Pravidla sekce SRAZY!!!

Pouze informace o srazech, fotky ve vedlejším tématu.

Moderátoři: Jord, Rudi

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sensei Jirka
Příspěvky: 906
Registrován: 20 kvě 2006 13:19
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Pravidla sekce SRAZY!!!

Příspěvek od Sensei Jirka »

Noo, ani to nejsou pravidla, spíš žádost. :)

Pustil jsem se do promazávání starších témat (témata bez odpovědí, témata odjezd mimoň v pátek, etc.) - zatim sem na začátku, budu pokračovat v průběhu příštího týdne

A chtěl bych Vás poprosit o jedno :wink:

Nezakládejte zbytečný témata - příklad:

Mimoňské války XI - 4.-6.květen.2007 (hlavní téma - vpořádku)
odjezd mimoň v pátek praha - v sekci srazy zbytečný (založte si v sekci praha)
odjezd mimoň sobota praha - (to samý)
odjezd mimoň brno, kdy??? - (to samý - ale brno :) )
pocity, dojmy z MV - zbytečný (dejte to do hlavního tématu)
fotky z MV - vpořádku, ale bez OT

kdo si v pozdější době chce přečíst o Mimoni, stejně hledá v hlavnim tématu, případně ve fotkách, ale tam je stejně třeba 11 stránek a odkazy na fotky sou v 5 příspěvcích

Takže muj návrh:
témata dvě - hlavní téma a téma fotky a v tématu fotky nechat pouze příspěvky, kde sou buď fotky nebo odkaz k fotkám danýho srazu.

Co se týče srazů KFC, BMW klubu a dalších - téma jenom jedno (menší účast, "míň" příspěvků - netřeba zvlášť téma s fotkama)

Píšu to sem předčasně proto, než začne sezóna aby se třeba vyjádřili i další moderátoři sekce jestli teda téma pouze hlavní a nebo i s fotkama, ale mazat veškéré příspěvky bez fotek.......

Co Vy na to??? :)

Jde mi jak o vyjádření čtenářů (děláme to kvůli nim - větší přehlednost), tak o vyjádření ostatních moderátorů sekce, aby nevznikaly neshody :wink:

Snad sem řekl vše, co sem měl na srdci :oops:

Pokud jste dočetli až sem, děkuju za pozornost a doufam, že aspoň někdo vyjádří svuj názor. Třeba to bude fungovat a bude tahle sekce přehledná. A nebo taky ne a pošlete mě s nějakejma "pravidlama" do háje :D Ale myslim, že za pokus to stojí :wink:
330i E90 :kiss:

Uživatelský avatar
Misa
Příspěvky: 248
Registrován: 15 pro 2004 13:21
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidla sekce SRAZY!!!

Příspěvek od Misa »

Názor občasného návštěvníka - témata s odjezdy bych nechala ve srazech, na TF chodím už jen do sekce Srazy a co jsem pochopila, zdaleka nejsem jediná ... nevím jestli se každému bude chtít hledat ještě v jiných sekcích, zda se neplánuje hromadný odjezd ... myslím, že témata s odjezdy se týkají jen pár velkých srazů za rok, tak by snad tolik nevadilo, zůstanou-li ve Srazech ...

Jinak souhlas s promazáváním OT, například ten poslední Strahov :twisted:

U tématu s fotkami je to složité, relativně neškodný dotaz "neví někdo, čí je kára na téhle fotce" se může rozjet v několikastránkovou diskuzi nad motorem a teoretickým porovnáváním, jak to asi jede :D Tohle je asi na moderátorský cit, kdy to zarazit, resp. přesunout ...
Velká holka v malým báwu (120dA) ;)

Uživatelský avatar
Sensei Jirka
Příspěvky: 906
Registrován: 20 kvě 2006 13:19
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sensei Jirka »

super...děkuji za názor :wink: (čekal sem, ale že bude víc takových :( )

Hmm, s těma odjezdam máš asi pravdu. Minimálně v tom, že se to týká jen pár největších srazů 8) .Takže by možná bylo řešení třeba tyhle témata nechat v sekci srazy, ale po srazu celý téma smazat, protože jak sem řikal, když si někdo chce zpětně prohlídnout téma o nějakym srazu, tak v 99% nezajede do tématu odjezd tam a tam ale do toho hlavního.

Jinak co se týče tématů s fotkama.
Ten příklad, cos uvedla (čí je tohle auto) bych nechal spíš právě do hlavního tématu, takže třeba tyhle příspěvky přesouvat 8)
330i E90 :kiss:

Jardafox
Moderátor
Příspěvky: 6530
Registrován: 02 srp 2004 11:27

Příspěvek od Jardafox »

mno, jednoduše by to asi bylo nejlepší téma sraz, kdo pojede a tak, další téma by byly asi různý dny odjezdu, no a po sraze téma fotky a vše okolo toho srazu, a ten zbytek co bylo před srazem by se pak hned po sraze smazal, chápeme?
Fiat Panda 1.2 >> AR 155 2.0 TS >> BMW E30 318i >> AR Giulietta 2.0 TD >> Ford Sierra 2.0i DOHC >> Saab 9000 CSE 2.0t >> AR 164 2.5 TD >> Ford Sierra 2.0i >> Lancia Lybra 2.4jtd

Uživatelský avatar
Sensei Jirka
Příspěvky: 906
Registrován: 20 kvě 2006 13:19
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sensei Jirka »

Panda píše:mno, jednoduše by to asi bylo nejlepší téma sraz, kdo pojede a tak, další téma by byly asi různý dny odjezdu, no a po sraze téma fotky a vše okolo toho srazu, a ten zbytek co bylo před srazem by se pak hned po sraze smazal, chápeme?
hehe, chápeme 8)
takže Ty navrhuješ po skončení srazu smazat všechny témata ohledně toho srazu a udělat 1 nový, kam dávat fotky i dojmy dohromady??? chápeme dobře???
330i E90 :kiss:

thomaswilliams
Příspěvky: 1629
Registrován: 22 pro 2005 16:23
Bydliště: rio
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidla sekce SRAZY!!!

Příspěvek od thomaswilliams »

já si myslím že téma typu odjezdy jsou důležitý...zřeba zrovna mimoň je vždy několika stránková a ti co budou třeba odjíždět spolu se v tom budou těžko orientovat a hledat.....po sraze ale smazat

Uživatelský avatar
Sensei Jirka
Příspěvky: 906
Registrován: 20 kvě 2006 13:19
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidla sekce SRAZY!!!

Příspěvek od Sensei Jirka »

thomaswilliams píše:já si myslím že téma typu odjezdy jsou důležitý...zřeba zrovna mimoň je vždy několika stránková a ti co budou třeba odjíždět spolu se v tom budou těžko orientovat a hledat.....po sraze ale smazat
já taky nikde neřekl, že důležitý nejsou 8) 8) 8) jen muj první návrh byl, aby se řešili v daný "městský sekci" :wink:
ale fakt bude lepší mazat ty odjezdový témata hned po srazu, ale do tý doby aby se řešili ve srazech.....
akorát po srazu bych spíš smazal všechny kromě toho hlavního, ve kterym by se přešlo k dojmům a pocitům (ale pořád jedno to hlavní téma) a fotky nechávat bez OT, tzn. pouze příspěvky s fotkama, zbytek přesouvat do hlavního tématu 8)
330i E90 :kiss:

thomaswilliams
Příspěvky: 1629
Registrován: 22 pro 2005 16:23
Bydliště: rio
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidla sekce SRAZY!!!

Příspěvek od thomaswilliams »

no jo sem pro....protože třeba si uvědomit že ještě každej nemá rychlej internet a ono když téma plný fotek tak by to někomu mohlo déle nabýhat a ještě když hledá jenom nějaké informace o odjezdu tak bde akorát nasranej viz. já....teď už mám net rychlejší...

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rudi »

odjezdy ať má klidně praha, brno atd...různý bo si nedokážu představit situaci, že by se v brně a praze domlouvali navzájem lidi...to by byl pěknej guláš, každopádně ale po skončení klidně smazat 8)
VW - Very Wonderful
ALUSADY.CZ - originální alu kola na Váš vůz
Dovoz vozidel, odtahy z celé EU, STK

FCS
Moderátor
Příspěvky: 1018
Registrován: 16 dub 2006 07:25
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FCS »

= nechat to,tak jak to je a pak se to smaze .. :D

Uživatelský avatar
Sensei Jirka
Příspěvky: 906
Registrován: 20 kvě 2006 13:19
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sensei Jirka »

FCS píše:= nechat to,tak jak to je a pak se to smaze .. :D
jj, akorát potom téma s těma fotkama, bych fakt kecy okolo (včetně dotazů - "čí je auto na týhle fotce" by se pak přesouvali do hlavního tématu ;) :wink:
330i E90 :kiss:

Jardafox
Moderátor
Příspěvky: 6530
Registrován: 02 srp 2004 11:27

Příspěvek od Jardafox »

Sensei Jirka píše:
FCS píše:= nechat to,tak jak to je a pak se to smaze .. :D
jj, akorát potom téma s těma fotkama, bych fakt kecy okolo (včetně dotazů - "čí je auto na týhle fotce" by se pak přesouvali do hlavního tématu ;) :wink:
prostě pak nechat jedno hlavní téma jako debata o tom srazu, tam se pak stejně přes sebe začnou bavit leštěnkáři a do toho sprinteři se budou ptát na časy, takže tam stejně vznikne chaos, ale co už...
a ty domlouvání na odjezd rozhodně tady, ne ve městech, protože třeba já se domlouvám s pražákama kdy a kde, stejně tak jako s lidma třeba z brna...
Fiat Panda 1.2 >> AR 155 2.0 TS >> BMW E30 318i >> AR Giulietta 2.0 TD >> Ford Sierra 2.0i DOHC >> Saab 9000 CSE 2.0t >> AR 164 2.5 TD >> Ford Sierra 2.0i >> Lancia Lybra 2.4jtd

milosh
Administrátor
Příspěvky: 8037
Registrován: 03 úno 2004 13:57

Re: Pravidla sekce SRAZY!!!

Příspěvek od milosh »

promazal jsem 5 lety stary srazy, asi tady nemusi byt 25 stranek akci co uz byly, urcite staci pouze vzdy aktualni rok , fotky ze srazu necham, ty jsou v jinem tematu.

Odpovědět

Zpět na „Srazy“