Need for Speed Shift

Jsme na foru o autech a tak by zde tato kategorie asi neměla chybět.

Moderátoři: Rudi, iwi, blah

Odpovědět
Conscious
Příspěvky: 2191
Registrován: 26 čer 2005 08:06

Need for Speed Shift

Příspěvek od Conscious »

Tak už nám to vydali,nekupoval jsem to ani nestahoval,pouze jsem si stáhnul demo (1,3GB) a po zběžném projetí se musím uznat že se nám Speedi posunuli brutálně k simulátoru a rozhodně už to není arkádová sračka jak nám je každoročně servírovali. A vrátily se interiéry aut pánové a dámy... a vypadá to krutě. 8) V demu můžete jezdit pěti auty na dvou tratích takže myslím že se hra ukáže opravdu dobře co v ní je. Nebudu sem dávat obrázky - nemám už na to čertužel mašinu,je to první hra u které teda se vším na low otloukám auta o svodidla. :cry: Ale jestli si chcete zkusit opravdu zablbnout,doporučuju jednoznačně zkusit aspoň to demo,myslím že tohle jsou nej. NFS od dob Porsche unleashed. A udržet ty pekelný stroje na silnici fáááákt už není vůbec sranda. Hra obsahuje už i asistenty,vodící linky,nepostrádá to ani manuální řazení vč. spojky... silně mi to připomíná např. starší titul GT Legends,rozhodně se to stejně blbě řídí. :lol: Ale excelentní grafika,atmosféra a uvěřitelnost... mazec. Napálíte do něčeho a vidíte rozmazaně a hekáte... jedete rychleji a rozmazává se vám i interiér,zužuje se vidění... joooo tohle je cesta kterou se měla série ubírat už dávno. I když je tu moře závodních her,tyto NFS myslím patří hodně nahoru mezi ně. Dobrá práce hoši. :potlesk: :pifko:

http://shift.needforspeed.com/cz" onclick="window.open(this.href);return false;
BMW E21 318i M10B18 77KW '81, E36 Compact 316i M43B16 75KW '94, E65 735i N62B36A 200KW '01

Conscious
Příspěvky: 2191
Registrován: 26 čer 2005 08:06

Re: Need for Speed Shift

Příspěvek od Conscious »

ofiko text o hře - už vím proč jsem vzpomenul GT legends :lol: :lol: :lol: no,je to opravdu bomba.

Představte si závodní hru, kterou vytvořili závodníci pro závodníky, a dostanete představu o tom, co očekávat od Need for Speed SHIFT. Hráčům poskytne v sérii Need for Speed dosud nevídanou úroveň realismu a neuvěřitelně autentický a propracovaný zážitek z řízení závodního vozu. Need for Speed SHIFT byl navržen tak, aby věrně napodobil opravdové pocity pilota za volantem výkonného závodního stroje, a disponuje úžasně realistickými pohledy z kokpitu z pohledu první osoby i zbrusu novým enginem kolizí, který se stará o bezkonkurenční napětí při závodění v obrovské rychlosti.



Vývoj hry probíhá ve spolupráci s několika talentovanými závodníky z celého světa. Ze známých jmen, stojících za jejím vznikem, jmenujme například Michaela Manna (výkonný producent studia Black Box), Patricka Söderlunda (hlavní viceprezident EA Games) a kompletní sestavu londýnských vývojářů Slightly Mad Studios. SMS, známé také pod svým předchozím názvem Blimey, si budou fanoušci závodních her jistě pamatovat hlavně díky klasickým titulům tohoto žánru, jako jsou GT Legends nebo GTR 2.



Partick Söderlund je rovněž členem závodního týmu, který se nedávno zúčastnil 4. ročníku závodu TOYO TIRES 24H Dubai 2009, jednoho z prvních významných podniků tohoto roku, a obsadil v něm páté místo. Söderlund a vývojářský tým SHIFT jsou plně oddáni úkolu přinést hráčům na celém světě stejné pocity, jaké zažívají na okruzích piloti skutečných závodních aut.



Na SHIFT se můžete těšit již na podzim 2009. Hra vyjde ve verzích pro PS3, Xbox 360, PC a PSP.
BMW E21 318i M10B18 77KW '81, E36 Compact 316i M43B16 75KW '94, E65 735i N62B36A 200KW '01

Uživatelský avatar
Kein
Příspěvky: 1537
Registrován: 08 zář 2007 13:39
Bydliště: In the ghetto

Re: Need for Speed Shift

Příspěvek od Kein »

Upřímně? Shift je pěkná sra*ka :)
http://www.tuzingforum.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.infobaden.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Conscious
Příspěvky: 2191
Registrován: 26 čer 2005 08:06

Re: Need for Speed Shift

Příspěvek od Conscious »

Upřímně? Jak v čem. :lol: Zpracování je na hodně vysoký úrovni,hratelnost je super,všechno by bylo dokonalý nebýt toho návratu k prostreet stylu. :roll: Tvůrci GTR nebo GTL jsou zárukou výborný hry ale k NFS patří a odjakživa patřil jistej nádech ilegality a to nevim proč vynechávaj. A nebaví mě kroužit po okruzích,chci volnost a ta tam není. :( Hra je to dobrá ale možná by se to nemělo jmenovat Need for Speed. :pifko:
BMW E21 318i M10B18 77KW '81, E36 Compact 316i M43B16 75KW '94, E65 735i N62B36A 200KW '01

Ovarlord
Příspěvky: 272
Registrován: 06 led 2009 10:33
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Need for Speed Shift

Příspěvek od Ovarlord »

tak shift nic moc to bych spíš doporučil Reca driver: grid tp je větší mazec
Animalize-Team
BMW E36
Kymco Maxxer

Takeshi
Příspěvky: 3575
Registrován: 01 úno 2006 20:32
Bydliště: PilsN
Kontaktovat uživatele:

Re: Need for Speed Shift

Příspěvek od Takeshi »

to ovládání mě zase dostalo,opět dost nerealný a zvuky aut jsou nějaký prapodivný,v prostreet byly realný nádherně, jo a neni tam Supra,to mě naštvalo ajak

Conscious
Příspěvky: 2191
Registrován: 26 čer 2005 08:06

Re: Need for Speed Shift

Příspěvek od Conscious »

nevim,mě snad poslední speedi bavili před pár lety pod názvem Carbon,bylo to o zábavě... ale šlo to do kytek celý. Shift má v sobě něco... něco co mě přitahuje to hrát. Ale to je taky všechno. Kde jsou časy Porsche unleashed nebo Road challenge který člověk hrál a hrál a hrál a hrál a bavilo ho to a vrátil by se k tomu i po letech znovu kdyby to šlo v pohodě na nových mašinách rozjet. Já teda prostreet nedohrál a nechybí mi to. Ten paskvil co byl po něm si ani nepamatuju... jo undercover... hehe no když si čék ani nevzpomene na název tak to o něčem hovoří a shift je zase návrat k prostreetu což není prostě to,co série vždy byla. Ať z toho udělaj GTR3 a NFS vrátěj do ilegálu nebo to zaklapnou a nevotravujou s tím když neumí udělat hru jakou lidi chtějí. :savle: :(
BMW E21 318i M10B18 77KW '81, E36 Compact 316i M43B16 75KW '94, E65 735i N62B36A 200KW '01

Odpovědět

Zpět na „Závodní hry“