TKOZ - Tuning Klub Ostrava Zábřeh

Tuningová scéna v Ostravě a okolí
Zamčeno
Midas
Příspěvky: 633
Registrován: 01 zář 2006 00:16
Bydliště: Ostrava-panelák :))
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Midas »

ty CIPE!Nebavím se teď o vztahu!To už mám u p**e!
poslední grilovačka které ses ovšem nezůčastnil byla u Ovci!!!!
TA STÁLA ZA VELKOU PIČU!!!!A PROČ---KLUB JAK CIP KDYŽ TAM PŘIJEDE 6 LIDÍ A ZAČNOU SE TAM POMLOUVAT JAK NĚJAKÉ BABKY...
sorry ale je to tak...jo bylo dobře neříkám...ale to je fakt good když jeden má problém a hned dalších 5 lidí to řeší sním taky.... :)
JBproductions

Uživatelský avatar
Bembik
Příspěvky: 78
Registrován: 03 srp 2004 20:02
Bydliště: Ostrava-Petřkovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bembik »

Přesně ! Přijede 6, pak dorazí sedmý, všichni kááámoši jak cyp. Sedmý pak odjede a hned se začne pomlouvat. Kuwa chlapi, je mi z vás blujno jak zyp.
Renault 4ever :)
http://www.djbembik.tym.cz
!!!!!!!!!! http://city-ofbembik.myminicity.com/ !!!!!!!
!!!!!! http://city-ofbembik.myminicity.com/ind !!
prosím klikejte každý den na tyto dva odkazy :-) zabere vam to 5 vteřin :-) děkuji

Uživatelský avatar
Scooby
Příspěvky: 115
Registrován: 16 úno 2007 20:41
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Scooby »

Bembik píše:Přesně ! Přijede 6, pak dorazí sedmý, všichni kááámoši jak cyp. Sedmý pak odjede a hned se začne pomlouvat. Kuwa chlapi, je mi z vás blujno jak zyp.
Tak to je mazec. Už to nehulte spek :lol:
Výroba bodykitů a spoilerů
Tuningový E-shop
Tuningová prodejna
Kompletní zakázkové stavby a úpravy tuningových vozů
Zakázková výroba odehčených kompozitových dílu z laminátu a carbonu pro motorsport
www.nuclear-racing.cz

Midas
Příspěvky: 633
Registrován: 01 zář 2006 00:16
Bydliště: Ostrava-panelák :))
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Midas »

Scooby píše:
Bembik píše:Přesně ! Přijede 6, pak dorazí sedmý, všichni kááámoši jak cyp. Sedmý pak odjede a hned se začne pomlouvat. Kuwa chlapi, je mi z vás blujno jak zyp.
Tak to je mazec. Už to nehulte spek :lol:
jak říká kámo Ditr:nehulte to levné spek :lol:
:?:
JBproductions

Uživatelský avatar
Pipotuning
Moderátor
Příspěvky: 4495
Registrován: 13 lis 2005 13:04
Bydliště: Ostrava-Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipotuning »

Freeman_TKOZ píše:
DitrTKOZ píše: a to je TKOZ to je to..o čem se tady pořád s pipou bavíme
On se baví o něčem jiném.... o lidech co si ta auta koupila.. (třeba jako pipo) a ne o celém klubu :lol:

Tak proč s náma chceš jet na tu akci :?
Vzpamatuj se už ty magore vypatlaný!!!Ty tve hovadiny tady číst je něco!!Řekni mi co na mem autě bylo udělano když jsem ho koupil?
A co ty jsi udělal na autě -cabro koupil hotove a všude se sním chvalil než si ho rozbil!!Mazda co na ní si udělal-střiknul plasty v introšu-práce na hodnu,pak sis nechal nastřikat 3 barevně motor(ten lakoš nebo ty jste museli byt hodně zhulení když jste dělali takový kíč)!!!!! :lol: :lol:
SEAT TOLEDO-1.6i-74kw+.....
www.pipotuning.estranky.cz
ex MethanCityClub-pohřben :-(
ex Xclusivecars-............ :-)

Uživatelský avatar
Pipotuning
Moderátor
Příspěvky: 4495
Registrován: 13 lis 2005 13:04
Bydliště: Ostrava-Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipotuning »

Bembik píše:
DitrTKOZ píše:
Midas píše: jo....rodinné pouta hadra....
ale freeman jako sorry ale otevřeně říkám že teď klub je o pi*i!!!před rokem to bylo úplně jiné...takové že všichni se dobře znali a ne jak teď že tam je jedna skupinka lidí kteří jezdí na akce(asi 6lidí)
dalši na to mrdaji....co třeba ten s VR6-kou....ten se beztak neukázal na sraze ještě ne?
a nebo modrý megane coupe....členové klubu jak ciiiip
třeba udělat něco jako poslanci dělají škrty!!!!!!!! :wink:
to říkám furt že už to není ono...ale furt mi nigdo nevěří
/// Zbytek na to třeba neyebe, ale prostě ta "skupinka" se chová tak, že ostatní ani nemaj chuť s tzv. "ELITOU" nikam jezdit. Tuning "ELITA" jak zyp - particka lidi, kteří auta už koupila ve stavu v jakém jsou, či vyměnili TJUNING parkovačky. :x
Přesně tak to je a jde vidět ,že si to nemyslím jen já ale spousta lidí!TUZING IS BACK!!!
SEAT TOLEDO-1.6i-74kw+.....
www.pipotuning.estranky.cz
ex MethanCityClub-pohřben :-(
ex Xclusivecars-............ :-)

Midas
Příspěvky: 633
Registrován: 01 zář 2006 00:16
Bydliště: Ostrava-panelák :))
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Midas »

jestli chcete tak tu mám důkaz že auto od PIPA prošlo několika úpravama...postupem času! 8)
JBproductions

Uživatelský avatar
Pipotuning
Moderátor
Příspěvky: 4495
Registrován: 13 lis 2005 13:04
Bydliště: Ostrava-Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipotuning »

Midas píše:jestli chcete tak tu mám důkaz že auto od PIPA prošlo několika úpravama...postupem času! 8)
Nech ho být je to .... když jsem auto koupil tak na něm krom kol nebylo nic-a kola prošli stejně 100%změnou!!
SEAT TOLEDO-1.6i-74kw+.....
www.pipotuning.estranky.cz
ex MethanCityClub-pohřben :-(
ex Xclusivecars-............ :-)

Uživatelský avatar
Bembik
Příspěvky: 78
Registrován: 03 srp 2004 20:02
Bydliště: Ostrava-Petřkovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bembik »

Můžu si rypnout do TKOZáků? : Pipo nevyměnil parkovačky tak není tjůner :D
Renault 4ever :)
http://www.djbembik.tym.cz
!!!!!!!!!! http://city-ofbembik.myminicity.com/ !!!!!!!
!!!!!! http://city-ofbembik.myminicity.com/ind !!
prosím klikejte každý den na tyto dva odkazy :-) zabere vam to 5 vteřin :-) děkuji

Uživatelský avatar
Pipotuning
Moderátor
Příspěvky: 4495
Registrován: 13 lis 2005 13:04
Bydliště: Ostrava-Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipotuning »

Bembik píše:Můžu si rypnout do TKOZáků? : Pipo nevyměnil parkovačky tak není tjůner :D
No asi tak nějak! :lol: Pan PROJEKT MAZDA FREEMAN je hold pan TUZER!!! :lol: :D
SEAT TOLEDO-1.6i-74kw+.....
www.pipotuning.estranky.cz
ex MethanCityClub-pohřben :-(
ex Xclusivecars-............ :-)

Uživatelský avatar
DitrTKOZ
Moderátor
Příspěvky: 1323
Registrován: 09 říj 2006 20:40
Bydliště: už Ludgeřovice :))) tagže prajzák

Příspěvek od DitrTKOZ »

Midas píše:
Freeman_TKOZ píše:
DitrTKOZ píše: a to je TKOZ to je to..o čem se tady pořád s pipou bavíme
On se baví o něčem jiném.... o lidech co si ta auta koupila.. (třeba jako pipo) a ne o celém klubu :lol:

Tak proč s náma chceš jet na tu akci :?
proč???
Protože prvně to začlo....udělame akci ze starou gardou....a potom se začali přidávat do toho ještě další lidi...

jako nebýt toho že to dělá DEMON tak by mě to tam ani tak nějak nelákalo....už mě neláká jinak ani jedna grilovačka od tkoz....nějaká chlastačka nebo tak.....tohle fakt je asi tak jediná co mě láká....
ty poslední stály za velkou PiTCHU!
jj přesně tak to bylo......byl sem domluvený JÁ s demonem...že pojede jenom stará garda....ale helemese co se stoho vyklubalo......tkoz chlastačka......a jestli tě to tak sere....tak to mrdám nikam nejedu
tkoz už nejsem..ale jebat nebudu měnit nick
ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
DitrTKOZ
Moderátor
Příspěvky: 1323
Registrován: 09 říj 2006 20:40
Bydliště: už Ludgeřovice :))) tagže prajzák

Příspěvek od DitrTKOZ »

Scooby píše:
Bembik píše:Přesně ! Přijede 6, pak dorazí sedmý, všichni kááámoši jak cyp. Sedmý pak odjede a hned se začne pomlouvat. Kuwa chlapi, je mi z vás blujno jak zyp.
Tak to je mazec. Už to nehulte spek :lol:
moje slova chlape........ :lol: 8) jen tak dál spek
tkoz už nejsem..ale jebat nebudu měnit nick
ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
DitrTKOZ
Moderátor
Příspěvky: 1323
Registrován: 09 říj 2006 20:40
Bydliště: už Ludgeřovice :))) tagže prajzák

Re: TKOZ - Tuning Klub Ostrava Zábřeh

Příspěvek od DitrTKOZ »

moc ti ten tfůj tuzing klub leze do hlavy
tkoz už nejsem..ale jebat nebudu měnit nick
ObrázekObrázek

Midas
Příspěvky: 633
Registrován: 01 zář 2006 00:16
Bydliště: Ostrava-panelák :))
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Midas »

DitrTKOZ píše:
Midas píše:
Freeman_TKOZ píše: On se baví o něčem jiném.... o lidech co si ta auta koupila.. (třeba jako pipo) a ne o celém klubu :lol:

Tak proč s náma chceš jet na tu akci :?
proč???
Protože prvně to začlo....udělame akci ze starou gardou....a potom se začali přidávat do toho ještě další lidi...

jako nebýt toho že to dělá DEMON tak by mě to tam ani tak nějak nelákalo....už mě neláká jinak ani jedna grilovačka od tkoz....nějaká chlastačka nebo tak.....tohle fakt je asi tak jediná co mě láká....
ty poslední stály za velkou PiTCHU!
jj přesně tak to bylo......byl sem domluvený JÁ s demonem...že pojede jenom stará garda....ale helemese co se stoho vyklubalo......tkoz chlastačka......a jestli tě to tak sere....tak to mrdám nikam nejedu
neeee
přijedeš kuwa....bude prdel :wink:
JBproductions

Uživatelský avatar
DitrTKOZ
Moderátor
Příspěvky: 1323
Registrován: 09 říj 2006 20:40
Bydliště: už Ludgeřovice :))) tagže prajzák

Re: TKOZ - Tuning Klub Ostrava Zábřeh

Příspěvek od DitrTKOZ »

nikam nejedu woe.....se na to můžu vy...t a pak bych zase poslouchal pana projekta mazdu tuzera že se jim seru do tuzerských akcí
tkoz už nejsem..ale jebat nebudu měnit nick
ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
DitrTKOZ
Moderátor
Příspěvky: 1323
Registrován: 09 říj 2006 20:40
Bydliště: už Ludgeřovice :))) tagže prajzák

Příspěvek od DitrTKOZ »

Bembik píše:Můžu si rypnout do TKOZáků? : Pipo nevyměnil parkovačky tak není tjůner :D
že se tu do nich každý přijde vysemenit jak odejde z klubu spek .....to bude asi tím že ho tady za to nigdo nezablokuje :lol:
tkoz už nejsem..ale jebat nebudu měnit nick
ObrázekObrázek

Freeman_TKOZ
Příspěvky: 1678
Registrován: 29 bře 2006 10:16
Bydliště: Ostrava, Odry Auto: MAZDA 323f BA 1.9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Freeman_TKOZ »

Pipotuning píše: No asi tak nějak! :lol: Pan PROJEKT MAZDA FREEMAN je hold pan TUZER!!! :lol: :D
Ok pane... copak mám na autě za tuzing? A co máš ty na autě za tuning? Já se jen bavím jak si tři šulini leští ego na fóru, které už polovina rozumných lidí zavrhla... :lol:

Freeman_TKOZ
Příspěvky: 1678
Registrován: 29 bře 2006 10:16
Bydliště: Ostrava, Odry Auto: MAZDA 323f BA 1.9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Freeman_TKOZ »

Noták kluci... pište co mám na autě za tuzing, chci konkrétní věci, ať to mohu napravit :)

Uživatelský avatar
DitrTKOZ
Moderátor
Příspěvky: 1323
Registrován: 09 říj 2006 20:40
Bydliště: už Ludgeřovice :))) tagže prajzák

Re: TKOZ - Tuning Klub Ostrava Zábřeh

Příspěvek od DitrTKOZ »

no..a ty si ten čtvrtý šulin co??
tkoz už nejsem..ale jebat nebudu měnit nick
ObrázekObrázek

Midas
Příspěvky: 633
Registrován: 01 zář 2006 00:16
Bydliště: Ostrava-panelák :))
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Midas »

Freeman_TKOZ píše:Noták kluci... pište co mám na autě za tuzing, chci konkrétní věci, ať to mohu napravit :)
:D
JBproductions

Freeman_TKOZ
Příspěvky: 1678
Registrován: 29 bře 2006 10:16
Bydliště: Ostrava, Odry Auto: MAZDA 323f BA 1.9
Kontaktovat uživatele:

Re: TKOZ - Tuning Klub Ostrava Zábřeh

Příspěvek od Freeman_TKOZ »

DitrTKOZ píše:no..a ty si ten čtvrtý šulin co??
Jo.... :lol: Nic jiného nemohu říct na to že mě nazvete tunerem bez jediné připomínky... co mám na autě špatně? Vadí vám že jsem rozebral motor do posledního šroubku? Že jsem předělal ten zelený interier, koupil origo věci, žádné zmetky z burzy, nebo to že sem si zalakoval kliky, ať nejezdím s pokytovaným autem, dokud to nepřelakuju??? Tak čím jsem podle vás tuzing man? Mám snad spoilery po zem? modré parkovačky, stroboskopy, nalepené nasávače? Chci konkrétní věci... Prosím, zajímá mě to 8)

Uživatelský avatar
DitrTKOZ
Moderátor
Příspěvky: 1323
Registrován: 09 říj 2006 20:40
Bydliště: už Ludgeřovice :))) tagže prajzák

Re: TKOZ - Tuning Klub Ostrava Zábřeh

Příspěvek od DitrTKOZ »

Freeman_TKOZ píše:
DitrTKOZ píše:no..a ty si ten čtvrtý šulin co??
Jo.... :lol: Nic jiného nemohu říct na to že mě nazvete tunerem bez jediné připomínky... co mám na autě špatně? Vadí vám že jsem rozebral motor do posledního šroubku? Že jsem předělal ten zelený interier, koupil origo věci, žádné zmetky z burzy, nebo to že sem si zalakoval kliky, ať nejezdím s pokytovaným autem, dokud to nepřelakuju??? Tak čím jsem podle vás tuzing man? Mám snad spoilery po zem? modré parkovačky, stroboskopy, nalepené nasávače? Chci konkrétní věci... Prosím, zajímá mě to 8)
ty možná ne....ale 3/4 tfojeho klubu.....a navíc sem to nebyl já gdo tě tak nazval jo.....byl to ten šulin č.2
tkoz už nejsem..ale jebat nebudu měnit nick
ObrázekObrázek

Freeman_TKOZ
Příspěvky: 1678
Registrován: 29 bře 2006 10:16
Bydliště: Ostrava, Odry Auto: MAZDA 323f BA 1.9
Kontaktovat uživatele:

Re: TKOZ - Tuning Klub Ostrava Zábřeh

Příspěvek od Freeman_TKOZ »

DitrTKOZ píše:ty možná ne....ale 3/4 tfojeho klubu.....a navíc sem to nebyl já gdo tě tak nazval jo.....byl to ten šulin č.2
V pohodě, jen mě zajímá proč jsem byl takto nazván... nevidím k tomu žádný důvod a urazilo mě to (ano, přiznávám).

Nevidím důvod proč by jsi na akci k demonovi neměl jet, jen nevím proč se ti tak změnili názory... vzpomeň si co jsme měli za opravdové tuzing auta v klubu v té době jak jsi byl prakticky nej auto v klubu..... :twisted:

Uživatelský avatar
DitrTKOZ
Moderátor
Příspěvky: 1323
Registrován: 09 říj 2006 20:40
Bydliště: už Ludgeřovice :))) tagže prajzák

Re: TKOZ - Tuning Klub Ostrava Zábřeh

Příspěvek od DitrTKOZ »

Freeman_TKOZ píše:
DitrTKOZ píše:ty možná ne....ale 3/4 tfojeho klubu.....a navíc sem to nebyl já gdo tě tak nazval jo.....byl to ten šulin č.2
V pohodě, jen mě zajímá proč jsem byl takto nazván... nevidím k tomu žádný důvod a urazilo mě to (ano, přiznávám).

Nevidím důvod proč by jsi na akci k demonovi neměl jet, jen nevím proč se ti tak změnili názory... vzpomeň si co jsme měli za opravdové tuzing auta v klubu v té době jak jsi byl prakticky nej auto v klubu..... :twisted:
jo jako změnilo se to....ale bereš tam samé šuliny kteří otom nemají ani páru....koupí si auto....dají si tam neony nebo mordé parkovačky a sou v klubu tak gde sme kurwa??a ještě si kur.a vyskakujou...a nejvíc mě nasral sraz na stodolní...byl sem se po dlouhé době podívat na auta...a na parkingu stálo celé tkoz....a ty vytuněné stály vzadu na parkovišti u bauhausu nebo co to tam je....a tak.....tagže na seriofky se můžu dívat celý den taxem to radši zabalil
tkoz už nejsem..ale jebat nebudu měnit nick
ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
DitrTKOZ
Moderátor
Příspěvky: 1323
Registrován: 09 říj 2006 20:40
Bydliště: už Ludgeřovice :))) tagže prajzák

Re: TKOZ - Tuning Klub Ostrava Zábřeh

Příspěvek od DitrTKOZ »

jo změnily se mi názory..podívej se na ostatní kluby......jak vypadají??? porovnej si to..a udělej si vtom pořádek
tkoz už nejsem..ale jebat nebudu měnit nick
ObrázekObrázek

Lukinos
Příspěvky: 149
Registrován: 10 bře 2007 11:06
Bydliště: ČR-Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukinos »

Zajímalo by mě proč se ti synci z "T"KOZ nazývají tunery ,když tu pak tvrdí že tunery nejsou a že si upravují auta podle libosti ,ale co už ,jak sleduju jejich akce (drifty na prachu,písku) proč ne, zábava dobrá ,ale když si myslí že jsou něco jako Drift king :lol: to už tak zábavné není ,nebo knihu ve které se jen hádaj ,nemyslím si že je to klub, natož tuning club. Je pravda že tam kdysi byli někteří lidé co o autech něco ví a taky se podle toho chovaj ,ale ted se mi zdá že je to klub mladých synků a pubertáků ,kteří se v klubu dokážou jen pěkně porafat... nechci nikoho pomlouvat ale realita je taková :) 8)
Honda Civic 1,4
The Power of Dreams

Freeman_TKOZ
Příspěvky: 1678
Registrován: 29 bře 2006 10:16
Bydliště: Ostrava, Odry Auto: MAZDA 323f BA 1.9
Kontaktovat uživatele:

Re: TKOZ - Tuning Klub Ostrava Zábřeh

Příspěvek od Freeman_TKOZ »

DitrTKOZ píše:...
Už je to hold tak... teď musím ale narazit na to že je to lepší než kdyby někde fetovali pod mostem... Prostě každý má nějaký styl... připadá mi to jako jiná debata na TF:

viewtopic.php?t=55065


Na tu akci u Demona jedeš?

Lukinos
Příspěvky: 149
Registrován: 10 bře 2007 11:06
Bydliště: ČR-Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: TKOZ - Tuning Klub Ostrava Zábřeh

Příspěvek od Lukinos »

DitrTKOZ píše:
Freeman_TKOZ píše:
DitrTKOZ píše:ty možná ne....ale 3/4 tfojeho klubu.....a navíc sem to nebyl já gdo tě tak nazval jo.....byl to ten šulin č.2
V pohodě, jen mě zajímá proč jsem byl takto nazván... nevidím k tomu žádný důvod a urazilo mě to (ano, přiznávám).

Nevidím důvod proč by jsi na akci k demonovi neměl jet, jen nevím proč se ti tak změnili názory... vzpomeň si co jsme měli za opravdové tuzing auta v klubu v té době jak jsi byl prakticky nej auto v klubu..... :twisted:
jo jako změnilo se to....ale bereš tam samé šuliny kteří otom nemají ani páru....koupí si auto....dají si tam neony nebo mordé parkovačky a sou v klubu tak gde sme kurwa??a ještě si kur.a vyskakujou...a nejvíc mě nasral sraz na stodolní...byl sem se po dlouhé době podívat na auta...a na parkingu stálo celé tkoz....a ty vytuněné stály vzadu na parkovišti u bauhausu nebo co to tam je....a tak.....tagže na seriofky se můžu dívat celý den taxem to radši zabalil
jono :lol:
není tam baumax? Ani nevím :D
ale byla tam jedna pěkná céra majitele zdravím 8)
Honda Civic 1,4
The Power of Dreams

Uživatelský avatar
DitrTKOZ
Moderátor
Příspěvky: 1323
Registrován: 09 říj 2006 20:40
Bydliště: už Ludgeřovice :))) tagže prajzák

Re: TKOZ - Tuning Klub Ostrava Zábřeh

Příspěvek od DitrTKOZ »

moje řeč....docela se to změnilo.....po odchodu maniaka
tkoz už nejsem..ale jebat nebudu měnit nick
ObrázekObrázek

Lukinos
Příspěvky: 149
Registrován: 10 bře 2007 11:06
Bydliště: ČR-Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: TKOZ - Tuning Klub Ostrava Zábřeh

Příspěvek od Lukinos »

Freeman_TKOZ píše:
DitrTKOZ píše:...
Už je to hold tak... teď musím ale narazit na to že je to lepší než kdyby někde fetovali pod mostem...
tak to teda je ;)
Honda Civic 1,4
The Power of Dreams

Zamčeno

Zpět na „Ostrava“