chiptuning X16XEL

Vše o úpravách motorů a vyfuků.

Moderátoři: Fáboš, Bohuš, Kane13, Ritchma, Libor12, Tom_

Odpovědět
Petr X

chiptuning X16XEL

Příspěvek od Petr X »

Ahoj lidi, uvažuju o chiptuningu na Astru G 1.6 16V 74kw, koukal sem na http://www.abctuning.cz nabízí zvýšení výkonu až na 87kw(cca 8000kč), chci se zeptat jestli máte někdo zkušenost a jetli to má vůbec cenu dělat... Nebo jestli znáte jinou firmu. předem díky

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

ne ABC tuning néé - pozor na ně .. porjdi si forum, nejsou nejhorší ale nic extra to také to není...
jinak chipovat? asi spíš ne u NA benzínu se ti to nevyplatí ..
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Kolbik
Příspěvky: 51
Registrován: 02 črc 2005 15:01
Bydliště: Praha

Příspěvek od Kolbik »

Nevim jestli nejsou nejhorsi ale tragicky urcite jsou!!!!Koukni na www.speedster.cz do diskuze co se udelali Davymu s Turbem.....No comment.....ABC nikdy!

Velbloud
Příspěvky: 2230
Registrován: 01 dub 2004 17:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Mámě jsem u nich nechal chipovat 206 CC 2.0 16V ... uváděli že z původních 136 PS to bude 168 PS.... nic proti tomu... jede to teď hezky, o hodně dravějš... ale nějak se mi nechce věřit zvýšení výkonu u motoru bez turba o 32 koní a cca 25%... navís stoupla spotřeba o cca - 40 km na nádrž...
Tak jsem na ně dneska natrefil a když jsem jim to řekl tak mi přehráli software... - prej maj nový up date, který by to měl vyřešit...

Ale z některejch hlášek toho technika jsem fakt nemoh... např.: "... no křivku výkonu a krouťáku vašeho motoru nemáme, my jsme zkoušeli jen turbo motory. Ale můžete si zajet na brzdu. I když na brzdě to vždycky strašně honěj a na počítači pak naskáčou chyby...a my je pak musíme opravovat... A hlavně na brzdě se vám to může ukázat i špatně... My to vždycky berem pocitově.... prostě jak to jede..."


Radši jsem mlčel, protože jsem nevěděl jestli se mám smát nebo brečet...
Obrázek Corsa B Sport 1.4 16V (X14XE) - Hyundai Getz 1.5 16V CRDI VGT Champion

Kolbik
Příspěvky: 51
Registrován: 02 črc 2005 15:01
Bydliště: Praha

Příspěvek od Kolbik »

Tak to sou husty hlášky :smich: Mame novy upgrade ale vas vykonovy graf jsme nikdy nevideli...delame to pocitove.....Fakt hutsy.Vratili ti paspon prachy nebos to nechal bejt?Co upgrade?Uz ti klesla spotreba o 70%? :smich:

Odpovědět

Zpět na „Tuning motoru + výfuky“