kolik zere honda civic coupe ve VTicku...

Moderátor: Zemi

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mr.Deas
Příspěvky: 177
Registrován: 13 bře 2007 23:16
Kontaktovat uživatele:

kolik zere honda civic coupe ve VTicku...

Příspěvek od Mr.Deas »

chci se orientacne zeptat kolik zere mesto, mimo, a kdyz jezdim uplne normalne pohoda zadny slapani na krk za kolik se da ject.... diky za info

Uživatelský avatar
Robik
Příspěvky: 830
Registrován: 06 kvě 2006 07:28
Bydliště: Karviná - Prague

Příspěvek od Robik »

Civic COupé VTI se u nás neporodávalo a vůbec ani v Evropě..pokud vím jen 15ky a ESI...pokud si nějakou viděl je to dle mě swap :-)
SR20DE - ukradeno
D15B2 - prodáno
D16Z7 - živých 127 koníků

http://www.pneuheli.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

posero
Příspěvky: 584
Registrován: 02 kvě 2007 12:45

Re: kolik zere honda civic coupe ve VTicku...

Příspěvek od posero »

Mr.Deas píše:chci se orientacne zeptat kolik zere mesto, mimo, a kdyz jezdim uplne normalne pohoda zadny slapani na krk za kolik se da ject.... diky za info
auto ktery shanis nni v ČR k sehnani protoze se nedovazelo,jinak ten motor zere cca 8 prumer dalky min tak 7 (i min prej) a maximum cca 16 8)
Honda Civic EG turbo
Civic aerodeck
Toyota Celica GT4

Uživatelský avatar
Mr.Deas
Příspěvky: 177
Registrován: 13 bře 2007 23:16
Kontaktovat uživatele:

Re: kolik zere honda civic coupe ve VTicku...

Příspěvek od Mr.Deas »

posero píše:
Mr.Deas píše:chci se orientacne zeptat kolik zere mesto, mimo, a kdyz jezdim uplne normalne pohoda zadny slapani na krk za kolik se da ject.... diky za info
auto ktery shanis nni v ČR k sehnani protoze se nedovazelo,jinak ten motor zere cca 8 prumer dalky min tak 7 (i min prej) a maximum cca 16 8)
parada to sem chtel vedet, ja se neptal jestly tu je nebo ne jen na spotrebu :-)

Bordel
Moderátor
Příspěvky: 3887
Registrován: 20 čer 2004 16:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: kolik zere honda civic coupe ve VTicku...

Příspěvek od Bordel »

Mr.Deas píše:
posero píše:
Mr.Deas píše:chci se orientacne zeptat kolik zere mesto, mimo, a kdyz jezdim uplne normalne pohoda zadny slapani na krk za kolik se da ject.... diky za info
auto ktery shanis nni v ČR k sehnani protoze se nedovazelo,jinak ten motor zere cca 8 prumer dalky min tak 7 (i min prej) a maximum cca 16 8)
parada to sem chtel vedet, ja se neptal jestly tu je nebo ne jen na spotrebu :-)
zalezi na stylu jizdy...

papirove je to o cca litr vit nez moje ESi, co jsem tak zjistoval, coz by melo byt zhruba: mesto 9.8, mimo 6.5 kombinovana 8.5l/100km
http://www.odtahnito.cz <<< Půjčovna odtahového speciálu, stačí řidičák sk. B. Nejlevnější způsob převozu vozu svépomocí. Praha, ČR i zahraničí.

Uživatelský avatar
Mr.Deas
Příspěvky: 177
Registrován: 13 bře 2007 23:16
Kontaktovat uživatele:

Re: kolik zere honda civic coupe ve VTicku...

Příspěvek od Mr.Deas »

Bordel píše:
Mr.Deas píše:
posero píše: auto ktery shanis nni v ČR k sehnani protoze se nedovazelo,jinak ten motor zere cca 8 prumer dalky min tak 7 (i min prej) a maximum cca 16 8)
parada to sem chtel vedet, ja se neptal jestly tu je nebo ne jen na spotrebu :-)
zalezi na stylu jizdy...

papirove je to o cca litr vit nez moje ESi, co jsem tak zjistoval, coz by melo byt zhruba: mesto 9.8, mimo 6.5 kombinovana 8.5l/100km
presne to sem chtel vedet dik !!

Odpovědět

Zpět na „Honda Club & Japan Cars“