Už jste na zimních?

Pneumatiky, elektrony, plecháče, podložky, šrouby, štefty, změna rozteče...

Moderátoři: Rudi, m.artty

Odpovědět
TomasUL
Příspěvky: 912
Registrován: 16 čer 2010 07:47
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Už jste na zimních?

Příspěvek od TomasUL »

BIGPAPA píše:pneu vraník je dobrz guma 8) 8)
Tohle nemyslíš vážně viď?
Autoservis
Autodíly
STK + EM

BIGPAPA
Příspěvky: 9161
Registrován: 09 čer 2007 01:50
Bydliště: PIT-STOP
Kontaktovat uživatele:

Re: Už jste na zimních?

Příspěvek od BIGPAPA »

myslím, jezdím na nich už 5 zim a nemužu si stěžovat 8)
Svět by byl o mnoho bezpečnejší, když by každý před vstupem do letadla musel sníst kousek slaniny....

Uživatelský avatar
Dacan
Moderátor
Příspěvky: 1528
Registrován: 08 kvě 2010 12:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Už jste na zimních?

Příspěvek od Dacan »

TomasUL píše:
BIGPAPA píše:pneu vraník je dobrz guma 8) 8)
Tohle nemyslíš vážně viď?
Proč?

TomasUL
Příspěvky: 912
Registrován: 16 čer 2010 07:47
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Už jste na zimních?

Příspěvek od TomasUL »

BIGPAPA: Asi teda máš nějakej skvělej kus. Mám s nima zkušenosti u dědy, kterej je má na Feldě. Po jedný sezoně se na jedný udělala boule jako kráva a pneu na vyhození.
Na další se odlupovala nalepená vrstva tak, že bys tam strčil malíček.
Proto jsem protektory už nechtěl ani vidět.
Pak následovala hádka v servise, kde se ty šmejdi nestyděli a prodali dědovi kus za 800 Kč v rozměru 13".
Autoservis
Autodíly
STK + EM

BIGPAPA
Příspěvky: 9161
Registrován: 09 čer 2007 01:50
Bydliště: PIT-STOP
Kontaktovat uživatele:

Re: Už jste na zimních?

Příspěvek od BIGPAPA »

neměl jsem na první sadě co byla k autu žadnej problem, loni jsem kupoval další sadu a opět tu není problem 8)

každopádně pokud se udělá boule, nebo se začne odlupovat tak se to dá řešit reklamaci, pokud koupíš pneu přes e-shop přímod od vraníku 8)
Svět by byl o mnoho bezpečnejší, když by každý před vstupem do letadla musel sníst kousek slaniny....

Uživatelský avatar
maRkus
Příspěvky: 5343
Registrován: 15 zář 2006 13:08
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Už jste na zimních?

Příspěvek od maRkus »

zvlastni ze jiny protektory nez vranik se neodlupuji, nedelaj boule ani nic podobnyho... Vraniky sou mrdky, nejde to vyvazit.... na auto nikdy..

treba oproti tomu protektory PNEUMAN sou jak z jiny galaxie..
AUTOSERVIS, PNEUSERVIS, AUTOSKLO, RYCHLOSERVIS, mechanické práce, klempířina, lakovaní, odtah vozidel. (Praha 5) - SZ nebo 603 909 767, http://www.freshlak.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.flickr.com/photos/130435261@N04/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Dacan
Moderátor
Příspěvky: 1528
Registrován: 08 kvě 2010 12:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Už jste na zimních?

Příspěvek od Dacan »

taky sme začali s pneumanem a čumím nato, vzorek vylisovaný jak nová guma, vyvažování jak nová guma a po 3 měsících se nikdo nevrátil s reklamací, dokonce je i levnější. 8) jinak boule a separace běhounu je na reklamačku :?: ale u vraníka sem to taky mockrát neviděl, jestli separace byla 5-6 a pár boulí tak je to moc a to sem jim dělal dealera, jo u nákladních aut...to bylo furt reklamace
To že to nevyreklamuješ a že Vás odrbal nějaký filuta v garáži když viděl že děda tomu asi nerozumí to není problém výrobce 8)
Naposledy upravil(a) Dacan dne 30 říj 2012 20:29, celkem upraveno 1 x.

TomasUL
Příspěvky: 912
Registrován: 16 čer 2010 07:47
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Už jste na zimních?

Příspěvek od TomasUL »

BIGPAPA: Vyřešili jsme to tak, že mi dali 2 slušný barumky a tyhle dvě sračky jsem jim tam nechal.

Dacan: Jinak ten filuta se jmenuje Ladislav Husárik. Má oficiální pneuservis a je to bejvalej mistr evropy v boxu nebo co. :lol:
A neojebal mě, ale chlapa, kterej je 15 let v důchodu a hovno tomu rozumí.
http://www.husarik.cz/pneuservis.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Autoservis
Autodíly
STK + EM

Odpovědět

Zpět na „Disky + Pneumatiky“