Kde sehnat takovy vyfuk?

Vše o úpravách motorů a vyfuků.

Moderátoři: Fáboš, Bohuš, Kane13, Ritchma, Libor12, Tom_

Uživatelský avatar
sotomaior
Příspěvky: 1217
Registrován: 12 úno 2004 22:09
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Kde sehnat takovy vyfuk?

Příspěvek od sotomaior »

Shanim první dil vyfuku na facko,ale delany tak,ze kazdy z válcu na od motoru vlastni "rouru" a pak se spoji.Nevite nekdo kdo by to mohl prodávat nebo umel vyrobit??? :? dik moc
Škoda Octavia 1.9TDIFUN 4x4

Uživatelský avatar
Zemi
Moderátor
Příspěvky: 8750
Registrován: 29 čer 2004 19:52
Bydliště: 608372848
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zemi »

Myslis urcite svody, ale kde to sehnat na facko ti neporadim...
(nejen) UK (United Kingdom - Anglie) DOVOZ VOZIDEL - DÍLŮ

> DOVOZ - ODTAH - PROVĚŘENÍ vozidel v celé EU <

tel. 608 372 848

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Zemi píše:Myslis urcite svody, ale kde to sehnat na facko ti neporadim...
jo jo,presne tak,videl sem to na rapidu i na 1,6feline...

Uživatelský avatar
Komár 1981
Příspěvky: 1444
Registrován: 02 bře 2004 15:35
Bydliště: Praha - Čakovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Komár 1981 »

http://www.volny.cz/skoda-vyfuky/
sekce "svody".
Cena trubka černá:3100Kč/Cena trubka nerez:6200Kč

Obrázek

:: STSC :: Styling & Tuning Scene Czakowitze ::
::Stránky Komára 1981 o Škodě GarPid ZDE!
::

Obrázek

Uživatelský avatar
kaipan
Příspěvky: 184
Registrován: 27 říj 2004 21:46
Bydliště: Nová Říše
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kaipan »

Škoda výfuky jsou dobrý, ale Jiří Hřicina je podle mně lepší..... :-)
Škoda Rapid 130

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

kaipan píše:Škoda výfuky jsou dobrý, ale Jiří Hřicina je podle mně lepší..... :-)
a ten ma nejaky kontakt???jinak dik moc za pomoc :wink:

Uživatelský avatar
hobborg
Příspěvky: 109
Registrován: 31 črc 2004 08:33
Bydliště: B r N o
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hobborg »

Komár 1981 píše:http://www.volny.cz/skoda-vyfuky/
sekce "svody".
Cena trubka černá:3100Kč/Cena trubka nerez:6200Kč

Obrázek
lidi ja jen tak ze zvedavosti nejsou tyhle svody nejaky moc jednoduchy??
myslel sem ze to bude slozitejsi pletenec.... :twisted:
Obrázek

Uživatelský avatar
Zemi
Moderátor
Příspěvky: 8750
Registrován: 29 čer 2004 19:52
Bydliště: 608372848
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zemi »

Ty svody mi pripadaj optimalni... :D Kazdej par stejne dlouhej a soucasne nejblize k dalsimu dilu - tady tlumici... "Pletence" jsou vetsinou videt u preplnovanych motoru...
(nejen) UK (United Kingdom - Anglie) DOVOZ VOZIDEL - DÍLŮ

> DOVOZ - ODTAH - PROVĚŘENÍ vozidel v celé EU <

tel. 608 372 848

Uživatelský avatar
hobborg
Příspěvky: 109
Registrován: 31 črc 2004 08:33
Bydliště: B r N o
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hobborg »

Zemi píše:Ty svody mi pripadaj optimalni... Kazdej par stejne dlouhej a soucasne nejblize k dalsimu dilu - tady tlumici... "Pletence" jsou vetsinou videt u preplnovanych motoru...
hmm tak dikes to je fajn ale zda se me to tak jednoduchy ze nez dat 3100,- a este postovny a balny tak si to udelam....na vrakacu koupim dvoje stary svody a ty takle upravim....alespon me to prijde docela jednoduchy... :wink: :?:
Obrázek

Uživatelský avatar
Zemi
Moderátor
Příspěvky: 8750
Registrován: 29 čer 2004 19:52
Bydliště: 608372848
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zemi »

hobborg píše:
Zemi píše:Ty svody mi pripadaj optimalni... Kazdej par stejne dlouhej a soucasne nejblize k dalsimu dilu - tady tlumici... "Pletence" jsou vetsinou videt u preplnovanych motoru...
hmm tak dikes to je fajn ale zda se me to tak jednoduchy ze nez dat 3100,- a este postovny a balny tak si to udelam....na vrakacu koupim dvoje stary svody a ty takle upravim....alespon me to prijde docela jednoduchy... :wink: :?:
V nejlepsim pripade se svody vypocitavaj pro danej motor... :D Ale pokud umis varit a mas kvalitni material tak proc ne... Nejlepsi bude sehnat si rozmery tech svodu...
(nejen) UK (United Kingdom - Anglie) DOVOZ VOZIDEL - DÍLŮ

> DOVOZ - ODTAH - PROVĚŘENÍ vozidel v celé EU <

tel. 608 372 848

Uživatelský avatar
hobborg
Příspěvky: 109
Registrován: 31 črc 2004 08:33
Bydliště: B r N o
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hobborg »

vis jak mozna ze to nebude az tak jednoduchy ze bych si to doma spajel pajkou ale myslim ze svarit to pude....
a rozmery...to je dle mojeho nazoru presne stejna velikost jako originalni svody... 8)
prave proto me to prijde jednoduchy :?:
Obrázek

Uživatelský avatar
sotomaior
Příspěvky: 1217
Registrován: 12 úno 2004 22:09
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sotomaior »

hmm.tak skoda vyfuky muzou az za mesic...jo a nevite jeste nekdo kde sehnat stredni dil vyfukoveho potrubi bez tlumice?proste jen trubku
Škoda Octavia 1.9TDIFUN 4x4

Uživatelský avatar
Lolek
Příspěvky: 505
Registrován: 26 led 2005 20:23
Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lolek »

no tak tam navař jen trubku ne? A proč tam chceš dávat takovýhle svody? K čemu je to dobrý?
Fáčko taky dobrý :roll:

Prodej a servis čtyřkolek - www.access-motor.cz
- www.aspauto.cz

Uživatelský avatar
sotomaior
Příspěvky: 1217
Registrován: 12 úno 2004 22:09
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sotomaior »

Lolek píše:no tak tam navař jen trubku ne? A proč tam chceš dávat takovýhle svody? K čemu je to dobrý?
kvuli budouci technicke si chci nechat origo vyfuk a videl sem,ze to nejake firma dela,ale nevzpomenu si ktera :cry: no a k tem svodum,obstaravaji lepsi posloupnost odvodu spalin,takze by to melo zlepsit chod motoru...
Škoda Octavia 1.9TDIFUN 4x4

Uživatelský avatar
bitmapbrother
Příspěvky: 44
Registrován: 30 lis 2004 12:07
Bydliště: Vysocina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bitmapbrother »

hobborg píše:
Zemi píše:Ty svody mi pripadaj optimalni... Kazdej par stejne dlouhej a soucasne nejblize k dalsimu dilu - tady tlumici... "Pletence" jsou vetsinou videt u preplnovanych motoru...
hmm tak dikes to je fajn ale zda se me to tak jednoduchy ze nez dat 3100,- a este postovny a balny tak si to udelam....na vrakacu koupim dvoje stary svody a ty takle upravim....alespon me to prijde docela jednoduchy... :wink: :?:
Ver tomu ze za 3100,- je to uplne zadarmo 8) Ale pokud to zvladnes vyrobit, tak proc ne ...
Ford Probe 2.5 GT 93, MTX, OBX Headers + Custom 2.4" Exhaust, 16" Wheels, 225/50 Tyres, Tesla Wires

Uživatelský avatar
Gusto
Příspěvky: 81
Registrován: 17 úno 2005 15:44
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gusto »

Lolek píše:no tak tam navař jen trubku ne? A proč tam chceš dávat takovýhle svody? K čemu je to dobrý?
Zberné potrubie je najúčinnejšia časť výfuku, respektíve, sériové auto má najväčšie výkonové rezervy práve v tejto časti výfuku. Celkom dobrý článok je na tuning.cz, už tam visí asi 4 roky: 8)

http://tuning.automedia.cz/tuning/?page ... =57&ftno=0
Naposledy upravil(a) Gusto dne 28 dub 2005 19:27, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
sotomaior
Příspěvky: 1217
Registrován: 12 úno 2004 22:09
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sotomaior »

Gusto píše:
Lolek píše:no tak tam navař jen trubku ne? A proč tam chceš dávat takovýhle svody? K čemu je to dobrý?
Zberné potrubie je najúčinnejšia časť výfuku, respektíve, sériové auto má najväčšie výkonové rezervy práve v tejto časti výfuku. Celkom dobrý článok je na tuning.cz, už tam visí asi 4 roky: 8)

http://tuning.automedia.cz/tuning/?page ... k=57&ftno=
0
me ten odkaz ani kmenova stranka nejede :cry: :cry:
Škoda Octavia 1.9TDIFUN 4x4

Uživatelský avatar
Lolek
Příspěvky: 505
Registrován: 26 led 2005 20:23
Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lolek »

sotomaior píše:
Gusto píše:
Lolek píše:no tak tam navař jen trubku ne? A proč tam chceš dávat takovýhle svody? K čemu je to dobrý?
Zberné potrubie je najúčinnejšia časť výfuku, respektíve, sériové auto má najväčšie výkonové rezervy práve v tejto časti výfuku. Celkom dobrý článok je na tuning.cz, už tam visí asi 4 roky: 8)

http://tuning.automedia.cz/tuning/?page ... k=57&ftno=
0
me ten odkaz ani kmenova stranka nejede :cry: :cry:
Tenhle odkaz mi šlape v pohodě.
Fáčko taky dobrý :roll:

Prodej a servis čtyřkolek - www.access-motor.cz
- www.aspauto.cz

Mark
Příspěvky: 51
Registrován: 30 črc 2004 20:36
Bydliště: Ostrava - Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mark »

Sotomaior, ve Studénce sídlí firma http://www.tommutuning.cz (měl by si to blízko) ,
která dělá úpravy vozů Škoda a prodávají i tyto svody.
Kamarádovi upravovali Felicii 1,6 na 100 koňku v roce 1997 a naprostá spokojenost.
Zkus tam zavolat, kolik to stojí.

Obrázek
Octavia 1.9TDi,81 kw
http://forum.skodahome.cz

Uživatelský avatar
CharlitoCZ
Příspěvky: 364
Registrován: 11 čer 2005 21:21
Bydliště: Praha Věk: 14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CharlitoCZ »

Nazdárek, měl bych takovej dotaz, ale nejprve vám představim můj vejfuk...
skládá se ze svodů, dlouuuuhé trubky a pak už jen konc. lad tlumiče, zvuk je trochu uřvanej a docela vysokej, přijde mi jak od kitkárů, chtěl bych teda poradit jak docílit toho, aby byl hlubší, stačí vyměnit stávající tlumič za jinej a doufat, že ten bude mít zvuk hlubší, nebo co myslíte? Díkes :wink:
BMW 320i Saloon 110kW/190Nm Obrázek
hledam spolubydlici (holku), info na sz/mejlu

SkejT
Příspěvky: 1823
Registrován: 11 bře 2005 06:36

Příspěvek od SkejT »

CharlitoCZ píše:Nazdárek, měl bych takovej dotaz, ale nejprve vám představim můj vejfuk...
skládá se ze svodů, dlouuuuhé trubky a pak už jen konc. lad tlumiče, zvuk je trochu uřvanej a docela vysokej, přijde mi jak od kitkárů, chtěl bych teda poradit jak docílit toho, aby byl hlubší, stačí vyměnit stávající tlumič za jinej a doufat, že ten bude mít zvuk hlubší, nebo co myslíte? Díkes :wink:
doufat,mozna dat rezonator a potom zase doufat

Uživatelský avatar
leon4x4
Příspěvky: 1389
Registrován: 24 dub 2004 22:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od leon4x4 »

bitmapbrother píše:
hobborg píše:
Zemi píše:Ty svody mi pripadaj optimalni... Kazdej par stejne dlouhej a soucasne nejblize k dalsimu dilu - tady tlumici... "Pletence" jsou vetsinou videt u preplnovanych motoru...
hmm tak dikes to je fajn ale zda se me to tak jednoduchy ze nez dat 3100,- a este postovny a balny tak si to udelam....na vrakacu koupim dvoje stary svody a ty takle upravim....alespon me to prijde docela jednoduchy... :wink: :?:
Ver tomu ze za 3100,- je to uplne zadarmo 8) Ale pokud to zvladnes vyrobit, tak proc ne ...
Jojo za 3100,- je to pohádkově levné. Já za to dával na Supru přez 40tis. :mad:
Tvorba elektroinstalací závodních vozů
Instalace programovatelných ECU
Ladění sériových ECU Mistubishi Lancer EVO a Subaru Imprezza WRX a STi
http://www.advracing.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://shop.ecumaster.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
dynomax
Příspěvky: 236
Registrován: 13 led 2005 03:16
Bydliště: OSTRAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dynomax »

CharlitoCZ píše:Nazdárek, měl bych takovej dotaz, ale nejprve vám představim můj vejfuk...
skládá se ze svodů, dlouuuuhé trubky a pak už jen konc. lad tlumiče, zvuk je trochu uřvanej a docela vysokej, přijde mi jak od kitkárů, chtěl bych teda poradit jak docílit toho, aby byl hlubší, stačí vyměnit stávající tlumič za jinej a doufat, že ten bude mít zvuk hlubší, nebo co myslíte? Díkes :wink:
ono taky zalezi , jaky mas motor, prumer trubek, typ koncoveho tlumice, jaka je jeho konstrukce i samotna delka, ja jsem zrovna mel takovou zajimavou reklamaci, clovek mi chtel vratit koupeny vyfuk /siera 2.0/ - naprosto pruchozi nerez vyfuk a pry mu vubec " nehuci", po telefonickem hovoru jsem zjistil, ze nic moc zvuk nema ani po sundani koncaku jen s holou trubkou, tak ze logicky se zvuk asi uz nema z ceho vytvorit, zatim se neozval, doporucil jsem mu prekontrolovat si dobre celou vyfukovou soustavu vcetne katu a stredniho dilu, tak ze doufam ze je vse OK., jinak zacnu na svuj web hazet ruzne videa z montazi ciste pruchozich vyfuku, kde bude pekne slyset, jake to jsou decentni neurvane basaky, naposledy jsme montovali jeden na CRX,trochu jsme to pokratili, origo vazil snad 12 kilo oproti 3,5 kg v nerezu a majitel je naprosto spokojen po montazi :lol: , fotky jsou zde :
http://www.sportovniautodoplnky.cz/stor ... oodsID=779
www.sportovniautodoplnky.cz - prodej sportovních autodoplňků, dovoz tuningových dílů z USA

Uživatelský avatar
MarauderZ28
Příspěvky: 3496
Registrován: 26 zář 2004 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MarauderZ28 »

Na Camaro V8 nerez s keramikou uvnitř za 16000,- běžný ocelový za 8000,- :o) ale to je asi daný stupiditou amíků, že nechtěj na nich vydělávat :o)
Chevy Camaro Z28, LT4 383cui, Powerdyne supercharger, Edelbrock nitro etc. & Chevy Impala SS, LT1 350cui, K&N intake, Hooker exhaust etc. & Chevy Corvette C5 Z51

"forget the gym, Camaro has all the muscle you need"

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Příspěvek od Beaver »

MarauderZ28 píše:Na Camaro V8 nerez s keramikou uvnitř za 16000,- běžný ocelový za 8000,- :o) ale to je asi daný stupiditou amíků, že nechtěj na nich vydělávat :o)
No kurňa jasně že to je levný, když to jsou jen dvoje svody na čtyřválec :lol:
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
MarauderZ28
Příspěvky: 3496
Registrován: 26 zář 2004 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MarauderZ28 »

to je fakt :o)
Chevy Camaro Z28, LT4 383cui, Powerdyne supercharger, Edelbrock nitro etc. & Chevy Impala SS, LT1 350cui, K&N intake, Hooker exhaust etc. & Chevy Corvette C5 Z51

"forget the gym, Camaro has all the muscle you need"

Uživatelský avatar
martin
Příspěvky: 727
Registrován: 20 lis 2004 14:16

Příspěvek od martin »

Já vedu poměr velikosti auta vs cena. 15k za nerez na Ságo :) Siciliáni to maj na háku.

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Nazdárek, chtěl bych se zeptat jestli nemáte nějaký info o vlivu dýlky výfuku na krouťák a výkon?? Slyšel jsem, že to s tim má co dělat, dalo by se (zkrácením/prodloužením) výfuku dostat max krouťák trochu níž??
(pokud je to hodně blbá otázka, tak se omlouvám, ale v nízkejch mi to skoro nejede a ve vysokejch zas jak raketa :mad: což je vzhledem k tomu že nemám kat ani střed docela blbý když se rozjíždim, protožr bordel jak nevim co ale, auto teprv leze do otáček.... ) Případně prosím doporučte nějakej tlumič kterej má hlubší zvuk a neřve tolik (abych to trochu přitlumil) :D

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Příspěvek od Beaver »

Anonymous píše:Nazdárek, chtěl bych se zeptat jestli nemáte nějaký info o vlivu dýlky výfuku na krouťák a výkon?? Slyšel jsem, že to s tim má co dělat, dalo by se (zkrácením/prodloužením) výfuku dostat max krouťák trochu níž??
(pokud je to hodně blbá otázka, tak se omlouvám, ale v nízkejch mi to skoro nejede a ve vysokejch zas jak raketa :mad: což je vzhledem k tomu že nemám kat ani střed docela blbý když se rozjíždim, protožr bordel jak nevim co ale, auto teprv leze do otáček.... ) Případně prosím doporučte nějakej tlumič kterej má hlubší zvuk a neřve tolik (abych to trochu přitlumil) :D
V nízkých ti to netáhne právě proto že tam už není kat a střed, takže smůla. Zvuk můžeš zkusit ještě upravit rezonátorem.
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Příspěvek od Ritchma »

martin píše:Já vedu poměr velikosti auta vs cena. 15k za nerez na Ságo :) Siciliáni to maj na háku.
Supersprinty se daj přece sehnat už za cc 12500Kč a Racelandy za sedmičku. Co to je za těch 15tis ? :D
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Odpovědět

Zpět na „Tuning motoru + výfuky“