resenipokut.cz ?

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Odpovědět
Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Mě zastavili přestupkové řízení taky jenom kvůli úřadnické chybě, kdy měli všechnu korespondenci posílat mému právnímu zastoupení do datovky(Resenipokut) a oni to furt posílali mě. Z RP mi řekli, ať to ignoruju, nechalo se to dojít až do konce, s tím, že prostě mám zaplatit a v ten moment to napadli pro chybu a týden na to mi přišel dopis, že se to zastavuje :-)
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
SomČarovný
Příspěvky: 478
Registrován: 13 srp 2014 23:27

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od SomČarovný »

Resenipokut není to samé jako MikyBoyCurak :nono: Obojí spadalo pod motoristickou vzájemnou pojišťovnu, ale postupem času MikyBoy a.k.a. ročník 1997 s P.Kočičkou začali prostě na obhajování tak trošku víc kašlat a jen vybírat peníze. Takže se Řešení pokut odtrhlo a nyní funguje samostatně
7GTD

Uživatelský avatar
Fantomaspol
Příspěvky: 14
Registrován: 09 bře 2017 11:54

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Fantomaspol »

SomČarovný píše:Resenipokut není to samé jako MikyBoyCurak :nono: Obojí spadalo pod motoristickou vzájemnou pojišťovnu, ale postupem času MikyBoy a.k.a. ročník 1997 s P.Kočičkou začali prostě na obhajování tak trošku víc kašlat a jen vybírat peníze. Takže se Řešení pokut odtrhlo a nyní funguje samostatně
Nevím jak to je, nicméně když jsem hledal více informací o řešení pokut tak na mě google vyplivl články na pov.com a srovnátor. Ve článcích jsou odkazy na obhajobu řidičů, rok bez pokut, řešení pokut, pojištění na pokuty. Náhoda? A to pojištění na EET je prej taky nějaká akce od majka. Na mě to působí že je to jedna velká pavučina vedoucí ke stejné osobě. Těžko říct kde je pravda. Co jsem teď kukal na nějaká videa, tak Majk popírá že to jsou jeho společnosti. Pak jsem narazil na video nějakého "tvrdého boba" kde má zase nahrávku, kde to Majk potvrzuje. Pokud v tom mají úředníci bordel, tak se vůbec nedivím.

Uživatelský avatar
Bobek
Příspěvky: 1205
Registrován: 30 led 2012 18:11
Bydliště: Morava

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Bobek »

Hoši doporučuji mrknout na tohle video http://xtv.cz/archiv/vyprovokovat-polic ... l-mike-pan
Tam přiznává, že pojištění proti EET je jeho, Kocourka a ještě někoho, koho nechce zmiňovat, náhoda? Kdyby byl čistý, tak nemá důvod skrývat své obchodní partnery.

Btw jsem zvědav, jestli s Xaverem do Ameriky pojede a když jo, tak doufám, že dostane přinejmenjším obuškem přes nohy a taserem do prsou, třeba se probere. :lol:
Renault Laguna III phase 3, Initiale Paris, 110kw
Renault Mégane Grandtour GT, 151kw
Renault Mégane Grandtour GT220 162kw
Opel Vectra B Caravan 92kw

Uživatelský avatar
Fantomaspol
Příspěvky: 14
Registrován: 09 bře 2017 11:54

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Fantomaspol »

Bobek píše:Hoši doporučuji mrknout na tohle video http://xtv.cz/archiv/vyprovokovat-polic ... l-mike-pan
Tam přiznává, že pojištění proti EET je jeho, Kocourka a ještě někoho, koho nechce zmiňovat, náhoda? Kdyby byl čistý, tak nemá důvod skrývat své obchodní partnery.

Btw jsem zvědav, jestli s Xaverem do Ameriky pojede a když jo, tak doufám, že dostane přinejmenjším obuškem přes nohy a taserem do prsou, třeba se probere. :lol:
Ten tam nepojede. Mrkni na video s Michalem Soporem jak se dostal na motorce do cely a přitom ani nic neprovedl. Tam se s tím nepárají.

Uživatelský avatar
MartyCZe
Příspěvky: 1020
Registrován: 10 říj 2011 18:15

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od MartyCZe »

Fantomaspol píše:
Bobek píše:Hoši doporučuji mrknout na tohle video http://xtv.cz/archiv/vyprovokovat-polic ... l-mike-pan
Tam přiznává, že pojištění proti EET je jeho, Kocourka a ještě někoho, koho nechce zmiňovat, náhoda? Kdyby byl čistý, tak nemá důvod skrývat své obchodní partnery.

Btw jsem zvědav, jestli s Xaverem do Ameriky pojede a když jo, tak doufám, že dostane přinejmenjším obuškem přes nohy a taserem do prsou, třeba se probere. :lol:
Ten tam nepojede. Mrkni na video s Michalem Soporem jak se dostal na motorce do cely a přitom ani nic neprovedl. Tam se s tím nepárají.
Když si vzpomenu jak kámoše na roadtripu po USA před par lety na dva dny uzemnily v cele se šerifem za debilní ukradenej pas než si ověřili jeho občanku tak se tomu fakt musim smát.

USA je v tomhle stát ve státě a poslední co bych chtěl je buzerovat police depot
Škoda RAPID 1.2 TSI 77kw
Škoda Fabia I. - Hromada Technických Problémů :) - bejvávalo :/

Uživatelský avatar
SomČarovný
Příspěvky: 478
Registrován: 13 srp 2014 23:27

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od SomČarovný »

MartyCZe píše:USA je v tomhle stát ve státě ...
No ty kokos :lol: Tu je to po ránu veselejší než na Novinkách :lol: :lol:
7GTD

Odpovědět

Zpět na „Pokec“