billancourt
Kontaktovat uživatele:

Re: z

Příspěvek od Renault Welt »

thomaswilliams píše:tak jsečm se i já konečně dostal k internetu a skoro jsem si to tady celé přečetl...to že si nějaká slečna stejně nevím která to je....ale podle toho že =psala o motokárách tak už asi tuším...myslím že jsem byl v tu dobu co jsem byl pěkně vytočenej že mi šel stále kouř do očí ...myslím že někde směrem z její strany a po slušné větě kdy sem ji řekl ať s tím něco dělá se mě vysměje podruhý sem byl asi hrubější ale řekl bych že jsi mírně nahluchlá, určitě jsem neřekl blbá alůe bláznivá , to je fráze kterou používám často a holky co mě znaj mě chápou nic méně ani mi líto není že tahle slečna to neslyšela...resp. slyšela to jinak....
dále k závodům...můžete si myslet co chcete o tom jak to Vašek vede...mě se to líbí spíš bych řekl že by měl být více nekompromisní....street je tady prostě novej jede se cca rok ale je prostě potřeba nějak ty pravidla vyladit a myslí že to Vaškovi a Kikině celkem daří a proto maj můj obdiv...púokud můžu mám čas kdykoliv pro ně něco udělám...i mimo sobotu kdy se jede prostě mě se ten nápad líbil už od začátku.....samozřejmě máme s vaškem nějaké plány do budoucna ale je to ještě hodně času a řešení situací....které během her vyjdou..dále k tomu proč se mnou jede pokaždé někdo jiný....je to jenom proto že chci aby i jiný lidi věděli...co je street jak to funguje....pokud jste se na to koukli tak většina novejch posádek co jezdí tak jsem oslovoval...aby se přijeli kouknout..a řešit jejich problémy proč jo a proč né.... prostě jsem také chtěl aby se to rozrostlo....neřeším to jakým způsobem je připravenej závod tzn úkoly a podobně to je čistě vaškova věc.... aby si někdo nemyslel...že jsem s ním domluven a jsem v nějaké výhodě...ani náhodou pokaždý když jsem vyhrál věcnou cenu na dalších závodech jsem ji dal zpět do dárků.....nejsem tam od toho abych něco vyhrál mě to prostě baví a i když mám někdy kritiku skoro furt na Kikinu s otázkama myslím že je to jenom pro dobrou soutěžících aby se prostě nejasných a dvojsmyslných otázek pro příště objevilo co nejméně.....a proto street nadále podporuji jak to jde ....stále ho připomínám všem lidem aby se přijeli podívat nebo to zkusit a podobně....to je zatím skoro všechno....dále k rychlosti....
někdo víše napsal že jezdím jako dobytek....tak myslím že jsou tam i lepší borci když to někdo zajede za polovičníé čas co já..... dále větší borci , zatím co já stojím na červené...tak oni mě předjedou na stejné křižovatce z odočovacího pruhu na tu červenou a mastí do cíle.....to asi začalo být tím problémem kterej se tady řeší.....jinak kontrola tachometru.... je velice dobrej nápad.... a to z jednoho prostého důvodu...asi nědo podváděl... mějte se tady zdarec palec a uvidíme se na příštím SCH... :idea:
V něčem pravdu máš a v něčem ne. To je věc názoru, ano každý znás přitáhnul další posádky do týhle soutěže, někdo jel jednou a někdo pravidelně.Ale stále se setkávám s lidmi, kteří mi řeknou, "no ja nevím jestli bych to vůbec zvládnul, a tohle a támhleto", asi to každy zná, nebo pak opak, naslibujou hory doly že jo že určitě dorazí a pak ne.
To je těžký, ale to je každýho věc, nemá cenu je do toho nutit, když nechtějí.
Vím na co nebo na koho tady Thomas naráží s tou červenou, ale jsou tu také tací, kteří hned ze startu vystartují jak raketa "háj enda drifta" bokem nebo se podobným způsobem i otáčejí, "pěkně plnej rejd, jednička a plnej kotel a hrábě, a to jestli tam někdo okolo něj stojí nebo ne, to je mu jedno, má dávat pozor kam ten dotýčnej jede a raději uhnout".
Neodsuzuju když si támhle občas někdo odhrábne, ale měl by spíš jezdit rovně a zatáčet normálně.
Lepší bejt mrtvej než druhej....

Odpovědět

Zpět na „Srazy“