Ladeny koncovy tlumic Ulter - Toyota Corolla Gti

Vše o úpravách motorů a vyfuků.

Moderátoři: Fáboš, Bohuš, Kane13, Ritchma, Libor12, Tom_

Odpovědět
Uživatelský avatar
Komanche
Příspěvky: 22
Registrován: 04 úno 2004 19:52
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Ladeny koncovy tlumic Ulter - Toyota Corolla Gti

Příspěvek od Komanche »

Mam na sve Corolle nove (od 24.7.) udelany vyfuk. Za housenkou uz je jen cista nerez roura az na konec auta (bez tlumice a katu), kde je to cele zakonceno tlumicem Ulter (s ozdob.koncovkou).

Dojmy: dela to vetsi bordel, ale kdyz nechci, tak slyset nejsem.

Problem: kdyz prudce akcelelruji, kolem 3000 otacek (kde u meho auta zacina sranda), se ozyva neprijemny drncivy zvuk. Vyfuk jsme kontrolovali, prevarili nektera podivna mista, ale drnci to porad.

Nema nekdo napad, kde muze byt potiz?

Jedina idea, kterou mame, je ze dela problem hrana na te ozdobne koncovce, ktera by mohla "trhat zvuk" a delat ten drncivy zvuk.

Diky za pripominky
http://www.azbrusivo.cz" onclick="window.open(this.href);return false; - kompletní nabídka brusiva - většina sortimentu skladem. Jsme autorizovaným partnerem Snap-on a distributorem Desoutter pro Českou republiku. Dále nabízíme nářadí Milwaukee, AEG, Ryobi i jiných značek dle poptávky.

Uživatelský avatar
dynomax
Příspěvky: 236
Registrován: 13 led 2005 03:16
Bydliště: OSTRAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dynomax »

tak to asi moc neporadim, jeste se mi nestalo, ze by snad drncela koncovka, vetsinou se spise stava pri tom maximalnim zpruchodneni, ze ten zvuk neni moc elasticky a proto prave spatne uchyceny vyfuk "poskakuje" nez je obvykle, co radit snad jen slapat po plynu pridrzovat ruzna mista a to misto najit, ani nevim jak vypada ta koncovka, pokud je perforovana, muze tam nekde kosek plechu odstavat, ale to je malo pravdepodobne
www.sportovniautodoplnky.cz - prodej sportovních autodoplňků, dovoz tuningových dílů z USA

Uživatelský avatar
GReddy
Příspěvky: 1398
Registrován: 24 črc 2005 19:54

Příspěvek od GReddy »

ja sem mel u moji toyoty podobnej problem..kdyz sem sel nad 4tis tak mi drncel vyfuk..jakoby plechovej zvuk..nebyl dobre uchycenej..chybelo tam takovy to gumovy tesneni takze to o ty plechy navzajem bouchalo

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Ladeny koncovy tlumic Ulter - Toyota Corolla Gti

Příspěvek od Beaver »

Komanche píše:Mam na sve Corolle nove (od 24.7.) udelany vyfuk. Za housenkou uz je jen cista nerez roura az na konec auta (bez tlumice a katu), kde je to cele zakonceno tlumicem Ulter (s ozdob.koncovkou).

Dojmy: dela to vetsi bordel, ale kdyz nechci, tak slyset nejsem.

Problem: kdyz prudce akcelelruji, kolem 3000 otacek (kde u meho auta zacina sranda), se ozyva neprijemny drncivy zvuk. Vyfuk jsme kontrolovali, prevarili nektera podivna mista, ale drnci to porad.

Nema nekdo napad, kde muze byt potiz?

Jedina idea, kterou mame, je ze dela problem hrana na te ozdobne koncovce, ktera by mohla "trhat zvuk" a delat ten drncivy zvuk.

Diky za pripominky
Taky mi drnčí výfuk, výhoda je, že když prudce přidám a stojím na místě, tak to zarachotí. Zkoušel jsem dřevěným hranolem vždycky zapřít část výfuku, až jsem přišel na to, že kde to zhruba drnčí. Můžeš vyzkoušet podobnej postup, určitě pak zjistíč, že to drnčí na místě, kde bys to vůbec nečekal - já jsem furt hledal porůznu pod autem a pak zjistil, že to drnčí někde kolem pre-catu. Když někde projíždím a jedu na vyšší stupeň a zaberu, musí mít lidi kolem dojem, že mám motor v posledním stádiu rozpadu :D
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
Komanche
Příspěvky: 22
Registrován: 04 úno 2004 19:52
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Komanche »

GReddy píše:ja sem mel u moji toyoty podobnej problem..kdyz sem sel nad 4tis tak mi drncel vyfuk..jakoby plechovej zvuk..nebyl dobre uchycenej..chybelo tam takovy to gumovy tesneni takze to o ty plechy navzajem bouchalo
GReddy a v kerym miste tesneni? nejak si to podle toho nedokazu predstavit? :)
http://www.azbrusivo.cz" onclick="window.open(this.href);return false; - kompletní nabídka brusiva - většina sortimentu skladem. Jsme autorizovaným partnerem Snap-on a distributorem Desoutter pro Českou republiku. Dále nabízíme nářadí Milwaukee, AEG, Ryobi i jiných značek dle poptávky.

Uživatelský avatar
Komanche
Příspěvky: 22
Registrován: 04 úno 2004 19:52
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladeny koncovy tlumic Ulter - Toyota Corolla Gti

Příspěvek od Komanche »

Beaver píše:Taky mi drnčí výfuk, výhoda je, že když prudce přidám a stojím na místě, tak to zarachotí. Zkoušel jsem dřevěným hranolem vždycky zapřít část výfuku, až jsem přišel na to, že kde to zhruba drnčí. Můžeš vyzkoušet podobnej postup, určitě pak zjistíč, že to drnčí na místě, kde bys to vůbec nečekal - já jsem furt hledal porůznu pod autem a pak zjistil, že to drnčí někde kolem pre-catu. Když někde projíždím a jedu na vyšší stupeň a zaberu, musí mít lidi kolem dojem, že mám motor v posledním stádiu rozpadu :D
no ja uz si na to castecne zvyknul, kdyz jezdim zlehka a v pohode, tak to nedrnci, navic mam spotrebu 7 litru, coz sem nikdy nemel... a kdyz to vosolim, tak spotreba me nezajima :D a drnci to no... hmm :)
http://www.azbrusivo.cz" onclick="window.open(this.href);return false; - kompletní nabídka brusiva - většina sortimentu skladem. Jsme autorizovaným partnerem Snap-on a distributorem Desoutter pro Českou republiku. Dále nabízíme nářadí Milwaukee, AEG, Ryobi i jiných značek dle poptávky.

Uživatelský avatar
Komanche
Příspěvky: 22
Registrován: 04 úno 2004 19:52
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Komanche »

dynomax píše:tak to asi moc neporadim, jeste se mi nestalo, ze by snad drncela koncovka, vetsinou se spise stava pri tom maximalnim zpruchodneni, ze ten zvuk neni moc elasticky a proto prave spatne uchyceny vyfuk "poskakuje" nez je obvykle, co radit snad jen slapat po plynu pridrzovat ruzna mista a to misto najit, ani nevim jak vypada ta koncovka, pokud je perforovana, muze tam nekde kosek plechu odstavat, ale to je malo pravdepodobne
napada me snad uz jenom to, ze to drnci o napravu, pac to tam pres ni vede takovym ohybem... no a k naprave je cca 3cm fuk, nevim jestli to muze mit takovej zdvih... asi to vezmu na zvedak a uvidime... :)
http://www.azbrusivo.cz" onclick="window.open(this.href);return false; - kompletní nabídka brusiva - většina sortimentu skladem. Jsme autorizovaným partnerem Snap-on a distributorem Desoutter pro Českou republiku. Dále nabízíme nářadí Milwaukee, AEG, Ryobi i jiných značek dle poptávky.

Odpovědět

Zpět na „Tuning motoru + výfuky“