Výfuk, zvuk, značka

Vše o úpravách motorů a vyfuků.

Moderátoři: Fáboš, Bohuš, Kane13, Ritchma, Libor12, Tom_

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tom_ »

Jim píše:
octaviaTDi píše:
Jim píše:Já byl spokojenej s Laytingem.. zvuk to melo, ale nevadil ani pri nekolikahodinový jízdě... a navíc krásně střílel a bublal při jízdě z kopce se zařazenou rychlostí, ted mi to docela chybi :cry:
policajtum nevadil a že mě stavěli několikrát a na vejfuk ani slovo, spíš me m**ali za jiny veci :?:
hodil bych sem mp3, ale nejde to :(
EDIT: hle povedlo se :lol:
a to si mel jen ladak ? a jako stredak a kat si tam nechal ? nebo kuchnul ?
jj, jen koncak. kat tam zustal :)
tak se nedivim ze si mel takovy zvuk ja mam i se stredakem a katem docela dobry zvuk jak budu v pondeli montovat rezonator misto tlumice a kit sani tak to pak nahraju a postnu 8) :lol:
Audi Coupe Quattro

Stingr

Příspěvek od Stingr »

Ritchma: Nemusi byt ani primo na Facko, ja bych bral i UNI ale hlavne s tou homologaci no...

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tom_ »

Stingr píše:Ritchma: Nemusi byt ani primo na Facko, ja bych bral i UNI ale hlavne s tou homologaci no...
ser na homologaci ja ji taky nemam :lol: tak se na to taky vyser :)
Audi Coupe Quattro

Stingr

Příspěvek od Stingr »

njn ale ja chcu aby to proslo STK

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Příspěvek od Ritchma »

Stingr píše:njn ale ja chcu aby to proslo STK
Když koupíš tu SOIETU, tak tu vyměníš za origo výfuk, ne? Origo výfuk si necháš a před STK to vyměníš. Vyměnit koncovej tlumič je otázka hodinky. Ser na homologaci. Uni výfuk homologaci mít nebude
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Stingr

Příspěvek od Stingr »

No ale ta Soieta je primo na facko i s homologaci

Uživatelský avatar
Taboo
Příspěvky: 2759
Registrován: 26 lis 2004 18:27
Bydliště: Des Moines, IA, USA

Příspěvek od Taboo »

Smazano
Naposledy upravil(a) Taboo dne 22 úno 2012 12:20, celkem upraveno 1 x.
IQ stylingem nenahradis.

Uživatelský avatar
Maya_Man
Příspěvky: 351
Registrován: 22 bře 2005 00:47
Bydliště: Neratovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Maya_Man »

No spis se tu ted resi homologace takze asi do pokecu (-:

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tom_ »

tady se resi vsechno. Proste se vyser na homog. a jak pudes na stk tak to tam nechas nebo podmaznes lehce a mas to podle toho kolik ttech nehomolog casti budes mit na aute
Audi Coupe Quattro

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Příspěvek od Ritchma »

Taboo píše:Pokud si nekdo vybira vyfuk jen podle vzhledu a zvuku, tak by se to nejspis melo presunout do sekce Styling... JMO.
:wink:
Ono u favorita to asi moc tuning nebude :lol:
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tom_ »

Ritchma píše:
Taboo píše:Pokud si nekdo vybira vyfuk jen podle vzhledu a zvuku, tak by se to nejspis melo presunout do sekce Styling... JMO.
:wink:
Ono u favorita to asi moc tuning nebude :lol:
proc by ne? :lol: cetl si to co ma tojebordel v podpisu ? :lol: jestli jo tak to je tuning 8) :)
Audi Coupe Quattro

Uživatelský avatar
dynomax
Příspěvky: 236
Registrován: 13 led 2005 03:16
Bydliště: OSTRAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dynomax »

ale se to tady rozjelo,pokud nekdo chce mit homologovany vyfuk, tak az na par vyjimek opravdu nemuze pocitat s lepsim zvukem, u nas je jestli se nepletu povolena hlucnost 85 dcb, a co se tyce slabsich motoru jako je felicie nebo favorit, nechejte tam aspon kat a kdyz tam neni tak aspon ten stred, prece jenom ten motor je slabsi a neni dobre vse otevrit a tvrdit, ze to bude na 100% super, a taky i ty pruchozi tlumice v nerezu jsou v ruzne kvalite, ale to je na dlouhou debatu, ale je pravda , ze vetsinou pokud maji kvalitni perforaci maji i nejlepsi hluboky az duninvy zvuk, mam doma kupu montazi vyfuku pro porovnani jeste i z Californie , ale zatim nebyl cas to dat do kupy, snad se nekdy k tomu dostanu az bude cas, ale asi nebude , protoze to snad konecne zacnu skladat nejake auto, ten adrenalin mi uz zacina chybet, zatim sedim jen u compu a uz me to zacina s...
www.sportovniautodoplnky.cz - prodej sportovních autodoplňků, dovoz tuningových dílů z USA

Uživatelský avatar
jim.vw
Příspěvky: 1402
Registrován: 28 lis 2004 20:13
Bydliště: libervwec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jim.vw »

octaviaTDi píše:tak se nedivim ze si mel takovy zvuk ja mam i se stredakem a katem docela dobry zvuk jak budu v pondeli montovat rezonator misto tlumice a kit sani tak to pak nahraju a postnu 8) :lol:
tohle jsem nejak nepochopil.. jaky jsem mel zvuk? Na kompu to zní jinak zkus trochu přidat hloubky (basy) :twisted:
nějakou dobu jsem taky jezdil bez vejfuku, ureznul tesne pred katem, a to byl teprv zvuk, to rozdráždilo i ty nejodolnější otřesový čidla :lol:

přihodim ještě jeden vzorek :wink:
Přílohy
fafafafa.rar
(0 bajtů) Staženo 30 x
.slow Obrázek
head&shoulders power...

Uživatelský avatar
dynomax
Příspěvky: 236
Registrován: 13 led 2005 03:16
Bydliště: OSTRAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dynomax »

..................nějakou dobu jsem taky jezdil bez vejfuku, ureznul tesne pred katem, a to byl teprv zvuk, to rozdráždilo i ty nejodolnější otřesový čidla :lol:

přihodim ještě jeden vzorek :wink:[/quote]


lidi neblaznete, urezat takhle vyfuk, to neni zvuk, to je nesmyslny randal, ja mam sice na aute pruchozi vyfuk a najezdil jsme s nim za posledni 2 mesice skoro 10 tkm, ale usi mi to neurve a zvuk je krasne hluboky, coz by mohli potvrdit i nekteri z vas, kteri u me uz i byli
www.sportovniautodoplnky.cz - prodej sportovních autodoplňků, dovoz tuningových dílů z USA

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Nákup :)

Příspěvek od Idaho »

dynomax píše:ale se to tady rozjelo,pokud nekdo chce mit homologovany vyfuk, tak az na par vyjimek opravdu nemuze pocitat s lepsim zvukem, u nas je jestli se nepletu povolena hlucnost 85 dcb, a co se tyce slabsich motoru jako je felicie nebo favorit, nechejte tam aspon kat a kdyz tam neni tak aspon ten stred, prece jenom ten motor je slabsi a neni dobre vse otevrit a tvrdit, ze to bude na 100% super, a taky i ty pruchozi tlumice v nerezu jsou v ruzne kvalite, ale to je na dlouhou debatu, ale je pravda , ze vetsinou pokud maji kvalitni perforaci maji i nejlepsi hluboky az duninvy zvuk, mam doma kupu montazi vyfuku pro porovnani jeste i z Californie , ale zatim nebyl cas to dat do kupy, snad se nekdy k tomu dostanu az bude cas, ale asi nebude , protoze to snad konecne zacnu skladat nejake auto, ten adrenalin mi uz zacina chybet, zatim sedim jen u compu a uz me to zacina s...

Nepojedeš náhodou na mimon?? měl bych mít připravené penízky , na výfuk + rezonátor že bychom se dohodli a já si ho tam vyzvedl? přeci jen ostrava je pro mne dost z ruky a čs nabytej. Poštou tohle nerad řeším.. ( rád si věci "potěžkám" než je koupím :) - Idaho ( komunikovali jsme spolu cca před 3 týdny mailem - Supra MKIII ) jinak potřeboval bych doporučit sportovní tlumiče na SUpru MKIII ( 7MGE 87 ) nebud snižovat ( nechávám origo pružiny ) takže pokud bys o něčem věděl, asi bych to v současné situaci vzal spíš než výfuk nebo pokud přijde dost zal bych vše :)
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Uživatelský avatar
dynomax
Příspěvky: 236
Registrován: 13 led 2005 03:16
Bydliště: OSTRAVA
Kontaktovat uživatele:

Re: Nákup :)

Příspěvek od dynomax »

Nepojedeš náhodou na mimon?? měl bych mít připravené penízky , na výfuk + rezonátor že bychom se dohodli a já si ho tam vyzvedl? přeci jen ostrava je pro mne dost z ruky a čs nabytej. Poštou tohle nerad řeším.. ( rád si věci "potěžkám" než je koupím :) - Idaho ( komunikovali jsme spolu cca před 3 týdny mailem - Supra MKIII ) jinak potřeboval bych doporučit sportovní tlumiče na SUpru MKIII ( 7MGE 87 ) nebud snižovat ( nechávám origo pružiny ) takže pokud bys o něčem věděl, asi bych to v současné situaci vzal spíš než výfuk nebo pokud přijde dost zal bych vše :)[/quote]

chtel jsem tam jet, hodne lidi se me uz ptalo, ale nedorazilo mi jeste nove zbozi, chtel jsem tam mit poradny velky stanek, a jeste mi do toho neco duleziteho vlezlo, ale stejne dorazim aspon na cumendu, uz jsem se rozhodl, proste si to nemuzu nechat ujit, kdyz tak ti poslu sz a domluvime se, kde asi budu
www.sportovniautodoplnky.cz - prodej sportovních autodoplňků, dovoz tuningových dílů z USA

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

OK určo s eozvu jak tam budud , když nebudou penízky tak alespon pokecáme a domluvíme se..
zavolám jak budu na mimoni kde tě najdu...
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

PaJaS
Příspěvky: 222
Registrován: 05 říj 2004 10:17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PaJaS »

Stingr píše:a asi nevis jake ma zvuk, jestli dinuvej nebo nejakou piskacku?? a prosel by STK i nehomologovanej výfuk??
Mam takovej pocit, že sotomaior tady z fora má na formanovi výfuk od soiety a psal, že na homologovanej výfuk to má celkem dobrej zvuk :ja_nic: S nehomologovanym se na STK taky dá projít :wink: :?: Jinak já mam laityng a občas už mě pěkně s*re jak je to slyšet dovnitř auta. Takže letos to ještě asi vydržim a příští rok nejspíš koupim ten od soiety. Jinak z kopce mi taky bublá a střílí :D
Škoda Favorit 135 LS - minulost
Ford Focus 2.0i Trend - přítomnost :wink:

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Pajas.. task si udělej lepší izolaci minuimálně na podelza ekufru, dokáze to dost ztišit a vyjde to na pád kaček..
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

PaJaS
Příspěvky: 222
Registrován: 05 říj 2004 10:17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PaJaS »

Idaho píše:Pajas.. task si udělej lepší izolaci minuimálně na podelza ekufru, dokáze to dost ztišit a vyjde to na pád kaček..
A co by bylo asi tak nejlepší tam dát? Mam tam origo koberec a na něm ještě zátěžák. Už to mam :lol: fláknu pod to polystyrenovou desku :lol:
Škoda Favorit 135 LS - minulost
Ford Focus 2.0i Trend - přítomnost :wink:

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tom_ »

dynomax píše:..................nějakou dobu jsem taky jezdil bez vejfuku, ureznul tesne pred katem, a to byl teprv zvuk, to rozdráždilo i ty nejodolnější otřesový čidla :lol:

přihodim ještě jeden vzorek :wink:

lidi neblaznete, urezat takhle vyfuk, to neni zvuk, to je nesmyslny randal, ja mam sice na aute pruchozi vyfuk a najezdil jsme s nim za posledni 2 mesice skoro 10 tkm, ale usi mi to neurve a zvuk je krasne hluboky, coz by mohli potvrdit i nekteri z vas, kteri u me uz i byli[/quote]jj zvuk ma pekny to mi verte jel sem za nim hause a fakt kvalitka 8) :lol:
Audi Coupe Quattro

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

PaJaS píše:
Idaho píše:Pajas.. task si udělej lepší izolaci minuimálně na podelza ekufru, dokáze to dost ztišit a vyjde to na pád kaček..
A co by bylo asi tak nejlepší tam dát? Mam tam origo koberec a na něm ještě zátěžák. Už to mam :lol: fláknu pod to polystyrenovou desku :lol:
nee-ee existuej speciální hmota, která se lepí přímo na ksatli.. někde mám dodavatele skusím se kouknout do CMV ( centrální mozek Věšína :) ) vydrž, někde byl na webu i celej postup..
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

there is it enjoy :) http://www.tappaja.com/autohifi/favorit/index_1.htm

vím že celé autí by byla docela makačka / jako tam / ale dost by podle mne pomohlo odhlučnění zadní části podlahy nad výfukem a kousek ke středu..
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Příspěvek od Ritchma »

PaJaS píše:
Stingr píše:a asi nevis jake ma zvuk, jestli dinuvej nebo nejakou piskacku?? a prosel by STK i nehomologovanej výfuk??
Mam takovej pocit, že sotomaior tady z fora má na formanovi výfuk od soiety a psal, že na homologovanej výfuk to má celkem dobrej zvuk :ja_nic: S nehomologovanym se na STK taky dá projít :wink: :?: Jinak já mam laityng a občas už mě pěkně s*re jak je to slyšet dovnitř auta. Takže letos to ještě asi vydržim a příští rok nejspíš koupim ten od soiety. Jinak z kopce mi taky bublá a střílí :D
Jo to mi připomíná že sem měl no name výfuk řvalo to protože byl ještě prasklej a na STK neřek ani hovno
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
jim.vw
Příspěvky: 1402
Registrován: 28 lis 2004 20:13
Bydliště: libervwec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jim.vw »

dynomax píše:..................nějakou dobu jsem taky jezdil bez vejfuku, ureznul tesne pred katem, a to byl teprv zvuk, to rozdráždilo i ty nejodolnější otřesový čidla :lol:

přihodim ještě jeden vzorek :wink:

lidi neblaznete, urezat takhle vyfuk, to neni zvuk, to je nesmyslny randal, ja mam sice na aute pruchozi vyfuk a najezdil jsme s nim za posledni 2 mesice skoro 10 tkm, ale usi mi to neurve a zvuk je krasne hluboky, coz by mohli potvrdit i nekteri z vas, kteri u me uz i byli[/quote]

ja psal ureznul, ne ze jsem o uřezal.. jsem jednou v zime svižnějš odjížděl od benzínky a poskočilo to, rána jak z děla, a pak brutální zvuk... ale pak jsem teprv poznal proc si spousta lidi stezuje na bolesti hlavy - z toho me fakt bolela... zlatej Layting :lol:
.slow Obrázek
head&shoulders power...

Uživatelský avatar
dynomax
Příspěvky: 236
Registrován: 13 led 2005 03:16
Bydliště: OSTRAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dynomax »

Jim píše:
dynomax píše:..................nějakou dobu jsem taky jezdil bez vejfuku, ureznul tesne pred katem, a to byl teprv zvuk, to rozdráždilo i ty nejodolnější otřesový čidla :lol:

přihodim ještě jeden vzorek :wink:

lidi neblaznete, urezat takhle vyfuk, to neni zvuk, to je nesmyslny randal, ja mam sice na aute pruchozi vyfuk a najezdil jsme s nim za posledni 2 mesice skoro 10 tkm, ale usi mi to neurve a zvuk je krasne hluboky, coz by mohli potvrdit i nekteri z vas, kteri u me uz i byli
ja psal ureznul, ne ze jsem o uřezal.. jsem jednou v zime svižnějš odjížděl od benzínky a poskočilo to, rána jak z děla, a pak brutální zvuk... ale pak jsem teprv poznal proc si spousta lidi stezuje na bolesti hlavy - z toho me fakt bolela... zlatej Layting :lol:[/quote]


tak to mas pravdu :lol:
www.sportovniautodoplnky.cz - prodej sportovních autodoplňků, dovoz tuningových dílů z USA

Odpovědět

Zpět na „Tuning motoru + výfuky“