závody na okruhu pro každého!

Vše o rally,formuli 1,moto gp,dtm atd..

Moderátor: Bohuš

radicalteam
Příspěvky: 12
Registrován: 28 lis 2013 15:43

závody na okruhu pro každého!

Příspěvek od radicalteam »

CHCETE BÝT ZÁVODNÍKEM?

Závodíte na okruhu? Ještě ne? Tak se k nám přidejte!

Svezeme Vás v Radicalu SR4, britském závodním speciálu. A když se Vám to bude líbit, můžete se závoděním začít! Na začátek Vám vše půjčíme a když zjistíte, že to je ono, posílíte řady závislých na vůni spáleného benzínu.

Máte obyčejný řidičský průkaz? To stačí abyste se zapojil do série vytrvalostních závodů „LE“. Zažijete jaký je to pocit řítit se k zatáčce s dalšími auty bok po boku. Kdo nejlépe trefí brzdný bod a kdo to vzdá…

Chcete jet s karbonovým BMW přímo v závodě? Tak to zkuste! Posadíme vedle Vás zkušeného závodníka a ten Vám bude radit v průběhu závodu, kde najít brzdný bod, jaká je ideální stopa, kudy předjet auto před Vámi.

Máte pocit, že závodění je jen pro úzkou skupinku vyvolených? Kdepak! V opravdovém závodě můžete jet už za 9.500 Kč! 40 minut na opravdovém závodním okruhu uprostřed vytrvalostního závodu! Stále si myslíte, že to nejde? ;)

http://www.radicalteam.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Přidejte se k nám na facebooku a sledujte aktuality z našich testování a závodů https://www.facebook.com/RadicalteamPraha" onclick="window.open(this.href);return false;

Zpět na „Motorsport“