Téma: Tuning & Styling by Tojebordel

Tiskové zprávy, novinky na auto trhu, technika, srazy a nejen to :o)

Moderátor: Eiffel

thomaswilliams
Příspěvky: 1629
Registrován: 22 pro 2005 16:23
Bydliště: rio
Kontaktovat uživatele:

Re: Téma: Tuning & Styling by Tojebordel

Příspěvek od thomaswilliams »

TAK SEM Z TOHO NĚJAKEJ ROŠČAROVANEJ ...KAM SE MÁM ZAŘADIT.....MÁM VZÁDU KŘÍDLO KTERÝ TO AUTO VE VYŠŠÍCH RYCHLOSTECH PĚKNĚ PŘIMÁČKNE K ZEMI A TO JE TUNING NEBO STYLING---ŘEKL BYCH ŽE JE TO ZLEPŠENÍ JÍZDNÍCH VLASTNOSTÍ

Bordel
Moderátor
Příspěvky: 3887
Registrován: 20 čer 2004 16:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Téma: Tuning & Styling by Tojebordel

Příspěvek od Bordel »

thomaswilliams píše:TAK SEM Z TOHO NĚJAKEJ ROŠČAROVANEJ ...KAM SE MÁM ZAŘADIT.....MÁM VZÁDU KŘÍDLO KTERÝ TO AUTO VE VYŠŠÍCH RYCHLOSTECH PĚKNĚ PŘIMÁČKNE K ZEMI A TO JE TUNING NEBO STYLING---ŘEKL BYCH ŽE JE TO ZLEPŠENÍ JÍZDNÍCH VLASTNOSTÍ
pri 260ti je to nejspis ucinny, ale vetsina aut to ma spis jako stylingovej doplnek (viz 206 z Teplic v pokecu)
http://www.odtahnito.cz <<< Půjčovna odtahového speciálu, stačí řidičák sk. B. Nejlevnější způsob převozu vozu svépomocí. Praha, ČR i zahraničí.

Uživatelský avatar
Shaity
Příspěvky: 585
Registrován: 06 dub 2005 19:24

Re: Téma: Tuning & Styling by Tojebordel

Příspěvek od Shaity »

mnoo k tomuhle mi nedá něco neříct:c)))tom2racekiller toho radši neřeším...nemá to cenu...a nechápu jak se tu někdo může opírat do takový káry jako je GII...když je dělaný s citem a ne že na to někdo horu absolutně smešnejch laminátu plastu...a fofr pruhy navrch nedivím se že se mu kdekdo směje....a do škodovkářu a jejich přičáku bych taky nerejpal....vono jim v podstatě nic jinýho nezbejvá ne?

Uživatelský avatar
jean2005
Příspěvky: 24
Registrován: 07 zář 2005 16:59
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od jean2005 »

Já mám vzadu křídlo už z fabriky a píšou o tom, že při rychlostech cca nad 130/h zvyšuje přítlak zadní části auta o asi 30%... A abych vůbec nemusel uvažovat nad tuningem a stylingem, pořídil jsem si vozítko, který vypadá řekněme ...exoticky (někdo říká i dost divně) a jízdní vlastnosti má na naše silnice více než dostatečný...
A je to 1,6 16v (někdo tady psal, že to skoro nejede), 85kw toyota MR2 Mk1, rok výroby 86.
Přílohy
auti.jpg
auti.jpg (17.96 KiB) Zobrazeno 5167 x

Uživatelský avatar
Dawee
Příspěvky: 6
Registrován: 25 zář 2006 14:28
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dawee »

Já sem se na tuhle stránku podíval teprve před několika dny.Sháněl jsem auto a tak jsem našel i tunigforum.
K téhle diskuzi bych rád připojil názor "nezatíženého pozorovatele". :?:

Každopádně tuning i styling by měl být v rovnováze.Čím víc tuning,tím víc může být i styling.. Ale to vlastně souvisí také se zlepšováním jízdních vlastností. Pokud auto jede 300, přítlačná křídla, prahy, kola a vůbec vše je nezbytnost.

Další kapitola je ovšem "nechtěný parchant" tunig-stylingu a tím je onen, jak říkáte, tuzing..
Pokud má někdo felicii a instaluje na ní nárazníky značně opuchlých tvarů, brutální nádechy pro V8, mafiánská skla uchel černý a další mě známé i neznámé kraviny .... když ho pak předjíždím, nechápu že na sebe může někdo takhle upozorňovat.

Existuje samozřejmě řada výjimek. Viz. Fabia combi někde tady výš..

SkejT
Příspěvky: 1823
Registrován: 11 bře 2005 06:36

Re: Téma: Tuning & Styling by Tojebordel

Příspěvek od SkejT »

nechapu podstatu tohodle tematu,vzdy to tak "bylo" , "je" a "bude" ze vetsina lidi vubec neresi jestli jejich upravy na aute jsou STYLING nebo TUNING ci TUZING.Proste kdyz nekdo neco chce,tak si sve auto prizpusobi pohledu svemu (at to stoji co to stoji,nebo at to vypada dobre nebo blbe)

Uživatelský avatar
Eiffel
Moderátor
Příspěvky: 5541
Registrován: 13 říj 2004 10:14
Bydliště: Hodně nestálé Anamnéza: Magor
Kontaktovat uživatele:

Re: Téma: Tuning & Styling by Tojebordel

Příspěvek od Eiffel »

SkejT píše:nechapu podstatu tohodle tematu,vzdy to tak "bylo" , "je" a "bude" ze vetsina lidi vubec neresi jestli jejich upravy na aute jsou STYLING nebo TUNING ci TUZING.Proste kdyz nekdo neco chce,tak si sve auto prizpusobi pohledu svemu (at to stoji co to stoji,nebo at to vypada dobre nebo blbe)
tady byla tenkrát debata o tom, že někdo psal dotaz do tuningu jestli jsou lepší koberečky modré a nebo červené a tak podobně. Proto ten článek. Stejně jako milotec nikdy nedělal tuning, ale styling, tak prostě některé věci nejsou stylingem, ale tuzingem, jelikož to postrádá střízlivý pohled na věc...
Cadillac seville V8 4.6 :D
zatím ještě žiju...

Uživatelský avatar
REBEL007
Příspěvky: 5
Registrován: 22 lis 2006 03:54
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od REBEL007 »

Osobně se mi líbí když je na autě udělan jak tuning tak i styling v decentním provedení .Tuning motoru "zvýšení výkonu -za účelem větších rychlostí ,stejně na naších děravých cestách nevyužijete" a oplastováni ano ,ale jen tehdy pokud to bude aspoň trochu účelné .
Byl tady názor na ztmavena skla "pro někoho jen estetický doplněk pro jiného účelná věc ( už jen vyblednutí čalounění a potahu je toho důkazem).

Jinak článek se mi líbí ale je pravdou že každý máme svůj vkus a názor .


zhrnuto !! ke každému tuningu trocha stylingu není naškodu a obráceně !!

Bordel
Moderátor
Příspěvky: 3887
Registrován: 20 čer 2004 16:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bordel »

REBEL007 píše:Byl tady názor na ztmavena skla "pro někoho jen estetický doplněk pro jiného účelná věc ( už jen vyblednutí čalounění a potahu je toho důkazem).
uz jen prehlidnuti nekoho v tunelu... :lol: :lol: :lol:

To je obdobny, jako kdyz nekdo sviti pres den mlhovkama, aby si setril H-zarovky :roll:
http://www.odtahnito.cz <<< Půjčovna odtahového speciálu, stačí řidičák sk. B. Nejlevnější způsob převozu vozu svépomocí. Praha, ČR i zahraničí.

FCS
Moderátor
Příspěvky: 1018
Registrován: 16 dub 2006 07:25
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FCS »

Danecek píše:
REBEL007 píše:Byl tady názor na ztmavena skla "pro někoho jen estetický doplněk pro jiného účelná věc ( už jen vyblednutí čalounění a potahu je toho důkazem).
uz jen prehlidnuti nekoho v tunelu... :lol: :lol: :lol:

To je obdobny, jako kdyz nekdo sviti pres den mlhovkama, aby si setril H-zarovky :roll:
mona je draha elektrika dost :D

setrit se musi

Uživatelský avatar
REBEL007
Příspěvky: 5
Registrován: 22 lis 2006 03:54
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od REBEL007 »

Danecek píše:
REBEL007 píše:Byl tady názor na ztmavena skla "pro někoho jen estetický doplněk pro jiného účelná věc ( už jen vyblednutí čalounění a potahu je toho důkazem).
uz jen prehlidnuti nekoho v tunelu... :lol: :lol: :lol:

To je obdobny, jako kdyz nekdo sviti pres den mlhovkama, aby si setril H-zarovky :roll:

:nono: POKUD NEMÁŠ V AUTĚ TMU JAK V RAKVI, TAK JE TO V POHODĚ ..A TY SVĚTLA . SVÍTÍM VŽDY JAK SE MÁ :D NÁZORU NA TOTO JE ASI HODNĚ ,ALE TAK UŽ TO ASI AJI ZŮSTANE ...

JINAK PF 2007 A ŠŤASTNÉ KILOMETRY BEZ NEHOD ..VŠEM . 8)

Uživatelský avatar
JrkB2
Příspěvky: 20
Registrován: 02 srp 2011 00:53

Re: Téma: Tuning & Styling by Tojebordel

Příspěvek od JrkB2 »

nečet sem to všechno..a koukám že to neni nejnovější článek..ale souhlasim hlavně s tim.. že tady v tý naší český :zadek: všemu budou řikat jak sou zvyklý.. všechno hážou na jednu hromadu..
jako třeba sem potkal jednu maminku a jelikož skejtuju už deset let a pro mě je to dobrý odreagování..tak k tomu mám vztah asi takovej jako když de někdo na tenis(příklad) a ta matka taky házela všechny do jednoho. takže skejták= grázl, hajl atd.
ale že sou různý odvětví to už jí nezajímá.. holt problém doby :P
a stejně mi fut neni jasný to si mám představit pod tim pojmem TUZER..
chápu píčoviny na autě co sou totálně mimo mísu..
ale jenom lehce se bojim že jednou šlápnu vedle a sem v tom taky..
takež by mě zajímalo.. jestli když mám teda auto.. na výkon to neupravuju, protože stejně sem neviděl nikoho v praze v centru jet 200 aspon deset minut, plus ty naše silnice sou někdy srovnatelný se schodištěm..
a všechno co tam dám je origo na muj typ auta.. tak jestli je to ještě styling.. nebo už sem dávno za zenem s tim :D
www.giemgi.cz
www.facebook.com/Giemgi

Odpovědět

Zpět na „News Room“