Tetování - pochlubte se :)

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Uživatelský avatar
Kane13
Moderátor
Příspěvky: 1737
Registrován: 17 lis 2009 23:33
Bydliště: Ecce Homo

Re: Tetování - pochlubte se :)

Příspěvek od Kane13 »

Pokud je debilní nápad, tak nepomůže ani tatér-bůh...
Bad things happen when good people pretend nothing is wrong. - Corey Mother Fuckin´Taylor

Uživatelský avatar
Bufik
Příspěvky: 439
Registrován: 19 srp 2013 12:53
Bydliště: Kladno

Re: Tetování - pochlubte se :)

Příspěvek od Bufik »

Kane13 píše:Pokud je debilní nápad, tak nepomůže ani tatér-bůh...
A naopak spek
The Ultimate Driving Machine. (OO=[][]=OO)

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Re: Tetování - pochlubte se :)

Příspěvek od Ritchma »

To mi připomnělo tohle...
Btw kane - to tvoje tetování je jak sis ho představoval?
Obrázek
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
Kane13
Moderátor
Příspěvky: 1737
Registrován: 17 lis 2009 23:33
Bydliště: Ecce Homo

Re: Tetování - pochlubte se :)

Příspěvek od Kane13 »

Moje tetování mělo být menší... :lol: Ale jinak jsem spokojenej, hlavně tatér je detailista a ještě k němu minimálně jednou musím na korektury, dostínování atp.
Nevím jak ostatní, ale já ho hodnotím dobře...
Bad things happen when good people pretend nothing is wrong. - Corey Mother Fuckin´Taylor

Uživatelský avatar
FOG
Příspěvky: 1852
Registrován: 30 říj 2004 13:14
Bydliště: Kopeček Příspěvky: 13654

Re: Tetování - pochlubte se :)

Příspěvek od FOG »

Kane13 píše:Pokud je debilní nápad, tak nepomůže ani tatér-bůh...

No offense, ale vytetovat si punto je jeden z těch dobrejch nápadů?
štyrykrátštyry tédéí

Uživatelský avatar
Bufik
Příspěvky: 439
Registrován: 19 srp 2013 12:53
Bydliště: Kladno

Re: Tetování - pochlubte se :)

Příspěvek od Bufik »

Kane> Vidíš a mě zrovna jako deailista moc nepřijde, myslím že bys určitě našel někoho šikovnějšího :)
The Ultimate Driving Machine. (OO=[][]=OO)

Uživatelský avatar
Chamelion
Příspěvky: 1455
Registrován: 04 pro 2004 09:45
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Tetování - pochlubte se :)

Příspěvek od Chamelion »

Zatim nic moc tetování kluci...

Kane - dotaz, to na tom rameni, jak je tam ta helma, ta okolo to je strom nebo to má být jako popraskaný? Protože mě to přijde jak křoví...

U OvaraLorda mi to zas přijde jako kdyby přišel do masny a nadiktoval si, že si vezme jednoho netopýra, pak třeba sluníčko, nějakej ten kostel,...nevim no. I to provedení nic moc, ale nejsem tatér, jen kreslim...

Samozřejmě, že tetování musí mít nějakej smysl, hlavu a patu. Mě třeba přijde pikačovina si tetovat jakýkoliv loga, Hondy, Fijaty, jména přítelkyň, to jsou hrozně pomíjivý věci všechno. To je jako kdyby mi bylo dneska 70, svlíkl bych triko a na zádech bych měl velkej znak žigula...co vy víte, kde bude honda za třicet let :D

Uživatelský avatar
Brutus
Moderátor
Příspěvky: 1419
Registrován: 23 pro 2004 22:47
Bydliště: Crash bar
Kontaktovat uživatele:

Re: Tetování - pochlubte se :)

Příspěvek od Brutus »

Onehdá jsem měl v ateliéru kámoše. Vidím, že by u místních chytráků asi moc nepochodil. :?:

Obrázek
E30 kundokábrolap
www.mrdna.cz

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: Tetování - pochlubte se :)

Příspěvek od gizmi »

fesak! Urcite minimalne VS vzdelany podnikatel - alespon na prvni pohled 8)

Uživatelský avatar
Johny_X
Příspěvky: 1182
Registrován: 26 zář 2005 15:59
Bydliště: Mělník

Re: Tetování - pochlubte se :)

Příspěvek od Johny_X »

^^ toto je kvalitni nazor, urcite minimalne od policajta - alespon na prvni pohled :hlazeni
johnyperez#KEHOrennsport

Uživatelský avatar
Butcher
Příspěvky: 3186
Registrován: 15 říj 2006 23:48
Bydliště: Sodom and Gomorrah
Kontaktovat uživatele:

Re: Tetování - pochlubte se :)

Příspěvek od Butcher »

Obrázek


gizmi ty ses hrozna mrdka :kladivo: ...a jeste k tomu fízl...flanelku neber si to osobne :*
KEHO rennsport

Uživatelský avatar
Hondzik
Příspěvky: 561
Registrován: 03 úno 2006 23:30
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Tetování - pochlubte se :)

Příspěvek od Hondzik »

Gizmi?

jako pomalovanej člověk je automaticky nekulturní hovado? Rád tě seznámím třeba s Cvočkem.... Má dvě VŠ, je uznávaný technolog a je zmalovanej komplet, v uchu flashe že je tím vidět na Himaláje... Ale chápu, je to primitiv

Kdy se lidi odnaučí soudit na první pohled?
Alfa Romeo 75 2,0TS
Alfa romeo 155 V6 by Engstler
Espasitel

Uživatelský avatar
Kane13
Moderátor
Příspěvky: 1737
Registrován: 17 lis 2009 23:33
Bydliště: Ecce Homo

Re: Tetování - pochlubte se :)

Příspěvek od Kane13 »

@FOG: Pro mě jo, může to znít jakkoli pitomě, ale je to tak...to byla první věc, která jsem věděl, že tam bude...

@Bufik: Možná bych našel, ale nechci.. nebavím se o detailnosti kérky (ta je tak jak jsem chtěl), ale o přístupu...

@Chamelion: Má to být něco mezi stromem, křovím a trnama... a i tohle se bude dostínovávat, bude to víc plastický...

@gizmi: Každej máme svůj názor, ale možná by nebylo od věci zkoušet přestat soudit podle vzhledu...
Bad things happen when good people pretend nothing is wrong. - Corey Mother Fuckin´Taylor

Uživatelský avatar
Mickael
Příspěvky: 370
Registrován: 04 čer 2006 13:54
Bydliště: Praha

Re: Tetování - pochlubte se :)

Příspěvek od Mickael »

Kane13 : Muzu se jen zeptat v kolika sis nechaval ty tetovani delat?
R33 GTST Mspec2 '97

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: Tetování - pochlubte se :)

Příspěvek od gizmi »

Butcher: Franze znam osobne a dokonce jsem jej volil jako prezidenta. Pravda/FAKT je, ze kdyby nebyl pokerovanej, tak je dneska na 80% prezidentem. Hodne lidi vi, ze je chytrej a ze ma dobre nazory. Bohuzel pravda je, ze mit takoveho zjeva na Hrade - to chce hodne trpelivosti, kterou proste starsi lidi nemaji.

Kane13: nesoudim podle vzhledu, placnul jsem to jako provokaci (to priznavam :lol: ) a povedlo se 8) Dneska kdo nema keru = clen mensiny :) Rozhodne je na co koukat alespon (nerozdil od nechutnosti jako jsou rozahovaky, inplantaty, atd). Ikdyz ta mnou okomentovana fotka me spis pripomina "Policie patra" :D Ale to je spis tim celkem :D

Johny_X: skoda ze nejsem :cry: Obcas by se hodilo :lol:

Butcher: braaaaacho spek

Hondzik: jenze tyhle lidi to delaji z trosku jineho duvodu a hlavne ty tetovani nejsou srdicka s napisem "Marenka", krizky, karty, retezy, atd.. viz Franz 8) Proste jdou jinou cestou a je jim nazor jinych jedno (coz koneckoncu delam take, ale jen slovne) - a take me to zivi (technolog)

Uživatelský avatar
Kane13
Moderátor
Příspěvky: 1737
Registrován: 17 lis 2009 23:33
Bydliště: Ecce Homo

Re: Tetování - pochlubte se :)

Příspěvek od Kane13 »

Mickael píše:Kane13 : Muzu se jen zeptat v kolika sis nechaval ty tetovani delat?
Masku s nápisem v 16ti a zbytek cca před třema týdnama, něco teď v pondělí... Což znamená v 26ti
Bad things happen when good people pretend nothing is wrong. - Corey Mother Fuckin´Taylor

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: Tetování - pochlubte se :)

Příspěvek od gizmi »

Kane13: mam dotaz - jaky byl hlavni duvod jit si to nechat udelat? Nemyslim prvotni myslenka, ale spis finalni rozhodnuti 8) Zvazoval jsem asi 3x, vim i co bych si nechal udelat, ale vzdy z toho seslo (vzdy napadne mraky duvodu proc ne, malo proc ano) 8)

Uživatelský avatar
Juraj
Příspěvky: 2117
Registrován: 30 črc 2011 21:37

Re: Tetování - pochlubte se :)

Příspěvek od Juraj »

já jsem hodně dlouho (pár let) skládal motiv... ted cekam na konec leta... tak zaitm alespon co to bude...
Přílohy
tetování Zdeněk.jpg
Jediná správná poloha ženy a pístů je "V" nehledě na to že "Víc hlav, víc ví..."

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: Tetování - pochlubte se :)

Příspěvek od gizmi »

Juraj: tohle jedine na srdce a pak s rozevlatou kosili projit Chanovem a mas muj respekt :lol:

Uživatelský avatar
Juraj
Příspěvky: 2117
Registrován: 30 črc 2011 21:37

Re: Tetování - pochlubte se :)

Příspěvek od Juraj »

nemam hrudnik jako hulk aby to na srdci vyniklo... pujde na pravou lopatku (defacto ctvrtku zad.. )
Jediná správná poloha ženy a pístů je "V" nehledě na to že "Víc hlav, víc ví..."

Uživatelský avatar
Kane13
Moderátor
Příspěvky: 1737
Registrován: 17 lis 2009 23:33
Bydliště: Ecce Homo

Re: Tetování - pochlubte se :)

Příspěvek od Kane13 »

gizmi píše:Kane13: mam dotaz - jaky byl hlavni duvod jit si to nechat udelat? Nemyslim prvotni myslenka, ale spis finalni rozhodnuti 8) Zvazoval jsem asi 3x, vim i co bych si nechal udelat, ale vzdy z toho seslo (vzdy napadne mraky duvodu proc ne, malo proc ano) 8)
U mě to bylo hodně o tom, že jsem měl to původní tetování (to, co mělo být na pět let) a řekl jsem si, že když už tam má být nafurt, tak ať za něco stojí. V hlavě jsem mezitím vybral věci/ lidi, co pro mě mají trvalej význam a bylo to... Nad tím prvním jsem neřešil otázky ano/ne... tehdy jsem chtěl být pokérovanej, abych byl pokérovanej :lol: (navíc slovy paní tatérky "Za pět let tam nebude vidět nic, proto to uděláme jen jako obrys, ať to líp mizí.")
Bad things happen when good people pretend nothing is wrong. - Corey Mother Fuckin´Taylor

Uživatelský avatar
Kane13
Moderátor
Příspěvky: 1737
Registrován: 17 lis 2009 23:33
Bydliště: Ecce Homo

Re: Tetování - pochlubte se :)

Příspěvek od Kane13 »

Juraj píše:já jsem hodně dlouho (pár let) skládal motiv... ted cekam na konec leta... tak zaitm alespon co to bude...
Jako fakt SSáka, jo? :shock: Hustý....
Bad things happen when good people pretend nothing is wrong. - Corey Mother Fuckin´Taylor

Uživatelský avatar
HondaMan
Příspěvky: 377
Registrován: 30 kvě 2009 23:17

Re: Tetování - pochlubte se :)

Příspěvek od HondaMan »

gizmi píše:Butcher: Franze znam osobne a dokonce jsem jej volil jako prezidenta. Pravda/FAKT je, ze kdyby nebyl pokerovanej, tak je dneska na 80% prezidentem. Hodne lidi vi, ze je chytrej a ze ma dobre nazory. Bohuzel pravda je, ze mit takoveho zjeva na Hrade - to chce hodne trpelivosti, kterou proste starsi lidi nemaji.
IMHO kdyby nebyl pokérovanej, tak nemá ani desetinu toho co měl.
Lidé ho volili protože byl jinej. Určitý způsob protestu. Stejně jako se ted uchylují k piTomiovi.
To že je "chytrej" nepopírám, ale pro mě byl zcela nevolitelný právě pro své názory/neznalost/(ne)přehled. Z té hrůzy co tam byla jsem o něm chvíli uvažoval jako o čísle 1. Cca do okamžiku než jsem s ním četl rozhovor a viděl ho v několika diskuzích.

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: Tetování - pochlubte se :)

Příspěvek od LiberaleMiguel »

gizmi píše:Po rozchodu si nechala vytetovat velke Hcko na krk
hele a došlo jí, co z toho Hačka bude za pár(desítek) let až ji trochu ochabne kůže ? :?: :lol:
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
Globus
Příspěvky: 1561
Registrován: 07 srp 2005 10:45
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: Tetování - pochlubte se :)

Příspěvek od Globus »

Obrázek


Ja si pohravam s myslenkou na takovydle tetovani :oops:
BMW - uměle zvýšený ego, přírodně snížená inteligence

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: Tetování - pochlubte se :)

Příspěvek od gizmi »

Globus: no pokud jsi bukvicak, tak proc ne :o) (a aby tu zase nebylo peklo, tak proti bukvicaku nic nemam) G jako Gay :D Jinak dobre tetovco by byla postavicka na levou i pravou pulku prdele, pac kdyz pak clovek pujde na zachod, tak se budou hadat :lol:

LiberaleMiguel: netusim, je to jeji vec a jeji rozhodnuti. Nechala si to udelat az po mem odchodu, takze me se to netykalo.

HondaMan: ja ti nevim, znam mraky lidi, ktery by mu ten hlas i dali, ale proste ten vzhled neni pripustny na prezidenta (a pak ze tetovani neovlivnuje). Ono je taky rozdil jedna kerka se smyslem a pokerovane cele telo. Potkat toho pana viz nize a nebo Franze v noci v podchodu, tak jim dam penezenku a utikam :lol:

Uživatelský avatar
Globus
Příspěvky: 1561
Registrován: 07 srp 2005 10:45
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: Tetování - pochlubte se :)

Příspěvek od Globus »

Gizmi: to že jsem minulej víkend musel zaparkovat na Letný když tam byla Prague Pride, ze mě ještě nedělá Čaroděje Homoděje :lol:.
Nemám rád chlupatý zadky, v tomdle tom mám jasno, v tom nemám žádný zmatky. :lol:
BMW - uměle zvýšený ego, přírodně snížená inteligence

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: Tetování - pochlubte se :)

Příspěvek od gizmi »

globus: o to hur, ne? Ja teda kdyz si predstavim homokladu, tak radne oholenou a to vsude :lol: Takze priznani? :lol: Neeee, vtipkujuuu..

Rotah
Příspěvky: 160
Registrován: 16 dub 2008 18:22

Re: Tetování - pochlubte se :)

Příspěvek od Rotah »

gizmi píše:ale v realu jsem za 10 let videl jen 2 pekna tetovani a to s myslenkou/vztahem, jinak HNUJ. Tak nejak mam spojene tetovani s necim, co mi lezi na srdicku a chci, abych to mel i na kuzi.
gizmi píše:jinak receno - kerka ma smysl po 30tce, protoze to uz clovek neni jelito, vi co chce a hlavne kdyz uz se necha tetovat, tak proste se smyslem.
gizmi píše:Jinak dobre tetovco by byla postavicka na levou i pravou pulku prdele, pac kdyz pak clovek pujde na zachod, tak se budou hadat :lol:
Tohle je to promyšlený tetování s myšlenkou/vztahem, který máš spojený s něčím co ti leží na srdíčku a který si člověk nechá udělat až po 30tce, protože už ví co chce ? Mmmmkay... :poklona:
Ibiza mk3 TDI - ?ps/?Nm
BMW 330D - 150kw/410Nm

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: Tetování - pochlubte se :)

Příspěvek od LiberaleMiguel »

No když lehce ochabne H tak z toho je /-/ :D
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Odpovědět

Zpět na „Pokec“