Pravidelné čtvrteční srazy !!!!!!!

Tuningová scéna ve Brně a okolí
Odpovědět
Uživatelský avatar
Vecernicek
Příspěvky: 982
Registrován: 29 říj 2005 09:54
Bydliště: Btrnio
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidelné čtvrteční srazy !!!!!!!

Příspěvek od Vecernicek »

Nikdo normální tam už nejezdí. Teda jezdí, ale ne ve čtvrtek :D :lol:
VW Golf 2♂ 1,8 8V 66kW/90PS/5250 137Nm/3000
Seat Toledo Magnus ♂ 1,9 8V TDI 66kW/90PS/4000 202Nm/1900
And PRV

Jardafox
Moderátor
Příspěvky: 6530
Registrován: 02 srp 2004 11:27

Příspěvek od Jardafox »

byl jsem tam teď ve čtvrtek a byly tam tři auta včetně mně + dvě co jenom projeli, takže celkem pět aut, super, ale na druhou stranu není ještě ani duben
Fiat Panda 1.2 >> AR 155 2.0 TS >> BMW E30 318i >> AR Giulietta 2.0 TD >> Ford Sierra 2.0i DOHC >> Saab 9000 CSE 2.0t >> AR 164 2.5 TD >> Ford Sierra 2.0i >> Lancia Lybra 2.4jtd

Uživatelský avatar
Ilona
Příspěvky: 6
Registrován: 24 bře 2006 14:50
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ilona »

toitoi píše:byl jsem tam teď ve čtvrtek a byly tam tři auta včetně mně + dvě co jenom projeli, takže celkem pět aut, super, ale na druhou stranu není ještě ani duben
Týýý wogoo a to jste se tam všichni vešli jo? :shock: :wink:
No koukám že díky dlouhé zimě je to zatím mrtvoučký :mad:
fiat coupé 2.0 16V

Uživatelský avatar
Celica2.0GTI
Příspěvky: 1030
Registrován: 23 čer 2005 21:43

Re: Pravidelné čtvrteční srazy !!!!!!!

Příspěvek od Celica2.0GTI »

Ivan píše:A heleme se - potrefená husa nejvíc kejhá :-) Prosímtě nebuď tak vztahovačnej, ještě řekni, že to není pravda. Čest výjimkám.
Jen jsem reagoval na tvůj názor na lidi a mysli si co chceš jestli je to v tvým případě tedy vůbec možný

Uživatelský avatar
Ivan
Administrátor
Příspěvky: 3794
Registrován: 04 úno 2004 09:41
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidelné čtvrteční srazy !!!!!!!

Příspěvek od Ivan »

Celica2.0GTI píše:
Ivan píše:A heleme se - potrefená husa nejvíc kejhá :-) Prosímtě nebuď tak vztahovačnej, ještě řekni, že to není pravda. Čest výjimkám.
Jen jsem reagoval na tvůj názor na lidi a mysli si co chceš jestli je to v tvým případě tedy vůbec možný
Ano, budu si myslet co chci, jestli dovolíš, tak je to moje právo. A jestli jsi názoru, že k UH jezdí samí inteligentní, vzdělaní a přemýšliví lidé, kteří si nepotřebují nic dokazovat, tak je mi Tě líto :?:

Jardafox
Moderátor
Příspěvky: 6530
Registrován: 02 srp 2004 11:27

Příspěvek od Jardafox »

koukám ivánek je docela povýšenej, nj budoucí právník, vy studenti práv ste vopravdu všichni stejní
Fiat Panda 1.2 >> AR 155 2.0 TS >> BMW E30 318i >> AR Giulietta 2.0 TD >> Ford Sierra 2.0i DOHC >> Saab 9000 CSE 2.0t >> AR 164 2.5 TD >> Ford Sierra 2.0i >> Lancia Lybra 2.4jtd

Uživatelský avatar
Ivan
Administrátor
Příspěvky: 3794
Registrován: 04 úno 2004 09:41
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

toitoi píše:koukám ivánek je docela povýšenej, nj budoucí právník, vy studenti práv ste vopravdu všichni stejní
Na tom není nic povýšeneckého, jen konstatuji, jak se věci mají.

Uživatelský avatar
Celica2.0GTI
Příspěvky: 1030
Registrován: 23 čer 2005 21:43

Re: Pravidelné čtvrteční srazy !!!!!!!

Příspěvek od Celica2.0GTI »

Ivan píše:
Celica2.0GTI píše:
Ivan píše:A heleme se - potrefená husa nejvíc kejhá :-) Prosímtě nebuď tak vztahovačnej, ještě řekni, že to není pravda. Čest výjimkám.
Jen jsem reagoval na tvůj názor na lidi a mysli si co chceš jestli je to v tvým případě tedy vůbec možný
Ano, budu si myslet co chci, jestli dovolíš, tak je to moje právo. A jestli jsi názoru, že k UH jezdí samí inteligentní, vzdělaní a přemýšliví lidé, kteří si nepotřebují nic dokazovat, tak je mi Tě líto :?:
A jestli si ty myslíš že tam jezdí jen debilové,nevzdělaní a nepřemýšlivý lidé, kteří jen machrují tak si to mysli ale uvědom si že tam nejezdí jen lidi jako ty ty rádoby inteligente

Uživatelský avatar
Ivan
Administrátor
Příspěvky: 3794
Registrován: 04 úno 2004 09:41
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidelné čtvrteční srazy !!!!!!!

Příspěvek od Ivan »

Celico, už prosímtě přestaň - svým pravopisem neustále dokazuješ, že jsi asi nechodil na základní školu.

Já myslím, že většině rozumných lidí je jasné, jak to u UH probíhá. Už to není takové, jako když jsme to tam zakládali. Euforie je pryč, vzpomínejme rádi. :-)

A jestli se Ti tam líbí, tak prosím. Mně je opravdu jedno, kam jezdíš a kde trávíš svůj čas - nejsem Tvůj rodič ani opatrovník. Já jsem jen napsal, co si myslím. A jestli Tě moc štve, když někdo vyjádří svůj názor, tak to je bohužel jen a pouze Tvůj problém...

Uživatelský avatar
Celica2.0GTI
Příspěvky: 1030
Registrován: 23 čer 2005 21:43

Re: Pravidelné čtvrteční srazy !!!!!!!

Příspěvek od Celica2.0GTI »

Ivan píše:Celico, už prosímtě přestaň - svým pravopisem neustále dokazuješ, že jsi asi nechodil na základní školu.

Já myslím, že většině rozumných lidí je jasné, jak to u UH probíhá. Už to není takové, jako když jsme to tam zakládali. Euforie je pryč, vzpomínejme rádi. :-)

A jestli se Ti tam líbí, tak prosím. Mně je opravdu jedno, kam jezdíš a kde trávíš svůj čas - nejsem Tvůj rodič ani opatrovník. Já jsem jen napsal, co si myslím. A jestli Tě moc štve, když někdo vyjádří svůj názor, tak to je bohužel jen a pouze Tvůj problém...
Mně neštve že jsi vyjádřil svůj názor jen mně sere to že jsi natolik tupej že můžeš prohlásit o 300 lidech který se tam občas sejdou že je jeden vedle druhýho debil.

Uživatelský avatar
Ivan
Administrátor
Příspěvky: 3794
Registrován: 04 úno 2004 09:41
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidelné čtvrteční srazy !!!!!!!

Příspěvek od Ivan »

Tak když jsem podle Tebe tak tupej, tak to bych tam měl asi taky začít znovu jezdit - abych zapadl :lol:

Jardafox
Moderátor
Příspěvky: 6530
Registrován: 02 srp 2004 11:27

Re: Pravidelné čtvrteční srazy !!!!!!!

Příspěvek od Jardafox »

Celica2.0GTI píše:
Ivan píše:Celico, už prosímtě přestaň - svým pravopisem neustále dokazuješ, že jsi asi nechodil na základní školu.

Já myslím, že většině rozumných lidí je jasné, jak to u UH probíhá. Už to není takové, jako když jsme to tam zakládali. Euforie je pryč, vzpomínejme rádi. :-)

A jestli se Ti tam líbí, tak prosím. Mně je opravdu jedno, kam jezdíš a kde trávíš svůj čas - nejsem Tvůj rodič ani opatrovník. Já jsem jen napsal, co si myslím. A jestli Tě moc štve, když někdo vyjádří svůj názor, tak to je bohužel jen a pouze Tvůj problém...
Mně neštve že jsi vyjádřil svůj názor jen mně sere to že jsi natolik tupej že můžeš prohlásit o 300 lidech který se tam občas sejdou že je jeden vedle druhýho debil.

8)
Fiat Panda 1.2 >> AR 155 2.0 TS >> BMW E30 318i >> AR Giulietta 2.0 TD >> Ford Sierra 2.0i DOHC >> Saab 9000 CSE 2.0t >> AR 164 2.5 TD >> Ford Sierra 2.0i >> Lancia Lybra 2.4jtd

Uživatelský avatar
Ivan
Administrátor
Příspěvky: 3794
Registrován: 04 úno 2004 09:41
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidelné čtvrteční srazy !!!!!!!

Příspěvek od Ivan »

Jste dobří, kluci 8) 8) :lol:

psena
Příspěvky: 12
Registrován: 02 bře 2006 11:05
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od psena »

Ty srazy jsou takhle "stejny" uz dost dlouho, pokud tam nemam kamose a stavim se tam jen kdyz jedu kolem, tak je to tak na 2 cigarka, pak uz tam nic zvlastniho k videni neni.
Preferuji srazy, kde mam bud kamose, nebo kde se neco deje, tedy srazy na akruhu atd...divat se stale na stejny auta je opravdu hloupy.
Jinak, urcite bych nerekl ze na srazy u UH jezdi debilove, to je prilis silne slovo, jen prumerny vek je dost mimo moji vrstvu.... :?:
BMW M5

Jardafox
Moderátor
Příspěvky: 6530
Registrován: 02 srp 2004 11:27

Příspěvek od Jardafox »

tak včera tam bylo docela živo, ale koukal jsem kolik se tam najde kokotů co tam mezi lidma jezdíjou jak prasata, gumujou a hrajou si kdo ví na co, přitom mají vraky největší :(
Fiat Panda 1.2 >> AR 155 2.0 TS >> BMW E30 318i >> AR Giulietta 2.0 TD >> Ford Sierra 2.0i DOHC >> Saab 9000 CSE 2.0t >> AR 164 2.5 TD >> Ford Sierra 2.0i >> Lancia Lybra 2.4jtd

Uživatelský avatar
Ivan
Administrátor
Příspěvky: 3794
Registrován: 04 úno 2004 09:41
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

toitoi píše:tak včera tam bylo docela živo, ale koukal jsem kolik se tam najde kokotů co tam mezi lidma jezdíjou jak prasata, gumujou a hrajou si kdo ví na co, přitom mají vraky největší :(
O tom celou dobu mluvím...

Uživatelský avatar
Z_P
Příspěvky: 127
Registrován: 19 dub 2004 22:12
Bydliště: -=Brunn=-
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Z_P »

nevim Ivane,fakt uz si zacinam myslet ze si tim neco lecis...
Zvlast kdyz ani nenabidnes jinou alternativu... :roll: kritizovat umi kazdej..
Skoro bych az rekl ze to tema je otevreny uz jen pro tvoji osobni potechu,protoze pri sve inteligenci asi vis ze toto je nekonecny tema a nic plodnyho znej stejne nikdy nic nevzejde...maximalne tak osobni urazky :twisted:
www.edepo.cz
E36 320i coupe
Golf I 1.6 TD

Uživatelský avatar
Ivan
Administrátor
Příspěvky: 3794
Registrován: 04 úno 2004 09:41
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidelné čtvrteční srazy !!!!!!!

Příspěvek od Ivan »

Zbyňo, prosímtě, nedělej, že si nemyslíš to stejný... ;-) Sám moc dobře víš, jak to u UH teďka je a jak to bývalo, když jsme začínali...

Uživatelský avatar
Z_P
Příspěvky: 127
Registrován: 19 dub 2004 22:12
Bydliště: -=Brunn=-
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Z_P »

vicemene s tebou souhlasim...me jde spis o formu jakou si prosazujes svuj nazor...
kamosi s kteryma se tam bavim ja a kvuli kterym tam jezdim ja, tak fakt ubozaci nejsou a plecky myslim si taky nemaji..tak se mi to zda tak celkem nefer ze to vidis jen "cerno/bile"
Delej si co chces,kdyz myslis ze tim neco vyresis(ja myslim ze ne)... Otazkou je spis PROC to furt resis...fakt me nenapada nic jinyho nez ze za tim je "neco osobniho"..
Doufam ze to chapes tak,ze se stebou nehadam,jen je pro me nepochopitelny ze resis neresitelnou vec a akorat to dela zlou krev...nebo jestli chces porad v nekom vzbouzet rivalitu?(ta je samozrejme nekdy prospesna)
Fakt nevim,nechapu,snad mi to osvetlis..
www.edepo.cz
E36 320i coupe
Golf I 1.6 TD

Uživatelský avatar
Ivan
Administrátor
Příspěvky: 3794
Registrován: 04 úno 2004 09:41
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidelné čtvrteční srazy !!!!!!!

Příspěvek od Ivan »

Zbyňku, rád Ti to vysvětlím: nějaká slečna se ptala, jestli se ještě konají srazy u UH, čímž "oživila" toto již několik měsíců mrtvé téma zde na TF. Tak jsem jí odpověděl tak, jak jsem odpověděl. Sice trochu černobíle, to uznávám, nicméně si myslím, že je to fakt, kvůli kterému k UH přestali jezdit všichni rozumní lidi, kteří tam ze začátku jezdili....

P.S. A jak už jsem psal - čest výjimkám.

Uživatelský avatar
Z_P
Příspěvky: 127
Registrován: 19 dub 2004 22:12
Bydliště: -=Brunn=-
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidelné čtvrteční srazy !!!!!!!

Příspěvek od Z_P »

Ivan píše:Zbyňku, rád Ti to vysvětlím: nějaká slečna se ptala, jestli se ještě konají srazy u UH, čímž "oživila" toto již několik měsíců mrtvé téma zde na TF. Tak jsem jí odpověděl tak, jak jsem odpověděl. Sice trochu černobíle, to uznávám, nicméně si myslím, že je to fakt, kvůli kterému k UH přestali jezdit všichni rozumní lidi, kteří tam ze začátku jezdili....

P.S. A jak už jsem psal - čest výjimkám.
no,ja uz se ktomu nebudu vyjadrovat..je to tvuj boj, tak delej jak myslis..Jen podle me zbytecnej..

Tak "slunce v dusi" :wink: :D
www.edepo.cz
E36 320i coupe
Golf I 1.6 TD

Uživatelský avatar
Ivan
Administrátor
Příspěvky: 3794
Registrován: 04 úno 2004 09:41
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidelné čtvrteční srazy !!!!!!!

Příspěvek od Ivan »

Zbyňo, to není žádný můj boj, jen jsem prostě odpovídal na dotaz zde na TF...

Jardafox
Moderátor
Příspěvky: 6530
Registrován: 02 srp 2004 11:27

Příspěvek od Jardafox »

jako většina se tam chová slušně, ale najde se pár kokotů ale tak to bude vždycky, na jakýmkoliv sraze, i třeba organizovaným, a kdo by jim tady domlouval když tam tomu nikdo nevelí, že? až si tam rozmlátí auto nebo někomu jinýmu, nebo někoho srazí, tak budou blbě čumět, bohužel taky někdy mezi těma přejetejma můžu bejt já, jinak teď jsem si vzpoměl hlavně na toho kokota s peugeotem tuším 406 modrej, diody v klikách ten se tam choval jak totálně vylízaná píča, sice tam takovejch bylo víc, ale právě jsem si vybavil tady tohodle šaška :(
Fiat Panda 1.2 >> AR 155 2.0 TS >> BMW E30 318i >> AR Giulietta 2.0 TD >> Ford Sierra 2.0i DOHC >> Saab 9000 CSE 2.0t >> AR 164 2.5 TD >> Ford Sierra 2.0i >> Lancia Lybra 2.4jtd

Uživatelský avatar
Ilona
Příspěvky: 6
Registrován: 24 bře 2006 14:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidelné čtvrteční srazy !!!!!!!

Příspěvek od Ilona »

Ivan píše:Zbyňku, rád Ti to vysvětlím: nějaká slečna se ptala, jestli se ještě konají srazy u UH, čímž "oživila" toto již několik měsíců mrtvé téma zde na TF. Tak jsem jí odpověděl tak, jak jsem odpověděl. Sice trochu černobíle, to uznávám, nicméně si myslím, že je to fakt, kvůli kterému k UH přestali jezdit všichni rozumní lidi, kteří tam ze začátku jezdili....

P.S. A jak už jsem psal - čest výjimkám.
no ptala jsem se já.Jak koukám tak budu příště raděj držet hubu :?: :?:
Ještě by to tu s někým mohlo švihnout :cry:
fiat coupé 2.0 16V

Uživatelský avatar
Zave_M50
Příspěvky: 160
Registrován: 17 črc 2004 22:57
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zave_M50 »

tak se tu nehadejte a reknete mi radeji jestli to porad jeste je :D
a kdy to zacina?
Uz sem tam asi rok nebyl :oops: :?: :D
e36 318i touring
e30 325i L.S.D M-technik1
e24 635CSi
EX 318iG M-Technik
EX e34 520i 24v VANOS
EX e30 325i R.I.P.


člen BMWklubu

Jardafox
Moderátor
Příspěvky: 6530
Registrován: 02 srp 2004 11:27

Příspěvek od Jardafox »

Zave_M50 píše:tak se tu nehadejte a reknete mi radeji jestli to porad jeste je :D
a kdy to zacina?
Uz sem tam asi rok nebyl :oops: :?: :D
jo je, neska od 19:00 8)
Fiat Panda 1.2 >> AR 155 2.0 TS >> BMW E30 318i >> AR Giulietta 2.0 TD >> Ford Sierra 2.0i DOHC >> Saab 9000 CSE 2.0t >> AR 164 2.5 TD >> Ford Sierra 2.0i >> Lancia Lybra 2.4jtd

Uživatelský avatar
SPEEDY
Příspěvky: 4731
Registrován: 06 srp 2004 11:06
Bydliště: Brno / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SPEEDY »

Zave_M50 píše:tak se tu nehadejte a reknete mi radeji jestli to porad jeste je :D
a kdy to zacina?
Uz sem tam asi rok nebyl :oops: :?: :D
Nazdáááár čoveče, ty ještě žiješ? :D Že se nevozveš ;) Dojeď, rád zas pokecám :)
EXPRESNÍ PŘEPRAVA KUSOVÝCH ZÁSILEK NA TRASE BRNO - PRAHA - BRNO TÝŽ DEN OD PODÁNÍ - INFO: 608 771 206

Uživatelský avatar
Goldies
Příspěvky: 2701
Registrován: 04 čer 2004 06:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidelné čtvrteční srazy !!!!!!!

Příspěvek od Goldies »

kua, clovek sem par tydnu nevleze a uz ma zase Ivan kecy... Vazne me obcas zarazi tvoje chovani...

U UH sem jeste letos nebyl a ani to moc neplanuju bo nemam poradne co ukazovat :lol: Ale zrovna od tebe, Ivane, bych cekal trochu rozumnejsi odpoved...
Japonci na konci
Nissan Pathfinder - jen tak na práci
Honda Civic 8g 1.8 V-tec - jen tak pro ženu
Toyota MR2 ZZW30 2ZZ - jen tak pro radost
Yamaha Majesty 250 - jen tak na lítačku

Uživatelský avatar
Ivan
Administrátor
Příspěvky: 3794
Registrován: 04 úno 2004 09:41
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidelné čtvrteční srazy !!!!!!!

Příspěvek od Ivan »

Dejve, myslíš si to samý, jenom nikdo nemáte odvahu to napsat veřejně... vždyť kolikrát jsme se o tom v TCB bavili... Prostě UH je bez úrovně a o hubu (o auto)!

Uživatelský avatar
SPEEDY
Příspěvky: 4731
Registrován: 06 srp 2004 11:06
Bydliště: Brno / Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidelné čtvrteční srazy !!!!!!!

Příspěvek od SPEEDY »

Ivan píše:Dejve, myslíš si to samý, jenom nikdo nemáte odvahu to napsat veřejně... vždyť kolikrát jsme se o tom v TCB bavili... Prostě UH je bez úrovně a o hubu (o auto)!
A ty si Ivane, myslíš, že když nebudeš jezdit k UH, že si Tvoje auto nevytipujou na jakýmkoliv jiným místě v Brně? ;)
EXPRESNÍ PŘEPRAVA KUSOVÝCH ZÁSILEK NA TRASE BRNO - PRAHA - BRNO TÝŽ DEN OD PODÁNÍ - INFO: 608 771 206

Odpovědět

Zpět na „Brno“