resenipokut.cz ?

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Odpovědět
Uživatelský avatar
j3ykobim
Příspěvky: 579
Registrován: 05 srp 2011 08:28

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od j3ykobim »

problém je, že pokud člověk spáchá stejný přestupek do půl roku, přichází pak automaticky na čas o řidičák
Trabant, VW Golf, MX 5

Uživatelský avatar
wesly.TDI
Příspěvky: 6763
Registrován: 26 kvě 2006 09:26
Bydliště: Karviná, město, které chcíplo
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od wesly.TDI »

bigTáta: Ale ten pocit nadvlády v daném okamžiku???? K nezaplacení....na to ostatní je tu resenipokut.cz :D :D :D

Uživatelský avatar
Chamelion
Příspěvky: 1455
Registrován: 04 pro 2004 09:45
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Chamelion »

Hele nevíte jak je to, když mám na rok zaplacený to jejich pojištění a mám mi teď končit, jestli dotáhnou případ, který už řeší půl roku do konce ikdyž si nezaplatim další rok pojištění, nebo se na to vybodnou?

Logicky dle mě musí vyřešit přestupek, který se stal v době, kdy jsem byl u nich pojištěný, tzn. dle mého, že ho musí dotáhnout do konce i kdyby se táhl čtyři roky a já už dál neměl zaplacený pojištění proti pokutám...

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od m.artty »

Solidní firma to dodělá, tady je to takové trošku rozporuplné s tou solidností (co jsem tak různě četl), takže těžko říct...
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Uživatelský avatar
AlesiBoss
Příspěvky: 720
Registrován: 05 říj 2012 14:26

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od AlesiBoss »

smazano
Naposledy upravil(a) AlesiBoss dne 12 črc 2014 10:36, celkem upraveno 1 x.
už nemám hnujdaj...

Uživatelský avatar
Globus
Příspěvky: 1561
Registrován: 07 srp 2005 10:45
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Globus »

Joooo... proc bych dodrzoval rychlost, mam prece resenipokut (nebo podobnou sracku) a ty me z toho vysekaj... a pak to dopada takhle.

http://www.novinky.cz/krimi/330093-ridi ... lacku.html" onclick="window.open(this.href);return false;
BMW - uměle zvýšený ego, přírodně snížená inteligence

Uživatelský avatar
wesly.TDI
Příspěvky: 6763
Registrován: 26 kvě 2006 09:26
Bydliště: Karviná, město, které chcíplo
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od wesly.TDI »

BMW a jel jak hovado....to bude VIP klient :lol:

Takeshi
Příspěvky: 3575
Registrován: 01 úno 2006 20:32
Bydliště: PilsN
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Takeshi »

zase ale poboural všechno možný, ale posádce v báwu se nestalo nic, i když mít na vinu smrt, tak jsem radši možná mrtvej...

jajiN
Příspěvky: 1616
Registrován: 01 říj 2010 06:34
Bydliště: za humny (je drak)

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od jajiN »

říkám to pořád, že 80% majitelů bmw jsou retardovaní 8) 8)

Uživatelský avatar
Lukin_GSi
Příspěvky: 4963
Registrován: 30 pro 2007 17:31
Bydliště: Dětmarky
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Lukin_GSi »

Like 8) :D
Opel Astra GSi 16V M2.8 92" blau

C20XE inside

Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od crocjirka »

troufam si to rozsirit na 99% :(
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od gizmi »

Tak ono tahnout se za rozpadajicim se oplem 30 na 50tce, protoze co opel, to z 99% tupoň, tak taky nic moc. Ale zase jsou to pak jen tukance, to je pravda. :lol:

Uživatelský avatar
Kein
Příspěvky: 1537
Registrován: 08 zář 2007 13:39
Bydliště: In the ghetto

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Kein »

Globus píše:Joooo... proc bych dodrzoval rychlost, mam prece resenipokut (nebo podobnou sracku) a ty me z toho vysekaj... a pak to dopada takhle.

http://www.novinky.cz/krimi/330093-ridi ... lacku.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Dejme tomu, že žiješ ve svém ideálním světě a resenipokut ani nic podobného neexistuje: Opravdu si myslíš, že by tyto případy vymizely? Odpověz si sám.
http://www.tuzingforum.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.infobaden.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od tholis »

Po dlouhe dobe jsem se vytocil....nejsem svatej a sem tam se svezu...ale kdyz me chyti pri 180km rychlosti tak snad doprdele priznam chybu ne?

To uz jsme fakt narod sracu a slizounu co se chteji vyhnout osobni zodpovednosti. Ja jsem nikdy nedostal pokutu za neco co jsem neudelal a nikdy me nikdo za nic nejebal a to me auto vazne nebyla seriova...A to jsem najezdil uz hodne kilometru...naopak jsem se vzdy dockal spis schovivavosti...

Zvlastni.. Ja jsem myslel ze znak odvahy, muzstvi a zdraveho mysleni je postavit se k problemum celem...V pripade ze je na me pachana krivda pak ok...pravnici a firmy typu reseni pokud jsou na miste...
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
maRkus
Příspěvky: 5343
Registrován: 15 zář 2006 13:08
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od maRkus »

postavit se problemum celem ????? v CR ? ses blazen ? nevim kolik lidi z historie TF znas osobne, ale i tenhle vzorek staci k tomu aby ses nedivil jak se dokazi jakoze kamaradi ojebavat :(
AUTOSERVIS, PNEUSERVIS, AUTOSKLO, RYCHLOSERVIS, mechanické práce, klempířina, lakovaní, odtah vozidel. (Praha 5) - SZ nebo 603 909 767, http://www.freshlak.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.flickr.com/photos/130435261@N04/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
j3ykobim
Příspěvky: 579
Registrován: 05 srp 2011 08:28

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od j3ykobim »

Tve nevím co je nebezpečné na tom jet v noci 2kila po dálnici s novým autem ? když jezdím v DE, tak v noci je standartní rychlost 170km, když si vybereš kolonu porsche, merglů, bmw apod. tak 2kila kolona klidně 10ti aut. Technologie jde stále dopředu, ale rychlost na silnicích zůstává stejná. Když už sme u toho, tak lidi je na světě jak sraček, když jich umře na silnicích trochu více, stále jich bude jak sraček.
Trabant, VW Golf, MX 5

qpc
Příspěvky: 1459
Registrován: 18 lis 2005 18:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od qpc »

j3ykobim píše:Tve nevím co je nebezpečné na tom jet v noci 2kila po dálnici s novým autem ? když jezdím v DE, tak v noci je standartní rychlost 170km, když si vybereš kolonu porsche, merglů, bmw apod. tak 2kila kolona klidně 10ti aut. Technologie jde stále dopředu, ale rychlost na silnicích zůstává stejná. Když už sme u toho, tak lidi je na světě jak sraček, když jich umře na silnicích trochu více, stále jich bude jak sraček.
co je na tom nebezpečné? nevíš?
znám člověka co v noci jel povolených 130 po teplické dálnici a vběhlo mu tam divoké prase.Z auta nic nezbylo,človíček byl rád že vůbec přežil.Policajti mu řekli,že má přizpůsobit rychlost podmínkám,to znamená,že když jedeš na potkávačky,protože před tebou 100m jede jiné auta,máš jet tak rychle,abys mohl zastavit když máš překážku v dosahu světel.....Když si to vyzkoušíš,zjistíš,že i těch 130je dost...ale to nic....
Vectra i500(bejvalka)
Astra OPC (206kw,390Nm)

Uživatelský avatar
j3ykobim
Příspěvky: 579
Registrován: 05 srp 2011 08:28

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od j3ykobim »

jezdím každý den 130km/h cca při cestě do práce, tak mi to po tich letech připadá jako standartní cestovní rychlost....................btw když sem byl ještě prcek trefili sme s dědou pořádného divočáka asi v 40km/, trabant na odpis, nám se jako zázrakem nic nestalo, tak vím jaké to je
Trabant, VW Golf, MX 5

blázen
Příspěvky: 4642
Registrován: 21 lis 2005 17:21
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od blázen »

Kein píše:
Globus píše:Joooo... proc bych dodrzoval rychlost, mam prece resenipokut (nebo podobnou sracku) a ty me z toho vysekaj... a pak to dopada takhle.

http://www.novinky.cz/krimi/330093-ridi ... lacku.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Dejme tomu, že žiješ ve svém ideálním světě a resenipokut ani nic podobného neexistuje: Opravdu si myslíš, že by tyto případy vymizely? Odpověz si sám.
tohle nemá s resenimpokut nic společného, tohle se děje, protože za takovou jízdu riskuje jen směšnou pokutu a nachvíli zákaz řízení. Za takovou rychlost při chycení je posílat na rok do basy o vodě a suchém chlebu a uvidíš,že se to odnaučí. každý se rád sveze rychle,ale mimo obce a města a tam at se každý sám zabije o strom.. Ted to všecko záleží na povaze te rodiny toho dítěte. Když si položím otázku,co bych dělal,kdyby mi přejel děcko nějaký 20tiletý zmrd, co si myslel že mu patří svět, asi mám jasno a nad důsledky svých činů bych nerozmýšlel. Prostě zabít hajzla a je klid. A že je lidí jako sraček.. kdo takovou pičovinu přednáší za počítačem..at to jde říct tomu fotrovi na pohřeb,... nebo líp,jestli má zas umřít nějaký dítě někde vinou debila za volantem..at je to právě jeho děcko.... víc k tomu nemám co dodat.
ted smrdím po naftě :-)

podporuji: http://www.neo2011.cz/

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Rudi »

qpc píše:
j3ykobim píše:Tve nevím co je nebezpečné na tom jet v noci 2kila po dálnici s novým autem ? když jezdím v DE, tak v noci je standartní rychlost 170km, když si vybereš kolonu porsche, merglů, bmw apod. tak 2kila kolona klidně 10ti aut. Technologie jde stále dopředu, ale rychlost na silnicích zůstává stejná. Když už sme u toho, tak lidi je na světě jak sraček, když jich umře na silnicích trochu více, stále jich bude jak sraček.
co je na tom nebezpečné? nevíš?
znám člověka co v noci jel povolených 130 po teplické dálnici a vběhlo mu tam divoké prase.Z auta nic nezbylo,človíček byl rád že vůbec přežil.Policajti mu řekli,že má přizpůsobit rychlost podmínkám,to znamená,že když jedeš na potkávačky,protože před tebou 100m jede jiné auta,máš jet tak rychle,abys mohl zastavit když máš překážku v dosahu světel.....Když si to vyzkoušíš,zjistíš,že i těch 130je dost...ale to nic....
chyba českejch dálnic, němci maj kolem ve valný většině ploty :wink:
VW - Very Wonderful
ALUSADY.CZ - originální alu kola na Váš vůz
Dovoz vozidel, odtahy z celé EU, STK

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Však u nás těch plotů je taky víc než dost ;-)
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
starter
Příspěvky: 831
Registrován: 03 dub 2006 15:21
Bydliště: kousek vod Prahy

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od starter »

ploty jo, ale nějak se začaly krást únikový branky :D
odtah od 7kč/km 731810210

qpc
Příspěvky: 1459
Registrován: 18 lis 2005 18:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od qpc »

co vy na to? .... http://www.autoweb.cz/beran-materialni- ... ci-cast-i/" onclick="window.open(this.href);return false;
Vectra i500(bejvalka)
Astra OPC (206kw,390Nm)

jajiN
Příspěvky: 1616
Registrován: 01 říj 2010 06:34
Bydliště: za humny (je drak)

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od jajiN »

žádná novinka. Podobné mezery mají i když měří "na stojáka" 8)

blázen
Příspěvky: 4642
Registrován: 21 lis 2005 17:21
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od blázen »

spíš nesmysl na pogrcání.. výmluvy výmluvy a výmluvy aby nebyl za debila.. takových sraček je plný net...
ted smrdím po naftě :-)

podporuji: http://www.neo2011.cz/

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Rudi »

:roll:
VW - Very Wonderful
ALUSADY.CZ - originální alu kola na Váš vůz
Dovoz vozidel, odtahy z celé EU, STK

Gooder
Příspěvky: 2116
Registrován: 13 zář 2011 20:48
Bydliště: Středočeský kraj

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Gooder »

Však přece to má kvůli tomu "kdyby náhodou nechtěně udělal dopravní přestupek". To z toho není patrné? :D

Uživatelský avatar
F.l.a.n.e.l.
Příspěvky: 14358
Registrován: 05 lis 2004 19:03
Bydliště: Split, Croatia

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od F.l.a.n.e.l. »

rudi: ty komentáře na youtube jsou taky fajn. hlavně od toho magistra :lol:
Autoservis, diagnostika, geometrie, zprostředkování STK, přihlášení, evidenční kontroly,...


Škoda Rapid 130 (2,0i 16v) Budíž ti země lehká. Děkuju ti za vše :poklona:

Uživatelský avatar
wesly.TDI
Příspěvky: 6763
Registrován: 26 kvě 2006 09:26
Bydliště: Karviná, město, které chcíplo
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od wesly.TDI »

To mě mohlo napadout že za zatou kokotinou bude Voženílek :D

Uživatelský avatar
F.l.a.n.e.l.
Příspěvky: 14358
Registrován: 05 lis 2004 19:03
Bydliště: Split, Croatia

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od F.l.a.n.e.l. »

wesly: wtf? :-D
Autoservis, diagnostika, geometrie, zprostředkování STK, přihlášení, evidenční kontroly,...


Škoda Rapid 130 (2,0i 16v) Budíž ti země lehká. Děkuju ti za vše :poklona:

Odpovědět

Zpět na „Pokec“