stroboskopy - poraďte

Plasty, spoilery, čirá optika, neony, zadní lapmy, křídla a tak dále, to najdete v této kategorii.

Moderátoři: Fáboš, Jardafox

Uživatelský avatar
oldq
Příspěvky: 4
Registrován: 03 lis 2004 09:47
Bydliště: Hřbytov a jeho 1\4 mile

Příspěvek od oldq »

Jo a bacha na stroba co stojej tak 200., jsou uplena na hovno hnedka se spali!!!! :x
Kdo brzdi je srab!!!

Uživatelský avatar
StreetFighter
Příspěvky: 1514
Registrován: 30 črc 2004 10:36
Bydliště: Hamilton, Canada
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od StreetFighter »

uz mam vybrane ty Type R, ale mam obavy s montazi.....hondari, uz jste to delali?
Radši budu druhej než mrtvej!

Honda Civic D16A6 - Sweatheart
Chrysler GrandVoyager 2,5TD - Daily Driver
Honda Civic IV.gen - prodám veškeré díly - více SZ
Alfa Romeo GTV - Under Construction
Yamaha YFM350X Warrior RWD - Free Time Machine

Uživatelský avatar
oldq
Příspěvky: 4
Registrován: 03 lis 2004 09:47
Bydliště: Hřbytov a jeho 1\4 mile

Příspěvek od oldq »

Moc skusenosti stim nemam ale asi bych je zkusil dat i do zadnich svetel !!!!! Ten za tebou by byl dost dobre zmatenej!!! :alien:
Kdo brzdi je srab!!!

Uživatelský avatar
Laconi
Příspěvky: 5529
Registrován: 05 úno 2004 20:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laconi »

oldq píše:Moc skusenosti stim nemam ale asi bych je zkusil dat i do zadnich svetel !!!!! Ten za tebou by byl dost dobre zmatenej!!! :alien:
Jo to je super nápad :x

Uživatelský avatar
Mathyas_Doo
Příspěvky: 3
Registrován: 19 lis 2004 20:18
Bydliště: praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: stroboskopy - poraďte

Příspěvek od Mathyas_Doo »

StreetFighter píše:hosi potrebuji poradit, kdyz si koupim stroboskopy do svetel, kam se montuji? misto parkovacek, nebo musim vrtat svetlo?

pripadne jake mi doporucite? a co instalace? diky... 8)
zaprvý je to zbyytečně těšký za druhý je to ošklivý a za třetí je to vo papíry takže je tam nedávej

Uživatelský avatar
StreetFighter
Příspěvky: 1514
Registrován: 30 črc 2004 10:36
Bydliště: Hamilton, Canada
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od StreetFighter »

tezky? to nema moc, a za druhe, budu blikat tak mozna doma na dvorku, nebo u intru na parkovisti a pak na srazech...... 8)
Radši budu druhej než mrtvej!

Honda Civic D16A6 - Sweatheart
Chrysler GrandVoyager 2,5TD - Daily Driver
Honda Civic IV.gen - prodám veškeré díly - více SZ
Alfa Romeo GTV - Under Construction
Yamaha YFM350X Warrior RWD - Free Time Machine

Slavisimo
Příspěvky: 863
Registrován: 07 srp 2004 18:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavisimo »

StreetFighter píše:tezky? to nema moc, a za druhe, budu blikat tak mozna doma na dvorku, nebo u intru na parkovisti a pak na srazech...... 8)
hele vubec mathyase neposlouchej, klidne je tam dej, kamos je ma taky a zapne to vzdy na parkovisti nebo kdyz za nama prijede.
Diesel power :)

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Příspěvek od Ritchma »

No nevim jestli to nějakej magor pouští při normálním provozu, ale jinak sou stroboskopy v pohodě. A moc nevážej. A co ty co sou teď v TM za 7tis? :smich:
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
StreetFighter
Příspěvky: 1514
Registrován: 30 črc 2004 10:36
Bydliště: Hamilton, Canada
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od StreetFighter »

me se to docela libi...je to takova vec, ktera obcas na parkovisti zviditelni auto...ne, ze bych musel bejt stredem pozornosti, ale obcas to muzu nechat probliknout.... 8)
Radši budu druhej než mrtvej!

Honda Civic D16A6 - Sweatheart
Chrysler GrandVoyager 2,5TD - Daily Driver
Honda Civic IV.gen - prodám veškeré díly - více SZ
Alfa Romeo GTV - Under Construction
Yamaha YFM350X Warrior RWD - Free Time Machine

milosh
Administrátor
Příspěvky: 8037
Registrován: 03 úno 2004 13:57

Příspěvek od milosh »

StreetFighter píše:me se to docela libi...je to takova vec, ktera obcas na parkovisti zviditelni auto...ne, ze bych musel bejt stredem pozornosti, ale obcas to muzu nechat probliknout.... 8)
Vetsinou to ale zviditelni akorat stary shitovy skodovky nebo rezaty favority. :roll:

JA BYCH POUZIVANI STROBACU ZAKAZAL, JE TO PI*OVINA A NERIKEJTE MI, ZE JSTE TO NIKDY NEZAPNULI I ZA JIZDY :x

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Příspěvek od Ritchma »

milosh píše:
StreetFighter píše:me se to docela libi...je to takova vec, ktera obcas na parkovisti zviditelni auto...ne, ze bych musel bejt stredem pozornosti, ale obcas to muzu nechat probliknout.... 8)
Vetsinou to ale zviditelni akorat stary shitovy skodovky nebo rezaty favority. :roll:

JA BYCH POUZIVANI STROBACU ZAKAZAL, JE TO PI*OVINA A NERIKEJTE MI, ZE JSTE TO NIKDY NEZAPNULI I ZA JIZDY :x
Já těžko když je nemam, ale třeba mě docela vadí když má někdo ve dne zapnutý mlhovky, tak kdyby jel přede mnou či za mnou se zapnutejma mlhovkama a to z zbytečně, rád bych mu ty stroba zapnul.........
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Velbloud
Příspěvky: 2230
Registrován: 01 dub 2004 17:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Mildo, tady s tebou nesouhlasim... timto způsobem bychom mohli nakonec zakázat celej tuning....

Samozřejmě, že odsuzuju "chytré" lidi, který s nima blikaj při jízdě a to úplně stejně, jako lidi co normálně svítěj mlhovkama a maj zapnutý jenom parkovačky.... Ale to nic nemění na tom, že se mi strobáče líběj, a že bych časem možná nějaký chtěl. Protože na srazu to k vytuněnýmu autu prostě patří....


oldq: máš zajímavý názory a jsem rád že bydlíš na hřbitově, protože bych tě nechtěl potkat na silnici. A k tomu "Kdo brzdí je srab!" Máš řidičák SRABE????? :x


StreetFighter: zeptej se George, ten je dal nad žárovku (H4), do který na ně vypiloval otvor.... To mi připadá velim chytrý a šikovný. nemusíš kvůli tomu kurvit parabolu a dávat to místo parkovaček je kravina (i ty maj v autě smysl)...
Obrázek Corsa B Sport 1.4 16V (X14XE) - Hyundai Getz 1.5 16V CRDI VGT Champion

Uživatelský avatar
StreetFighter
Příspěvky: 1514
Registrován: 30 črc 2004 10:36
Bydliště: Hamilton, Canada
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od StreetFighter »

Velbloud
diky moc za radu, libi se mi tvuj pristup....zkusim tedy kontaktovat toho George....diky moc... 8)
Radši budu druhej než mrtvej!

Honda Civic D16A6 - Sweatheart
Chrysler GrandVoyager 2,5TD - Daily Driver
Honda Civic IV.gen - prodám veškeré díly - více SZ
Alfa Romeo GTV - Under Construction
Yamaha YFM350X Warrior RWD - Free Time Machine

Odpovědět

Zpět na „Exteriér - styling a elektronika“