Camera do auta poraďte :(

Tuningová scéna v Karviné, Bohumíně, Havířově a okolí

Moderátor: Dave0401

Uživatelský avatar
wesly.TDI
Příspěvky: 6763
Registrován: 26 kvě 2006 09:26
Bydliště: Karviná, město, které chcíplo
Kontaktovat uživatele:

Re: Camera do auta poraďte :(

Příspěvek od wesly.TDI »

no ale jedině ve svém směru, protože jak jsem se mohl přesvědčit včera, jak asi měřili auto které jelo cca 100m předemnou, tak u nich nebyl problém zapnout ve vteřině modré a v mžiku vteřiny se začít točit přes 2plné a za ním :roll: , jsem tu dodávku brzdil i očina :kladivo: :kladivo: :kladivo: (chtěl bych vidět ty autoškolové a psychotesty pro ty passatové řidiče)

Lukinho
Příspěvky: 2445
Registrován: 10 kvě 2012 16:08

Re: Camera do auta poraďte :(

Příspěvek od Lukinho »

wesly.TDI píše:to je přesně ono :( , časem, až dospěješ nebo zmoudříš, a budeš jezdit 15-20tis měsícně, zjistíš, že když pojedeš jako ti ostatní co jedou dle pravidel, dojedou na stejné místo o pár minut později, s klidnou hlavou, bez stresů, s úsporou paliva a amortizací auta 8) , ale když nám bylo 18 apod. asi jsme nebyli lepší :lol:
Asi tak, taky se biju do hlavy za to, jak jsem jezdil prvni mesic . :kladivo:
Ale zas nerikej, ze ten plyn trosku neprislapnes, tam kde to znas na okreskach :lol: , V RAMCI MOZNOSTI.

Uživatelský avatar
wesly.TDI
Příspěvky: 6763
Registrován: 26 kvě 2006 09:26
Bydliště: Karviná, město, které chcíplo
Kontaktovat uživatele:

Re: Camera do auta poraďte :(

Příspěvek od wesly.TDI »

Lukinho píše:
wesly.TDI píše:to je přesně ono :( , časem, až dospěješ nebo zmoudříš, a budeš jezdit 15-20tis měsícně, zjistíš, že když pojedeš jako ti ostatní co jedou dle pravidel, dojedou na stejné místo o pár minut později, s klidnou hlavou, bez stresů, s úsporou paliva a amortizací auta 8) , ale když nám bylo 18 apod. asi jsme nebyli lepší :lol:
Asi tak, taky se biju do hlavy za to, jak jsem jezdil prvni mesic . :kladivo:
Ale zas nerikej, ze ten plyn trosku neprislapnes, tam kde to znas na okreskach :lol: , V RAMCI MOZNOSTI.
nemůžu, o mi jebne těsnění na vaně 8) :lol: :D

Uživatelský avatar
wesly.TDI
Příspěvky: 6763
Registrován: 26 kvě 2006 09:26
Bydliště: Karviná, město, které chcíplo
Kontaktovat uživatele:

Re: Camera do auta poraďte :(

Příspěvek od wesly.TDI »

tak už pár dní používám tu AEE magicam SD21 a musím říct že spokojenost 8) , funkce černé skřínky bomba 8) , jen jsem zjistil, že si budu muset pořídit asi nějaký nový noťas abych s tím HD videem mohl pracovat :D

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: Camera do auta poraďte :(

Příspěvek od Tom_ »

kolik si za ni dal?Cena je hodne podobna s gopro akorat AEE ma lepsi "vybavu" v zakladu..
Audi Coupe Quattro

Uživatelský avatar
wesly.TDI
Příspěvky: 6763
Registrován: 26 kvě 2006 09:26
Bydliště: Karviná, město, které chcíplo
Kontaktovat uživatele:

Re: Camera do auta poraďte :(

Příspěvek od wesly.TDI »

7.900, je podobná s GoPro ale kdyby jsi chtěl GoPro s tou výbavou tak si přihoď tak 4.000 navíc :wink: , každyý to různě kritizuje na těch fórech atd že je to shit, ale srovnával jsem to s bratránkovou HERO2 za kterou dával 10 před půl rokem a musím říct že je to úplně stejná kvalita, nevím jak pak zvuk venku při velkých rychlostech, jak budou držet ty držáky atd, ale je tam vše od 3M tak snad to bude v cajku, vodotěsný obal taky vypadá v klidu, má i větší zadní vrata na LCD nebo baterku, navíc ten laser zaměřovač je hodně dobrá věc

Uživatelský avatar
Luke_TDI
Příspěvky: 5841
Registrován: 22 říj 2006 13:13
Bydliště: Sucha Gorna Near OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Camera do auta poraďte :(

Příspěvek od Luke_TDI »

dlouho tu nic nebylo a ja se konecne k necemu po dlouhe dobe dopracoval a vzhledem k tomu ze mi ebay dal poukaz na 20dolacu tak me kamera vysla na 1100kc :)
poridil jsem do auta totok : http://www.youtube.com/watch?v=7wmIyD1fM4M" onclick="window.open(this.href);return false;
Co se tyce kvality tak za me spokojenost s sirokouhlou cockou a a hlavne se mi jeste nestalo aby chybel zaznam ! dokonce kazdy zaznam ma i nejaky kousek zaznamu z predesleho coz je super !
VODA,TOPENI,PLYN - Kompletni realizace vytapeni tepelnym cerpadlem nebo plynovym kotle vc. servisu zarucniho i pozarucniho. tzv. plnime sny na pockani

Uživatelský avatar
HansBee
Příspěvky: 52
Registrován: 05 črc 2014 11:51
Bydliště: České Budějovice

Re: Camera do auta poraďte :(

Příspěvek od HansBee »

Luke: hoď mi odkaz prosímtě, mám sice na předku truecam A3 ale nejsem moc spokojenej tak jí asi šoupnu na zadní sklo a ta co máš ty mě láká akorát nevím kde jí sehnat? :)

Uživatelský avatar
Luke_TDI
Příspěvky: 5841
Registrován: 22 říj 2006 13:13
Bydliště: Sucha Gorna Near OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Camera do auta poraďte :(

Příspěvek od Luke_TDI »

CZ: http://www.revotech.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
ebay: http://www.ebay.com/itm/151071891306" onclick="window.open(this.href);return false;
banggood: http://www.banggood.com/buy/mobius.html" onclick="window.open(this.href);return false; nejake prislusenstvi v zahranici, doporucuju kondenzator setris tim baterku a mene se hreje kamera.
VODA,TOPENI,PLYN - Kompletni realizace vytapeni tepelnym cerpadlem nebo plynovym kotle vc. servisu zarucniho i pozarucniho. tzv. plnime sny na pockani

Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: Camera do auta poraďte :(

Příspěvek od crocjirka »

SJ4000 ;) a rovnez to muzes pouzit jako gopro ;)
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

Uživatelský avatar
Luke_TDI
Příspěvky: 5841
Registrován: 22 říj 2006 13:13
Bydliště: Sucha Gorna Near OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Camera do auta poraďte :(

Příspěvek od Luke_TDI »

u sj4000 pozor, jsou na trhu i fake verze a moc se jako kamera do auta nehodi, ale pokud chces kameru pouzivat jako sportovni sj4000 nebude krok vedle. Vnitrnosti jsou stejne jak u mobiuse.
VODA,TOPENI,PLYN - Kompletni realizace vytapeni tepelnym cerpadlem nebo plynovym kotle vc. servisu zarucniho i pozarucniho. tzv. plnime sny na pockani

Uživatelský avatar
F.l.a.n.e.l.
Příspěvky: 14358
Registrován: 05 lis 2004 19:03
Bydliště: Split, Croatia

Re: Camera do auta poraďte :(

Příspěvek od F.l.a.n.e.l. »

Luke_TDI píše:u sj4000 pozor, jsou na trhu i fake verze a moc se jako kamera do auta nehodi, ale pokud chces kameru pouzivat jako sportovni sj4000 nebude krok vedle. Vnitrnosti jsou stejne jak u mobiuse.
:alien: Proč myslíš že se do auta nehodí?

https://www.youtube.com/watch?v=-9kc2lMO0gY" onclick="window.open(this.href);return false;
Autoservis, diagnostika, geometrie, zprostředkování STK, přihlášení, evidenční kontroly,...


Škoda Rapid 130 (2,0i 16v) Budíž ti země lehká. Děkuju ti za vše :poklona:

Uživatelský avatar
Luke_TDI
Příspěvky: 5841
Registrován: 22 říj 2006 13:13
Bydliště: Sucha Gorna Near OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Camera do auta poraďte :(

Příspěvek od Luke_TDI »

Vubec jsem to nemyslel z duvodu techniky, ale tvaru. Ja mam kameru na magnetech (udelam foto a dam to sem) a kdyz jdu z auta tak kameru hodim do clonitka a neni ji videt, kdezto tu kostku tak neschovas. Jinak jsou s mobiusem vice mene stejne jen ten tvar je jiny a dle meho jako dashcam kazdodenni neni uplne nejpouzitelnejsi.
VODA,TOPENI,PLYN - Kompletni realizace vytapeni tepelnym cerpadlem nebo plynovym kotle vc. servisu zarucniho i pozarucniho. tzv. plnime sny na pockani

Odpovědět

Zpět na „Karviná, Bohumín, Havířov a okolí“