Oficiálná setkání členů Tuning-forum.org MOHELNICE

Tiskové zprávy, novinky na auto trhu, technika, srazy a nejen to :o)

Moderátor: Eiffel

Odpovědět
Uživatelský avatar
Eiffel
Moderátor
Příspěvky: 5541
Registrován: 13 říj 2004 10:14
Bydliště: Hodně nestálé Anamnéza: Magor
Kontaktovat uživatele:

Oficiálná setkání členů Tuning-forum.org MOHELNICE

Příspěvek od Eiffel »

Datum 17.-19.8.2007
Místo: AutoCamp Mohelnice
Souřadnice: 49°46'58.48"N,16°54'32.77"E

Přijeli jsme, viděli jsme, dobré to bylo, nasedano


:lol:

Dělám si legraci. Přijeli jsme v pátek k večeru jako spolujezdci s Idahem a Kryszulkou.
V kempu nás uvítal pan Fiesta, který to všechno zpunktoval. Vydatně mu pomáhal i pan Skejt se svojí manželko (nebo brzomanželko) a pan Iwi zatím toho času slaměno bezmanželko.

Večer jsme se ubytovali, chvilku poseděli a naprosto vyřízení z cesty a tak podobně jsme se odebrali do chatek.
Ráno kolem osmé v sobotu se se mnou vydala Neluška do mohelnice, cestou jsme potkali Instalatera, který nás nacpal do auta a na nákup snídaně nás odvezl. Doporučuji pekárnu u autobusového nádraží v mohelnici. Opravdu výborně tam pečou.
Po návratu proběhla zdravá snídaně v přírodě a společně s Fiestou jsme se jali shánět vzduchovky na soutěže a pověřili jsme osazenstvo důležitým úkolem a to vyprázdnit plechovky od různch nápojů, aby bylo na co střílet, jelikož nápad s živými terči v podobě osadníků z karavanů neprošel. Škoda :lol:

Hned po ránu začala výzdoba aut křídovou tužkou, takže se hodně návštěvníků srazu zůčastnilo s heslem na zadním okně: TUNING FORUM JDE DO SRAČEK, i když někteří to pojali po svém a razili jinou verzi: SRAČKY JDOU NA FORUM. Je na vás čemu budeme věřit.

Nakonec vše dobře dopadlo a začaly soutěže. Jako první přišla na řadu střelba do prázdných plechovek. Některé dívky viditelně držely v ruce poprvé něco jiného než údek či vařečku, takže bylo na místě se chránit (kondomy jsme bohužel zapomněli doma) za nejbližším bukem :lol:
Někteří pánové se střelbou měli také problémy, ale nakonec vše dopadlo a oči máme všichni :lol:

Poté přišel na řadu slalom mezi kuželkami na překážkové trati a s vejcem na kávové lžičce. Nejprve byl problém s kuželkami. Nějak se nedostavily na start. Překážky jsme nevymysleli, takže místo kuželek přišly na řadu stoličky z chatek. Kávový lžičky nikdo nevzl, takže jsme měli pouze plastové lžíce ze sady příborů na kemping a vejce se nám nechtělo foukat, nahradily je pingpongové míčky.
Hmmm...
Dobrá, asi bychom tuto soutěž měli přejmenovat :lol:
Nikomu míček neupadl a někteří jedinci vzali tuto soutěž jako taneční kreaci s kroutěním boků.

Jako další soutěž měl být skok v pytli. Ani tato soutěž neproběhla podle očekávání. Pytle byly plastikové a hned se roztrhaly. Zůčastnili se pouze muži. Jestli se tak kájové z fora mohou nazývat :lol:

Museli jsme tuto soutěž nahradit a tak Idaho vytáhl brzdový kotouč a házeli jsme do dálky, skromně mohu říct, že jsem byl nejlepší, ale přenechal jsem první místo MikeMadovi :lol:

Kdo v mezibojích skončil na jakém místě si už nepamatuji, rozhodující je, že nejlepší Káj byl Mikemad, nejlepší žena z fora byla paní Mikemadová.

V programu jsme si udělali velkou fajfku za splnění plánu na 120% a šli na klasickou soutěž show and shine :lol:

I když někteří na place libovek trpěli (skejt as. snowbordista na cestách), někteří na to šli se zbraní těžkého kalibru (Marauder si povolal na pomoc Romču, zdejší uživatelku fora ve velmi, ale velmi, a strašně moc odhalujícím oblečku) stejně vyhrál, kdo jiný než úchylný, perverzní a šílený MikeMad. jeho vystoupení b mohlo konkurovat i... Ale to nechme na pozdější řádky.

Po tomto vystoupení, které v nás všech zanechalo hluboké zážitky (v některých i hluboce zaříznuté slipy, viď Mikeu :lol:), celá naše grupa opustila kemp a jelo se na oběd někam ani nevím kam. Seděli jsme u největšího stolu a jídlo jsme dostali poslední :lol:

Tam nás opustil Idaho (jel si odpočinout) a MarauderZ28 - musel za prací do prahy, společně s AdieuD, která vlastně přijela jen na otočku a Instalaterem, který jel do práce do kolína.

V takto oslabené sestavě jsme jeli všichni společně na hrad, kde jsem si dal výbornou zmrzlinu, potom medovinu a nakonec jsme si se Skalou zastříleli ze samostřílu a já jsem prubnul i luk.
Zhruba půl napůl jsme se rozdělili, část šla na hrad a část na obžerstvení do blízkého bistra.

Po příjezdu do kempu se začalo grilovat a pít a jíst a nepřístojnosti dělat. Těsně před setměním se vyhlásili výherci soutěží.
Měli jsme 5 pamětních pístů a tři pohárky.
Píst vyhrál skejt za práci se stajlingovou soutěží, také marauder si jeden odvezl, a tramtadadáááá stajlingovou soutěž vyhrál Mikemad.
To jsme ještě netušili, že MikeMadovi si odvezou všechny pohárky, grázlové adoptovaný :lol:
Dále se rozdaly věcné dary od sponzorů - Marauder věnoval spoustu věciček.

Dalším bodem programu se stal dlouho očekávaný striptýz. Pan Mikemad nebyl najedený a byl patřičně naštvaný, že jsme ho odtáhli do areny lemované nastartovanými auty, kde si musel sednout na stoličku. O dva metry dál seděla jeho žena. Taky nekoukala zrovna 2x a ba ani 3x šťastně, správně čekali nějakou zradu.

Iwi pustil svou aparaturu a na plac se přivlnila stripterka a hned k Mikemadovi. Hudba se zastavila, byla spuštěna jiná a stripterka byla vyhozena stripterem a Mike právě zjistil, že vyhrál pánský strip :lol:

Se stripterem byla legrace, paní Mikemadová začala spolupracovat a společnými silami s manželem striptera svlékli. Když byl stripter v těsných trenkách, chodil a ukazoval bouli na rozkroku. Potom přišel k paní mikemadový a ona z těch míst vytáhla opravdu dlouhý šátek :lol:

V tu chvíli zašumělo davem, že tam asi nic nemá. Za chvíli, když sundal i tanga, tak už nešumělo nic, všem padly spodní panty dolů, ano, mezi námi se ukázalo třiceticentimetrový hovado :lol:

Po tomto výkonu měla stripterka opravdu těžkou práci, aby překonala velmi povedenou a zábavnou show striptera.
Zavlnila boky, prohmatala prasáka Scullyho, kter se bez ostychu nechal a ještě se usmíval, pak ho ta policajtka spoutala a nechala ho být :lol:

Nakonec se svlékla, ale upřímně, káj ve mě promluvil, chlap byl lepší :lol:
Jako třešničku na dortu bych zmínil naše kolegy z policie ČR, kteří nás také oblažili svou návštěvou. :lol:

Ráno jsme se zbalili, odjeli domů a bylo nám po tomto víkendu tak nějak fain 8)



Pár postřehů:

1) Na sraz jsem jel Mondeem, poté jsem přesedlal do Cougara, z cougara do smradlavý felicie (to není urážka, ale holý fakt :lol:) a nejlíp se mi teda jelo nakonec v kufru stěhováka Voyageru nebo jak se to píše. Oni tam totiž vzadu měli pojízdný bar :lol: Tam jsme se vezli i s Neluškou 8)

2) Srazy nebudeme dělat na letišti, kdo se neumí bavit bez sprintů, tak ten k nám tak nějak asi nepatří, tyhle srazy jsou o lidech a auta jsou díky bohu až na druhém místě ;-)

3) Nesvazovat scullyho, on se pak blbě tváří když jde prosit stripterku o klíčky a ona na něj už dávno zapomněla :lol:

4) Příští rok jedu zase, už teď se moc těším a rád vás všechny zase uvidím.

Fotogalerie:

http://fiatcoupe.rajce.idnes.cz/mohelnice-sraz_TF
http://eiffelxxx.rajce.idnes.cz/sraz_mohelnice/
http://rromca.rajce.idnes.cz/mohelnice/
http://skalav.rajce.idnes.cz/2007-08-17 ... ning_fora/
http://iwi007.rajce.idnes.cz/Mohelnice_sraz_TF/
http://mikemad.ic.cz/mike/TF_Mohelnice_2007/

:lol: :lol: Kdo nejel, jeho chyba, my se bez vás obejdeme :lol: :lol:
Cadillac seville V8 4.6 :D
zatím ještě žiju...

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Bomba :)

:wink:
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Lucky
Příspěvky: 707
Registrován: 14 říj 2004 17:25
Bydliště: Praha 5/Stodůlky
Kontaktovat uživatele:

Re: Oficiálná setkání členů Tuning-forum.org MOHELNICE

Příspěvek od Lucky »

Dobrý :lol: 8)

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: Oficiálná setkání členů Tuning-forum.org MOHELNICE

Příspěvek od Idaho »

přízpevek Kryszulky a Idaha..
http://idaho.rajce.idnes.cz/Sraz_Mohelnice
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Uživatelský avatar
Neluška
Příspěvky: 1359
Registrován: 03 bře 2005 16:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Oficiálná setkání členů Tuning-forum.org MOHELNICE

Příspěvek od Neluška »

Ještě musíme poděkovat sponzorovi stripu, Idahovi a jeho firmě DiCompRacing. Děkujeme

Jo a díky Cougarákům, že přijeli, měli téměř 100% účast.
Audi 80 cabrio

Uživatelský avatar
Neluška
Příspěvky: 1359
Registrován: 03 bře 2005 16:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Oficiálná setkání členů Tuning-forum.org MOHELNICE

Příspěvek od Neluška »

Honzo, kde jsou fotky ze stripu? :lol:
Audi 80 cabrio

SkejT
Příspěvky: 1823
Registrován: 11 bře 2005 06:36

Re: Oficiálná setkání členů Tuning-forum.o

Příspěvek od SkejT »

moc pekne napsano.Jen jsi preskocil nejake momenty,ale na ty se uz tesime na TF videu 2007.
Priste jedeme zase a jak jiz jsem psal v jinem tematu,zadnou startovaci rampu nechci :x

Uživatelský avatar
Mike Mad
Moderátor
Příspěvky: 2347
Registrován: 11 kvě 2004 10:59
Bydliště: Sleepy Hollow - Dux
Kontaktovat uživatele:

Re: Oficiálná setkání členů Tuning-forum.org MOHELNICE

Příspěvek od Mike Mad »

ja mel trenky ne slipy :lol: .... pekne napsano 8)
Volkswagen Jetta Mk2 Coupe US&A 2.0 16V ABF ... reconstruction
Volkswagen Bora Variant 1.9TDI ARL ... daily

AdieuD
Příspěvky: 2531
Registrován: 27 črc 2006 16:26
Bydliště: V krabicce od T16
Kontaktovat uživatele:

Re: Oficiálná setkání členů Tuning-forum.org MOHELNICE

Příspěvek od AdieuD »

a totok dobry clanek :-) Jen me zarazi, kolik lidi na tf chodi a kolik prijelo. Desny nepomer
I'm a bitch, I'm a lover
I'm a child, I'm a mother
I'm a sinner, I'm a saint
I do not feel ashamed
I'm your hell, I'm your dream
I'm nothing in between

Uživatelský avatar
Eiffel
Moderátor
Příspěvky: 5541
Registrován: 13 říj 2004 10:14
Bydliště: Hodně nestálé Anamnéza: Magor
Kontaktovat uživatele:

Re: Oficiálná setkání členů Tuning-forum.org MOHELNICE

Příspěvek od Eiffel »

cougar club nás dost zahanbil, přijeli skoro všichni :lol:
Cadillac seville V8 4.6 :D
zatím ještě žiju...

Uživatelský avatar
Fiesta
Příspěvky: 2576
Registrován: 27 bře 2004 18:16
Bydliště: Olomouc-Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Oficiálná setkání členů Tuning-forum.org MOHELNICE

Příspěvek od Fiesta »

jojo...Cougaristi držíme při sobě...Bude asi pravidlo: Kd e je TF tam je Cougar Club.

Děkujeme za článek, ale aby to bylo spravedlivé tak budu muset taky něco napsat, protože Ajffelo se v tomto článku vůbec nepomlouvá ...to musím napravit :lol:
VW PASSAT B5

Uživatelský avatar
Mike Mad
Moderátor
Příspěvky: 2347
Registrován: 11 kvě 2004 10:59
Bydliště: Sleepy Hollow - Dux
Kontaktovat uživatele:

Re: Oficiálná setkání členů Tuning-forum.org MOHELNICE

Příspěvek od Mike Mad »

dekujme organizatorum a vsem zucastnenym za pohodovy vikend 8)
Volkswagen Jetta Mk2 Coupe US&A 2.0 16V ABF ... reconstruction
Volkswagen Bora Variant 1.9TDI ARL ... daily

Uživatelský avatar
SkejTova
Příspěvky: 15
Registrován: 07 srp 2007 08:35
Bydliště: ležím vedle SkejTa

Re: Oficiálná setkání členů Tuning-forum.org MOHELNICE

Příspěvek od SkejTova »

všichni a všechno bylo super!

Uživatelský avatar
Eiffel
Moderátor
Příspěvky: 5541
Registrován: 13 říj 2004 10:14
Bydliště: Hodně nestálé Anamnéza: Magor
Kontaktovat uživatele:

Re: Oficiálná setkání členů Tuning-forum.org MOHELNICE

Příspěvek od Eiffel »

Fiesta píše:jojo...Cougaristi držíme při sobě...Bude asi pravidlo: Kd e je TF tam je Cougar Club.

Děkujeme za článek, ale aby to bylo spravedlivé tak budu muset taky něco napsat, protože Ajffelo se v tomto článku vůbec nepomlouvá ...to musím napravit :lol:
grázlo dost :lol:
Cadillac seville V8 4.6 :D
zatím ještě žiju...

instalater
Příspěvky: 636
Registrován: 30 črc 2004 22:32
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od instalater »

Moooc pěkný a dokonale vystižený článek 8) Vždy jsem obdivoval lidi, co se dokáží takhle rozepsat :wink: tohle já neumím :?:
Citroen BX 1.9 GTi 16V 4WD ... 150 bujných koní
BXclub

Uživatelský avatar
Eiffel
Moderátor
Příspěvky: 5541
Registrován: 13 říj 2004 10:14
Bydliště: Hodně nestálé Anamnéza: Magor
Kontaktovat uživatele:

Re: Oficiálná setkání členů Tuning-forum.org MOHELNICE

Příspěvek od Eiffel »

instalater píše:Moooc pěkný a dokonale vystižený článek 8) Vždy jsem obdivoval lidi, co se dokáží takhle rozepsat :wink: tohle já neumím :?:
Hej safra, jsem se začervenal :oops:
Cadillac seville V8 4.6 :D
zatím ještě žiju...

instalater
Příspěvky: 636
Registrován: 30 črc 2004 22:32
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Oficiálná setkání členů Tuning-forum.org MOHELNICE

Příspěvek od instalater »

Eiffel píše:
instalater píše:Moooc pěkný a dokonale vystižený článek 8) Vždy jsem obdivoval lidi, co se dokáží takhle rozepsat :wink: tohle já neumím :?:
Hej safra, jsem se začervenal :oops:
Tak pozor ať ti to nestoupne do hlavy :lol:
Citroen BX 1.9 GTi 16V 4WD ... 150 bujných koní
BXclub


Uživatelský avatar
Fiesta
Příspěvky: 2576
Registrován: 27 bře 2004 18:16
Bydliště: Olomouc-Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Oficiálná setkání členů Tuning-forum.org MOHELNICE

Příspěvek od Fiesta »

Žádám každého kdo fotil, natáčel atd aby mi data poslal na ICQ 250435185 ( od zítřka vždy po 13 hodině ). Dík všem
VW PASSAT B5

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: Oficiálná setkání členů Tuning-forum.org MOHELNICE

Příspěvek od Idaho »

Tak co je s tím TF videem???
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Uživatelský avatar
Fiesta
Příspěvky: 2576
Registrován: 27 bře 2004 18:16
Bydliště: Olomouc-Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Oficiálná setkání členů Tuning-forum.org MOHELNICE

Příspěvek od Fiesta »

to mi ho dotyčný člověk musí poslat...nějak se k tomu nemá
VW PASSAT B5

Uživatelský avatar
Mike Mad
Moderátor
Příspěvky: 2347
Registrován: 11 kvě 2004 10:59
Bydliště: Sleepy Hollow - Dux
Kontaktovat uživatele:

Re: Oficiálná setkání členů Tuning-forum.org MOHELNICE

Příspěvek od Mike Mad »

tak to je snad i dobre :lol:
Volkswagen Jetta Mk2 Coupe US&A 2.0 16V ABF ... reconstruction
Volkswagen Bora Variant 1.9TDI ARL ... daily

SkejT
Příspěvky: 1823
Registrován: 11 bře 2005 06:36

Re: Oficiálná setkání členů Tuning-forum.org MOHELNICE

Příspěvek od SkejT »

dekujeme za to VIDEO a FOTKY na tom CD

Uživatelský avatar
Fiesta
Příspěvky: 2576
Registrován: 27 bře 2004 18:16
Bydliště: Olomouc-Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Oficiálná setkání členů Tuning-forum.org MOHELNICE

Příspěvek od Fiesta »

bude...určitě bude
VW PASSAT B5

Odpovědět

Zpět na „News Room“