Svody 4-2-1 vs. 4-1

Vše o úpravách motorů a vyfuků.

Moderátoři: Fáboš, Bohuš, Kane13, Ritchma, Libor12, Tom_

Uživatelský avatar
barbucha
Příspěvky: 822
Registrován: 25 dub 2004 13:34
Bydliště: Praha

Příspěvek od barbucha »

Krosmen píše: Von to takhle koupil,je to model 2000 a celkově ho to přišlo před dvouma rokama na 300 000,si myslim,že to de...... :twisted:
Ale to jo, jenom moc nechápu proč tam dávat kompresor. Tý 1,4 to dá docela zabrat a 140 koní není zase tolik, aby to stálo za tak drahou úpravu. Ale když do toho šel, tak asi věděl proč :D

Uživatelský avatar
barbucha
Příspěvky: 822
Registrován: 25 dub 2004 13:34
Bydliště: Praha

Příspěvek od barbucha »

Sly píše:
MarauderZ28 píše:> > Economy (Surface) Parcel Post 4-6 Weeks : $76.00
> > Airmail Parcel Post 4-10 Days : $100.75
> > Global Express Mail (EMS) 3-5 Days : $122.00

jestli Vám to nekdo posle za tyhle cástky tak dejte vedet jak to dokázal. Neb je to totální nesmysl. Kupuju veci z USA naprosto bezne a vím jaký jsou ceny a svody na Accorda vysly na 180 dolaru tou nejpomalejsí "verzí" a jeste prskali jak svine. Jinak Ebay není problém jak nemeckej tak US.
Ja ceny primo u zdroje zatim neprekontrolovaval, ale mam za to, ze ten clovek vi, o cem mluvi. Je prece z Logistic departement. Jses si jisty, ze tve ceny nejsou nahodou u UPS (United Parcell Services)? Ti se urcite prodrazi. USPS je neco jineho (United States Postal Services)
Ona je taky otázka, jestli to přes ně bude chtít poslat prodejce.

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Příspěvek od Beaver »

Sly píše:
Beaver píše: Noooooo, myslím že jeden ze způsobů jak se to řeší je MONEY ORDER, čiliže jim pošleš něco na způsob složenky či tak něco. De facto to možná bude ten šek. Například www.suprastore.com to má uváděnou jako jedinou možnost jak zaplatit zboží co by odesílali mimo US - a píšou, že odeslat cokoliv kamkoliv je možný. Takže to bys asi vyrazil do směnárny, převedl Kč na USD a ty pak nějak (a to nevím právě jak) odeslal dotyčné firmě.
Monay order znamena platebni prikaz. Takze muze byt treba Western Union monay order. To je to, co jsem popsal vyse. Dalsi z "secure monay order" jak oni radi rikaji je treba ten PayPal. Nebo si muzes nechat vypsat bankovni sek. Ten na rozdil od osobniho seku podepisuje banka, ale uctuji si zase 1%-3% z prevadene castky, takze jsme tam, kde jsme byli. Tohle by meli amici akceptovat, pac se sek nemusi posilat na verifikaci, ale je to nakladne. Levneji vyjde ten Western Union.

Ted jsem to totiz obvolaval.


Ted me ale napada, ze jsem vubec neporesil clo... Netusim, jak je to se clem. :?
Nejlepší by bylo, aby ti to ta firma poslala jako dárek a clo platit nebudeš. Tedy myslím že to tak nějak je :D Vzhledem k tomu, že prachy dostanou předem, tak by jim mohlo být fuk, jakou cenu na tom udají.
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
Krosmen
Příspěvky: 1811
Registrován: 07 srp 2004 16:23
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krosmen »

barbucha píše:
Krosmen píše: Von to takhle koupil,je to model 2000 a celkově ho to přišlo před dvouma rokama na 300 000,si myslim,že to de...... :twisted:
Ale to jo, jenom moc nechápu proč tam dávat kompresor. Tý 1,4 to dá docela zabrat a 140 koní není zase tolik, aby to stálo za tak drahou úpravu. Ale když do toho šel, tak asi věděl proč :D
Ta hondice,co byla bouraná,z který je to celý přeházený byla v kompletní tuningový úpravě jako reklamní auto a někdo ji vomotal kolem sloupu...tzn,nejenom motor,ale kompletní podvozek,převodovka interiér.......cena toho auta byla před bouračkou přes mega...... :idea:

Uživatelský avatar
Sly
Příspěvky: 5230
Registrován: 14 srp 2004 10:36
Kontaktovat uživatele:

Re: WU?

Příspěvek od Sly »

Josse Arriba píše:Sorry ale Western Union je absolutne nejdrazsi moznost, jak poslat penize kamkoli. Mimochodem transfery WU by mela delat i Ceska posta.
pokud se nepletu, tak to, co jsem popsal vyse je nejlevnejsi mozny zpusob ze vsech zpusobu platby, ktere by americani akceptovali. Pokud vis o necem lepsim, napis. Rad se necham vyvest z omylu.
Western Union monay orders delaji v Ostrave i v Cedoku (Alespon podle informaci z call centra WU)
Live4Ride Syndicate

Uživatelský avatar
Sly
Příspěvky: 5230
Registrován: 14 srp 2004 10:36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sly »

barbucha píše:
Sly píše:
MarauderZ28 píše:> > Economy (Surface) Parcel Post 4-6 Weeks : $76.00
> > Airmail Parcel Post 4-10 Days : $100.75
> > Global Express Mail (EMS) 3-5 Days : $122.00

jestli Vám to nekdo posle za tyhle cástky tak dejte vedet jak to dokázal. Neb je to totální nesmysl. Kupuju veci z USA naprosto bezne a vím jaký jsou ceny a svody na Accorda vysly na 180 dolaru tou nejpomalejsí "verzí" a jeste prskali jak svine. Jinak Ebay není problém jak nemeckej tak US.
Ja ceny primo u zdroje zatim neprekontrolovaval, ale mam za to, ze ten clovek vi, o cem mluvi. Je prece z Logistic departement. Jses si jisty, ze tve ceny nejsou nahodou u UPS (United Parcell Services)? Ti se urcite prodrazi. USPS je neco jineho (United States Postal Services)
Ona je taky otázka, jestli to přes ně bude chtít poslat prodejce.


Vzdyt prodejce mi tuto alternativu sam nabidl.
Live4Ride Syndicate

Uživatelský avatar
Sly
Příspěvky: 5230
Registrován: 14 srp 2004 10:36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sly »

Beaver píše: Nejlepší by bylo, aby ti to ta firma poslala jako dárek a clo platit nebudeš. Tedy myslím že to tak nějak je :D Vzhledem k tomu, že prachy dostanou předem, tak by jim mohlo být fuk, jakou cenu na tom udají.
To je dobry napad. Pokud se s nima vubec nejak domluvim, tak tuhle fintu zkusim navrhnout. :?:
Live4Ride Syndicate

Uživatelský avatar
Eddie
Příspěvky: 335
Registrován: 09 bře 2004 16:50
Bydliště: Ústí n.L.,Rudná u Prahy,Beroun, Praha

Příspěvek od Eddie »

Když jsem kupoval v USA s kamarádem světla, platilo se to jednoduše bankovním převodem a pak nám to poslal jako dárek.... no problem.. 8)
Ale obchod od obchodu to je jiné.....
Honda Civic 1.4iS, 90PS (66kw), Výfuk Laser,0-100 km/h 10,8s (ale asi s jiným řidičem ;-) )

MarauderZ28

Příspěvek od MarauderZ28 »

typ poslání jako "dárek" nefunguje vzdy celnící zas nejsou az takový idioti (nebo spís sou) a kdyz chtej naparej Ti clo a je po prdeli ... :twisted:

Uživatelský avatar
Eddie
Příspěvky: 335
Registrován: 09 bře 2004 16:50
Bydliště: Ústí n.L.,Rudná u Prahy,Beroun, Praha

Příspěvek od Eddie »

MarauderZ28 píše:typ poslání jako "dárek" nefunguje vzdy celnící zas nejsou az takový idioti (nebo spís sou) a kdyz chtej naparej Ti clo a je po prdeli ... :twisted:
.. tak u nás to vyšlo... Prostě Alex z http://www.matrixracing.com/ " trochu " snížil cenu a vše bylo OK... Asi to taky záleží na tom, jak ten " dárek " vypadá. Udělat tohle s motorem asi nepůjde ... :D
Honda Civic 1.4iS, 90PS (66kw), Výfuk Laser,0-100 km/h 10,8s (ale asi s jiným řidičem ;-) )

MarauderZ28

Příspěvek od MarauderZ28 »

cena jim je dost casto u prdele a hodnotu vypocitaj z pojistení, coz se dá taky osvindlovat, ale pokud se to ztratí tak je to dost v pr....

Uživatelský avatar
Sly
Příspěvky: 5230
Registrován: 14 srp 2004 10:36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sly »

Takze je to definitivni. Svody me vyjdou na $360.25. ($284.25 DC Sports 4-2-1 Ceramic coated 2pc. + $76.00 USPS Economy (Surface) Parcel).
Platbu jsem domluvil na uhradu osobnim sekem, coz krome postovneho do statu nestoji vubec nic.

Tady je adresa shopu: www.importrp.com

Maji tam opravdu velky vyber za vynikajici ceny a pohodovi tipci (Mike nebo Jeff) poslou po domluve zbozi i k nam.
Live4Ride Syndicate

instalater
Příspěvky: 636
Registrován: 30 črc 2004 22:32
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od instalater »

Sly píše:
Jean Paul píše:
Sly píše: Mam pocit, ze 2-1 2-1 jsem nedavno nekde zahlid. Kazdopadne bych se rad zeptal, u koho si svody chces nechat udelat a na kolik te to vyjde. Je to opravdu nekdo, kdo se vyzna, jelikoz bych mel asi strach nechat si svody delat jen tak. Myslim si, ze v cene uz takovy velky rozdile nebude. Ladene svody se daji sehnat uz od $200.

Mám kamarády a známe co staví autokrosové speciály a tam se výfuky počítají na míru motoru takže to zkusím u nich a cenu atd nevím teprve zjištuji co a jak jakmile budu vědět hodím ti info 8)

Diky moc, chlape 8) Tento mesic budu casteji na Eurotelu, tak bud to hod tady na forum nebo klidne sms. Jeste jednou predem dekuji.
sly dej vědět..... já se začal taky zajímat o svody ale je to pro mne španělská vesnice :oops:
Citroen BX 1.9 GTi 16V 4WD ... 150 bujných koní
BXclub

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Příspěvek od Ritchma »

Čet sem to tu, ale jestli jsou lepší 4-2-1 nebo 4-1 sem se nedozvěděl a to mě to zrovna zajímá. Můžete mi to něko objasnit?
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
MarauderZ28
Příspěvky: 3496
Registrován: 26 zář 2004 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MarauderZ28 »

Kdybys cetl porádne tak by ses to dozvedel:

Podle toho jaky chces mit vysledek... 4-1 bude na vyssi otacky a ztratis kroutak v nizsich otackach. U 4-2-1 tolik neztratis. Je to ovlivneno hlavne delkou samotnych trubek do mista kde se spojuji dohromady. Ja bych hlavne hledel na znacku.
(Napsal StreetRacer)
Chevy Camaro Z28, LT4 383cui, Powerdyne supercharger, Edelbrock nitro etc. & Chevy Impala SS, LT1 350cui, K&N intake, Hooker exhaust etc. & Chevy Corvette C5 Z51

"forget the gym, Camaro has all the muscle you need"

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Příspěvek od Ritchma »

MarauderZ28 píše:Kdybys cetl porádne tak by ses to dozvedel:

Podle toho jaky chces mit vysledek... 4-1 bude na vyssi otacky a ztratis kroutak v nizsich otackach. U 4-2-1 tolik neztratis. Je to ovlivneno hlavne delkou samotnych trubek do mista kde se spojuji dohromady. Ja bych hlavne hledel na znacku.
(Napsal StreetRacer)
Tak sorry no 8) Ale dík
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

instalater
Příspěvky: 636
Registrován: 30 črc 2004 22:32
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od instalater »

takže když mám sílu motoru někde dejme tomu u 4000 otáček a dám svody 4-2-1 tak bych s tou sílou mohl jít třeba níže už na 3500 otáček ?
Citroen BX 1.9 GTi 16V 4WD ... 150 bujných koní
BXclub

Pif
Příspěvky: 13
Registrován: 31 bře 2015 20:38

Re: Svody 4-2-1 vs. 4-1

Příspěvek od Pif »

Snad nevadi ze to vytahnu ale...

Narazil jsem na internetu na tohle a je mi jasny ze se to neda srovnavat s ladenejma svodama, jedna se o originalni svody a z obrazku to chapu tak ze originalni rozlozeni je 4-2-1 a po uprave 4-1 tudiz jak je psany bude to mit vykon ve vyssich otackach. Takze pokud to ted zacina tahnout nekde kolem 3 000 tak zatah bude pozdejc... Ano?? Nebo jakej efekt ma tahle uprava??

tady je odkaz http://www.suzukituning.com/PSA/TU3Tuni ... egory_id=2" onclick="window.open(this.href);return false;

a jo klidne me ukamenujte :(

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Svody 4-2-1 vs. 4-1

Příspěvek od Beaver »

V odkazu vidím jen porting origo svodů, víc nic. Vliv na výkon u maloobjemové atmosféry asi bude dost mizivý.
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Pif
Příspěvky: 13
Registrován: 31 bře 2015 20:38

Re: Svody 4-2-1 vs. 4-1

Příspěvek od Pif »

Beaver píše:V odkazu vidím jen porting origo svodů, víc nic. Vliv na výkon u maloobjemové atmosféry asi bude dost mizivý.
Co znamena vyraz porting?

Odpovědět

Zpět na „Tuning motoru + výfuky“