Zavaření klik

Plasty, spoilery, čirá optika, neony, zadní lapmy, křídla a tak dále, to najdete v této kategorii.

Moderátoři: Fáboš, Jardafox

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Příspěvek od Beaver »

Mosťa píše:
Shr3k píše: Jak se to řeší u těch, co sice mají kliky, ale mají zamčeno - automatické zamykání auta při rozjezdu?
Podle informací mě sdělených u konkurence při rozebírání stejného problému se automatické zamykání deaktivuje při vystřelení airbagu.
Na detaily se vyprdni, stejně jsou po nárazu dveře vzpříčený a nejdou otevřít ani s klikou a pokud tam budou hasiči s hydraulickým vybavením, tak ti urvou celou střechu a na té kliky (pokud je mi známo) nejsou ani v sérii.
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
NTI
Příspěvky: 371
Registrován: 04 lis 2004 08:05
Bydliště: Praha - za cernakem, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NTI »

Ja osobne nebudu zavarovat ... z praktyckych duvodu :)
to si radsi najdu nejaky pekny kliky a predelam to treba i bez zamku ale neco na chyvni tam bude 8)

Uživatelský avatar
NTI
Příspěvky: 371
Registrován: 04 lis 2004 08:05
Bydliště: Praha - za cernakem, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NTI »

Beaver píše:
Mosťa píše:
Shr3k píše: Jak se to řeší u těch, co sice mají kliky, ale mají zamčeno - automatické zamykání auta při rozjezdu?
Podle informací mě sdělených u konkurence při rozebírání stejného problému se automatické zamykání deaktivuje při vystřelení airbagu.
Na detaily se vyprdni, stejně jsou po nárazu dveře vzpříčený a nejdou otevřít ani s klikou a pokud tam budou hasiči s hydraulickým vybavením, tak ti urvou celou střechu a na té kliky (pokud je mi známo) nejsou ani v sérii.
Ja uz jednou na strese lezel ... kdyz pominu to ze nez ti rozstrihaj strechu tak uplyne mnoho vody :o) ... tak dvere se otevrit daji i kdyz lezis na strese jenom je staci pootevrit ad muzes poradne zabrat :o)

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Příspěvek od Beaver »

NTI píše:Ja osobne nebudu zavarovat ... z praktyckych duvodu :)
to si radsi najdu nejaky pekny kliky a predelam to treba i bez zamku ale neco na chyvni tam bude 8)
Nejhezčí jsou z Audi, ze zadních dveří bez těch zámků. Myslím že to bylo z Audi 80 konkrétně.
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
NTI
Příspěvky: 371
Registrován: 04 lis 2004 08:05
Bydliště: Praha - za cernakem, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NTI »

Jo to je docela uzivana varianta :)
ale asi pouziju neco z "nove" fiesty ... takove to klasicke "madlo" libi se mi vic nez stavajici "lopaty" co tam mam :D

Uživatelský avatar
Mosťa
Příspěvky: 215
Registrován: 22 lis 2004 11:56
Bydliště: Valašské království
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mosťa »

Beaver píše: Na detaily se vyprdni, stejně jsou po nárazu dveře vzpříčený a nejdou otevřít ani s klikou a pokud tam budou hasiči s hydraulickým vybavením, tak ti urvou celou střechu a na té kliky (pokud je mi známo) nejsou ani v sérii.
No, nechci tu nějak machrovat, ale myslím, že o taktice zásahu při dopravních nehodách něco vím... :lol: :lol: :lol:
www.walachmotors.com
TUNING CLUB VSETÍN


Leonardo, Michelangelo, Donatello,..........................................PUNTO!!!

Bordel
Moderátor
Příspěvky: 3887
Registrován: 20 čer 2004 16:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bordel »

ono u mnoha aut je pekny kdyz jsou ty kliky jen v barve auta nez cerny
http://www.odtahnito.cz <<< Půjčovna odtahového speciálu, stačí řidičák sk. B. Nejlevnější způsob převozu vozu svépomocí. Praha, ČR i zahraničí.

Uživatelský avatar
mr.modena
Příspěvky: 2653
Registrován: 17 dub 2004 13:35
Bydliště: Č.Budějovice www:Czechferrari.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mr.modena »

tojebordel píše:
Anonymous píše:vole a jaky vyznam maj zvareny kliky? to je preci pitomost
od anonyma tahle veta je pitomost :lol:
:lol: stejně jako tvoje :wink:
>> Czechferrari.cz <<
>> Advokátní kancelář Mgr. Jaroslav Hanus <<

Uživatelský avatar
mr.modena
Příspěvky: 2653
Registrován: 17 dub 2004 13:35
Bydliště: Č.Budějovice www:Czechferrari.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mr.modena »

Beaver píše:
Mosťa píše:
Shr3k píše: Jak se to řeší u těch, co sice mají kliky, ale mají zamčeno - automatické zamykání auta při rozjezdu?
Podle informací mě sdělených u konkurence při rozebírání stejného problému se automatické zamykání deaktivuje při vystřelení airbagu.
Na detaily se vyprdni, stejně jsou po nárazu dveře vzpříčený a nejdou otevřít ani s klikou a pokud tam budou hasiči s hydraulickým vybavením, tak ti urvou celou střechu a na té kliky (pokud je mi známo) nejsou ani v sérii.
:lol: :lol:

a při crash testech se měří síla nutná k otevření asi jen pro srandu a aby bylo co dělat.... :mad:
>> Czechferrari.cz <<
>> Advokátní kancelář Mgr. Jaroslav Hanus <<

Jardafox
Moderátor
Příspěvky: 6530
Registrován: 02 srp 2004 11:27

Příspěvek od Jardafox »

tojebordel píše:
Anonymous píše:vole a jaky vyznam maj zvareny kliky? to je preci pitomost
od anonyma tahle veta je pitomost :lol:
prsne tak, to je jako kdyby ses ptal jakej vyznam maji litaky :(
Fiat Panda 1.2 >> AR 155 2.0 TS >> BMW E30 318i >> AR Giulietta 2.0 TD >> Ford Sierra 2.0i DOHC >> Saab 9000 CSE 2.0t >> AR 164 2.5 TD >> Ford Sierra 2.0i >> Lancia Lybra 2.4jtd

Jardafox
Moderátor
Příspěvky: 6530
Registrován: 02 srp 2004 11:27

Příspěvek od Jardafox »

Mosťa píše:
Shr3k píše: Jak se to řeší u těch, co sice mají kliky, ale mají zamčeno - automatické zamykání auta při rozjezdu?
Podle informací mě sdělených u konkurence při rozebírání stejného problému se automatické zamykání deaktivuje při vystřelení airbagu.
a co kdyz spadnes treba do rybnika nebo auto zacne horet a ty ses vevnitr treba omdlenej?
Fiat Panda 1.2 >> AR 155 2.0 TS >> BMW E30 318i >> AR Giulietta 2.0 TD >> Ford Sierra 2.0i DOHC >> Saab 9000 CSE 2.0t >> AR 164 2.5 TD >> Ford Sierra 2.0i >> Lancia Lybra 2.4jtd

Uživatelský avatar
Mosťa
Příspěvky: 215
Registrován: 22 lis 2004 11:56
Bydliště: Valašské království
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mosťa »

jarda píše: a co kdyz spadnes treba do rybnika nebo auto zacne horet a ty ses vevnitr treba omdlenej?
1. Spadneš do rybníka:
hluboká voda - otevři okna, nech auto zatopit a pak z toho vypadni
mělká voda - vypadni rychle ven
2. Hořící auto - viz. mělká voda

bezvědomí - doufej, že se někde kolem najde nějaký blázen, co v sobě najde dost kuráže a odvahy, aby ti pomohl, nebo se modli za rychlé vyrozumění hasičů a jejich rychlý příjezd.
www.walachmotors.com
TUNING CLUB VSETÍN


Leonardo, Michelangelo, Donatello,..........................................PUNTO!!!

Uživatelský avatar
ICEman
Příspěvky: 135
Registrován: 04 říj 2004 21:23
Bydliště: Lubná u Rakovníka

Příspěvek od ICEman »

Jenom se vrátim k tomu centrálu po rozjetí.V prosinci jsem boural a jakmile vyletěl airbag ,tak se dveře odemkly a sjeli mi okýnka .Chtěl jsem taky zavařit kliky,al e sehnal jsem si z audiny je to super.
Ford Focus 1.8 16V

Uživatelský avatar
PJ
Moderátor
Příspěvky: 1822
Registrován: 04 úno 2004 19:21
Bydliště: Královské město Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PJ »

tak já sem taky spíš pro výměnu za estetičtější kliky třeba z tý 80tky ,snad se k nim časem taky dostanu
PS: a jak central pozná že překročim tu rychlost, třeba nový auta na to maj nějakej info-vodič co se používá i pro rádia co zvednou hlasitost při vyšší rychlosti, ale co třeba šáde,fávo,ibiza apod...
No nazi, no red, just pure Skinhead. "diesel je víceméně stále neslušné slovo"

Uživatelský avatar
ICEman
Příspěvky: 135
Registrován: 04 říj 2004 21:23
Bydliště: Lubná u Rakovníka

Příspěvek od ICEman »

To netuším,jak to centrál pozná.Zkusil jsem si to stopnout.Jakmile nastartuju,tak za deset vteřin se mi zamknou dveře.Jakmile motor chcípnu,tak se otevřou.Taky to jde manuálně.
Ford Focus 1.8 16V

Uživatelský avatar
PJ
Moderátor
Příspěvky: 1822
Registrován: 04 úno 2004 19:21
Bydliště: Královské město Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PJ »

no časově to beru ale co to překročení rychlosti to se asi jenom u noějších aut např.fabka by to měla mít
No nazi, no red, just pure Skinhead. "diesel je víceméně stále neslušné slovo"

Uživatelský avatar
Shr3k
Příspěvky: 591
Registrován: 09 bře 2004 20:01
Bydliště: bažina ;)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shr3k »

Hmm ... jen tak k tématu, nevím co na tom je, vidím nabořený auto bez klik, řidič nemůže sáhnout na vnitřní kličku, protože je asi bez sebe (štěstím ;) ), tak vezmu pořádnej kámen, rozbiju boční sklo a vezmu za tu kličku holt sám. Dál už je to pudová záležitost (buďto to pude a nebo nepude).

Jednoho chlapa jsem tak před pěti lety tahal z auta bočním okýnkem a žádný kliky jsem přitom vůbec neřešil (i když to byl obyčejnej fávoš a kliky měl) - dveře stejně nešly otevřít.
Gr33N MoNsT3R

Uživatelský avatar
PJ
Moderátor
Příspěvky: 1822
Registrován: 04 úno 2004 19:21
Bydliště: Královské město Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PJ »

Shr3k: a co folie sice sluneční nejsou co bezpečnostky ale i tak to musí jít hůř rozbít
No nazi, no red, just pure Skinhead. "diesel je víceméně stále neslušné slovo"

Uživatelský avatar
eric
Příspěvky: 500
Registrován: 08 kvě 2004 11:11
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eric »

PJ píše:Shr3k: a co folie sice sluneční nejsou co bezpečnostky ale i tak to musí jít hůř rozbít
taky mě to napadlo, co na to folie,co ty bezpečnostní?

Uživatelský avatar
Shr3k
Příspěvky: 591
Registrován: 09 bře 2004 20:01
Bydliště: bažina ;)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shr3k »

Fólie tam nebyly. Nicméně kdyby byly, tak to je pak úplně stejnej problém, jako se zašpraclejma dveřma. Zkrátka by asi nezbývalo nic jiného, než a) pořádně bušit do skla (však nejste na Vinohradech na nákupu rádia, ale taháte člověka z auta), b) hydraulickýma nůžkama to otevřít jako konzervu ;-).
Gr33N MoNsT3R

SkejT
Příspěvky: 1823
Registrován: 11 bře 2005 06:36

Příspěvek od SkejT »

Mam v umyslu v nejblizsi dobre si nechat zavarit kliky,ale po Vasi diskuzi jsem o tom zacal pochybovat.Ted se nemuzu rozhodnout jestli ano ci ne.
Bude to zase vypadat s trasne 3 dvere zavareny a jedny s klikou.
Jak se resi treba vypadek odskoku pri otevirani?
Jo a foldi na to nemaji nejaky hemzy?

Diky za rady

Uživatelský avatar
MikRacing
Příspěvky: 104
Registrován: 04 bře 2005 14:13
Bydliště: Řepníky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MikRacing »

SkejT píše:Mam v umyslu v nejblizsi dobre si nechat zavarit kliky,ale po Vasi diskuzi jsem o tom zacal pochybovat.Ted se nemuzu rozhodnout jestli ano ci ne.
Bude to zase vypadat s trasne 3 dvere zavareny a jedny s klikou.
Jak se resi treba vypadek odskoku pri otevirani?
Jo a foldi na to nemaji nejaky hemzy?

Diky za rady
Tak si zavar jen zadni dvere a mas po problemech! Vzdy jsem varil jen zadni dvere, ted bude cele auto, tak jsem zvedavej!
Peugeot 206XS 1.6 16V 100kW.... moje láska,
ale muj Miláček je jen moje Janinka!!!


TuningClub206
TuningClub206-Forum

SkejT
Příspěvky: 1823
Registrován: 11 bře 2005 06:36

Příspěvek od SkejT »

zase rikam kdyz udelat jen zadni,tak to udelam rovnou na vsech.

Uživatelský avatar
MikRacing
Příspěvky: 104
Registrován: 04 bře 2005 14:13
Bydliště: Řepníky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MikRacing »

Tak to udelej! Kasli na to, co se tady napsalo! Ja taky neresim bouracky a v zime???? No uvidime? Snad se do auta dostanu! Uz mas sehnany ty odskoky?
Peugeot 206XS 1.6 16V 100kW.... moje láska,
ale muj Miláček je jen moje Janinka!!!


TuningClub206
TuningClub206-Forum

SkejT
Příspěvky: 1823
Registrován: 11 bře 2005 06:36

Příspěvek od SkejT »

MikRacing píše:Tak to udelej! Kasli na to, co se tady napsalo! Ja taky neresim bouracky a v zime???? No uvidime? Snad se do auta dostanu! Uz mas sehnany ty odskoky?
vsechno mam vsechno

Uživatelský avatar
MikRacing
Příspěvky: 104
Registrován: 04 bře 2005 14:13
Bydliště: Řepníky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MikRacing »

Koupil jsi nejakou sadu, nebo mas odskok jen u ridice spojenej s centralem?
Peugeot 206XS 1.6 16V 100kW.... moje láska,
ale muj Miláček je jen moje Janinka!!!


TuningClub206
TuningClub206-Forum

SkejT
Příspěvky: 1823
Registrován: 11 bře 2005 06:36

Příspěvek od SkejT »

Koupen jen odskok k ridici a odskok na kufr.Mam venkovni otvirani kufru,tak to mam vymysleno na zapojeni na nejake vnitrni tlacitko a bude ok.Ten odskok nezere moc z baterky,ze?Pokud bude vybita baterka tak to pujde vzdy.
Kdyz tak premyslim o vnejsim skrytem otvirani kapoty.
Nemam s tim zkusenost,abych se nemusel dobyvat do auta :oops:

Uživatelský avatar
NTI
Příspěvky: 371
Registrován: 04 lis 2004 08:05
Bydliště: Praha - za cernakem, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NTI »

Typuju ze odskok z baterky nebude brat zrovna malo, takze u vybite baterky se ti auto neotevre (odkskok potrebuje energii k otevreni dveri a to nejde zrovna z lehka => energeticky narocne)

SkejT
Příspěvky: 1823
Registrován: 11 bře 2005 06:36

Příspěvek od SkejT »

NTI píše:Typuju ze odskok z baterky nebude brat zrovna malo, takze u vybite baterky se ti auto neotevre (odkskok potrebuje energii k otevreni dveri a to nejde zrovna z lehka => energeticky narocne)
z klekle baterky zase nemam strach,to budu resit vnejsim oteviracim mechanismem kapoty,musim ho akorad nejak schovat.Tak predpokladam,ze kdyz auto nebudu mit nastartovany,ze nebudu 20x odskakovat dvere

Uživatelský avatar
NTI
Příspěvky: 371
Registrován: 04 lis 2004 08:05
Bydliště: Praha - za cernakem, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NTI »

No i tech 20 otevreni by to melo zvladnout pri dobrem stavu baterky uplne v poode, treba takove el stahovani oken nebo startovani je na baterku narocnejsi, spis jde o to aby jsi mel bateku v kondyci (hlavne pres zimu) a taky mel vporadku elektriku (nikde ti to neprobyjelo -> neumerne samovolne vybijeni baterky)

Odpovědět

Zpět na „Exteriér - styling a elektronika“