zaměstnaní-Pojišťovací agent-zkušenosti???

Sháníte nebo nabízíte práci či brigádu? Zkuste to tady ;-)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Chamelion
Příspěvky: 1455
Registrován: 04 pro 2004 09:45
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

zaměstnaní-Pojišťovací agent-zkušenosti???

Příspěvek od Chamelion »

Máte někdo zkušenosti s tímto zaměstnáním?Má to cenu dělat, nebo ne...zatím mi bylo řečeno že záleží na mě kolik smluv uzavřu měsíčně a že první tři měsíce budu muset plnit nějaké limity. Navíc si budu muset dělat sám daňový přiznání a všechny tyhle věci, jelikož bych měl být samostatný pracovník relativně.
Smlouvu jsem ještě nepodepsal, tak by mi všechny rady pomohly... 8)

Uživatelský avatar
T-O-M
Příspěvky: 3342
Registrován: 13 úno 2006 12:25

Příspěvek od T-O-M »

A už máš nějaký zkoušky od MF, který by měl mít každej takovej pracovník.

Uživatelský avatar
LuckyR
Příspěvky: 2621
Registrován: 09 čer 2005 22:34
Bydliště: Teď už Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LuckyR »

No já to málem dělal ale zas tak o tom nevim, akorát si myslim, že to bude stejný jako u všech jinejch "dealerů" čim víc smluv tim víc peněz..
Španělští hřebci zemřeli..teď jezdím na německých konících
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.

Uživatelský avatar
Chamelion
Příspěvky: 1455
Registrován: 04 pro 2004 09:45
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chamelion »

Zkoušky mám naplánovaný no...zaměstnání by začínalo prvního března a v ten den bych vlastně dělal ty zkoušky. Spíš mi jde o to jestli se tou prací dá uživit nebo je to fakt jenom stres abych nasel pristi mesic zakazniky...

Uživatelský avatar
iwi
Moderátor
Příspěvky: 1054
Registrován: 04 bře 2005 14:37
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od iwi »

Tahali mě do toho už asi 3 lidi, ale nidky jsem do toho nešel. Je fakt, že co je vidím tak si neztěžují ani na prachy ani na práci, hlavně jsou páni svého času. Horší je že většinu schůzek mají po večerech, bo přes den všichni alternetivní klienti dřepí v rachotě ;-)
Renaut Mégane Grandtour II 1,5dCi 74kW

Uživatelský avatar
T-O-M
Příspěvky: 3342
Registrován: 13 úno 2006 12:25

Příspěvek od T-O-M »

Já si myslim, že normál zaměstnání bude lepší - jistota. Dobře se maj dneska takový co to už dělaj pár let...
můj názor.

Uživatelský avatar
Chamelion
Příspěvky: 1455
Registrován: 04 pro 2004 09:45
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chamelion »

Jj, to je pravda...bylo mi taky řečeno že je to záležitost spíš pozdních odpolední až večerů. Jsem spíš na vážkách jestli do toho jít nebo ne...já to mám zatim půl na půl. Hodil by se názor někoho kdo s tim měl už co dočinění...

Uživatelský avatar
bleach
Příspěvky: 2129
Registrován: 02 lis 2006 09:11

Re: zaměstnaní-Pojišťovací agent-zkušenosti???

Příspěvek od bleach »

neco podobnyho: znamej delal u realitky, penize jen za prodej.
kdyz po trech mesicich nemel co zrat tak toho nechal :D
Nigga I'm hot as pheonix arizona
I'm utah I got multiple bitches
It's a new law keep a hold of yo riches

Uživatelský avatar
Mikael
Příspěvky: 5384
Registrován: 13 dub 2005 23:24
Bydliště: Chodov
Kontaktovat uživatele:

Re: zaměstnaní-Pojišťovací agent-zkušenosti???

Příspěvek od Mikael »

Vopruz,clovek na to musi mit zaludek...a musi bejt lhar nejvetsi...delal sem pojistovaciho a investicniho zprostredkovatele...cas nemas,protoze se honis za prachama a ve vysledku si ani ty prachy neuzijes,protoze porad dokola musis makat a makat.Jinak chcipnes hlady.Jak jednou polevis,vse ti padne.Takze asi tak.Leda bys mel zavedenou klientelu.
Clarion DXZ 958 RMC
Morel MT-22
Morel Hybrid Ovation
Focal Utopia
Denon DCA-3180
Mosconi AS 300.2
STEG K2.02

Uživatelský avatar
mc-otka
Příspěvky: 1462
Registrován: 24 srp 2005 20:41

Re: zaměstnaní-Pojišťovací agent-zkušenosti???

Příspěvek od mc-otka »

Mikael píše:Vopruz,clovek na to musi mit zaludek...a musi bejt lhar nejvetsi...delal sem pojistovaciho a investicniho zprostredkovatele...cas nemas,protoze se honis za prachama a ve vysledku si ani ty prachy neuzijes,protoze porad dokola musis makat a makat.Jinak chcipnes hlady.Jak jednou polevis,vse ti padne.Takze asi tak.Leda bys mel zavedenou klientelu.
přesně hlavně žaludek lhát lidem vydržel jsem to 8dni pak jsem odešel šílenost,člověk musí bejt maximálně splachovací a strašná vtěrka aby to mohl dělat

Šubi
Příspěvky: 327
Registrován: 28 bře 2005 12:18
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Re: zaměstnaní-Pojišťovací agent-zkušenosti???

Příspěvek od Šubi »

Vojto nějak si tě nedovedu představit jako vtíravýho "lháře"

Uživatelský avatar
LuckyR
Příspěvky: 2621
Registrován: 09 čer 2005 22:34
Bydliště: Teď už Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LuckyR »

No jo no musíš bejt hodně voprsklej a nebát se lhát těm lidem do očí atd..vůbec tyhle vlastnosti nemám já bych to nevydržel dělat ani minutu, ale někomu to sedí..
Španělští hřebci zemřeli..teď jezdím na německých konících
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.

Uživatelský avatar
Rolljoin
Příspěvky: 1779
Registrován: 26 lis 2006 17:39
Bydliště: BV city?
Kontaktovat uživatele:

Re: zaměstnaní-Pojišťovací agent-zkušenosti???

Příspěvek od Rolljoin »

Kamoš to dělal a měl pěněz že si s nima mohl podpalovat cigára... teďka sedí na pár let.
EX: Audi A4 Avant 1,9TDi quattro
NOW: TDpoVWa GIII

Uživatelský avatar
bleach
Příspěvky: 2129
Registrován: 02 lis 2006 09:11

Re: zaměstnaní-Pojišťovací agent-zkušenosti???

Příspěvek od bleach »

Rolljoin píše:Kamoš to dělal a měl pěněz že si s nima mohl podpalovat cigára... teďka sedí na pár let.
to vyvstává otázka: víš z čeho ty peníze měl? :D :wink:
Nigga I'm hot as pheonix arizona
I'm utah I got multiple bitches
It's a new law keep a hold of yo riches

Uživatelský avatar
Rolljoin
Příspěvky: 1779
Registrován: 26 lis 2006 17:39
Bydliště: BV city?
Kontaktovat uživatele:

Re: zaměstnaní-Pojišťovací agent-zkušenosti???

Příspěvek od Rolljoin »

bleach píše:
Rolljoin píše:Kamoš to dělal a měl pěněz že si s nima mohl podpalovat cigára... teďka sedí na pár let.
to vyvstává otázka: víš z čeho ty peníze měl? :D :wink:
no pojišťovací agent...
EX: Audi A4 Avant 1,9TDi quattro
NOW: TDpoVWa GIII

Uživatelský avatar
Pet
Příspěvky: 958
Registrován: 22 dub 2004 21:20
Bydliště: Benešov,Praha,
Kontaktovat uživatele:

Re: zaměstnaní-Pojišťovací agent-zkušenosti???

Příspěvek od Pet »

No nevim, jak pro kterou společnost. pojišťováka bych nebrala. Klasický finanční poradce je poměrně zajímavá práce ,lidem nelžeš,ale naopak. A hlavně nikomu nic nevnucuješ.

Uživatelský avatar
F.l.a.n.e.l.
Příspěvky: 14358
Registrován: 05 lis 2004 19:03
Bydliště: Split, Croatia

Re: zaměstnaní-Pojišťovací agent-zkušenosti???

Příspěvek od F.l.a.n.e.l. »

mám tetu v pojišťovně přes 10 let, dělá VIP zákazníky a říkala, že dneska by pojišťováka dělat nešla ani za boha... Odradila mě od toho ...
Autoservis, diagnostika, geometrie, zprostředkování STK, přihlášení, evidenční kontroly,...


Škoda Rapid 130 (2,0i 16v) Budíž ti země lehká. Děkuju ti za vše :poklona:

Uživatelský avatar
Chamelion
Příspěvky: 1455
Registrován: 04 pro 2004 09:45
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chamelion »

Ok, už sem to probíral i s pár lidma z mýho okolí a tohle bych asi opravdu dělat nemohl. Nerad někomu lžu a ani to snad neumim...a vlezprdelectví a vůbec vlezlost obecně je mi naprosto proti srsti. Jdu od toho....
....díky za rady 8)

Uživatelský avatar
DaveS
Příspěvky: 1277
Registrován: 18 črc 2005 20:54
Bydliště: Praha - Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: zaměstnaní-Pojišťovací agent-zkušenosti???

Příspěvek od DaveS »

Kdyz sem shanel praci byl sem taky na pohovoru v cesky pojistovne nebo c oto bylo, kecal mi tam diru do hlavy pres hodnu pak mi rekl ze po trech mesicich tam nechce lidi co budou mit pod 30 litru mesicne.... a podobne..... nevim, asi sem taky nemel zaludek na ty veci, navic to byl takovej slizoun vychcanej. Az hruza, nevim co si o ty praci myslet, ale vykaslal sem se na to radsi a ani to nezkousel.
Honda prelude 2.0i 16V - minulost .....BMW e46 320D - pritomnost..... KTM exc 200-2001-35KW....

Uživatelský avatar
kentoya
Příspěvky: 1279
Registrován: 02 pro 2005 23:55
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od kentoya »

když nemáš klientelu jsi v řiti, když máš tak jsi král, kdo se mohl pojistit a koho už stihli pojistit, ten pojištěnej je, a těch zbylejch je málo, navíc ti co mají peníze, na pojištění prdí, ti co je nemají tak nemají ani na pojištění, vydělat se dá hodně, ale jsou to nervy, dělal jsem to dvě zimy po sobě, abych se doma nenudil a nevydržel bych to déle jak ty tři měsíce
IQ sice stylingem nenahradíš, taboo ti ho taky nezvedne, ale dokáže rozšířit brutálně obzory :D
http://www.odtahove-sluzby.cz

Uživatelský avatar
Chamelion
Příspěvky: 1455
Registrován: 04 pro 2004 09:45
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chamelion »

Já dokonce narazil na šéfika, kterej byl naprosto v pohodě, docela sme i pokecali, žádný velký nároky neměl...ale spíš už uměl dobe lhát :wink:

Uživatelský avatar
Mikael
Příspěvky: 5384
Registrován: 13 dub 2005 23:24
Bydliště: Chodov
Kontaktovat uživatele:

Re: zaměstnaní-Pojišťovací agent-zkušenosti???

Příspěvek od Mikael »

Pet píše:No nevim, jak pro kterou společnost. pojišťováka bych nebrala. Klasický finanční poradce je poměrně zajímavá práce ,lidem nelžeš,ale naopak. A hlavně nikomu nic nevnucuješ.
Klasicka mylna predstava...financni poradce ma jen vyhodu v tom,ze muze nabizet vice produktu a SROVNAVAT je,coz maji zamestnanci urcitych financnich jednotek ze zakona zakazano.A k tomu nic nevnucujes...zijes z provizi...takze nevnutis -> nemas -> nezeres.... :twisted:
Clarion DXZ 958 RMC
Morel MT-22
Morel Hybrid Ovation
Focal Utopia
Denon DCA-3180
Mosconi AS 300.2
STEG K2.02

Uživatelský avatar
iwi
Moderátor
Příspěvky: 1054
Registrován: 04 bře 2005 14:37
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od iwi »

Ono je taky otázka, co by pojišťoval, pokud bude dělat i důchodové, tak si myslím že by nemusel mít málo kšeftů, furt se mluví o tom, že to bude ze zákona povinné a pak si pojišťováci namastí kapsy, protože třeba v mým okolí není moc lidí, kteří by třeba důchodové měli....
Renaut Mégane Grandtour II 1,5dCi 74kW

Uživatelský avatar
Generics
Příspěvky: 1306
Registrován: 10 pro 2006 13:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Generics »

Ja mel delat v http://www.eurofinancial.cz , kdyz jsem kdysi odmaturoval, tak mi to kamarad nabidl, at jdu delat aspon do rijna, nez zacne VS s tim, ze i pri studiu se to krasne stiha. Funguje tam jakysi kreditni system, kde z kazdyho zakaznika mas bodiky a nasledne pod sebou lidi, vyssi plat a takhle to roste. Zakladatelum je do 30ti let, jeden ma Labo, druhej nevim co - zrejme to funguje. Kamarad se z obyc studentika dostal nekam ke 30 tisicum cistiho za mesic, s tim, ze pod sebe dostal nejakou skolu, restaurace kamaradu, podnik znameho atp. a pod sebou mel myslim 5 lidi, ale dostat neco z anonymnich lidi je temer nadlidsky ukon. Mimochodem, po vysvetleni seminare o duchodovy reforme a naplne prace jsem od toho ustoupil, uz jen proto, ze ziju v malym meste a shanet lidi jinde nic moc a tenhle spolek mi prisel takovej ten typickej brainstorming, washing a podobny sr*acky, samej vlezlej blb. Nene, na to nemam zaludek.
japonec a korejec....

Uživatelský avatar
Pet
Příspěvky: 958
Registrován: 22 dub 2004 21:20
Bydliště: Benešov,Praha,
Kontaktovat uživatele:

Re: zaměstnaní-Pojišťovací agent-zkušenosti???

Příspěvek od Pet »

Mikael píše:
Pet píše:No nevim, jak pro kterou společnost. pojišťováka bych nebrala. Klasický finanční poradce je poměrně zajímavá práce ,lidem nelžeš,ale naopak. A hlavně nikomu nic nevnucuješ.
Klasicka mylna predstava...financni poradce ma jen vyhodu v tom,ze muze nabizet vice produktu a SROVNAVAT je,coz maji zamestnanci urcitych financnich jednotek ze zakona zakazano.A k tomu nic nevnucujes...zijes z provizi...takze nevnutis -> nemas -> nezeres.... :twisted:
Broučku , já to už nějaký pátek dělám a věř, že nikomu nelžu, nedělám pro jednu společnost a nikomu nic nevnucuju. Baví mne to .
Mimochodem nemyslím pojišťováka pro ČP a tak pod. Nýbrž nezávislého finančního poradce :wink: To je jako nebe a dudy :lol:

Uživatelský avatar
Generics
Příspěvky: 1306
Registrován: 10 pro 2006 13:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Generics »

Dudy :smich2:
japonec a korejec....

Uživatelský avatar
Mikael
Příspěvky: 5384
Registrován: 13 dub 2005 23:24
Bydliště: Chodov
Kontaktovat uživatele:

Re: zaměstnaní-Pojišťovací agent-zkušenosti???

Příspěvek od Mikael »

Pet píše:
Mikael píše:
Pet píše:No nevim, jak pro kterou společnost. pojišťováka bych nebrala. Klasický finanční poradce je poměrně zajímavá práce ,lidem nelžeš,ale naopak. A hlavně nikomu nic nevnucuješ.
Klasicka mylna predstava...financni poradce ma jen vyhodu v tom,ze muze nabizet vice produktu a SROVNAVAT je,coz maji zamestnanci urcitych financnich jednotek ze zakona zakazano.A k tomu nic nevnucujes...zijes z provizi...takze nevnutis -> nemas -> nezeres.... :twisted:
Broučku , já to už nějaký pátek dělám a věř, že nikomu nelžu, nedělám pro jednu společnost a nikomu nic nevnucuju. Baví mne to .
Mimochodem nemyslím pojišťováka pro ČP a tak pod. Nýbrž nezávislého finančního poradce :wink: To je jako nebe a dudy :lol:
"NEZAVISLY FINANCNI PORADCE" tak presne to sem byl...a uz nechci byt...nesedlo mi to.Radeji mit pevnou cast mzdy...
Clarion DXZ 958 RMC
Morel MT-22
Morel Hybrid Ovation
Focal Utopia
Denon DCA-3180
Mosconi AS 300.2
STEG K2.02

Uživatelský avatar
wesly.TDI
Příspěvky: 6763
Registrován: 26 kvě 2006 09:26
Bydliště: Karviná, město, které chcíplo
Kontaktovat uživatele:

Re: zaměstnaní-Pojišťovací agent-zkušenosti???

Příspěvek od wesly.TDI »

F.l.a.n.e.l. píše:mám tetu v pojišťovně přes 10 let, dělá VIP zákazníky a říkala, že dneska by pojišťováka dělat nešla ani za boha... Odradila mě od toho ...
delala u CP? ja tam delal 2 roky, pohoda kdyz umis lidem lhat :lol: , kazdopadne u CP to fungovalo tak ze 3 mesice si dostaval "plat" 7.000,- a nutili te makat jak draka, pak uz zijes jen z provizi, zezacatku se ti dari, pojistujes rodinu,pak jejich zname a neni problem mit na provizich 50.000 i vice....musis se snazit a byt doterny, ale nejvetsi nevyhoda je ze jak ti ten uloveny clovek zrusi pojistku do 3 let tak urcite procenta vracis :roll: .....pak prijde par podrazu od spolupracovniku a managera a reknes si ze je lepsi toho nechat, nez byt OSVC a mit prd :lol:

hyčmo
Příspěvky: 1
Registrován: 28 bře 2008 15:46

Příspěvek od hyčmo »

Tak jsem si přečetl tuto diskusi a musel jsem kroutit hlavou nad tím jaké máte zkušennosti a představy o této práci,asi jste neměli štěstí na toho správného člověka a hlavně systém práce,už pár let se zabývám financemi a můžu říct že ten kdo lže tak hodně brzo končí,ten kdo je férový tak má práce že neví co dřív o penězích nemluvě...

Odpovědět

Zpět na „Zaměstnání, práce, brigády“