DENI Challebird

Tuningové úpravy na PC.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DENI
Příspěvky: 512
Registrován: 31 črc 2005 20:52
Bydliště: Kadaň/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

DENI Challebird

Příspěvek od DENI »

Po delší době jsem si našel trochu času udělat něco do TM. Bohužel, že předloha není Challenger, ale firebird jsem zjistil až když jsem měl auto rozkreslený, tak je to takovej bast z obou aut. Stejně z boku vypadaj skoro stejně :lol: . Nutno podotknout, že obrázek vypadá mnohem lépe než fotka :lol:
Obrázek
VTEC DOHC EG2 160ps/7600rpm
shatsu.cz/DENI

Uživatelský avatar
maRkus
Příspěvky: 5343
Registrován: 15 zář 2006 13:08
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: DENI Challebird

Příspěvek od maRkus »

:lol: :lol: :lol: to s tou predlohou... :lol: :lol: :lol:

Jinac to vypada super... 8)
AUTOSERVIS, PNEUSERVIS, AUTOSKLO, RYCHLOSERVIS, mechanické práce, klempířina, lakovaní, odtah vozidel. (Praha 5) - SZ nebo 603 909 767, http://www.freshlak.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.flickr.com/photos/130435261@N04/" onclick="window.open(this.href);return false;

Kroci
Příspěvky: 3214
Registrován: 22 čer 2005 16:09
Bydliště: P-Town
Kontaktovat uživatele:

Re: DENI Challebird

Příspěvek od Kroci »

je to supa, jen otazka, ne rejp, ale nebyva u techto dejme tomu "dragsteru", zadni kola stejna jako predni jen s vetsi gumou, nebo se tam opravdu davaji kola mensi ....?
Stilyng objemem nenahradýš

Kód: Vybrat vše

www.strasse.cz - oblečení s autotématikou

Uživatelský avatar
DENI
Příspěvky: 512
Registrován: 31 črc 2005 20:52
Bydliště: Kadaň/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: DENI Challebird

Příspěvek od DENI »

Kroci píše:je to supa, jen otazka, ne rejp, ale nebyva u techto dejme tomu "dragsteru", zadni kola stejna jako predni jen s vetsi gumou, nebo se tam opravdu davaji kola mensi ....?
Myslím, že to je individuální, viděl jsem to, i to. Já to udělal takhle, protože jsem chtěl, aby auto bylo stejně vysoký a ne aby mělo zadek nahoru 8)
VTEC DOHC EG2 160ps/7600rpm
shatsu.cz/DENI

Odpovědět

Zpět na „Virtual Tuning - VT“