Auto týdne - 10.kolo - hlasování

Vyberte každý týden z 5 aut to nejlepší

Moderátor: Eiffel

Hlasuji pro:

Škoda Fabia by Bobik
136
64%
Daewoo Leganza by Peha
21
10%
Honda Civic by Fáboš
56
26%
 
Celkem hlasů: 213

Takeshi
Příspěvky: 3575
Registrován: 01 úno 2006 20:32
Bydliště: PilsN
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Takeshi »

většinou hlasy nedávám protože mě máloco zaujme,
fabie se mi nelíbí,tahle generace civica taky ne,a na dejwů mam super vzpomínky,tak dávám hlas téhle káře :)

Uživatelský avatar
Venca146
Příspěvky: 256
Registrován: 23 dub 2006 13:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Venca146 »

matt píše:
Venca146 píše:Ja davam hlas Fabosovi a jeho Honde - nezname se sice osobne ale jsme krajane ze sousednich ctvrti :D . Obcas ho potkavam v Karline na Invalidovne :D. Ale to neni ten hlavni dovod proc mas hlas - upravenych Fabii (at uz vkusne ci nevkusne) je jako sra.ek ikdyz tato se mi moc moc libi a nebyt Fabosovi Hondy tak ma urcite hlas Nakonec ale zvitezila Honda precejen Japonec mi je blizsi nez koncern VW...
dobry den vy mate to auto co je v avatara nebylo by blizsi info nebo nejaky fotecky klidne pres sz v tom avataru vipada zajimave

sry za OT
Zdravim - jiste blizsi info by bylo. Fotky poslu na icq ok? Jinak taky se omlouvam za OT.
Fiat Marea Weekend 1,9 JTD 81kW (daily)
Alfa Romeo 146 2.0 16V Turbo (in progress)
Alfa Romeo GTV 3.0V6 24V Edizione Sportiva (funny)

Cuore Sportivo

Uživatelský avatar
infinity
Příspěvky: 246
Registrován: 11 bře 2007 20:55
Bydliště: Sev. Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od infinity »

Auto tydne s 50 kw, to si delate kozy ne
2.0 Integra Type-R DC2 powered @ http://www.breker.cz - EBC brakes, Buddy Club, Hard Race, Blox, Energy Susp., Megan Racing, Hawk,...
http://www.bc-racing.cz - sportovní a závodní podvozky

milosh
Administrátor
Příspěvky: 8037
Registrován: 03 úno 2004 13:57

Příspěvek od milosh »

infinity píše:Auto tydne s 50 kw, to si delate kozy ne
Tak posli svoje ne? Vsichni maj plno kecu ale sami se neprihlasej :roll:

Uživatelský avatar
noreking
Příspěvky: 3840
Registrován: 28 říj 2005 19:57
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od noreking »

jo kdyby to bylo nejrychlejsi auto tydne tak jo ...ale jinak :roll:
HONDA CIVIC 8G

Uživatelský avatar
Rolljoin
Příspěvky: 1779
Registrován: 26 lis 2006 17:39
Bydliště: BV city?
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto týdne - 10.kolo - hlasování

Příspěvek od Rolljoin »

ta fábka je dobrá 8)

Až na ten motor. Ale stejnak má hlas.
EX: Audi A4 Avant 1,9TDi quattro
NOW: TDpoVWa GIII

Patrick13
Příspěvky: 316
Registrován: 03 říj 2007 18:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrick13 »

milosh píše:
infinity píše:Auto tydne s 50 kw, to si delate kozy ne
Tak posli svoje ne? Vsichni maj plno kecu ale sami se neprihlasej :roll:
Asi ho to hodně sere 50KW mno a co jako TO MILOSH vždyt tuning forum je nasraný krutejma kárama a nepřihlásej se mno uvidíme v lete když bude vše dodělanýv je to divné :-(
http://s16.bitefight.cz/c.php?uid=24517 click pls nic se vam nestane a pomuzete mi :-)

Uživatelský avatar
infinity
Příspěvky: 246
Registrován: 11 bře 2007 20:55
Bydliště: Sev. Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od infinity »

milosh píše:
infinity píše:Auto tydne s 50 kw, to si delate kozy ne
Tak posli svoje ne? Vsichni maj plno kecu ale sami se neprihlasej :roll:
Fabka vypada dobre -to se musi nechat ale proc ze 68ps delat RS look nevim. Kazdopadne po stylingove strance to vypada hezky, jenom spatna motorizace. 50kw pri predjizdeni mohou byt osudnymi.
Chapu, ze mate malo auto...az dodelam par drobnosti na aute a vyfotim, tak to klidne prihlasim....
2.0 Integra Type-R DC2 powered @ http://www.breker.cz - EBC brakes, Buddy Club, Hard Race, Blox, Energy Susp., Megan Racing, Hawk,...
http://www.bc-racing.cz - sportovní a závodní podvozky

Uživatelský avatar
Austin.
Příspěvky: 54
Registrován: 28 lis 2007 10:48
Bydliště: Dubí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Austin. »

bleach píše:
Austin. píše:moje heslo: Japonec až nakonec !!! Takže pro mě Honda civic jasná volba
mozna jsi hlupak a zijes v bludu
pouze nevzdělanec nebo uplný pako může napsat takovejhle názor na někoho koho nezná nikdy neviděl... Prostě to nebudu řešit pro mě jsi hlupák tak akorát ty !!!
HONDA ...... The Power of Dreams

HONDA CIVIC 5g 1.5 66kw (90PS) :drivers:

www.honda-club.cz
www.teplice-tuning.cz
www.forum.honda-club.cz
www.bazar.teplice-tuning.cz

Patrick13
Příspěvky: 316
Registrován: 03 říj 2007 18:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrick13 »

Austin. píše:
bleach píše:
Austin. píše:moje heslo: Japonec až nakonec !!! Takže pro mě Honda civic jasná volba
mozna jsi hlupak a zijes v bludu
pouze nevzdělanec nebo uplný pako může napsat takovejhle názor na někoho koho nezná nikdy neviděl... Prostě to nebudu řešit pro mě jsi hlupák tak akorát ty !!!
Jn podle tvých posledních přispěvku to je pravda :P
http://s16.bitefight.cz/c.php?uid=24517 click pls nic se vam nestane a pomuzete mi :-)

Uživatelský avatar
Austin.
Příspěvky: 54
Registrován: 28 lis 2007 10:48
Bydliště: Dubí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Austin. »

Patrick13 píše:
Austin. píše:
bleach píše: mozna jsi hlupak a zijes v bludu
pouze nevzdělanec nebo uplný pako může napsat takovejhle názor na někoho koho nezná nikdy neviděl... Prostě to nebudu řešit pro mě jsi hlupák tak akorát ty !!!
Jn podle tvých posledních přispěvku to je pravda :P
co je pravda ?
HONDA ...... The Power of Dreams

HONDA CIVIC 5g 1.5 66kw (90PS) :drivers:

www.honda-club.cz
www.teplice-tuning.cz
www.forum.honda-club.cz
www.bazar.teplice-tuning.cz

Patrick13
Příspěvky: 316
Registrován: 03 říj 2007 18:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrick13 »

Austin. píše:
Patrick13 píše:
Austin. píše:pouze nevzdělanec nebo uplný pako může napsat takovejhle názor na někoho koho nezná nikdy neviděl... Prostě to nebudu řešit pro mě jsi hlupák tak akorát ty !!!
Jn podle tvých posledních přispěvku to je pravda :P
co je pravda ?
to co jsi řek o bleachovi
http://s16.bitefight.cz/c.php?uid=24517 click pls nic se vam nestane a pomuzete mi :-)

Uživatelský avatar
Austin.
Příspěvky: 54
Registrován: 28 lis 2007 10:48
Bydliště: Dubí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Austin. »

Patrick13 píše:
Austin. píše:
Patrick13 píše: Jn podle tvých posledních přispěvku to je pravda :P
co je pravda ?
to co jsi řek o bleachovi
díky. že jsi mi dal za pravdu :)
HONDA ...... The Power of Dreams

HONDA CIVIC 5g 1.5 66kw (90PS) :drivers:

www.honda-club.cz
www.teplice-tuning.cz
www.forum.honda-club.cz
www.bazar.teplice-tuning.cz

Uživatelský avatar
Svoby
Příspěvky: 759
Registrován: 22 říj 2007 21:59
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od Svoby »

já jsem dal fábku, ale hodně se mi líbí i hondice.....potřeboval bych dva hlasy :?: kua
:afro:

Patrick13
Příspěvky: 316
Registrován: 03 říj 2007 18:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrick13 »

Austin. píše:
Patrick13 píše:
Austin. píše:co je pravda ?
to co jsi řek o bleachovi
díky. že jsi mi dal za pravdu :)
Myslim že ti to tady řekne každej druhej :roll:
http://s16.bitefight.cz/c.php?uid=24517 click pls nic se vam nestane a pomuzete mi :-)

Uživatelský avatar
kubi
Příspěvky: 7665
Registrován: 05 pro 2006 21:25
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kubi »

Patrick13 píše:
Austin. píše:
Patrick13 píše:to co jsi řek o bleachovi
díky. že jsi mi dal za pravdu :)
Myslim že ti to tady řekne každej druhej :roll:
8)
Nosce te ipsum - know thyself
"Be the change you want to see in the world"
Kadett GSi 16v - "redtop" fan

Gallery: kubi-gsi.rajce.idnes.cz
NABÍZÍM ODBORNÉ PŘEKLADY Z ANGLIČTINY DO ČEŠTINY - VÍCE SZ

vagi
Příspěvky: 725
Registrován: 28 dub 2007 16:42
Bydliště: prague 7
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto týdne - 10.kolo - hlasování

Příspěvek od vagi »

hlas urcite pro fabosa.. jeho auti se mi libi a radsi bych si koupil 3 takovy, nez jednu fabii :D

jinak je to motor 1.5 VTEC-e (ekonom) a ma 66kW

4fabos: skoda, ze jsi nedal jiny fotky, videl jsem uz lepsi.. myslim z letnan.. a taky by to chtelo fotku airbrushe, ten je dokonalej
Ford Focus II '06 1.6i... mrtka lina
exauti | Civic 5G 1.5i sedan | Civic 5G 1.6 VTEC hothatch

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rudi »

kubi píše:
Patrick13 píše:
Austin. píše:díky. že jsi mi dal za pravdu :)
Myslim že ti to tady řekne každej druhej :roll:
8)
hlupákem je ten, kdo nepochopí bleache :D

Uživatelský avatar
L.N.07
Příspěvky: 247
Registrován: 02 kvě 2007 01:15
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od L.N.07 »

infinity píše:
milosh píše:
infinity píše:Auto tydne s 50 kw, to si delate kozy ne
Tak posli svoje ne? Vsichni maj plno kecu ale sami se neprihlasej :roll:
Fabka vypada dobre -to se musi nechat ale proc ze 68ps delat RS look nevim. Kazdopadne po stylingove strance to vypada hezky, jenom spatna motorizace. 50kw pri predjizdeni mohou byt osudnymi.
Chapu, ze mate malo auto...az dodelam par drobnosti na aute a vyfotim, tak to klidne prihlasim....
Nezlobte se na mě, ale existují i lidi, kteří tuní od srdce a motorizace je v těchto případech na druhém místě.
Mám 4 Golfa, který má také pouze 50kW a jde mě u toho auta, aby pěkně vypadalo. Stejně se v Praze nedá jezdit rychle a nárazník je natotata rozflákaný. Někdy Vás nechápu, neustále kritizovat výkon auta :(
Nikdy nevíte proč to dělá a třebá má v garáži ještě Porsche.... na druhou stranu je to úplně jedno, protože někteří z Vás pomluví i to.

P.S.: Jakým výkonem se můžeš pochlubit ty, když tak hezky kritizuješ???
Mám ještě BMW M3 a má 360koní a věř mě jedno, pakliže tady bude fakt pěkný auto a bude mít i těch ušmudlaných 50kW, tak mu dám hlas, protože na tom ten člověk nechal ruce a dělal to s radostí. Toho já si cením mnohem více než neustálého polemyzování o výkonu.

Neber to osobně, je to jen můj názor a mrzí mě jak tady někteří reagují.
Koupím letní pneu 225/35 19" nebo 235/35 19"

milosh
Administrátor
Příspěvky: 8037
Registrován: 03 úno 2004 13:57

Re: Auto týdne - 10.kolo - hlasování

Příspěvek od milosh »

2 LN: Napsal jsi to moc dobre, tady na foru a nejen zde, vseobecne na netu vetsina lidi ma plnou hubu kecu at uz na auta, zensky atd... ale sami se s nicim nepredvedou a jen kecaj a skryvaji se prave za tou identitou kde muzou vystupovat jako dospely a pritom jim treba neni ani 15.

Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 294
Registrován: 05 led 2008 21:46
Bydliště: Frýdek-Místek,Baška,Hodoňovice,Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Tohle bych rek je receno hodne dobre ja sic si taky rypl kvuli tomu jestli to jeste uveze ale jak rikas je to delano s laskou k autu a je odvedeno spousta prace co z toho kdyz mas 300koni ale nic tvou zasluhou a pricinenim napadem a vlastni praci a na ceste jde videt hlavne jedno jak to auto vypada... :wink:

Uživatelský avatar
JouiCZ
Příspěvky: 1171
Registrován: 28 lis 2006 05:40

Příspěvek od JouiCZ »

Fabi 8)
člen http://www.tth.gzk.cz
člen http://www.toyotaclub.cz
1,9dci 88kw MeganeII

Uživatelský avatar
infinity
Příspěvky: 246
Registrován: 11 bře 2007 20:55
Bydliště: Sev. Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto týdne - 10.kolo - hlasování

Příspěvek od infinity »

milosh píše:2 LN: Napsal jsi to moc dobre, tady na foru a nejen zde, vseobecne na netu vetsina lidi ma plnou hubu kecu at uz na auta, zensky atd... ale sami se s nicim nepredvedou a jen kecaj a skryvaji se prave za tou identitou kde muzou vystupovat jako dospely a pritom jim treba neni ani 15.
Uf Jeste, ze nepatrim ani mezi jednu jmenovanou skupinu :) a myslim, ze by zadny rozumny clovek na nejakym foru nemachroval s jeho skvelou pritelkyni - tady jde o jakysi muzsky boj kdo mel lepsi matros a chut porovnavat, ale ten kdo ma stabilne kvalitu tak mlci a tise se smeje.

hanzy: Jde videt jenom jak vypada? Mozna z pohledu divaka/chodce ale kdyz nechas za sebou namachrovaneho majitele auta za 1-2mega, ktery se snazi udelat diru do podlahy, tak jdou videt i kysely obliceje.

L.N. ja se necim chlubit nepotrebuju asi nejsem ten typ, co si neco musi dokazovat na forech, ale abych tu nebyl za 15ti leteho ridice facka, jak nekdo narazi, tak rekneme neco okolo 5,5 kg/ps. preved si to jak chces.
Nekritizuju auta podle vykonu, moc dobre vim, ze vykon neni vse, ale jak jsem se zminil predtim, na jezedeni mi prijde 50 kw jako pomerne malo (pokud teda nejezdim jenom mesto), nedokazu si s tim predstavit jizdu v 5 lidech do kopce a jeste s audiem vzadu, nebo predjizdeni kamionu - z teto stranky mi prijdou podobna auta vcelku nebezpecna co se prakticnosti tyce - i kdybych one auto mel jakkoli rad...

Skoda, ze se u nas tuning dela vetsinou jenom na vzhled. Doufam, ze se v dalsim kole objevi i nejaky vykonove upravene auticko :wink:
2.0 Integra Type-R DC2 powered @ http://www.breker.cz - EBC brakes, Buddy Club, Hard Race, Blox, Energy Susp., Megan Racing, Hawk,...
http://www.bc-racing.cz - sportovní a závodní podvozky

Uživatelský avatar
L.N.07
Příspěvky: 247
Registrován: 02 kvě 2007 01:15
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto týdne - 10.kolo - hlasování

Příspěvek od L.N.07 »

Infinity, já tě celkem chápu, jenomže ty jsi si odpověděl na svoji první "blbou reakci" sám - (Auto tydne s 50 kw, to si delate kozy ne). Nikdy nevíš, zdali ten člověk například doopravdy nejezdí jen po městě nebo má v garáži střelu, kterou se potřebuje odreagovat atd atd. Třeba v tom hrajou roli i peníze, co ty víš??!!

Bohužel tě do té výše uvedené skupiny zařadit musím, protože jsi začal kritizovat výkon a přesně tak jak jsi psal, když máš 5,5 kg/ps (dle váhy do cca. 300koní), tak jsi právě měl být ten který přihlíží a směje se a nenapsat do fora takový nesmysl.
Já jsem dlouho jen přihlížel, ale už jsem prostě reagovat musel.

Tím co jsi napsal, jsi svým způsobem potvrdil, že jsi napsal totální nesmysl. Fakt se na mě nezlob, ale je to tak. Protiřečíš si.


P.S.: Lama - Plně s tebou souhlasím. I kdyby to auto mělo jen 30kW a bude hezčí a propracovanější, tak obdrží i odemne hlas.
Koupím letní pneu 225/35 19" nebo 235/35 19"

Uživatelský avatar
Tweety
Příspěvky: 671
Registrován: 05 kvě 2006 17:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tweety »

Nestojím za stejným názorem, že výkon je vše. Ale ať si o tom myslí kdo chce co chce, taky nejsem zastáncem tuningu na 1.2 Fabiích a 1.4 Golfech, aniž bych nyní chtěl někoho urazit.

A moc bych si přál, kdyby tu slovo tuning v budoucnu znamenalo totéž, co se již objevuje v německu nebo švédsku. Bohužel zde je to zatím opravdu přehlídka pouze plastů, které si každý může koupit v tuningshopu nacházejícím se na skoro každém druhém rohu, mrsknout auto někomu do dílny a za týden si pro něho přijet. Potom člověk přijede na sraz a vedle sebe stojí 10 identických Golfů pouze s rozdílnou barvou.

Nicméně považujte můj názor pouze jako jeden z mnoha, v tomto kole dávám hlas Fabii, jelikož je hezky decentně zpracováná, což se mi moc líbí 8)
exE30 320i R6
exE36 328i Cabrio M-packet
E30 325i Touring M-tech II

Uživatelský avatar
King
Příspěvky: 161
Registrován: 17 srp 2007 08:56
Bydliště: Highland (New Town)

Příspěvek od King »

Fabia by Bobik 8)

Uživatelský avatar
infinity
Příspěvky: 246
Registrován: 11 bře 2007 20:55
Bydliště: Sev. Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od infinity »

Musim uznat, ze tento tyden neni moc pestry vyber (ale jsem rad, ze aspon nejaky) a proto sklapnu a nebudu tady rozebirat diskuzi ktera nikam nevede :wink:

Patrick13
Příspěvky: 316
Registrován: 03 říj 2007 18:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrick13 »

Rudi píše:
kubi píše:
Patrick13 píše:Myslim že ti to tady řekne každej druhej :roll:
8)
hlupákem je ten, kdo nepochopí bleache :D
A pochopí ho někdo takejch 80% lidí z tuning fora jsou teda podle tebe hlupáci??? :roll:
http://s16.bitefight.cz/c.php?uid=24517 click pls nic se vam nestane a pomuzete mi :-)

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rudi »

Patrick13 píše:
Rudi píše:
kubi píše: 8)
hlupákem je ten, kdo nepochopí bleache :D
A pochopí ho někdo takejch 80% lidí z tuning fora jsou teda podle tebe hlupáci??? :roll:
takovejch 60% lidí ho tu už dávno pochopil a nebál bych se říct, že včetně adminů, takže chyba bude asi u tebe :D

Zamčeno

Zpět na „Auto týdne“