Zavaření klik

Plasty, spoilery, čirá optika, neony, zadní lapmy, křídla a tak dále, to najdete v této kategorii.

Moderátoři: Fáboš, Jardafox

SkejT
Příspěvky: 1823
Registrován: 11 bře 2005 06:36

Příspěvek od SkejT »

NTI píše:No i tech 20 otevreni by to melo zvladnout pri dobrem stavu baterky uplne v poode, treba takove el stahovani oken nebo startovani je na baterku narocnejsi, spis jde o to aby jsi mel bateku v kondyci (hlavne pres zimu) a taky mel vporadku elektriku (nikde ti to neprobyjelo -> neumerne samovolne vybijeni baterky)
jasne vim co myslis,baterku mam novou a dobijeni si radci premerim,jinak zima konci,tak bych to resim az v zime :)
Jinak jak jsi rikal,stahovani a startovani je mnohem narocnejsi na baterku,nebo zapnute audio

martynek
Příspěvky: 111
Registrován: 22 srp 2004 12:22
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martynek »

mě se tedy stalo o prazdinách v srpnu že sem se nedostal do auta- vyflákel sem si baterku tim, že sem si udělal kuly chlazení spinač na větrák chladiče, a nechal sem h vul běžet, vrátil se po pár hodinách z koupaliště - petynka a nic, vubec nic, stálo mě to boční okýnko a pak sem si hodně rychle udělal vývod ven z auta paraelní rovnou s motorkem zámku+odskoku.

Wilda

Příspěvek od Wilda »

martynek píše:mě se tedy stalo o prazdinách v srpnu že sem se nedostal do auta- vyflákel sem si baterku tim, že sem si udělal kuly chlazení spinač na větrák chladiče, a nechal sem h vul běžet, vrátil se po pár hodinách z koupaliště - petynka a nic, vubec nic, stálo mě to boční okýnko a pak sem si hodně rychle udělal vývod ven z auta paraelní rovnou s motorkem zámku+odskoku.
To jje smula......Kdyz si chodil na Petynku,nevidel jsi tam oranzovou schade s cernym prednim sp.????

SkejT
Příspěvky: 1823
Registrován: 11 bře 2005 06:36

Příspěvek od SkejT »

martynek píše:mě se tedy stalo o prazdinách v srpnu že sem se nedostal do auta- vyflákel sem si baterku tim, že sem si udělal kuly chlazení spinač na větrák chladiče, a nechal sem h vul běžet, vrátil se po pár hodinách z koupaliště - petynka a nic, vubec nic, stálo mě to boční okýnko a pak sem si hodně rychle udělal vývod ven z auta paraelní rovnou s motorkem zámku+odskoku.
Muzes mi nejak poprast jak jsi udělal vývod ven z auta paraelní rovnou s motorkem zámku+odskoku? Ze bych si udelal preventivne neco v tom smyslu.Diky moc za odpoved :computer:

martynek
Příspěvky: 111
Registrován: 22 srp 2004 12:22
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martynek »

SKeJT: řeknu jak ale neřeknu kde :)
normalně dvojlinku od motoru centrálního zamykání a druhou přímo od motoru odskoku, někde si ji schováš na spodku auta či nárazníku,když se ti vybije baterka přineš si aku nebo od někoho z druhého auta ji dáš jen na napájení a odemkneš a pak odskočíš.
já tam mám 3 ještě jednu od relátka co mi spíná odskok, když by mi někde na cestách došla baterka v ovladači nebo sem ho ztratil..

martynek
Příspěvky: 111
Registrován: 22 srp 2004 12:22
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martynek »

jo jinak je taky super když si zabouhnete dálku v autě, mě se to už párkrát stalo a jednou i u pumpy s nastartovanym autem,,klíček v zapalování a naněm dálka...
takže doporučuju další vodiče někde,,nebo druhou dálku v pytlíčku na nějakém vychytraném místě

Uživatelský avatar
PJ
Moderátor
Příspěvky: 1822
Registrován: 04 úno 2004 19:21
Bydliště: Královské město Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PJ »

martynek: proto dycky když vylezu z auta tak dycky s klíčema i když v autě někdo sedí.
No nazi, no red, just pure Skinhead. "diesel je víceméně stále neslušné slovo"

Uživatelský avatar
MikRacing
Příspěvky: 104
Registrován: 04 bře 2005 14:13
Bydliště: Řepníky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MikRacing »

8) 8) 8)
Peugeot 206XS 1.6 16V 100kW.... moje láska,
ale muj Miláček je jen moje Janinka!!!


TuningClub206
TuningClub206-Forum

SkejT
Příspěvky: 1823
Registrován: 11 bře 2005 06:36

Příspěvek od SkejT »

Jaky je postup pri zapojeni odskoku?Nejdrive je lesi zapojit odskoky a potom zavarit kliky,nebo naopak?
Nevite kde se daji objednat odskoky jako sady?

Uživatelský avatar
MikRacing
Příspěvky: 104
Registrován: 04 bře 2005 14:13
Bydliště: Řepníky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MikRacing »

SkejT píše:Jaky je postup pri zapojeni odskoku?Nejdrive je lesi zapojit odskoky a potom zavarit kliky,nebo naopak?
Nevite kde se daji objednat odskoky jako sady?
Koukni na http://www.tuning-obchod.cz/inshop/
Peugeot 206XS 1.6 16V 100kW.... moje láska,
ale muj Miláček je jen moje Janinka!!!


TuningClub206
TuningClub206-Forum

SkejT
Příspěvky: 1823
Registrován: 11 bře 2005 06:36

Příspěvek od SkejT »

MikRacing píše:
SkejT píše:Jaky je postup pri zapojeni odskoku?Nejdrive je lesi zapojit odskoky a potom zavarit kliky,nebo naopak?
Nevite kde se daji objednat odskoky jako sady?
Koukni na http://www.tuning-obchod.cz/inshop/
Diky za linkz

Uživatelský avatar
MikRacing
Příspěvky: 104
Registrován: 04 bře 2005 14:13
Bydliště: Řepníky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MikRacing »

SkejT píše:
MikRacing píše:
SkejT píše:Jaky je postup pri zapojeni odskoku?Nejdrive je lesi zapojit odskoky a potom zavarit kliky,nebo naopak?
Nevite kde se daji objednat odskoky jako sady?
Koukni na http://www.tuning-obchod.cz/inshop/
Diky za linkz
V poho 8) 8) 8)
Peugeot 206XS 1.6 16V 100kW.... moje láska,
ale muj Miláček je jen moje Janinka!!!


TuningClub206
TuningClub206-Forum

Uživatelský avatar
NTI
Příspěvky: 371
Registrován: 04 lis 2004 08:05
Bydliště: Praha - za cernakem, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NTI »

Schanim kliky na prestavbu tak pokud nekomu po zavarovani zustaly tak kouknete sem

SkejT
Příspěvky: 1823
Registrován: 11 bře 2005 06:36

Příspěvek od SkejT »

mam 2 Ks

SkejT
Příspěvky: 1823
Registrován: 11 bře 2005 06:36

Příspěvek od SkejT »

neprecnivaji
Přílohy
klika.jpg
klika.jpg (1.32 KiB) Zobrazeno 926 x

Uživatelský avatar
NTI
Příspěvky: 371
Registrován: 04 lis 2004 08:05
Bydliště: Praha - za cernakem, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NTI »

SkejT: to jsou tvoje zadni ze, nemas nejaky lepsi obrazek te kliky, a poud mozno i jak vypada zezadu ;)
pis mi to pls do sekce koupim zde

Lavi009
Příspěvky: 1
Registrován: 02 srp 2010 15:50

Re: zavareni klik

Příspěvek od Lavi009 »

vonderka píše:chci jse zeptat kdyz zavarim kliky muzu udelat otvirani na dalkove otvirani a tahlo kliky mit pripojene na motorek od centralu?slo by to tak na oplu kadetu? :?
No jo ale co na to policajti těm to nevadí? že sou zavařený?

milosh
Administrátor
Příspěvky: 8037
Registrován: 03 úno 2004 13:57

Re: Zavaření klik

Příspěvek od milosh »

Delam inventuru TF a myslim ze tady mame temata ktery si zaslouzi byt na prvnich strankach a ne nekde na 50-ty :)
Toto je jedno z nich.

Odpovědět

Zpět na „Exteriér - styling a elektronika“