Diskuze o Áčkách

Pneumatiky, elektrony, plecháče, podložky, šrouby, štefty, změna rozteče...

Moderátoři: Rudi, m.artty

Uživatelský avatar
Butcher
Příspěvky: 3186
Registrován: 15 říj 2006 23:48
Bydliště: Sodom and Gomorrah
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze o Áčkách

Příspěvek od Butcher »

maRkus píše:okey, ja s tim nemam problem, jen se bojim aby to kamerka ustala
Tak to se neboj :lol:
KEHO rennsport

Uživatelský avatar
Johny_X
Příspěvky: 1182
Registrován: 26 zář 2005 15:59
Bydliště: Mělník

Re: Diskuze o Áčkách

Příspěvek od Johny_X »

boki pico, gopro nasrac :lol:
johnyperez#KEHOrennsport

Uživatelský avatar
maRkus
Příspěvky: 5343
Registrován: 15 zář 2006 13:08
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze o Áčkách

Příspěvek od maRkus »

Butcher píše:
maRkus píše:okey, ja s tim nemam problem, jen se bojim aby to kamerka ustala
Tak to se neboj :lol:
nikdy sem ji nevidel nazivo, tak jen proto mam strach. nic vic v tom neni
AUTOSERVIS, PNEUSERVIS, AUTOSKLO, RYCHLOSERVIS, mechanické práce, klempířina, lakovaní, odtah vozidel. (Praha 5) - SZ nebo 603 909 767, http://www.freshlak.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.flickr.com/photos/130435261@N04/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
lefi
Příspěvky: 1784
Registrován: 16 črc 2006 21:40
Bydliště: PRAHA 6
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze o Áčkách

Příspěvek od lefi »

Já bych za to taky zavíral...Nefunkční a hnusné...Je to sebevražda mít takhle nesmyslně natáhlé gumy.Takový jedinec ohrožuje sebe i své okolí!!!!!!!!!!!!!Jak někoho takového uvidim,proříznu mu gumy abych zachránil stovky lidských životů.

:smich: :smich: :smich: :smich:

sry nečetl jsem vše,jen první stranky :- P

Uživatelský avatar
MiraF
Příspěvky: 229
Registrován: 16 čer 2006 10:53

Re: Diskuze o Áčkách

Příspěvek od MiraF »

Beaver:
...zdarec,žiješ ještě?jak se daří?
215/40/15 na 11x15( původně 245/35/15 na stejném disku 11x15),jízdní vlastnosti zatím nezkoušeny,auto najede 0 0 NIC za rok!
jak "áčka" pneu tak A odklony
Přílohy
Z 11x15.8.JPG
Z 11x15.8.JPG (55.37 KiB) Zobrazeno 2621 x

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Diskuze o Áčkách

Příspěvek od Beaver »

MiraF píše:Beaver:
...zdarec,žiješ ještě?jak se daří?
Žiju furt, bohužel ty tvoje Fuegácký kola jsou asi jeden z nejhorších případů co jsem kdy viděl :lol: Občas jsem si říkal, kdes skončil :D Ale ty disky samotný nevypadají vůbec zle :wink:

P.S.: Favorit je ve šrotu spek
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
MiraF
Příspěvky: 229
Registrován: 16 čer 2006 10:53

Re: Diskuze o Áčkách

Příspěvek od MiraF »

Beaver:
Stejně s tím fuegem MOC nenajezdím,jen jsem tu 11" chtěl narvat více do podběhů.
Co Supra,máš Ji ještě?(případně hod foto,Díky).

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Diskuze o Áčkách

Příspěvek od Beaver »

Supra je v PV v garáži, čeká až dodělám rekonstrukci baráku, není na ní nic novýho co by stálo za focení. Jiný kola na ni jsou v plánu ostatně taky, ale než aby mi lezly ven z blatníku a já to musel "dohánět" stažením gumy na úroveň blatníku, to fakt ne, to jde prostě proti mému přesvědčení :wink:
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
Sova
Příspěvky: 3475
Registrován: 07 lis 2006 04:03
Bydliště: Tschechisches Streichholzschächtelchen

Re: Diskuze o Áčkách

Příspěvek od Sova »

Beaver píše:Supra je v PV v garáži, čeká až dodělám rekonstrukci baráku, není na ní nic novýho co by stálo za focení. Jiný kola na ni jsou v plánu ostatně taky, ale než aby mi lezly ven z blatníku a já to musel "dohánět" stažením gumy na úroveň blatníku, to fakt ne, to jde prostě proti mému přesvědčení :wink:
pošli jednu fotku na forum...nikdy sem to neviděl :)
a nehraj si na tabooa hlavně :lol:
Cléon & Fonte

Uživatelský avatar
MiraF
Příspěvky: 229
Registrován: 16 čer 2006 10:53

Re: Diskuze o Áčkách

Příspěvek od MiraF »

Beaver:
...každý z nás máme svou vizi jak má auto vypadat!
Hod tu fotku a nedělej princeznu ...

Uživatelský avatar
Rolljoin
Příspěvky: 1779
Registrován: 26 lis 2006 17:39
Bydliště: BV city?
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze o Áčkách

Příspěvek od Rolljoin »

MiraF mazec 8)


jinak beavrova supra je na fotce z obchodaku myslim v projektech 200sx...
EX: Audi A4 Avant 1,9TDi quattro
NOW: TDpoVWa GIII

rejty
Příspěvky: 778
Registrován: 06 led 2009 12:57
Bydliště: Ustí nad labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze o Áčkách

Příspěvek od rejty »

mel sem a radsi uz asi ne:)ú pohodli na picu a jak je to trochu podhusteny tak sa to šmýká a plave:D a furt to hlidat..fuj
DOMANSKY....Peugeot pozitivní...asi sem už ze Lva na hlavu:D ale porád mne baví

sadové a zahradní upravy...automatické zavlazovaní:) jezirka...piste PM

Uživatelský avatar
Bob
Příspěvky: 1446
Registrován: 29 srp 2004 18:41
Bydliště: Brno

Re: Diskuze o Áčkách

Příspěvek od Bob »

Beaver píše:Asi jako když si předkožku natáhneš na pomeranč.

http://www.tyrestretch.com/9_205_50_R17 ... SP.jpg.php



tak to je celkem extrém a co foto pneu 215 50 na 9 to by mohlo bít trochu lepší nemá někdo foto ???? budu vděční

Uživatelský avatar
Lordík
Příspěvky: 1501
Registrován: 31 črc 2011 16:12
Bydliště: Budvar city

Re: Diskuze o Áčkách

Příspěvek od Lordík »

mě osobně se to líbí už to pak není na žádný závodění ale na klidnou jízdu městem a nějakém okrsku absolutně bezproblémová žáležistost 8) zajímavý je že jsou tu 2 tábory! 1vní se to líbí a 2zí to naopak odsuzujou a nelíbí se jim natažené pneu 1ního tábora... 2hej tábor když nemá úzký disky na který mají 2x širší gumu a a 100 profil nejsou ve své kůži (zdejší závodníci) :lol: ale za zase zdejším závodníkům se nelíbí naše áčka která nevím jak vám mnohem více zvýrazní!!! určitej disk natáhlá gumy opticky zvětší disk a když jsou límcový opticky to límec udělá větší 8) (tím pádem každé kolo vypadá jinak s úzkou natáhlou gumou a jinak až se zbytečně širokou gumou a velkým profilem) jednoduše řečeno disk kterej má ''natáhlou'' gumu nějak vypadá a ve vašem závodnické verzy už disk nebude žádná hitparáda... :lol: vždy je tu pro a proti a jak tak koukám nedostaneme se k kludnýmu závěru viděl bych to na remízu :zadek:

MíraF: neskutečná paráda 8)
BoB: nepíšeš na jakej rozměr to chceš... jestli 16,17,18... je v tom docela rozdíl a hlavně každá guma udělá jiný ''áčko'' příklad na 8 palcovej disk nazuješ gumu 205/45/třeba na 17 a jeden výrobce na tom bude mít minimální ''mírné'' áčko druhej ne 8)
Ophell Vectra B Zender Sport 2.1 16V BIG Turbo Nitro! 300HP / 350HP / 400HP Club! Clean engine / car design , Airlift 3P dual Viar, 8piston brake 370mm wave rotor RS3, 3tlg. Schmidt vn-line 19" stretch, Prosport EVO, Sparco, Coming soon 2K18!

Uživatelský avatar
Tead
Příspěvky: 486
Registrován: 08 srp 2009 15:58
Bydliště: Plzeň

Re: Diskuze o Áčkách

Příspěvek od Tead »

Že jsou áčkama nikdo nic nezíská snad každej dobřej ví, řekl, bych, že je to to samý jako snížení podvozku o 5cm výměnou pružin .. v 98% případů při rozumnej jízdě se absolutně nic nestane(kromě snížení komfortu), ale v nějakej hraniční situaci, když už půjdete do gum, vám to rozhodně plusový body nepřidá - ten pocit, že auto líp sedí s nízkoprofilem/áčkem je čistě jen pocit - protože guma s vyšším profilem a ideálně tvrdou bočnicí(závodní) o sobě dá vždycky vědět, když je člověk u hrany a ještě občas něco málo zachrání tím že se může hejbnout v boku, nízkoprofil na hraně vás prostě pošle ven 8) a osobně se mi to vůbec nelíbí, ale ať si každej dělá co chce :lol:
Micra K11 CG10DE
EX: Elantra XD G4ED-G
Pluriel TUJ3P

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Diskuze o Áčkách

Příspěvek od Beaver »

MiraF píše:Hod tu fotku a nedělej princeznu ...
Sova píše:pošli jednu fotku na forum...nikdy sem to neviděl :)
a nehraj si na tabooa hlavně :lol:
Leda bych poslal brachu do garaze, stoji mi to v jinym meste nez jsem, takze to neni o tom, ze zabehnu nekam s fotakem :D
MiraF píše:každý z nás máme svou vizi jak má auto vypadat!
To nikomu neberu (teda muze se mi to pripadne nelibit a klidne to kazdemu reknu), ja uz jsem prece jenom behem tech let "vyrostl" a tak mi do hlavy nejdou ty upravy co rozbijou puvodni funkci nejake soucasti auta a posunou jeji vlastnosti k horsimu (coz ty natazeny bocnice proste delaji). Coz mi pripomina, ze tys sveho casu byl vedouci osoba v poctu tenisaku narvanych do pruzin kvuli dorazu :lol:
Lordík píše:2hej tábor když nemá úzký disky na který mají 2x širší gumu a a 100 profil nejsou ve své kůži
Zda se ti profil pneumatiky 225/45/17 jako stovkovej ? Myslis, ze sirka gumy 225 je dvakrat vetsi nez sirka disku 7" (no mozna mam 7.5" ted nevim jiste) ? Tak zas laskave neprehanej.
Lordík píše:jednoduše řečeno disk kterej má ''natáhlou'' gumu nějak vypadá a ve vašem závodnické verzy už disk nebude žádná hitparáda...
I kdyby vypadal sebelip tak oproti zavodnicke verzi se bude vzdycky chovat v zatacce hur. Videl jsi natazenou gumu na aute pro WRC ? Nebo na aute pro DTM ? Nebo na cemkoliv jinym urcenym pro zavody, kde jde o trakci ? Ja rozhodne ne.
Naposledy upravil(a) Beaver dne 07 bře 2012 10:01, celkem upraveno 1 x.
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
bleach
Příspěvky: 2129
Registrován: 02 lis 2006 09:11

Re: Diskuze o Áčkách

Příspěvek od bleach »

http://prirucka.ujc.cas.cz/?id=785" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Sova
Příspěvky: 3475
Registrován: 07 lis 2006 04:03
Bydliště: Tschechisches Streichholzschächtelchen

Re: Diskuze o Áčkách

Příspěvek od Sova »

Beaver píše:
MiraF píše:Hod tu fotku a nedělej princeznu ...
Sova píše:pošli jednu fotku na forum...nikdy sem to neviděl :)
a nehraj si na tabooa hlavně :lol:
Leda bych poslal brachu do garaze, stoji mi to v jinym meste nez jsem, takze to neni o tom, ze zabehnu nekam s fotakem :D
MiraF píše:každý z nás máme svou vizi jak má auto vypadat!
To nikomu neberu (teda muze se mi to pripadne nelibit a klidne to kazdemu reknu), ja uz jsem prece jenom behem tech let "vyrostl" a tak mi do hlavy nejdou ty upravy co rozbijou puvodni funkci nejake soucasti auta a posunou jeji vlastnosti k horsimu (coz ty natazeny bocnice proste delaji). Coz mi pripomina, ze tys sveho casu byl vedouci osoba v poctu tenisaku narvanych do pruzin kvuli dorazu :lol:
Lordík píše:2hej tábor když nemá úzký disky na který mají 2x širší gumu a a 100 profil nejsou ve své kůži
Zda se ti profil pneumatiky 225/45/17 jako stovkovej ? Myslis, ze sirka gumy 225 je dvakrat vetsi nez sirka disku 7" (no mozna mam 7.5" ted nevim jiste) ? Tak zas laskave neprehanej.
Lordík píše:jednoduše řečeno disk kterej má ''natáhlou'' gumu nějak vypadá a ve vašem závodnické verzy už disk nebude žádná hitparáda...
I kdyby vypadal sebelip tak oproti zavodnicke verzi se bude vzdycky chovat v zatacce hur. Videl jsi natazenou gumu na aute pro WRC ? Nebo na aute pro DTM ? Nebo na cemkoliv jinym urcenym pro zavody, kde jde o trakci ? Ja rozhodne ne.
Tak aspoň nějakou starou :wink:
Cléon & Fonte

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze o Áčkách

Příspěvek od m.artty »

:lol: že to tak řešíte. Lidi co jezdí na natažených pneumatikách nikdy nepřipustí, že tím něco zhoršují....

Já si myslím, že nejlepší stav je, když pneumatika tak nějak odpovídá disku. Ano, taky mi v garáži leží krásná kola, která mi na auto nesedí kvůli svému nízkému ET.... ale to tam raději dávat nebudu než abych na to musel nazouvat dojezdovku. A to tím autem opravdu jezdím jen na klidné výlety... Hold až je budu chtít nasadit, tak si k tomu koupím adekvátní vůz :lol:

Tohle je každého věc, když mu to vyhovuje, tak druhý s tím nic nenadělá... Bobře, snažíš se jim to vysvětlit zbytečně - stejně nikoho nezměníš.
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Uživatelský avatar
MiraF
Příspěvky: 229
Registrován: 16 čer 2006 10:53

Re: Diskuze o Áčkách

Příspěvek od MiraF »

m.artty:
...přesně s tebou souhlasím,...furt tu budou lidi co A uznávat budou a ti co NE,tak to JE!
Beaver:
Vidím,že stále rýpeš(tenisáková éra),ale každý jsme nějak "dorostl" jak Ty říkáš!
předělávka na stav.podvozek( VW G I),tentokrát bez tenisáků - :D
Přílohy
F př.nápr.2.jpg
F př.nápr.2.jpg (52.48 KiB) Zobrazeno 2434 x

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Diskuze o Áčkách

Příspěvek od Beaver »

No to uz aspon vypada pokrocile :D
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
MiraF
Příspěvky: 229
Registrován: 16 čer 2006 10:53

Re: Diskuze o Áčkách

Příspěvek od MiraF »

původní vlevo a doufám,že nynější a hlavně funkční vpravo
spodní fotka - pouzdra pro ořezaný tělo tlumiče
Přílohy
pouzdro JOM.jpg
pouzdro JOM.jpg (122.06 KiB) Zobrazeno 2388 x
Bilstein+JOM.JPG
Bilstein+JOM.JPG (90.81 KiB) Zobrazeno 2388 x

Uživatelský avatar
T.i.m.u.r
Příspěvky: 350
Registrován: 08 bře 2010 17:43
Bydliště: Žatec / Ústí nad Labem / Praha / Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze o Áčkách

Příspěvek od T.i.m.u.r »

Možná trochu OT, ale tady (na Alfě) je krásně vidět, jak ta guma pracuje:

http://www.youtube.com/watch?v=FG5uNVAA ... re=related
r.v.: 1974 - 55HP/80Nm

(Štukatérské, sochařské, restaurátorské práce - praxe více než 30let)
www.stukater.wz.cz

Uživatelský avatar
SPEEDY
Příspěvky: 4731
Registrován: 06 srp 2004 11:06
Bydliště: Brno / Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze o Áčkách

Příspěvek od SPEEDY »

Parádní honička 8) Až se člověk diví, že tu Alfu nezadřel :D
EXPRESNÍ PŘEPRAVA KUSOVÝCH ZÁSILEK NA TRASE BRNO - PRAHA - BRNO TÝŽ DEN OD PODÁNÍ - INFO: 608 771 206

Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 4074
Registrován: 16 črc 2006 21:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze o Áčkách

Příspěvek od JRD McLAREN »

8)

jj..

maRkusi uz ste boli filmovat ..??
Člen Klubu Šlapacích Moskvičov
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu/

Uživatelský avatar
bóďa
Příspěvky: 2337
Registrován: 12 pro 2005 19:05
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze o Áčkách

Příspěvek od bóďa »

Lordík píše:...zajímavý je že jsou tu 2 tábory! 1vní se to líbí a 2zí to naopak odsuzujou a nelíbí se jim natažené pneu 1ního tábora... 2hej tábor když nemá úzký disky na který mají 2x širší gumu a a 100 profil nejsou ve své kůži (zdejší závodníci) :lol: ale za zase zdejším závodníkům se nelíbí naše áčka která nevím jak vám mnohem více zvýrazní!!!...
a napadlo tě, že že ten "druhej tábor" - lidi, který používaj běžný pneumatiky, nemá "2x širší gumu a a 100 profil" a úzký disky (btw, zkus uhodnout, proč se dělaj různý šířky disků), ale jen adekvátní rozměry pneumatiky na šířku disku? líbí se mi, jak ti ještě k tomu nedělá problém ty normální lidi označit s ironií za závodníky :lol: (mě to označení napadne teda spíš při pohledu na takový věci jako jsou právě áčka a ne při pohledu na sériovku)

a já se skoro stydim mít 225/40 na 8" disku :roll: :lol:

miraf: takovej hezkej fugas a takový áčka :cry:
3x Renault Safrane Hartge Biturbo

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze o Áčkách

Příspěvek od m.artty »

bóďa: A není to úzké? Dneska jsem fotil 225/45 na 9 disku a je to pěkně na pi*ku. Vnější hrany disku poničený od toho, jak je nejdříve disk a pak až pneumatika... :roll: Na druhém páru jsou 245/40 a stejně bych na to dal ještě širší pneu - aspon tak 265/35....
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Uživatelský avatar
MiraF
Příspěvky: 229
Registrován: 16 čer 2006 10:53

Re: Diskuze o Áčkách

Příspěvek od MiraF »

bóďa:
Díky,ale já jsem na kola( + pneu) ujetej,...vyměnit to můžu kdykoliv,to je to poslední!

Uživatelský avatar
Johnik
Příspěvky: 771
Registrován: 16 srp 2006 20:01
Bydliště: Zas a znovu v Práglu

Re: Diskuze o Áčkách

Příspěvek od Johnik »

JRD McLAREN píše:maRkusi uz ste boli filmovat ..??
Ještě ne.
maRkus píše:.... pocitej cca kveten, cerven az bude zajety motor to projedem 8)
Já jen doplním, že pojedeme spíše v druhé půlce května nebo června, protože začátkem května i června jsem v zahraničí.
T.i.m.u.r píše:Možná trochu OT, ale tady (na Alfě) je krásně vidět, jak ta guma pracuje:
http://www.youtube.com/watch?v=FG5uNVAA ... re=related
Přesně takhle nějak bych si ty záběry představoval 8) .
http://pumatrip.webnode.cz/
http://janhavlat.rajce.idnes.cz - Fotogalerie z motoristických akcí
http://www.youtube.com/user/janhavlat - Videogalerie z motoristických akcí

Uživatelský avatar
Lordík
Příspěvky: 1501
Registrován: 31 črc 2011 16:12
Bydliště: Budvar city

Re: Diskuze o Áčkách

Příspěvek od Lordík »

no tak pánové vše co jsem napsal bylo samozřejmě myšleno s drobet nadsázky a trochou přehnáním (2x širší gumy a 100 profil to jenom pro příklad jak je to hrozný :lol: ) jsou lidi kterým se to hold líbí a lidi kterým ne... takže nějaký přesvědčování nemá smysl 8) samozřejmě že gumy mají menší životnost a bezpečnost to nepřidá, ale na druhou stranu kdo s áčka někde závodí nebo překračuje nehorázný rychlosti? občas stačí jen nechytat se slovíček 8)

PS: Boďo 225/40 na 8'' to se černevej až na prdely!!! (vtípek) :lol: a Breaver ty se taky styď :D
Ophell Vectra B Zender Sport 2.1 16V BIG Turbo Nitro! 300HP / 350HP / 400HP Club! Clean engine / car design , Airlift 3P dual Viar, 8piston brake 370mm wave rotor RS3, 3tlg. Schmidt vn-line 19" stretch, Prosport EVO, Sparco, Coming soon 2K18!

Odpovědět

Zpět na „Disky + Pneumatiky“