Pravidelné čtvrteční srazy !!!!!!!

Tuningová scéna ve Brně a okolí
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ivan
Administrátor
Příspěvky: 3794
Registrován: 04 úno 2004 09:41
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidelné čtvrteční srazy !!!!!!!

Příspěvek od Ivan »

Ne, Speedy, to si samozřejmě nemyslím, ale to není hlavní důvod, proč tam nejezdím. Nicméně vy tady asi nikdo nechápete pravidla svobodné diskuze. Já jsem napsal svůj názor. Vy si mějte jakýkoli jiný, k UH klidně jezděte v pondělí, úterý, středu, pátek, sobotu i neděli... Hlavně se už přestaňte navážet do někoho, kdo si nemyslí, že "srazy u UH jsou to nejlepší", co může pro tunera být, OK? ;-)

Jardafox
Moderátor
Příspěvky: 6530
Registrován: 02 srp 2004 11:27

Příspěvek od Jardafox »

já pořád nevím co bys od toho jako chtěl odčekávat když tam nikdo nic neorganizuje, může tam přijet kde jaká sériovka, atd....já tam spíš jezdím pokecat s někým známým, třeba se i s novejma lidma seznámit, podívat se na pár blbečků, jak si tam kurví auta, kouknout na nóbl děfky co se tam kolem motají, nikdy od toho nic moc nečekám 8)
Fiat Panda 1.2 >> AR 155 2.0 TS >> BMW E30 318i >> AR Giulietta 2.0 TD >> Ford Sierra 2.0i DOHC >> Saab 9000 CSE 2.0t >> AR 164 2.5 TD >> Ford Sierra 2.0i >> Lancia Lybra 2.4jtd

Uživatelský avatar
SPEEDY
Příspěvky: 4731
Registrován: 06 srp 2004 11:06
Bydliště: Brno / Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidelné čtvrteční srazy !!!!!!!

Příspěvek od SPEEDY »

Ivane, já se do nikoho nenavážím, jen mi přišlo nesmyslný tvrdit, že díky tomu, že jezdím k UH mi na 100% vykradou auto. Věřím tomu, že většině těch, kterým se to stalo, to nebylo díky UH, ale díky tomu, že mají svoje auto prostě něčím zajímavý a tím i lákavý pro zloděje a místo, kde parkují na to imho nemá v podstatě vliv.
Osobně bych řekl, že čtvrteční srazy u UH jsou už pro Brno takový zažitý, že se tam tuneři (i jen netuneři jako já) slezou a pokecají ;)
EXPRESNÍ PŘEPRAVA KUSOVÝCH ZÁSILEK NA TRASE BRNO - PRAHA - BRNO TÝŽ DEN OD PODÁNÍ - INFO: 608 771 206

Uživatelský avatar
Ivan
Administrátor
Příspěvky: 3794
Registrován: 04 úno 2004 09:41
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidelné čtvrteční srazy !!!!!!!

Příspěvek od Ivan »

No, Speedy, já jsem taky nikdy netvrdil, že ten, kdo jezdí k UH, tak mu na 100% vykradou auto :D
A to, že k UH jezdíte pokecat a pokukovat po autech, to Vám samozřejmě neberu... ;-) Já ale budu trávit svůj čas hodnotněji :?:

MComb
Příspěvky: 2590
Registrován: 05 říj 2004 12:25

Příspěvek od MComb »

Bla bla bla bla....... hoši notak už to stačilo ne? :wink:

Uživatelský avatar
Ivan
Administrátor
Příspěvky: 3794
Registrován: 04 úno 2004 09:41
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

:D :D

Uživatelský avatar
Katy
Příspěvky: 819
Registrován: 08 úno 2006 21:29
Bydliště: jih Moravy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katy »

hehe, si dovolim poznamku, ze na UH jsem byla loni max 3x a letos zrovna vcera jen proto ze nebylo co delat, domluvli jsme se s kamosema a cekala jsem ze zas pokecam se znamyma (jak se stalo) ;) jinak jak na "tcb" kdysi zaznelo - anarchie,jo zavladla tam. pochybuji ze kdyby si to vzal nekdo pod palec tak to bude lepsi... nekteri ucastnici jsou nepolepsitelni a na tu chvili co se to tam sejde to nema cenu :roll:
jiank me auto vykradli ted v zime a to UH nejsou :lol: kdyz se tim nekdo zivi a objizdi rajony co vecer tak je fuck kde se ukazujes ... kazdopadne jsou to mrdky co čorujou.usekat ruce :x

toitoi : co jsi tak cumel na tech semaforech ? :)))))

Uživatelský avatar
Celica2.0GTI
Příspěvky: 1030
Registrován: 23 čer 2005 21:43

Re: Pravidelné čtvrteční srazy !!!!!!!

Příspěvek od Celica2.0GTI »

Ivan píše:Ne, Speedy, to si samozřejmě nemyslím, ale to není hlavní důvod, proč tam nejezdím. Nicméně vy tady asi nikdo nechápete pravidla svobodné diskuze. Já jsem napsal svůj názor. Vy si mějte jakýkoli jiný, k UH klidně jezděte v pondělí, úterý, středu, pátek, sobotu i neděli... Hlavně se už přestaňte navážet do někoho, kdo si nemyslí, že "srazy u UH jsou to nejlepší", co může pro tunera být, OK? ;-)
Nikdo neříká že ty srazy jsou nějak super napadli jsem tě kvůli tomu že jsou u tebe všichni lidi co tam jezdí debili tohle už není svobodnej názor to je prostě urážka aniž bys je osobně znal označuješ všechny za debila takovej názor může mít jen opravdovej debil. :x

Jardafox
Moderátor
Příspěvky: 6530
Registrován: 02 srp 2004 11:27

Příspěvek od Jardafox »

Katy píše:hehe, si dovolim poznamku, ze na UH jsem byla loni max 3x a letos zrovna vcera jen proto ze nebylo co delat, domluvli jsme se s kamosema a cekala jsem ze zas pokecam se znamyma (jak se stalo) ;) jinak jak na "tcb" kdysi zaznelo - anarchie,jo zavladla tam. pochybuji ze kdyby si to vzal nekdo pod palec tak to bude lepsi... nekteri ucastnici jsou nepolepsitelni a na tu chvili co se to tam sejde to nema cenu :roll:
jiank me auto vykradli ted v zime a to UH nejsou :lol: kdyz se tim nekdo zivi a objizdi rajony co vecer tak je fuck kde se ukazujes ... kazdopadne jsou to mrdky co čorujou.usekat ruce :x

toitoi : co jsi tak cumel na tech semaforech ? :)))))
a jsem i troubil že :lol: :lol: no ale první ste čuměli vy dva ne? já bych si vás nevšiml kdyby mně to neřekl ten jak se mnou jel, jinak koukám že punto vypadá líp a líp 8)
Fiat Panda 1.2 >> AR 155 2.0 TS >> BMW E30 318i >> AR Giulietta 2.0 TD >> Ford Sierra 2.0i DOHC >> Saab 9000 CSE 2.0t >> AR 164 2.5 TD >> Ford Sierra 2.0i >> Lancia Lybra 2.4jtd

Uživatelský avatar
SPEEDY
Příspěvky: 4731
Registrován: 06 srp 2004 11:06
Bydliště: Brno / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SPEEDY »

toitoi píše:
Katy píše:hehe, si dovolim poznamku, ze na UH jsem byla loni max 3x a letos zrovna vcera jen proto ze nebylo co delat, domluvli jsme se s kamosema a cekala jsem ze zas pokecam se znamyma (jak se stalo) ;) jinak jak na "tcb" kdysi zaznelo - anarchie,jo zavladla tam. pochybuji ze kdyby si to vzal nekdo pod palec tak to bude lepsi... nekteri ucastnici jsou nepolepsitelni a na tu chvili co se to tam sejde to nema cenu :roll:
jiank me auto vykradli ted v zime a to UH nejsou :lol: kdyz se tim nekdo zivi a objizdi rajony co vecer tak je fuck kde se ukazujes ... kazdopadne jsou to mrdky co čorujou.usekat ruce :x

toitoi : co jsi tak cumel na tech semaforech ? :)))))
a jsem i troubil že :lol: :lol: no ale první ste čuměli vy dva ne? já bych si vás nevšiml kdyby mně to neřekl ten jak se mnou jel, jinak koukám že punto vypadá líp a líp 8)
Ten, co je s Tebou byl Kujon, ne? :lol:
EXPRESNÍ PŘEPRAVA KUSOVÝCH ZÁSILEK NA TRASE BRNO - PRAHA - BRNO TÝŽ DEN OD PODÁNÍ - INFO: 608 771 206

Jardafox
Moderátor
Příspěvky: 6530
Registrován: 02 srp 2004 11:27

Příspěvek od Jardafox »

SPEEDY píše:
toitoi píše:
Katy píše:hehe, si dovolim poznamku, ze na UH jsem byla loni max 3x a letos zrovna vcera jen proto ze nebylo co delat, domluvli jsme se s kamosema a cekala jsem ze zas pokecam se znamyma (jak se stalo) ;) jinak jak na "tcb" kdysi zaznelo - anarchie,jo zavladla tam. pochybuji ze kdyby si to vzal nekdo pod palec tak to bude lepsi... nekteri ucastnici jsou nepolepsitelni a na tu chvili co se to tam sejde to nema cenu :roll:
jiank me auto vykradli ted v zime a to UH nejsou :lol: kdyz se tim nekdo zivi a objizdi rajony co vecer tak je fuck kde se ukazujes ... kazdopadne jsou to mrdky co čorujou.usekat ruce :x

toitoi : co jsi tak cumel na tech semaforech ? :)))))
a jsem i troubil že :lol: :lol: no ale první ste čuměli vy dva ne? já bych si vás nevšiml kdyby mně to neřekl ten jak se mnou jel, jinak koukám že punto vypadá líp a líp 8)
Ten, co je s Tebou byl Kujon, ne? :lol:
no ba 8) :lol:
Fiat Panda 1.2 >> AR 155 2.0 TS >> BMW E30 318i >> AR Giulietta 2.0 TD >> Ford Sierra 2.0i DOHC >> Saab 9000 CSE 2.0t >> AR 164 2.5 TD >> Ford Sierra 2.0i >> Lancia Lybra 2.4jtd

Uživatelský avatar
Ivan
Administrátor
Příspěvky: 3794
Registrován: 04 úno 2004 09:41
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidelné čtvrteční srazy !!!!!!!

Příspěvek od Ivan »

Celica2.0GTI píše:
Ivan píše:Ne, Speedy, to si samozřejmě nemyslím, ale to není hlavní důvod, proč tam nejezdím. Nicméně vy tady asi nikdo nechápete pravidla svobodné diskuze. Já jsem napsal svůj názor. Vy si mějte jakýkoli jiný, k UH klidně jezděte v pondělí, úterý, středu, pátek, sobotu i neděli... Hlavně se už přestaňte navážet do někoho, kdo si nemyslí, že "srazy u UH jsou to nejlepší", co může pro tunera být, OK? ;-)
Nikdo neříká že ty srazy jsou nějak super napadli jsem tě kvůli tomu že jsou u tebe všichni lidi co tam jezdí debili tohle už není svobodnej názor to je prostě urážka aniž bys je osobně znal označuješ všechny za debila takovej názor může mít jen opravdovej debil. :x
Napsal jsem blbečci, ne debilové. A je to svobodnej názor, stejně jako Ty si myslíš, že já jsem "opravdovej debil". Je zajímavé, že se ozýváš jen Ty... možná, že se v mém příspěvku vidíš :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Celica2.0GTI
Příspěvky: 1030
Registrován: 23 čer 2005 21:43

Re: Pravidelné čtvrteční srazy !!!!!!!

Příspěvek od Celica2.0GTI »

Ivan píše:
Celica2.0GTI píše:
Ivan píše:Ne, Speedy, to si samozřejmě nemyslím, ale to není hlavní důvod, proč tam nejezdím. Nicméně vy tady asi nikdo nechápete pravidla svobodné diskuze. Já jsem napsal svůj názor. Vy si mějte jakýkoli jiný, k UH klidně jezděte v pondělí, úterý, středu, pátek, sobotu i neděli... Hlavně se už přestaňte navážet do někoho, kdo si nemyslí, že "srazy u UH jsou to nejlepší", co může pro tunera být, OK? ;-)
Nikdo neříká že ty srazy jsou nějak super napadli jsem tě kvůli tomu že jsou u tebe všichni lidi co tam jezdí debili tohle už není svobodnej názor to je prostě urážka aniž bys je osobně znal označuješ všechny za debila takovej názor může mít jen opravdovej debil. :x
Napsal jsem blbečci, ne debilové. A je to svobodnej názor, stejně jako Ty si myslíš, že já jsem "opravdovej debil". Je zajímavé, že se ozýváš jen Ty... možná, že se v mém příspěvku vidíš :lol: :lol:
Jo ozývám se protože nemám rád lidi jako ty ale tebe nemá rád skoro nikdo jen to tak nedávají najevo :x

Uživatelský avatar
Ivan
Administrátor
Příspěvky: 3794
Registrován: 04 úno 2004 09:41
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidelné čtvrteční srazy !!!!!!!

Příspěvek od Ivan »

Celica2.0GTI píše:
Ivan píše:
Celica2.0GTI píše: Nikdo neříká že ty srazy jsou nějak super napadli jsem tě kvůli tomu že jsou u tebe všichni lidi co tam jezdí debili tohle už není svobodnej názor to je prostě urážka aniž bys je osobně znal označuješ všechny za debila takovej názor může mít jen opravdovej debil. :x
Napsal jsem blbečci, ne debilové. A je to svobodnej názor, stejně jako Ty si myslíš, že já jsem "opravdovej debil". Je zajímavé, že se ozýváš jen Ty... možná, že se v mém příspěvku vidíš :lol: :lol:
Jo ozývám se protože nemám rád lidi jako ty ale tebe nemá rád skoro nikdo jen to tak nedávají najevo :x
Tak jo, tak mě neměj rád :lol: :lol: A jinak kolik Ti je roků, prosímtě? :D

Uživatelský avatar
=nYx=
Příspěvky: 38
Registrován: 04 kvě 2004 19:40
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od =nYx= »

Zbyňa je COOL,
Já taky nemám Ivánka rád, je chytrej, společensky úspěšnej, zdravej, fyzicky zdatnej a ještě k tomu má pěknou holku a rychlý fáro, prostě ho nenávidím a všechny jemu podobný. Jo a ještě má zazobaný rodiče a nic od nich nepotřebuje s tím mě sere nejvíc..... :) :) :D :D

Uživatelský avatar
Ivan
Administrátor
Příspěvky: 3794
Registrován: 04 úno 2004 09:41
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

=nYx= píše:Zbyňa je COOL,
Já taky nemám Ivánka rád, je chytrej, společensky úspěšnej, zdravej, fyzicky zdatnej a ještě k tomu má pěknou holku a rychlý fáro, prostě ho nenávidím a všechny jemu podobný. Jo a ještě má zazobaný rodiče a nic od nich nepotřebuje s tím mě sere nejvíc..... :) :) :D :D
Jojo, Zbyňa je COOL,
jinak já třeba nesnáším =nYxe=, je šikovnej, umí vydělat peníze, je to koumák, má rychlejší a hezčí fáro než já, má nádhernou přítelkyni a mohutné bicepsy a k tomu všemu je hrozně fajn, prostě mě ale leze na nervy spolu se všemi jeho kamarády :D :D :smich2:

Prostě nemůžete mít rádi všechny lidi na světě, že, Honzíku? ;-)

Uživatelský avatar
=nYx=
Příspěvky: 38
Registrován: 04 kvě 2004 19:40
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidelné čtvrteční srazy !!!!!!!

Příspěvek od =nYx= »

To je atmosféra která by měla vládnout na fooru....:-)

Uživatelský avatar
MarAt
Příspěvky: 682
Registrován: 10 říj 2004 11:10
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidelné čtvrteční srazy !!!!!!!

Příspěvek od MarAt »

A já vás nemám rád oba,protože si to vodíte ve sprintech a já se dívám na motor v garáži...
crx 4x4 boosted- 10.23s
8x národní rekord ve sprintu na 1/4míle
exige gt3,gsx,mr2,200sx aj.
www.marat.cz

Uživatelský avatar
Ivan
Administrátor
Příspěvky: 3794
Registrován: 04 úno 2004 09:41
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidelné čtvrteční srazy !!!!!!!

Příspěvek od Ivan »

MarAt píše:A já vás nemám rád oba,protože si to vodíte ve sprintech a já se dívám na motor v garáži...
No, na Tebe jsem taky alergickej :D

Uživatelský avatar
=nYx=
Příspěvky: 38
Registrován: 04 kvě 2004 19:40
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidelné čtvrteční srazy !!!!!!!

Příspěvek od =nYx= »

Ivan píše:
MarAt píše:A já vás nemám rád oba,protože si to vodíte ve sprintech a já se dívám na motor v garáži...
No, na Tebe jsem taky alergickej :D

Marate, ty ejektore, my už jsme trapní, protože už jen vysvětlujem proč nejsme první, ale ty si ještě stále můžeš hýčkat famózní představy o svých hvězdných výkonech. Apropo doufám, že po neděli všichni uvidíme sheet z brždění tvého motoru..... 8) 8) 8) na nějž netrpělivě čeká široká tunerská nejen Moravská obec :D

Uživatelský avatar
SPEEDY
Příspěvky: 4731
Registrován: 06 srp 2004 11:06
Bydliště: Brno / Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidelné čtvrteční srazy !!!!!!!

Příspěvek od SPEEDY »

nYx a Ivan: Vy jste se tak dlouho hledali, až se ucho utrhlo.. :lol: :lol: :lol:
EXPRESNÍ PŘEPRAVA KUSOVÝCH ZÁSILEK NA TRASE BRNO - PRAHA - BRNO TÝŽ DEN OD PODÁNÍ - INFO: 608 771 206

psena
Příspěvky: 12
Registrován: 02 bře 2006 11:05
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od psena »

Jsem uspesnej,zdravej, mam moooc sexy pritelkyni, docela rychly faro jen ty bicepsy chybi...myslite, ze mam mit mindrak?
Ze ja vul u te atletiky nezustal...takhle se na zadnym srazu ukazat nemuzu....teda maximalne u UH :D
BMW M5

Uživatelský avatar
=nYx=
Příspěvky: 38
Registrován: 04 kvě 2004 19:40
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od =nYx= »

No skoro jo :) :) ale zeptej se Speedyho jaxe to řeší 8) 8) 8)

Uživatelský avatar
SPEEDY
Příspěvky: 4731
Registrován: 06 srp 2004 11:06
Bydliště: Brno / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SPEEDY »

=nYx= píše:No skoro jo :) :) ale zeptej se Speedyho jaxe to řeší 8) 8) 8)
Mně??? :shock:

Já o tom nic nevím, jsem ošklivej, neúspěšnej, nemocnej, místo bicepsů špeky, přítelkyni nemám a rychlý auto už vůbec ne.. :?: :D
EXPRESNÍ PŘEPRAVA KUSOVÝCH ZÁSILEK NA TRASE BRNO - PRAHA - BRNO TÝŽ DEN OD PODÁNÍ - INFO: 608 771 206

Uživatelský avatar
Celica2.0GTI
Příspěvky: 1030
Registrován: 23 čer 2005 21:43

Příspěvek od Celica2.0GTI »

SPEEDY píše:
=nYx= píše:No skoro jo :) :) ale zeptej se Speedyho jaxe to řeší 8) 8) 8)
Mně??? :shock:

Já o tom nic nevím, jsem ošklivej, neúspěšnej, nemocnej, místo bicepsů špeky, přítelkyni nemám a rychlý auto už vůbec ne.. :?: :D
Ale máš aparaturu že ti z toho skáče stěrač ne

Uživatelský avatar
SPEEDY
Příspěvky: 4731
Registrován: 06 srp 2004 11:06
Bydliště: Brno / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SPEEDY »

Celica2.0GTI píše:
SPEEDY píše:
=nYx= píše:No skoro jo :) :) ale zeptej se Speedyho jaxe to řeší 8) 8) 8)
Mně??? :shock:

Já o tom nic nevím, jsem ošklivej, neúspěšnej, nemocnej, místo bicepsů špeky, přítelkyni nemám a rychlý auto už vůbec ne.. :?: :D
Ale máš aparaturu že ti z toho skáče stěrač ne
Chceš rejpat? :P
EXPRESNÍ PŘEPRAVA KUSOVÝCH ZÁSILEK NA TRASE BRNO - PRAHA - BRNO TÝŽ DEN OD PODÁNÍ - INFO: 608 771 206

Uživatelský avatar
Goldies
Příspěvky: 2701
Registrován: 04 čer 2004 06:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidelné čtvrteční srazy !!!!!!!

Příspěvek od Goldies »

Copak je to rejpani?
Japonci na konci
Nissan Pathfinder - jen tak na práci
Honda Civic 8g 1.8 V-tec - jen tak pro ženu
Toyota MR2 ZZW30 2ZZ - jen tak pro radost
Yamaha Majesty 250 - jen tak na lítačku

Uživatelský avatar
Celica2.0GTI
Příspěvky: 1030
Registrován: 23 čer 2005 21:43

Re: Pravidelné čtvrteční srazy !!!!!!!

Příspěvek od Celica2.0GTI »

Goldies píše:Copak je to rejpani?
Taky to neznám to bude nějaký cizý slovo to jsme se ve škole neučili

Uživatelský avatar
Z_P
Příspěvky: 127
Registrován: 19 dub 2004 22:12
Bydliště: -=Brunn=-
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Z_P »

Ivan píše:
=nYx= píše:Zbyňa je COOL,
Já taky nemám Ivánka rád, je chytrej, společensky úspěšnej, zdravej, fyzicky zdatnej a ještě k tomu má pěknou holku a rychlý fáro, prostě ho nenávidím a všechny jemu podobný. Jo a ještě má zazobaný rodiče a nic od nich nepotřebuje s tím mě sere nejvíc..... :) :) :D :D
Jojo, Zbyňa je COOL,
jinak já třeba nesnáším =nYxe=, je šikovnej, umí vydělat peníze, je to koumák, má rychlejší a hezčí fáro než já, má nádhernou přítelkyni a mohutné bicepsy a k tomu všemu je hrozně fajn, prostě mě ale leze na nervy spolu se všemi jeho kamarády :D :D :smich2:

Prostě nemůžete mít rádi všechny lidi na světě, že, Honzíku? ;-)
Jeee kluci co vy jste si na me po tydnu vzpomeli... :shock:
popravde ted nechápu,v jakym smyslu to je mysleny...
skoro sem se lekl ze budu muset prodat vsechny auta co mam a prihlasit se na pracaku abych vam taky zavidel.. :wink:

Ne, narovinu..myslel jsem ze zrovna my nakej problem spolu nemame,kdyz pominu otazku TCB a UH... :?:
no ,pokud si to myslim spatne tak mi to hlavne dejte vedet.. at vas teda zacnu nenavidet zavidet a vubec zapsat si vas do denicku nepratel spolecne s vyrobou vasich WOODOO panenek... :D :wink:

Tak slunce v dusi..astar hamman..a vrtule navzdy... :plaz:
www.edepo.cz
E36 320i coupe
Golf I 1.6 TD

Uživatelský avatar
Ivan
Administrátor
Příspěvky: 3794
Registrován: 04 úno 2004 09:41
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidelné čtvrteční srazy !!!!!!!

Příspěvek od Ivan »

Neboj, Zbyňku, je to myšlený v tom nejlepším. A myslíme to upřímně :-) Slunce v duši :lol:

Odpovědět

Zpět na „Brno“