Problémy v sekci Tuning ČTĚTE

Vše o úpravách motorů a vyfuků.

Moderátoři: Fáboš, Bohuš, Kane13, Ritchma, Libor12, Tom_

Zamčeno
Velbloud
Příspěvky: 2230
Registrován: 01 dub 2004 17:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Problémy v sekci Tuning ČTĚTE

Příspěvek od Velbloud »

Milí a vážení....

Jelikož nastala tato nepříjemná situace, že poslední dobou mě nezbývá pro toto úžasné fóru tolik času (což mě hoooodně mrzí, či bych řekl peprnější mluvou štve) , a byla mi spolu s Yankem svěřena ta čest být Moderátorem, mám pro Vás návrh, či spíše žádost.

Pokud vy přihlížející a čtoucí sekci TUNING zde najdete něco co by tu být nemělo, či něco co by mělo být jinde, pošlete mi prosím SZ či mailika a já se budu snažit to co nejdříve opravit děkuji Vám za spolupráci,

Vaše Lama
Obrázek Corsa B Sport 1.4 16V (X14XE) - Hyundai Getz 1.5 16V CRDI VGT Champion

YANEK
Moderátor
Příspěvky: 4134
Registrován: 12 úno 2004 21:09
Bydliště: Mindžapůr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YANEK »

:twisted: takže asi takhle protože nejsem zastánce hromadného mazání OTEČEK tak když někomu v jeho příspěvku bude něco vadit tak at mi napíše SZ nebo na ICQ 265896044 a já to co nejdřív odstranim to je vše co sem vám chtěl tak se snažte bejt co nejmín mimo dané téma na to tu máme pokec děkuje vám YANEK :lol:
:silly:Obrázek
www.astra-g.cz BAD TOYS FOR FAT BOYS
www.cartechgroup.cz Vše pro vaší káru
www.autovit.cz Servis vozidel opel

YANEK
Moderátor
Příspěvky: 4134
Registrován: 12 úno 2004 21:09
Bydliště: Mindžapůr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YANEK »

:evil: stále aktuální a poslední dobou kor takže neni problem napsat sz nebo icq nemám čas pročítat všechno a hlavně ty vaše odborný názvy to už nevim jestli si nadáváte nebo radíte :sorry:
:silly:Obrázek
www.astra-g.cz BAD TOYS FOR FAT BOYS
www.cartechgroup.cz Vše pro vaší káru
www.autovit.cz Servis vozidel opel

Uživatelský avatar
elviiis
Příspěvky: 2279
Registrován: 12 črc 2006 21:15
Bydliště: Olomoooc a Jeseniiik

Příspěvek od elviiis »

Delší dobu se tu potýkáme s neřestí že se spousta lidí ptá na věci již dříve zodpovězené... Odůvodnění tím že se nechce hledat taky není to pravé... uvědomte si žá právě to neustálé opakování témat přispívá k nepřehlednosti fóra a tůdíž znesnadňuje hledání potřebných odpovědí...

Prosím než založíte nové téma pokuste se napřed podívat jestli již nebylo to téma založeno a vaše otázky již nebyli zodpovězeny...
TOYOTA CELICA CARLOS SAINZ 2.0 TURBO 4WD 153KW 1992 = funny
Skoda Ochcavia f kombajnu f metle na hlinach a i kliiimu ma a samozrejmne hagusy 81KW = daily

Zamčeno

Zpět na „Tuning motoru + výfuky“