Laděný výfuk felicie

Vše o úpravách motorů a vyfuků.

Moderátoři: Fáboš, Bohuš, Kane13, Ritchma, Libor12, Tom_

Odpovědět
Cába99
Příspěvky: 2
Registrován: 11 zář 2016 18:13

Laděný výfuk felicie

Příspěvek od Cába99 »

Zdravím. Mám před faceliftovou hatchback Felicii 1,3 a chtěl bych na ni koupit laděný výfuk. Nemám s tím moc zkušeností a proto vás prosím o radu. Jde mi hlavně o lepší zvuk a třeba i vyšší výkon.

Stačí koupit jen koncový díl nebo rovnou celej?
Hledám něco v dobrém poměru cena/výkon

Díky za radu :D

Uživatelský avatar
Tomitooo
Příspěvky: 93
Registrován: 01 zář 2013 19:42
Bydliště: Morávistán / Východní Čechy

Re: Laděný výfuk felicie

Příspěvek od Tomitooo »

Cába99 píše:Zdravím. Mám před faceliftovou hatchback Felicii 1,3 a chtěl bych na ni koupit laděný výfuk. Nemám s tím moc zkušeností a proto vás prosím o radu. Jde mi hlavně o lepší zvuk a třeba i vyšší výkon.

Stačí koupit jen koncový díl nebo rovnou celej?
Hledám něco v dobrém poměru cena/výkon

Díky za radu :D
Výkonově Ti to moc nepomůže. Jedině nějaký 4-1 svody, průchozí vejfuk a to vše v kombinaci s ostatníma úpravama typu vačka, hlava, snížení hmotnosti setrvačnejch hmot, vstřikování a přemapovat předstih a stříkání (v případě mpi).. Na zvuk Ti bude stačit nějaká koncovka a nahrazení středního tlumiče trubkou. :rock:
V70 p2 2.5T B5254T2
850 T5 B5234T

Cába99
Příspěvky: 2
Registrován: 11 zář 2016 18:13

Re: Laděný výfuk felicie

Příspěvek od Cába99 »

Neovlivní ta průchozí trubka spotřebu?

Uživatelský avatar
maRkus
Příspěvky: 5343
Registrován: 15 zář 2006 13:08
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Laděný výfuk felicie

Příspěvek od maRkus »

dej misto koncoveho tlumice trubku, ma to uzasny a ne moc urvany zvuk... a navarit koncovku dle vyberu. mel sem to takto cca 4 roky anebo pro utlumenejsi zvuk misto koncaku stredovy dil z naftove felicie... spotreba stejna, ale protoze kvuli zvuku na to budes slapat tak pujde nahoru :D
AUTOSERVIS, PNEUSERVIS, AUTOSKLO, RYCHLOSERVIS, mechanické práce, klempířina, lakovaní, odtah vozidel. (Praha 5) - SZ nebo 603 909 767, http://www.freshlak.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.flickr.com/photos/130435261@N04/" onclick="window.open(this.href);return false;

Rouballik
Příspěvky: 20
Registrován: 02 led 2013 16:09

Re: Laděný výfuk felicie

Příspěvek od Rouballik »

Cába99 píše:Neovlivní ta průchozí trubka spotřebu?
Ovlivní. Podle mých zkušeností +- 0,5 litru

Odpovědět

Zpět na „Tuning motoru + výfuky“