Práce z domu

Sháníte nebo nabízíte práci či brigádu? Zkuste to tady ;-)
Odpovědět
Uživatelský avatar
LuckyR
Příspěvky: 2621
Registrován: 09 čer 2005 22:34
Bydliště: Teď už Beroun
Kontaktovat uživatele:

Práce z domu

Příspěvek od LuckyR »

Existuje něco ověřenýho a spolehlivýho?
Máte někdo zkušenosti s timhle?
http://www.internetjob.cz/doma/
Španělští hřebci zemřeli..teď jezdím na německých konících
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.

biker
Příspěvky: 1840
Registrován: 18 dub 2006 22:19
Bydliště: velký venkov

Příspěvek od biker »

take jsem se zajimal,neexistuej asi :( ,jediny co ze nektery firmy po zapracovani nabizej ze muzes delat z domova treba upc,ale to zas vnucujes ruzny produkty

Uživatelský avatar
upirveliky
Příspěvky: 364
Registrován: 05 lis 2006 21:02
Bydliště: ostrava-dubina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od upirveliky »

jsou tam jen plky a sliby. vzhledem k tomu ze nenastinili ani v nejmensim o co vlastne jde,tak predpokladam, ze to je tradicni vnucovani neprodejneho zbozi... popř. oklamani lidi s iq pod 64
(OO=[][]=OO) E36 top

Uživatelský avatar
LuckyR
Příspěvky: 2621
Registrován: 09 čer 2005 22:34
Bydliště: Teď už Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LuckyR »

Co sem tak zjistil tak 90% věcí je pyramidovej systém ty si koupíš něco a nabízíš to dál lidem a ti to nabízejí dál a tobě jdou %..to samý se teď rozmáhá s prodejem .ws domén koupíš si doménu a přes svuj ref. nabízíš dál ..
Španělští hřebci zemřeli..teď jezdím na německých konících
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.

Uživatelský avatar
Venca Brody
Příspěvky: 3338
Registrován: 09 črc 2006 18:04
Bydliště: jižní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Venca Brody »

no to asi bude nejaka chujovina! :nono:
EX citroen saxo 1,4vts,. EX bmw e36 316i,. EX BMW e36 328 iT,. EX Golf III 1,8i, OOOO A4b5 avant 1,9TDI, BMW e36 316i compakt
A teď jedna merdka OOOO A6C5 avant 2,8i quattro

Uživatelský avatar
krulis
Příspěvky: 1279
Registrován: 09 kvě 2005 13:32
Bydliště: 82°12'N 23°59'E
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krulis »

kdybyste nekdo prisel jak za malo casu doma vydelat hodne guldenu tak to sem napiste ja to obcas vyuzijiu :lol:
| http://krulis.net | dneska jsem vyskočil z auta, padl přímo na hlavu a odrazil se deset metrů vysoko, osedlal létajícího koně a proletěl jsem se pod karlovým mostem, nevím o ničem vyjímečným co by se dnes stalo....

Uživatelský avatar
Sagi
Příspěvky: 582
Registrován: 05 dub 2005 17:05
Bydliště: VM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sagi »

lepsi bude kdyz me to poslete v sz a ja to krulisoj zprostredkuju za nejaky to procento :lol:
VW Passat Variant 1,8 T

Uživatelský avatar
krulis
Příspěvky: 1279
Registrován: 09 kvě 2005 13:32
Bydliště: 82°12'N 23°59'E
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krulis »

Sagi píše:lepsi bude kdyz me to poslete v sz a ja to krulisoj zprostredkuju za nejaky to procento :lol:
takhle se vydelava 8)
| http://krulis.net | dneska jsem vyskočil z auta, padl přímo na hlavu a odrazil se deset metrů vysoko, osedlal létajícího koně a proletěl jsem se pod karlovým mostem, nevím o ničem vyjímečným co by se dnes stalo....

Uživatelský avatar
Sagi
Příspěvky: 582
Registrován: 05 dub 2005 17:05
Bydliště: VM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sagi »

krulis píše:
Sagi píše:lepsi bude kdyz me to poslete v sz a ja to krulisoj zprostredkuju za nejaky to procento :lol:
takhle se vydelava 8)
teorie me jde 8)
VW Passat Variant 1,8 T

Uživatelský avatar
Yaris WRC
Příspěvky: 266
Registrován: 16 říj 2005 19:54

Příspěvek od Yaris WRC »

z domu jedine podavat zapasy cez internet inak to asi nevidim :(

Bordel
Moderátor
Příspěvky: 3887
Registrován: 20 čer 2004 16:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bordel »

hodne penez a sedet doma, nic nedelat, vstavat po desaty, vikendy volny ... jojo kdoby nechtel :D :lol:
http://www.odtahnito.cz <<< Půjčovna odtahového speciálu, stačí řidičák sk. B. Nejlevnější způsob převozu vozu svépomocí. Praha, ČR i zahraničí.

Uživatelský avatar
eLzyx
Příspěvky: 50
Registrován: 27 lis 2004 20:09
Bydliště: Bílina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eLzyx »

zkuste nějakej telemarketing, nebo servisní linky. Spousta pražských a brněnských firem teď v rámci úspor přesunuje svoje zaměstnance domů. Zjistili, že nová ústředna + voip telefony zaměstnacům vyjdou levněji než pronájem kancelářských prostor.

Já beru okolo třiceti (na severní čechy celkem obstojný), sedím/ležím doma, sem tam mi někdo zavolá (7:00-15:30), vyřeším jeho problém, nebo ho předám dál. V létě se můžu opalovat na zahradě (ještě by to chtělo bazén) a přitom "pracovat", v zimě třeba dělat jiný práce (údržba auta, webový stránky atp.). Prostě pohodička klídek. Chce to jen hledat, ptát se, zjišťovat (nejen tady na TF)
8)

:lol:
Minulost - Škoda 120L '88 - 55PS
Minulost - Opel Astra F '93 1,6L - 75PS
Současnost - Volvo C70 2,3T - více než 240PS
Budoucnost - určo něco od Volva, nebo možná od RR

Uživatelský avatar
krulis
Příspěvky: 1279
Registrován: 09 kvě 2005 13:32
Bydliště: 82°12'N 23°59'E
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krulis »

to zni jako splnenej sen :D
| http://krulis.net | dneska jsem vyskočil z auta, padl přímo na hlavu a odrazil se deset metrů vysoko, osedlal létajícího koně a proletěl jsem se pod karlovým mostem, nevím o ničem vyjímečným co by se dnes stalo....

Uživatelský avatar
LuckyR
Příspěvky: 2621
Registrován: 09 čer 2005 22:34
Bydliště: Teď už Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LuckyR »

eLzyx píše:zkuste nějakej telemarketing, nebo servisní linky. Spousta pražských a brněnských firem teď v rámci úspor přesunuje svoje zaměstnance domů. Zjistili, že nová ústředna + voip telefony zaměstnacům vyjdou levněji než pronájem kancelářských prostor.

Já beru okolo třiceti (na severní čechy celkem obstojný), sedím/ležím doma, sem tam mi někdo zavolá (7:00-15:30), vyřeším jeho problém, nebo ho předám dál. V létě se můžu opalovat na zahradě (ještě by to chtělo bazén) a přitom "pracovat", v zimě třeba dělat jiný práce (údržba auta, webový stránky atp.). Prostě pohodička klídek. Chce to jen hledat, ptát se, zjišťovat (nejen tady na TF)
8)

:lol:
To je hezkýý 8)
Španělští hřebci zemřeli..teď jezdím na německých konících
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.

Ondras
Moderátor
Příspěvky: 2146
Registrován: 15 dub 2004 13:41
Bydliště: !!!
Kontaktovat uživatele:

Re: Práce z domu

Příspěvek od Ondras »

Ideální práce z domu může být obchodování na americké burze. Komodity, opce, akcie, ..,
|\/| /\ '|' | '/. ~ < | \/ | < ~ \/ | |< <> |\|

biker
Příspěvky: 1840
Registrován: 18 dub 2006 22:19
Bydliště: velký venkov

Příspěvek od biker »

eLzyx píše:zkuste nějakej telemarketing, nebo servisní linky. Spousta pražských a brněnských firem teď v rámci úspor přesunuje svoje zaměstnance domů. Zjistili, že nová ústředna + voip telefony zaměstnacům vyjdou levněji než pronájem kancelářských prostor.

Já beru okolo třiceti (na severní čechy celkem obstojný), sedím/ležím doma, sem tam mi někdo zavolá (7:00-15:30), vyřeším jeho problém, nebo ho předám dál. V létě se můžu opalovat na zahradě (ještě by to chtělo bazén) a přitom "pracovat", v zimě třeba dělat jiný práce (údržba auta, webový stránky atp.). Prostě pohodička klídek. Chce to jen hledat, ptát se, zjišťovat (nejen tady na TF)
8)

:lol:
doufam, ze nam nelzes :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
eLzyx
Příspěvky: 50
Registrován: 27 lis 2004 20:09
Bydliště: Bílina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eLzyx »

to biker ... to to zní tak neuvěřitelně? To snad ne!

No, dobrá přiznám se ... tohle "sem tam mi někdo zavolá" není úplně přesné - ti zmetkové zákaznický volají skoro pořád :twisted: . Snažím se je vychovat, abych ušetřil čas - naučit je samostatně řešit problémy s tím systémem, ale vždy když se to povede, tak na jeho místo přijde někdo jinej ... takže znova :roll:
Minulost - Škoda 120L '88 - 55PS
Minulost - Opel Astra F '93 1,6L - 75PS
Současnost - Volvo C70 2,3T - více než 240PS
Budoucnost - určo něco od Volva, nebo možná od RR

biker
Příspěvky: 1840
Registrován: 18 dub 2006 22:19
Bydliště: velký venkov

Příspěvek od biker »

no docela by se mi podobna pozice libila. operatora jsem uz delal passsssiv i aktiF :lol: vydelky dobry, ale uz me to pekne.......... pasiF byl nuda,aktif zas otravvani,ale z domova bych do toho mozna sel...
jinak k tomu fajn vydelku v 17 pro me bylo 4,5Tkc za 6dni po 4,5hod dost penizku(4,5 mylsleno cistejch) :D
nejaky tip kde nabizej podobnou pozici v PZE? :P

Odpovědět

Zpět na „Zaměstnání, práce, brigády“