Perličky inzerentů aut a bazarníků

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Odpovědět
venca
Příspěvky: 1539
Registrován: 21 led 2008 20:50
Bydliště: Kladno

Re: Perličky inzerentů aut a bazarníků

Příspěvek od venca »

Rudi píše:

"vozidlo je bez klíčů, CZ TP, vozidlo … se nachází mimo autobazar" 8) :lol:
:smich: :smich: :smich:
Když se chlap vyspí s více ženami, je borec.
Když se žena vyspí s více muži, je kurva.......proč je to tak?!
Protože když klíč otevře několik zámků, je to univerzální klíč......
kdežto když zámek otevřeš vícero různými klíči, je zkurvenej zámek

Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 4074
Registrován: 16 črc 2006 21:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Perličky inzerentů aut a bazarníků

Příspěvek od JRD McLAREN »

.mmm...
mna docela bavi nalepka "vyrobene v EU" ...
obzvast pri znackach Daewoo, Hyundai, Honda, Mazda a pod...


alebo z inej strany...
predaval som kola, 4 kusy za 30, alebo solo po kuse za 10 ..
co mi dotycny volal, ze jak to ma chapat .. :kladivo: :kladivo: :kladivo:
a po vysvetleni, tak ze dobre zobere vsetky za 30, a ze kde by sme sa mohli stretnut...
hovorim nech si prijde po ne, ..ze to on ma s Trnavy daleko, ci by sme sa nemohli na polceste..
(mm to urcite predavam 4 kola za 1000korun a este mu ich aj dovezem ....)

alebo predavam vybojky D1S, jasne je v inzerate napisane, ze "vybojky su z buranych aut..
treba si prist vybrat z viacerych kusov"
...
(teda ak si nekdo vybere vadnu, co mu za mesiac zdochne, tak jeho smola, ale aby som nebol svina,
tak mu dalsiu predam za polovicu, nasledne mi ale dojde vratit jeho staru vypalenu, esteze mam nafotene seriove cisla tych mojich)
a dostavam otazky, "jak su asi stare..??" , "kolko uz asi tak svietili..??" ... "to su nove..??"
...a co som ja Sibla ..alebo Teodora ...
Člen Klubu Šlapacích Moskvičov
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu/

Uživatelský avatar
MSG
Příspěvky: 1078
Registrován: 15 lis 2004 10:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Perličky inzerentů aut a bazarníků

Příspěvek od MSG »

Rudi píše:nebo od zájemců na 8-10let starý TDI
"A kolik to má najeto?
Něco přes 200tis.
Ježiš marja, to to ještě žije? My hledáme něco do 100tis.km."

:smich:
Nedělej si prdel, takhle se ptám taky.
:D
MSG

Pernick
Příspěvky: 1268
Registrován: 17 črc 2007 21:39
Bydliště: Brno

Re: Perličky inzerentů aut a bazarníků

Příspěvek od Pernick »

Jj, plná výbava :lol: Kdysi tu byl inzerát na koktu v plný palbě, tak jsem si jen v duchu říkal, achjo, co to zase bude a ona opravdu byla v plné 8)
Renault Megane Break 1.9DTi 100koní v naftě, jsem spokojený =)

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Re: Perličky inzerentů aut a bazarníků

Příspěvek od Rudi »

MSG píše:
Rudi píše:nebo od zájemců na 8-10let starý TDI
"A kolik to má najeto?
Něco přes 200tis.
Ježiš marja, to to ještě žije? My hledáme něco do 100tis.km."

:smich:
Nedělej si prdel, takhle se ptám taky.
:D
český játro :lol:
VW - Very Wonderful
ALUSADY.CZ - originální alu kola na Váš vůz
Dovoz vozidel, odtahy z celé EU, STK

Uživatelský avatar
Laconi
Příspěvky: 5529
Registrován: 05 úno 2004 20:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Perličky inzerentů aut a bazarníků

Příspěvek od Laconi »

Pernick píše:Jj, plná výbava :lol: Kdysi tu byl inzerát na koktu v plný palbě, tak jsem si jen v duchu říkal, achjo, co to zase bude a ona opravdu byla v plné 8)
Vim, to byl ten stříbrnej liftback 8)

Uživatelský avatar
MSG
Příspěvky: 1078
Registrován: 15 lis 2004 10:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Perličky inzerentů aut a bazarníků

Příspěvek od MSG »

Tak jsem si myslel, že jsem hned v úvodu vyčerpal všechny možnosti, jak jde napsat "airbag" a ono ne: právě jsem našel "aerbag"

http://auto.bazos.cz/inzerat/9872054/Fo ... y-stav.php" onclick="window.open(this.href);return false;

:lol:
MSG

Uživatelský avatar
starter
Příspěvky: 831
Registrován: 03 dub 2006 15:21
Bydliště: kousek vod Prahy

Re: Perličky inzerentů aut a bazarníků

Příspěvek od starter »

Dacan píše:nebere se plná palba u daného modelu? já ji třeba mám kromě klimy a to mám jen posilovač a okna v elektrice :D
třeba u E30 je to asi 300 položek aby to měl plnou palbu :lol:
odtah od 7kč/km 731810210

Uživatelský avatar
FanyT
Příspěvky: 153
Registrován: 25 čer 2004 22:31

Re: Perličky inzerentů aut a bazarníků

Příspěvek od FanyT »

Na Sauto jsou taky hodně úspěšní.
Momentálně 484 aut s výkonem nad 300 kW:

http://www.sauto.cz/inzerce/?sorting.or ... .fulltext=" onclick="window.open(this.href);return false;

Třeba tohle Toledo s výkonem 800 kW musí bejt fakt dělo: http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... do/8765103" onclick="window.open(this.href);return false;

Nebo třeba jeden extrémní Golf s 2 900 kW: http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... lf/8770890" onclick="window.open(this.href);return false;
Citroën-C4 Picasso-1.6 HDi
Mazda-121-1.3

Uživatelský avatar
Breakthru
Příspěvky: 1804
Registrován: 05 dub 2006 19:59
Bydliště: Třebíč...

Re: Perličky inzerentů aut a bazarníků

Příspěvek od Breakthru »

m.artty píše:No jasný, Insignii v top stavu v plný palbě po dědkovi (ročník 1901) z německa, kterej s tím jezdil jen na hřbitov
za rodinou na návštěvu každou nedělu :lol:

Rudi:častej jev.Kámoš taky shání auto a něco do stovky najeto, prej aby to ještě něco vydrželo :lol:
svět dospělých je pro mne záhadou......

Uživatelský avatar
V12
Moderátor
Příspěvky: 5677
Registrován: 08 říj 2004 14:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Perličky inzerentů aut a bazarníků

Příspěvek od V12 »

kilometry u nas to je proste modla :lol: ja jim vzdycky na to , ze to ma hoodne kilometru odpovim, ze kdyz prijedou zitra, tak si muzou rict jaky cislo na tech budikach chteji a vetsinou je konec rozhovoru :lol:
R6 twin turbo + V10 + V12

Uživatelský avatar
Berry
Moderátor
Příspěvky: 8395
Registrován: 30 kvě 2005 20:05
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Perličky inzerentů aut a bazarníků

Příspěvek od Berry »

Rudi píše:
MSG píše:
Rudi píše:nebo od zájemců na 8-10let starý TDI
"A kolik to má najeto?
Něco přes 200tis.
Ježiš marja, to to ještě žije? My hledáme něco do 100tis.km."

:smich:
Nedělej si prdel, takhle se ptám taky.
:D
český játro :lol:
Sorry ale musim se pridat k Rudimu, ceska demence hned se ptat na kilometry, promin ze to tak nazyvam, ale je to tak, auto muze byt na sracki i po 50tis km, kdyz je clovek prase a nebo muze byt v top stavu i kdyz ma 360tis km, coz jsem doopravdy videl (Audi A8 3.7 quattro)
Seat Ibiza 6L1 1.4 16V Reference
Skoda Octavia II FL 1.2 TSI Elegance
Skoda Rapid 1.2 TSI StylePlus
Skoda Octavia RS III 2.0 TDI RS Challange

Uživatelský avatar
Laconi
Příspěvky: 5529
Registrován: 05 úno 2004 20:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Perličky inzerentů aut a bazarníků

Příspěvek od Laconi »

S těma KM to je pravda, na ně se ptá 99% lidí když přijde řeč na nějakou ojetinu.

Uživatelský avatar
kubajzsemily
Příspěvky: 929
Registrován: 30 pro 2006 23:05
Bydliště: Semily
Kontaktovat uživatele:

Re: Perličky inzerentů aut a bazarníků

Příspěvek od kubajzsemily »

před cca 3nedělema jsem jel koukat na auto do Teplic, mam to cca 160km, auto stalo v autobazaru, po telefonu jsem se několikrat ujištoval zda auto ma nějake kosmeticke vady, připadně at je nafoti a zašle, uplně v pohodě řek že hned jde kouknout a auto obejde, do telefonu řikal že ma auto na levých zadních dveřích dva cca 10cm škrabance a že nepomuže ani rozleštění, tak jsme si řekli parada jedem po přijezdu do bazaru......... přední kapota cca 70cm drbu od klíče, všechny 4rohy narazniku odřený od parkovaní, dveře kufru podrbaný až na plech kterej už řadně začinal kvíct, zadní lem odřenej až na plech, plus cele auto lehce poškrabano od nákýho roští.............. to mě nepřijde jako uplně normalní prodejce, ale bohužel v dnešní době je to uplně normalní, kdybych jen zavolal a zeptal se jestli tam auto ještě stojí a vyrazil tak nic neřikám ale když se přimo ptam na něco a on to několikrát zapře, tak to je svinstvo :zadek:
Seat Leon Top Sport
Škoda 120- ukrutnej nářez http://www.stream.cz/video/162708-skoda-120
- http://www.stream.cz/video/11/212473-skoda-zahodit
Jawa 21 Sport- 60ccm, sportovní ojnice, snižená hlava a dalších pár výkonostních vychytávek

Uživatelský avatar
Filip:)
Příspěvky: 784
Registrován: 18 lis 2010 01:31
Bydliště: Praha 5

Re: Perličky inzerentů aut a bazarníků

Příspěvek od Filip:) »

a co jsi mu na to řekl? a jaká byla jeho reakce? :)
►Volvo V40 T4 - B4194 T (16V) 147kW/200hp @5500rpm, 300 N·m...
Ex: BMW E36 318i saloon.. 83kW...

Uživatelský avatar
Mustang88
Příspěvky: 193
Registrován: 13 bře 2009 19:56
Bydliště: Praha 4

Re: Perličky inzerentů aut a bazarníků

Příspěvek od Mustang88 »

Jeden inzerát na R. Espace "dozivotni garance najetych kilometru a puvod vozidla nigdi nebilo bourane" 8)
Renault Avantime 3.0 V6 - 152 kw
Renault Laguna II 1.8 16V - 88 kw
Renault Megane II 1.6 16V - 81 kw
Renault Laguna 1.6 16V - 79 kw
Renault 21 sedan 1.8 8V - 66 kw

http://mustang88.rajce.idnes.cz/

Uživatelský avatar
MSG
Příspěvky: 1078
Registrován: 15 lis 2004 10:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Perličky inzerentů aut a bazarníků

Příspěvek od MSG »

A na co se maj lidi ptát, když na na km? Na stav? To jsou přesně ty subjektivní pohádky jak píše kubajzsemily.

Km je jasný číslo, který navíc říká dost o stavu auta. Jiný je stav auta s 50.000km a 300.000 a oboje může být stejná značka a r.v. Proč má být bit ten, kdo auto využívá málo a ten, co ho ojezdí má za něj dostat stejný peníze?

No a že se km falšujou a lidï maj tak pocit, že všechny auta mají 100-150kkm a pak vás odmítnou, když pordáváte auto s 250.000km? Tak to bohužel je... ale psát, že km nerozhodují nebo že ten, kdo se na ně ptá je hlupák, je při vší úctě, pánové, arogantní blbost.
MSG

Uživatelský avatar
Breakthru
Příspěvky: 1804
Registrován: 05 dub 2006 19:59
Bydliště: Třebíč...

Re: Perličky inzerentů aut a bazarníků

Příspěvek od Breakthru »

MSG:není nic špatnýho ptát se na kilometry, ale je blbost upřednostnit auto s míň kilometrama v horším stavu a menší výbavou oproti autu s o něco víc kilometrama.Pokud autům někdo nerozumí, tak to chce známýho, kterej tomu rozumí.....Můžeš mít dvě stejný auta, ročník, výbava, motorizaci, barva.....jedno má 250 000km a pravidelnej servis a druhý může mít 100 000km a dvakrát měněnej olej....K čemu pak ty kilometry jsou?Jen jako informace, jaká je zrovna číselná kombinace na tachecu....
svět dospělých je pro mne záhadou......

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Perličky inzerentů aut a bazarníků

Příspěvek od m.artty »

MSG: Nemůžu s tebou slouhlasit. Mám dva Kadetty, jeden má na tachu cca 145 tisíc a je to auto v krásným zachovalým stavu, druhé má na tachu 176 tisíc a je to vylítanej vrak na kompletní GO nebo na rozebrání. A náhodou mají obě auta servisní knížku psanou do roku 2004 :lol: Takže by mě zajímalo, co tento údaj má jako vypovídat.... Druhá věc je ta, že u nás je každé druhé auto stočené....
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Re: Perličky inzerentů aut a bazarníků

Příspěvek od Rudi »

MSG píše:A na co se maj lidi ptát, když na na km? Na stav? To jsou přesně ty subjektivní pohádky jak píše kubajzsemily.

Km je jasný číslo, který navíc říká dost o stavu auta. Jiný je stav auta s 50.000km a 300.000 a oboje může být stejná značka a r.v. Proč má být bit ten, kdo auto využívá málo a ten, co ho ojezdí má za něj dostat stejný peníze?

No a že se km falšujou a lidï maj tak pocit, že všechny auta mají 100-150kkm a pak vás odmítnou, když pordáváte auto s 250.000km? Tak to bohužel je... ale psát, že km nerozhodují nebo že ten, kdo se na ně ptá je hlupák, je při vší úctě, pánové, arogantní blbost.
Tak teď si pobavil a opět si mě přesvědčil, že si typicky český játro, který jde kupovat 10let starý nejen TDI auto se 100tis. na tachu a cokoliv jinýho ihned odmítá. :smich: :smich2:

Proč to vlastně děláš? To si nám taky odpověděl, kilometry jsou přece jasným ukazatelem stavu auta. :smich: :smich2:

Tvůj konec snad už ani zmiňovat nebudu, to je auch typisch :lol: jako správnej čehun radši 110 bez servisky na tachu než 250 se serviskou a vejškerejma fakturama 8) :lol:

Za sebe ti můžu říct, že se na kilometry zeptám snad jenom, když tam nejsou doplněný, abych měl cca představu nebo jako doplňující otázku, když už se ptám na všechno ostatní, nicméně mi nedělá problém koupit 2 letý auto s natočenejma 100tis. nebo jiný 8-10ti letý s 300tis.+ :D pro mě je vždycky primární cena bo vim, že po koupi si všechno hnedka dělám( rozvody, tísko) a samozřejmě stav, zda se to vůbec vyplatí :D

ad marty - a proč se auta u nás stáčej? Bo je kupujou v převážný většině lidi jako MSG, kde první zásadní informací jsou kilometry :D
VW - Very Wonderful
ALUSADY.CZ - originální alu kola na Váš vůz
Dovoz vozidel, odtahy z celé EU, STK

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Perličky inzerentů aut a bazarníků

Příspěvek od m.artty »

Rudi píše:ad marty - a proč se auta u nás stáčej? Bo je kupujou v převážný většině lidi jako MSG, kde první zásadní informací jsou kilometry :D
Já vim, že je to kvůli tomu.... v tomhle mají výhodu starý auta co mají pořídlo km jen na 99 999 km, to se nemusí ani stáčet, jen řekneš, že to má najeto 20 tisíc a je to ok :lol:
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Uživatelský avatar
Breakthru
Příspěvky: 1804
Registrován: 05 dub 2006 19:59
Bydliště: Třebíč...

Re: Perličky inzerentů aut a bazarníků

Příspěvek od Breakthru »

m.artty:já to mám jednoduchý.Mě auto víc jak 99 999km nenajede, protože pak su zas na nule.tenkrát inženýři od Forda věděli, že většina těhle aut půjde na východ, kde jsou podstatný kilometry :lol: Nikdy sem to u těhle aut neřešil.jedno mělo asi půl mega nalítáno, druhý poctivejch 170 000km s doloženejma fakturama, další odhadem 220 000 a další, co mám teď má 280 000km kastla a převodovka s nápravama, motor 80 000km, tak nevím, kolik má vlastně najeto :lol:

Rudi:smutný je, že tahle uvažuje drtivá většina lidí a všichni, co dělaj do aut :lol:
svět dospělých je pro mne záhadou......

Uživatelský avatar
matt
Příspěvky: 1931
Registrován: 17 črc 2007 15:20
Bydliště: Plzeň

Re: Perličky inzerentů aut a bazarníků

Příspěvek od matt »

Souhlas s Rudim 8)

MSG
Nerad to říkám ale přesně tvé nekompromisní požadavky u nás podporujou stáčení :wink: Nechápu jak někdo chce po 11let starém TDi v trochu větším autě např. Okta nalítáno do 1oo tis. km. :D Proč by si to lidi kupovali ?
Důležité je kupovat podle stavu 8)
Dovoz aut ze zahraničí, Non-stop odtah, Kompletní péče o vozidlo (mytí, leštění, tepování, leštění světel), Zařízení STK, Diagnostika vozidel, Rychlé sjednání pojistky za fajn cenu, Servis.
Plzeň 775115675

Uživatelský avatar
SubTera
Příspěvky: 3289
Registrován: 21 čer 2008 00:46
Bydliště: Slaný

Re: Perličky inzerentů aut a bazarníků

Příspěvek od SubTera »

MSG: tvoje otazky v inzeratech jsou irelevantni a jestli cekas, ze ti nekdo rekne skutecny duvod prodeje, tak jsi asi opravdu jatro, nezlob se na me. Rict, ze jsem dostal sluzebni a prodavane je mi k nicemu je to nejmensi...sice se ti asi da nakukat cokoliv, ale takovi stouralove byvaji jakozto kupujici dost problematicti...

Uživatelský avatar
Zemi
Moderátor
Příspěvky: 8750
Registrován: 29 čer 2004 19:52
Bydliště: 608372848
Kontaktovat uživatele:

Re: Perličky inzerentů aut a bazarníků

Příspěvek od Zemi »

Fazeey píše:
Rudi píše:"nevídaný stav" :lol:
to je Xixaovina :D :lol:
:lol:
(nejen) UK (United Kingdom - Anglie) DOVOZ VOZIDEL - DÍLŮ

> DOVOZ - ODTAH - PROVĚŘENÍ vozidel v celé EU <

tel. 608 372 848

Uživatelský avatar
horis
Příspěvky: 390
Registrován: 10 lis 2007 18:05
Bydliště: Kladno

Re: Perličky inzerentů aut a bazarníků

Příspěvek od horis »

V12 píše:kilometry u nas to je proste modla :lol: ja jim vzdycky na to , ze to ma hoodne kilometru odpovim, ze kdyz prijedou zitra, tak si muzou rict jaky cislo na tech budikach chteji a vetsinou je konec rozhovoru :lol:
8) 8) 8) 8)

jj, také to používám, i když bych to nikdy neudělal 8) 8)
ex only BMW e30 323i ex e30 320i ex e34 535i ex e30 320Ci ex e39 528i ex e30 325i black saloon, nyní BMW e36 1,8Is Imola rot
Bůh stvořil lidi jako slabé a silné. Teprve Samuel Colt tento nedostatek napravil.

Pustil
Příspěvky: 1186
Registrován: 14 čer 2006 15:59
Bydliště: Mělník/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Perličky inzerentů aut a bazarníků

Příspěvek od Pustil »

Když jsem dělal v jednom nejmenovaném velkém autobazaru prodejce, tak nám tam přišla reklamace ohledně stočených kilometrů (Ať žije Cebia :lol:) a vybruslili z toho větou, kde je napsáno "stav počítadla ujetých kilometrů" a ne "počet najetých kilometrů" TAk pán odjel zklamán a myslim, že o firmě moc hezky nemluvil...

Ale je fakt, že lidi jsou občas taky blbý. Prodával jsem P407 SW, paní se svezla, prolezli jsme to na zvedaáku apod. prostě komplet )já byl na zákazníky hodnej-asi proto už tam nedělám :-D) A za dva dny přijela, že to chce vyměnit, že to auto vůbec nejede, a že je to šrot apod. Při koupi sebou měla "odborný doprovod", který byl při testovací jízdě s námi ve voze...
in loving memory of http://moje.auto.cz/Pustil/oplis.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Mazda 323 BG GT - weekend car
Mazda RX-7 FC - new project

Uživatelský avatar
misokgb
Příspěvky: 286
Registrován: 28 srp 2007 04:05
Bydliště: Nitra, SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: Perličky inzerentů aut a bazarníků

Příspěvek od misokgb »

Co je jatro?
Alfa Romeo 75 3.0V6 185ps 246Nm
Alfa Romeo 75 1989 2.0TS
109kW 148bhp 186Nm
6L/100km > predpisovo, redline > 9L/100km max.
0-100km/h pod 8s...
Vmax 240km/h
Transaxle porsche system...

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Re: Perličky inzerentů aut a bazarníků

Příspěvek od Rudi »

misokgb píše:Co je jatro?
blbec
VW - Very Wonderful
ALUSADY.CZ - originální alu kola na Váš vůz
Dovoz vozidel, odtahy z celé EU, STK

Odpovědět

Zpět na „Pokec“